Акрихин мазь

Акрихин - інструкція із застосування мазі, сиропу або таблеток для дорослих або дітей

Хіміко-фармацевтичний комбінат «Акрихин» залишається одним з провідних виробників у фармацевтичній галузі. Серед продукції - сотні найменувань препаратів, які випускаються у вигляді мазі, таблеток, розчинів для ін'єкцій. Комбінат був заснований для виробництва однойменного продукту в минулому столітті. Людей цікавить, що собою представляє препарат Акрихин - інструкція із застосування, яке надає дію прийом лікарського засобу на організм, при яких хворобах його використовують.

Відомо інша назва препарату - акрихін. Що таке Акрихин? Спочатку препарат був синтезований з барвника для заміни хініну як протималярійних засобів - він має здатність руйнувати внутрішньоклітинну структуру малярійного плазмодія, пригнічувати активність і паралізувати безстатеві організми. Активний елемент надає менш токсичну дію на організм людини, ніж хінін, але вже існують більш ефективні протималярійні засоби.

Зараз Акрихин - це лікарський засіб з більш широким застосуванням:

 1. Здатність препарату знижувати чутливість шкіри до дії ультрафіолетового випромінювання і надавати протизапальну дію використовують для лікування шкірних захворювань.
 2. Активний елемент лікарського засобу руйнівно діє на паразитарні організми, такі як нематоди, плоскі черви і лямблії. Позитивні відгуки отримав препарат в боротьбі з глистами, що мешкають в кишечнику (лямбліоз).
 3. Ефективним є засіб для лікування герпесу.
 4. Добрі відгуки отримані при використанні препарату як жарознижуючий засіб.
 5. Застосовують препарат як імунодепресанти.

Чинний елемент препарату акрихін являє собою кристалічний порошок жовтого кольору, він має гіркий смак. Речовина легко всмоктується з шлунково-кишкового тракту в кров і накопичується в печінці, легенях, селезінці. Склад м'яко діє на слизову оболонку, не викликає її подразнення, має властивість забарвлювати шкірні покриви в жовтий колір. Розпад речовини відбувається в печінці, а виведення з організму - через нирки.

В добу виводиться близько 10% кошти, повне виведення закінчується після закінчення 10 діб, після цього зникає жовтизна шкіри. Кисле середовище сприяє прискоренню виведення препарату з сечею, а лужна - уповільнює процес виведення. Здатність препарату накопичуватися в органах і тканинах, повільне виведення можуть спричинити небажані наслідки, тому застосовувати ліки можна тільки за рекомендацією і під наглядом лікаря.

Препарат відноситься до фармакологічної групи протизапальних і протигельмінтних засобів. Розрізняють такі форми випуску ліків:

 1. Таблетки Акрихин (можна подивитися на фото). Покриті оболонкою зеленого або жовтого кольору. Зелені таблетки крім акрихін містять плазмоцид. Випускається також солодке драже для дітей.
 2. Порошок.
 3. Акріхіновий пластир.
 4. Розчин для ін'єкцій.

Акрихин інструкція із застосування

Препарат використовують для лікування запальних, паразитарних, інфекційних захворювань. Застосування Акрихіну, згідно з інструкцією, ефективно при:

 1. Лікуванні та профілактиці малярії, переносником якої є москіти.
 2. Заражених паразитами нематодами.
 3. Дифілоботріозі, гіменолепідозі - ураженні плоскими черв'яками (широким лентецом, бичачим, свинячим, карликовим ціп'яком).
 4. Лямбліозі.
 5. Інфекційних і алергічних ураженнях шкіри: псоріазі, червоний вовчак, шкірному лейшманіоз.
 6. Грипі.

Залежно від встановленого діагнозу лікар призначає схему лікування. При малярії призначають таблетки, іноді внутрішньом'язовіін'єкції, при малярійної комі вводять розчин внутрішньовенно. Курс лікування становить чотири дні, а дозування Акрихіну - 0,3 г. Таблетки приймаються за схемою - перший день два рази з перервою о шостій годині, наступні три дні один раз. Час і спосіб прийому - після їжі з великою кількістю води. Дитині доктор призначає меншу дозу, вона залежить від віку.

Дозування препарату як противоглистного кошти становить 0,8 м Перед прийомом необхідно провести підготовчі процедури:

 1. У день прийому і напередодні потрібно вживати тільки слабосоленую, негострий, без жиру, перетерту їжу.
 2. На ніч випивають проносне, а вранці роблять очисну клізму.

Всі таблетки приймають натщесерце з інтервалом в десять хвилин по одній або по дві і запивають водою з гідрокарбонатом натрію. Правила:

 1. Через півгодини або годину необхідно випити сольове проносне.
 2. Якщо через три години після прийому немає стільця, то роблять клізму.
 3. Повторну ставлять, якщо паразити виходять без головки.

При глистова інвазії карликовим ціп'яком лікування складається з трьох циклів з інтервалом від однієї до двох тижнів. При появі нудоти і блювоти хворим призначають постільний режим і грілку. При лямбліозі лікування відбувається в три цикли з інтервалом в один тиждень. Добова норма залежить від віку дитини, для дорослого вона становить 0,6 м

Таблетки призначаються для лікування червоного вовчака. Добова норма становить 0,3 г, вона розрахована на три прийоми. Одночасно вогнище ураження обколюють розчином Акрихіну з новокаїном. Один курс триває десять днів, а повторний призначається через тиждень. Залежно від результату лікар може призначати до шести курсів. При дискоидной формі хвороби застосовують акріхіновий пластир. При шкірному лейшманіоз проводять обколювання і введення в осередок ураження розчину Акрихіну з новокаїном один раз на місяць. При грипі приймають таблетки 0,3 г на добу.

Препарат не має сильного токсичної дії на організм, тому застосовувати ліки Акрихин можна дітям і вагітним. Він впливає на нервову систему людини. Протипоказаний препарат:

 • людям з психічними і нервовими розладами (на шизофренію, психозами);
 • при порушеннях в роботі печінки і нирок (надлишковому виділенні жовчі при холестатичної жовтяниці, ниркової недостатності).

При прийомі препарату у всіх хворих спостерігається пожовтіння шкіри, це нормальне явище, яке проходить самостійно після закінчення лікування. При лікуванні можуть проявлятися інші побічні дії Акрихіну, після їх виявлення необхідно відмовитися від лікування даним препаратом і випити велику кількість рідини. Лікар призначає глюкозу і заспокійливі засоби. При прийомі лікарського засобу можуть спостерігатися:

 • поява реакції у вигляді висипу, кропив'янки;
 • мепакріновое сп'яніння;
 • емоційна збудливість або пригніченість, галюцинації.

Препарат в даний час не реалізується в аптеках Росії. Існують такі аналоги: піперазин, вормін, пирантел, Немозол, маларіцід, бігумаль, хеміохін, делагіл, іммард, плаквенил. Ціна Акрихіну, аналогів представлена ​​в таблиці:

У сина після здачі аналізів визначили наявність глистів. Від знайомої дізналася, що було ефективний засіб Акрихин. Лікар сказав, що зараз його не можна знайти в аптеках і призначив вормін. Всі процедури виконували за рекомендаціями лікаря і досягли непоганого результату - після повторного аналізу через місяць глистів не виявлено.

У мене на шкірі влітку з'явилися висипання. Лікар сказав, що це Фотодерм, призначив аналог Акрихіну - Делагил. Брала таблетки суворо за рецептом, але відразу після прийому розболілася голова, з'явилася нудота, а вночі я не змогла заснути. Вранці прочитала інструкцію: виявилося, що все це від ліків. Більше я не приймала його, і все нормалізувалося.

У мене виявили лямблії, і лікар призначив Немозол. Спочатку у мене з'явилася висипка, потім почалася діарея, але лікар сказав пити ліки ще два дні. Після закінчення прийому таблеток всі симптоми пройшли, але аналізи показали знову наявність глистів. Лікар призначив повторне лікування на п'ять днів - боюся повтору побічних проявів.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Інструкція по застосуванню ліків, аналоги, відгуки

Головне меню

Тільки найактуальніші офіційні інструкції по застосуванню лікарських засобів! Інструкції до ліків на нашому сайті публікуються в незмінному вигляді, в якому вони і додаються до препаратів.

Лікарські препарати рецептурного відпуску ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ ПАЦІЄНТУ ТІЛЬКИ ВРАЧОМ. ЦЯ ІНСТРУКЦІЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ.

Інструкція для застосування лікарського препарату для медичного застосування. гиоксизон

Реєстраційний номер: ЛС-000683-110912

Торгова назва препарату: гиоксизон

Міжнародна непатентована назва або группіровочних назва:

Лікарська форма: мазь для зовнішнього застосування.

100 г мазі містять:

активні речовини: гідрокортизону ацетат в перерахуванні на 100% речовину - 1 г, окситетрацикліну гідрохлорид у перерахуванні на окситетрациклин - 3 г;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат - 0,02 г, парафін рідкий (вазелінове масло) -4,8 г, вазелін до 100 г.

Мазь жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група: глюкокортикостероїд для місцевого застосування + антибіотик-тетрациклін

Комбінований препарат для зовнішнього застосування.

Гідрокортизон - глюкокортикостероїд, має протизапальний, протиалергічний, антиексудативний і протисвербіжну ефекти. Гальмує фагоцитоз. Зменшує утворення арахідонової кислоти з фосфоліпідів клітинних оболонок за рахунок пригнічення активності фосфоліпази А2. Пригнічує вивільнення інтерлейкінів та інших цитокінів, які мають протизапальну дію; гальмує звільнення гістаміну і виникнення місцевих алергічних реакцій. Знижує синтез білків і відкладення колагену в шкірі, перешкоджає розвитку сполучної тканини, послаблює проліферативні процеси.

Окситетрациклін - антибіотик з групи тетрациклінів, має бактеріостатичну дію. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, Rickettsia spp., Treponema spp., Chlamydia spp., Mycoplasma spp.

При зовнішньому застосуванні препарату в терапевтичних дозах трансдермальне всмоктування діючих речовин в кров дуже незначне. Застосування оклюзійних пов'язок підвищує трансдермальне всмоктування гідрокортизону і окситетрацикліну, що може призводити до збільшення ризику розвитку системних побічних ефектів.

Захворювання шкіри, що піддаються терапії глюкокортикостероїдами і ускладнені вторинною бактеріальною інфекцією, викликаної чутливими до окситетрацикліну мікроорганізмами: дерматит (в тому числі алергічний, контактний, себорейний, сонячний, атопічний), екзема, багатоформна еритема, поверхневі опіки і відмороження, укуси комах.

Гіперчутливість, туберкульоз шкіри, пухлини шкіри, передракові захворювання шкіри, дерматомікоз, вірусні захворювання шкіри (герпес, вітряна віспа), розацеа і періоральний дерматит, сифілітичні ураження шкіри, поствакцинальні шкірні реакції; вагітність, період лактації, дитячий вік до 2 років.

Зовнішньо. Наносять тонким шаром 0,5-1 г 1-3 рази на добу на уражені ділянки або на стерильну марлю, якою прикривають шкіру, перев'язавши бинтом. Тривалість лікування індивідуальна і залежить від ступеня ураження та локалізації.

Курс лікування не повинен перевищувати 14 днів. При застосуванні на шкірі обличчя мазь наноситься 1 раз на добу, уникаючи нанесення на періорбітальна область, при цьому курс лікування не повинен перевищувати 7-10 днів.

У дітей застосовують на обмежених ділянках шкіри коротким курсом (протягом 5-7 днів).

Подразнення шкіри, свербіж, висип; суперінфекція, алергічні реакції. При застосуванні на шкірі обличчя: телеангіектазії, атрофія підшкірної клітковини в області рота. При тривалому застосуванні і / або нанесенні на великі поверхні - системні побічні ефекти глюкокортикостероїдів.

симптоми: при тривалому застосуванні і / або у високих дозах можливо пригнічення функції надниркових залоз з розвитком вторинної надниркової недостатності і симптомів гіперкортицизму, включаючи синдром Іценко-Кушинга.

Тривале лікування окситетрацикліном в підвищених дозах може призвести до зростанню не чутливою мікрофлори.

лікування: відміна препарату. Відповідна симптоматична терапія. При необхідності - корекція електролітних порушень.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами не виявлено.

Під час лікування глюкокортикостероїдами не слід проводити вакцинацію проти віспи і планувати інші види імунізації (в зв'язку з імунодепресивною ефектом глюкокортикостероїдів).

Слід уникати потрапляння мазі в очі та на слизові оболонки.

У дітей слід уникати нанесення препарату на великі поверхні шкіри і під оклюзійні пов'язки.

При необхідності застосування препарату на шкірі обличчя, лікування повинно бути коротким через підвищений всмоктування і можливості появи побічної дії.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами

Мазь для зовнішнього застосування 1% + 3%.

По 10 г в тубі алюмінієвій. Кожна туба разом з інструкцією із застосування в пачці з картону.

При температурі не вище 25 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Виробник. Претензії приймаються за адресою

Відкрите акціонерне товариство «Хіміко-фармацевтичний комбінат« акрихін »(ВАТ« акрихін »),

142450, Московська область, Ногінський район, м Стара Купавна, вул. Кірова, 29.

Ацикловір-Акрихин (мазь)

Згідно з чинним законодавством інформація, представлена ​​в даному розділі, призначена виключно для дипломованих фахівців в сфері медицини та фармацевтики.

Реєстраційний номер: Р N000241 / 02

Торгова назва препарату: Ацикловір-Акрихин

Міжнародна непатентована назва: ацикловір

Лікарська форма: мазь для зовнішнього застосування

склад: 100 г мазі містять:

активна речовина: Ацикловір в перерахунку на 100% речовину - 5 г;

допоміжні речовини: Пропіленгліколь - 40 г, вазелін - 12,5 г, вазелінове масло - 7,5 г, віск емульсійний - 5 г, макрогол (поліетиленгліколь 1500) -1 г, вода очищена-до 100 м

опис: мазь білого або майже білого кольору. Допускається наявність характерного запаху.

