Адаптол інструкція із застосування ціна відгуки

АДАПТОЛ ІНСТРУКЦІЯ

Біодоступність при прийомі всередину - 80% .У крові зв'язується еротроцітамі (40% від введеної дози) - велика частина препарату не зв'язується протеїнами і циркулює вільно, проникаючи крізь різні мембрани.Сmax в сироватці крові спостерігається через 0,2 години після перорального прийому, плато дії 3-4 години, після чого концентрація препарату поступово уменьшается.Елімініруется з організму нирками, не відбувається кумуляції, що не піддається біотрансформації.

• неврозоподібні симптоматика, неврози (емоційна лабільність, страх, дратівливість, тривога);

3

• в комплексній терапії з метою купірування соматовегетативних, неврологічних несприятливих побічних ефектів нейролептиків, також покращує загальну переносимість цієї групи препаратів;

• болі в серці, не пов'язані зі стенокардією;

• поліпшення стану при менопаузі, передменструальний синдром (зменшує вираженість вегетативних проявів);

• оксидантний стрес різної етіології як адаптоген і церебропротектори;

• комплексне лікування нікотинової залежності (знижує тягу до тютюнопаління).

Таблетки застосовують перорально, незалежно від часу прийому еди.Назначается 300-500 мг АДАПТОЛ 2-3 р / с.Максімальная разова доза - 3 г.Максімальная добова доза - 10 г.Продолжітельность лікування від 2-3 днів до 3 місяців, визначається в індивідуальному порядке.В педіатрії можливе використання з 10 лет.У дітей застосовують дозування 300 -500 мг 3 р / с лікуванні нікотинової залежності адаптол використовують по 0,6-0,9 г 3 р / с кожен день протягом 5-6 тижнів.

адаптол пацієнтами переноситься хорошо.Редко спостерігаються алергічні реакції, в разі високих доз - диспепсичні розлади (прийом препарату в цьому випадку припиняють) Дуже рідко - гіпотензія і гіпотермія (зазвичай проходять самостійно).

1

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів АДАПТОЛ.

Володіє гарним проникненням в усі тканини організма.Клініческіх досліджень по використанню АДАПТОЛ у вагітних і жінок, що годують НЕ проводілось.Не рекомендується призначати для вагітних і годуючих мам.

Поєднується з транквілізаторами групибензодіазепінів, антидепресантами, снодійними, психостимуляторами і нейролептиками.

Не володіє токсичними властивостями при передозіровке.Прі передозуванні дуже великими дозами промивають шлунок і призначають детоксицирующие кошти.

Білі таблетки плоскоциліндричної форми з рискою і фаскою по 300; 500 мг, 20 штук в контурній упаковці.

У місці, недоступному для дітей, при температурі 15- 25 ° С.Срок придатності - 4 роки.

Активна речовина - мебікар (0,3 або 0,5 г в таблетці).

Інші речовини: стеарат кальцію, метилцелюлоза.

До АДАПТОЛ не розвивається прівиканіе.Препарат можна призначати особам-водіям автомобільних засобів і при роботі, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Препарат ефективної дії

Адаптол-відмінне заспокійливий засіб.

аналоги АДАПТОЛ

Питання та відповіді

Статті на тему «Нервова система»

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

адаптол

Опис актуально на 09.01.2015

 • Латинська назва: Adaptol
 • Код АТС N05BX
 • Діюча речовина: Тетраметілтетраазабіціклооктандіон (Tetramethyltetraazabicyclooctandione)
 • Виробник: АТ «Олайнфарм», Латвія

До складу цього засобу входить діючий компонент мебікар, додаткові компоненти: метилцелюлоза, стеарат кальцію.

Препарат випускається у формі таблеток 500 мг, 300 мг. Вони мають білий колір, плоскоциліндричної форми, на таблетці є ризику і фаска. У картонній пачці - дві упаковки по 10 таблеток.

адаптол - це ліки, що відноситься до групи анксіолітичних препаратів. Засіб надає транквилизирующее вплив. Ефективно знімає відчуття страху, тривоги, усуває дратівливість, неспокій, зменшує сильне емоційне напруження. Вплив цих ліків не супроводжують зміни рухових функцій і міорелаксацією, зниження розумової активності. Таким чином, засіб вважають денним транквілізатором.

Таблетки Адаптол не роблять снодійного ефекту, але при цьому потенціює вплив засобів, які застосовуються для лікування порушень сну.

Препарат забезпечує антиоксидантний ефект, який особливо чітко проявляється при стресах різного походження, супроводжуваних оксидантним явищами.

У препарату є властивості антагоніста-агоніста адренергічної системи. відзначається дофамін-позитивний вплив ліки як нейромодератора, в зв'язку з чим відзначається нормостенический ефект.

При прийомі таблеток знижується вираженість абстиненції у людей, які припинили курити тютюн.

Активна речовина впливає на емоціогенние зони гіпоталамуса і на чотири головні нейромедіаторна системи, забезпечуючи їх баланс і інтеграцію. При цьому не зазначається адреноблокуючими периферичного впливу.

Також відзначається ноотропное вплив препарату. Адаптол активізує когнітивні функції, покращує розумову активність і увагу.

Фармакокінетика і фармакодинаміка

Рівень біодоступності дорівнює 80%. Потрапляючи в кров, активна речовина пов'язують еритроцити (40% від отриманої дози), його інша частина в плазмі перебуває у вільному вигляді. Найбільша концентрація в крові відзначається через 0,2 години після прийому перорально, протягом 3-4 годин відзначається однакова концентрація, після цього концентрація починає поступово знижуватися. Виводиться нирками (велика частина) і кишечником. В організмі не накопичується.

Показання до застосування АДАПТОЛ

Визначаються наступні показання до застосування АДАПТОЛ:

 • неврозиі неврозоподібні симптоми;
 • комплексне лікування при необхідності купірувати соматовегетативних побічні ефекти нейролептиків і поліпшити переносимість ліків з цієї групи;
 • біль в серці, не пов'язана з нападами стенокардії;
 • вегетативні прояви при менопаузі;
 • оксидантний стрес різного походження;
 • комплексна терапія залежно від нікотину.

Детальніше дізнатися про те, коли призначаються таблетки Адаптол, для чого вони, можна дізнатися у лікаря.

Вікіпедія свідчить, що протипоказанням для прийому ліків є підвищена чутливість до складових АДАПТОЛ.

Побічні ефекти при лікуванні АДАПТОЛ у пацієнтів відзначаються рідко. Іноді спостерігаються алергічні прояви. При вживанні високих доз ліки у пацієнта можуть спостерігатися диспепсичні розлади. У такому випадку лікування припиняють. У дуже рідкісних випадках можуть відзначатися гіпотензія і гіпотермія. Як правило, ці явища проходять самостійно.

Інструкція на Адаптол (Спосіб і дозування)

Інструкція на Адаптол передбачає, що таблетки можна приймати незалежно від періоду прийому їжі. Як правило, пацієнтам призначається від 300 мг до 500 мг препарату 2-3 рази на добу. Препарат призначається на період від 2 днів до 3 місяців, в залежності від діагнозу і особливостей протікання захворювання. Інструкція по застосуванню АДАПТОЛ свідчить, що максимально допустима разова доза кошти - 3 г, максимальна його доза на добу - 10 г. При лікуванні залежності від нікотину засіб призначається в дозі 0,6-0,9 г тричі на добу.

Інструкція по застосуванню АДАПТОЛ дітьми

Дітям препарат призначається з десятирічного віку. Дітям призначається в дозі 300-500 мг тричі на добу. Детально про особливості лікування розповість лікуючий фахівець.

Ці ліки має низьку токсичність. Тому при передозуванні препарату відзначається типова картина передозування. При прийомі дуже великих доз препарат може відзначатися гіпотензія, запаморочення, слабкість.

Якщо є підозра на передозування АДАПТОЛ, практикується симптоматична терапія, також проводиться промивання шлунка.

Можна одночасно приймати Адаптол і транквілізатори, нейролептики, снодійні препарати, психостимулятори, антидепресанти.

В аптеках продається за рецептом лікаря.

Потрібно берегти від дітей, зберігати при температурі 15- 25 ° С.

особливі вказівки

Звикання до ліків у пацієнта не розвивається, не спостерігається синдрому відміни. В процесі лікування можна водити транспорт і виконувати дії, що потребують підвищеної уваги. Однак потрібно бути обережним.

Якщо під час терапії знижується артеріальний тиск або температура тіла, припиняти лікування не потрібно. Поступово показники температури і АТ до нормальних значень. якщо виникають алергічні реакції, потрібно призупинити лікування.

Схоже діють на організм препарати Мебікс, Мебікар, Мебікар-Татхімфарм та ін. Ціна аналогів АДАПТОЛ залежить від їх дозування і виробника, деякі препарати мають нижчу вартість.

Що краще - Адаптол або Грандаксин?

грандаксин - це засіб, який належить до групи похідних бензодіазепіну і надає на організм анксиолитическое вплив, при цьому не надаючи седативного, противосудорожного впливу. В цілому його вплив на організм схоже з впливом, яке надає Адаптол. Який препарат віддати перевагу, підкаже лікар в індивідуальному порядку.

Чи не застосовується для лікування дітей до десятирічного віку.

Обговорюючи сумісність з алкоголем ліки, слід зазначити, що Адаптол і алкоголь поєднувати не слід, так як при їх спільному прийомі можлива поява головного болю, виражене падіння артеріального тиску. Можливі більш серйозні побічні ефекти, тому при прийомі цього препарату не допускається вживання спиртного.