Фармакотерапевтична група: противірусний засіб для місцевого застосування

Противірусний препарат - синтетичний аналог нуклеозиду тимідину.

В інфікованих клітинах, що містять вірусну тимідинкіназу, відбувається фосфорилювання і перетворення в ацікповіра монофосфат. Під впливом гуанілатциклази ацікповіра монофосфат перетвориться в дифосфат і під дією декількох клітинних ферментів - в трифосфат.

Висока вибірковість дії і низька токсичність для людини обумовлені відсутністю необхідного ферменту для освіти ацікповіра трифосфата в інтактних клітинах макроорганізму.

Ацикловір трифосфат, "вбудовуючись" в синтезируемую вірусом ДНК, блокує розмноження вірусу. Специфічність і вельми висока селективність дії також обумовлені переважним його накопиченням в клітках, уражених вірусом герпесу. Має високу активність відносно вірусу Herpes simplex 1 і 2 типу; вірусу, що викликає вітряну віспу і оперізуючий лишай (Varicella zoster); вірусу Епштейна-Барр. Помірно активний відносно цитомегаловирусов.

При застосуванні на интактной шкірі: всмоктування мінімальне; не визначається в крові і сечі. На ураженій шкірі: всмоктування помірне; у хворих з нормальною функцією нирок концентрація в сироватці крові становить до 0,28 мкг / мл, у хворих з хронічною нирковою недостатністю (ХНН) - до 0,78 мкг / мл. Виводиться нирками (до 9,4% добової дози).

Інфекції шкіри, викликані вірусом Herpes simplex типів 1 і 2, генітальний герпес, оперізувальний лишай, вітряна віспа.

Підвищена чутливість до ацикловіру та інших компонентів препарату.

З обережністю - вагітність, період лактації, дегідратація, ниркова недостатність.

Вагітність і період лактації

Застосування препарату показано тільки в тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду. В період лікування необхідно вирішити питання про припинення грудного вигодовування.

Зовнішньо. Препарат наносять чистими руками або ватним тампоном 5 раз в день (кожні 4 години) тонким шаром на уражені і які межують з ними ділянки шкіри.

Терапію слід продовжувати до того часу, поки на бульбашках не утворюється кірка, або поки вони повністю не заживуть. Тривалість терапії становить в середньому 5 днів, максимум - 10 днів. При відсутності ефекту необхідно звернутися до лікаря.

Гіперемія, сухість, лущення шкіри; печіння, запалення при попаданні на слизові оболонки. Можливий розвиток алергічного дерматиту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При зовнішньому застосуванні не виявлено взаємодії з іншими лікарськими засобами. Посилення ефекту відзначається при одночасному призначенні імуностимуляторів.

Для досягнення максимального терапевтичного ефекту необхідно застосовувати препарат якомога раніше (при перших ознаках захворювання: печіння, свербіж, поколювання, відчуття напруженості і почервоніння).

Мазь не рекомендується наносити на слизові оболонки порожнини рота і очей, так як можливий розвиток вираженого місцевого запалення.

При лікуванні генітального герпесу слід уникати статевих контактів або використовувати презервативи, так як застосування ацикловіру не попереджає передачу вірусу партнерам.

Мазь для зовнішнього застосування 5%.

За 2, 3 або 5 г в тубу алюмінієву. Кожну тубу разом з інструкцією із застосування поміщають в пачку з картону.

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Виробник / Організація, яка приймає претензії споживачів

Відкрите акціонерне товариство

«Хіміко-фармацевтичний комбінат« акрихін »(ВАТ« акрихін »),

Росія 142450, Московська область, Ногінський район, м Стара Купавна, вул. Кірова, буд. 29.

Телефон / факс: +7 (495) 702-95-03

 • Москва, Бізнес-центр «Ріверсайд Тауерз»
 • Космодаміанська набережна, будинок 52, стор 5, 6 пов.
 • Тел .: +7 (495) 721-36-97
 • Факс: + 7 (495) 723-72-82
 • E-mail: [email protected]

Справжнім висловлюю згоду на обробку зазначених мною персональних даних. З політикою АТ «акрихін» щодо обробки та захисту персональних даних ознайомлений і згоден з її положеннями. Отримані від Вас персональні дані будуть носити конфіденційний характер і, відповідно до положень Закону про захист персональних даних, не можуть бути розкриті третім особам без Вашого письмової згоди.

Згода може бути відкликана шляхом направлення письмової заяви в АТ «акрихін» за адресою: 115054, Росія, Москва, Космодаміанська набережна, будинок 52, будова 5.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 17 = 22