Активний інгредієнт препарату легко потрапляє в усі тканини організму. Немає чітких результатів клінічних досліджень впливу АДАПТОЛ на майбутніх мам і жінок, що годують. Тому використовувати цей засіб в даному випадку не рекомендується.

Відгуки про АДАПТОЛ на форумах свідчать, що препарат є дійсно ефективним засобом при лікуванні неврозів. Таблетки знімають дратівливість, дозволяють позбутися від страхів, тривожності. У відгуках йдеться і про поліпшення працездатності. Відгуки лікарів про АДАПТОЛ також позитивні. Фахівці відзначають, що ліки пом'якшує вплив транквілізаторів, нейролептиків, рідко викликає негативні ефекти. Крім того, таблетки дозволяють пом'якшити негативніше симптоми, які з'являються у людини при відмові від тютюнопаління.

Ті батьки, які застосовували таблетки для дітей, відгуки на Адаптол також залишали в основному позитивні. Однак дітям цей препарат можна давати тільки за схемою, призначеною лікарем.

Ціна АДАПТОЛ 500 мг становить в середньому 500 рублів за упаковку 20 шт. Ціна АДАПТОЛ в Харкові і в інших містах України дорівнює в середньому 150 гривень. Купити засіб можна в будь-якій аптеці. Препарат відпускається за рецептом чи ні, слід питати у лікаря, який призначає засіб.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчила Рівненський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Фармація». Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова та інтернатуру на його базі.

Досвід роботи: З 2003 по 2013 р - працювала на посадах провізора і завідувача аптечним кіоском. Нагороджена грамотами та відзнаками за багаторічну і сумлінну працю. Статті на медичну тематику публікувалися в місцевих виданнях (газети) і на різних Інтернет-порталах.

Максі: Геп С, генотип 1а, лікуюся 7 тижнів, приймаю Рибавирин + альгерон + Sovriad. Перший місяць це.

Елла: П'ю мелатонін вже років 10, але допомагає він мені тільки в сочитании з седативними.

Інга: Корпоратив недавно був, їжі і алкоголю неймовірну кількість з'їла і випила. А через.

Олексій: Відмінний крем! Чи не гоївся післяопераційний шов майже 2 місяці. Почав мазати допомогло.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Адаптол - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

Форма випуску

1. Тетраметілтетраазабіціклооктандіон - 500 мг;

2. Допоміжні речовини - метилцелюлоза і стеарат кальцію.

Інструкція по застосуванню АДАПТОЛ

 • неврози;
 • стреси;
 • неврозоподібні стани, що супроводжуються тривожністю, страхом, емоційною нестабільністю, дратівливістю;
 • болю в серці (не пов'язані з ішемічною хворобою серця);
 • абстинентний сидром при лікуванні нікотинової залежності для зниження тяги до паління (в складі комплексного лікування);
 • стабілізація самопочуття при передменструальному синдромі і в клімактеричному періоді;
 • для поліпшення переносимості нейролептиків і транквілізаторів.
 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • період вагітності і лактації;
 • дитячий вік до 10 років.

Адаптол з обережністю призначають пацієнтам зі схильністю до гіпотонії, захворювань нирок і печінки.

 • Рідкісні - зниження артеріального тиску, слабкість, запаморочення, алергія (висип, свербіж), диспепсичні розлади.
 • При прийомі високих доз або передозуванні - різка слабкість, зниження температури, бронхоспазм.

Таблетки АДАПТОЛ приймають всередину незалежно від часу прийому їжі. У деяких випадках прийом препарату може викликати зниження температури на 1-1,5 o C або зниження артеріального тиску. Поява таких симптомів не потребує відміни АДАПТОЛ: вони проходять самостійно.

 • Звичайне дозування - по 500 мг (1 таблетка) 2-3 рази на день, протягом декількох днів або 2-3 місяців (тривалість терапії визначається лікарем індивідуально).
 • При лікуванні нікотинової залежності - по 500-1000 мг (1-2 таблетки) 3 рази на день, протягом 5-6 тижнів.

Гранично допустима разова доза - не більше 3 м

Адаптол при вагітності і лактації

 • Адаптол може поєднуватися зі снодійними, нейролептиками, психостимуляторами і бензодіазепіновими транквілізаторами;
 • підсилює ефект снодійних препаратів;
 • даних про взаємодію з іншими лікарськими препаратами немає.

Афобазол або Адаптол?

Інструкція по застосуванню препарату Адаптол: фармакологічна дія, показання, дозування, побічні ефекти, протипоказання, аналоги - відео


Ціна АДАПТОЛ в Росії і Україні

В Росії: таблетки по 500 мг 20 штук в упаковці - 338-405 руб.

В Україні: таблетки по 500 мг 20 штук в упаковці - 117-150 гривень.

Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

54 − 52 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: