Alflutop

алфлутоп

Опис актуально на 15.09.2015

 • Латинська назва: Alflutop
 • Код АТС M02AX10
 • Діюча речовина: Біоактивні концентрат з декількох видів морських організмів
 • Виробник: Biotehnos (Румунія)

До складу препарату як активної субстанції входить біоактивні концентрат, який одержують шляхом екстракції з наступною деліпідезаціей і депротеїнізацією з дрібних морських риб (чорноморського мерланга, кільки, чорноморського пузанка, чорноморського анчоуса).

У ньому присутні: дерматансульфат, мукополісахариди, креатана сульфат, гіалуронова кислота, хондроїтину сульфат, амінокислоти, поліпептиди, іони Mg, Cu, Fe, Zn, K і Na.

3

В якості допоміжних компонентів застосовуються вода д / і і фенол.

Розчин для ін'єкційного введення 100 мкл / мл.

 • Ампули темного скла місткістю 1 мл, упаковка №10.
 • Ампули темного скла місткістю 2 мл, упаковка №5.
 • Попередньо наповнені розчином (2 мл) шприци з безбарвного скла з одноразовими голками місткістю 2,25 мл, упаковка №5.

Розчин має вигляд прозорої рідини, безбарвною, жовтуватою або жовтої з коричневим відтінком.

хондропротективну. Алфлутоп - ліки, що регулює обмін речовин і сприяє відновленню ураженої хрящової тканини. Знімає біль і запалення.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Знижує активність гіалуронідази - ферменту, що грає головну роль в стабілізації гіалуронової кислоти і колагену другого типу і бере участь в руйнуванні міжклітинного матриксу.

Зменшує проникність капілярів, гальмує руйнування макромолекулярной структури основної речовини сполучної тканини, стимулює відновлювальні процеси в пухкої волокнистої сполучної тканини і хрящової тканини суглобів.

Вміщені в витяжці морських риб протеоглікани обумовлюють трофічний ефект і підвищують показники гідрофільності хряща (і, отже, його пружно-еластичні властивості), а також однорідність кісткових тканин і висоту хряща.

1

Завдяки цим властивостям Алфлутоп у пацієнта:

 • зменшується інтенсивність болю (русі, в стані спокою, при підйомі по сходах);
 • знижується місцева припухлість;
 • знижується вираженість контрактури.

Застосування препарату Алфлутоп дозволяє полегшити рухову активність і підвищити обсяг рухів ураженого суглоба. Також у хворих, які отримують ці ліки знижується вміст сироваткових глікопротеїнів серомукоїд і глобуліну, фібриногену, числа лейкоцитів і С-реактивного білка в синовіальній рідині.

По завершенні піврічного курсу лікування рівень гіалуронової кислоти в синовіальній рідині підвищується вдвічі. протизапальний ефект відзначається після тижня лікування.

Показання до застосування: від чого уколи Алфлутоп?

Уколи ліки Алфлутоп призначають при дегенеративних ревматичних захворюваннях суглобів (показання до застосування: остеохондроз, артроз дрібних суглобів, гонартроз, коксартроз), Порушеннях окостеніння (хондрального і ендохондрального), травматичних дістозах, пародонтопатии (Препарат застосовується в якості доповнення до основної терапії).

Протипоказаннями є вагітність, лактація, дитячий та підлітковий вік, алергія на що містяться в ліках компоненти.

Побічні дії препарату проявляються у вигляді:

 • слабкою і короткочасної міалгії;
 • зудить дерматиту, відчуття печіння, почервоніння в місці введення;
 • короткочасного посилення суглобного болю після введення розчину в суглоб.

У рідкісних випадках можливі реакції гіперчутливості.

Інструкція по застосуванню Алфлутоп

Уколи Алфлутоп: інструкція із застосування

У Спорт-Вікі (Вікіпедії наукового бодібілдингу) вказується, що Алфлутоп призначений для внутрішньом'язового, паравертебрального, периартикулярного, внутрішньосуглобового введення, а також для введення в больові точки (при фибромиалгии).

при поліостеоартрозі і остеохондрозі курс лікування розрахований на 20 днів. Вміст ампули (1 мл) вводиться глибоко в м'яз один раз в день.

Якщо патологічний процес поширився на великі суглоби, ін'єкції слід робити в кожен уражений суглоб. Разова доза 1-2 мл. Курс лікування передбачає 5-6 внутрішньосуглобових ін'єкцій, які виконують один раз в 3-4 дня.

Після того, як в суглоб буде введена остання доза, Алфлутоп продовжують вводити внутрішньом'язово ще 20 днів. Через півроку курс слід повторити.

при секвеструвати грижі хребта Алфлутоп призначається в якості доповнення до основного лікування: застосування хондропротекторов при цій патології дозволяє запобігти подальшим дегенеративні зміни в дисках.

медикаментозна терапія секвестрации грижі проводиться із застосуванням:

 • НПЗП;
 • діуретиків (Ці кошти призначають коротким курсом для усунення надлишкової рідини і зниження тиску на хребетний стовп);
 • анальгетиків(В ряді випадків доцільно робити новокаїнову блокаду);
 • вітамінів групи В;
 • міорелаксантів;
 • препаратів, що поліпшують кровопостачання і живлення тканин біля вогнища запалення;
 • антиконвульсантів.

В даний час Афлутоп нерідко призначають для лікування ускладнених зеквестраціей пульпозного ядра гриж. Ефект від його застосування помітний вже через тиждень після початку курсу. Вміщені в розчині натуральні речовини активізують синтез хрящової тканини і роблять позитивний вплив на однорідність кістки.

Як результат - у хворого з секвеструвати грижею зменшується інтенсивність болю, купірується вогнище запалення і збільшується рухливість хребців.

Якщо ж через 2-3 тижні лікування позитивна динаміка відсутня, приймається рішення про необхідність проведення планової операції.

Як правильно колоти препарат в суглоб?

Після проколу суглобової сумки слід переконатися в тому, що голка шприца потрібному напрямку. Для цього необхідно зробити спробу аспирировать синовіальнурідину.

Однак в більшості випадків це досить проблематично, оскільки заповнює порожнину суглоба рідину через її високої в'язкості може блокувати щільними частинками кінчик голки.

У такій ситуації судити про правильність розташування голки в порожнині суглоба можна лише за відносної безболісності і легкості введення препарату.

Якщо з аспірацією рідини виникають труднощі, не потрібно обертати голку шприца, оскільки це може травмувати суглобову сумку, внутрішньосуглобові зв'язки, хрящ або синовіальну оболонку. В результаті може розвинутися гемартроз.

У випадках, коли евакуація синовіальної рідини не викликає ускладнень, її слід видалити (максимально можливу кількість). Завдяки цьому знижується тиск в порожнині суглоба, зменшуються больові відчуття (в т.ч. спричинені введенням додаткового обсягу розчину для ін'єкцій) і полегшується виконання ін'єкції.

З синовіальною рідиною, крім того, видаляються що містяться в ній агресивні речовини (зокрема, протеази), підвищується концентрація активної субстанції ліки в суглобі і сповільнюється її витік по лімфатичних шляхах.

Ліки потрібно вводити повільно, не докладаючи надмірних зусиль.

Якщо кінчик голки не впирається в щільні тканини всередині суглоба, ін'єкція, як правило, малоболезненна або зовсім безболісна. Занадто великий опір при введенні і / або інтенсивна болю можуть свідчити про те, що голка не потрапила в порожнину суглоба. У цьому випадку її слід трохи потягнути на себе або, навпаки, просунути трохи глибше.

У продажу можна знайти мазь Алфлутоп. У таблетках виробник препарат не випускає.

Таблетки вважаються менш ефективними, якщо порівнювати їх з розчином для ін'єкційного введення.

Це пов'язано з тим, що при пероральному прийомі активні речовини препарату не можуть потрапити в патологічний осередок в незміненому вигляді і в необхідній для досягнення терапевтичного ефекту концентрації, оскільки піддаються біотрансформації вже при проходженні через травний канал.

Що стосується мазі, то вона є засобом зовнішньої терапії і застосовується місцево. Наносять її на місце проекції болю 2 або 3 рази на день. Курс лікування становить до трьох місяців.

У схильних пацієнтів при передозуванні можуть розвиватися реакції гіперчутливості, іноді тяжкого перебігу.

У таких ситуаціях препарат відміняють. Подальші лікувальні заходи - симптоматичні.

Лікарська і інші види взаємодій Алфлутоп на сьогоднішній день не встановлені.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 15-25 ° C.

особливі вказівки

Ризик розвитку реакцій гіперчутливості зростає при непереносимості морепродуктів.

Аналоги Алфлутоп: чим можна замінити препарат?

Ціна аналогів Алфлутоп - від 695 рублів.

Алфлутоп або Хондролон - що краще?

Хондролон - це препарат на основі хондроїтину сульфату (А і C) натрієвих солей, які отримують з хрящів великої рогатої худоби. Засіб застосовується для лікування дегенеративних захворювань хребта і суглобів (міжхребцевого остеохондрозу, первинного артрозу і т.д.).

Якщо порівнювати його алфлутоп, то це абсолютно різні за характером впливу препарати. Тому Хондролон не розглядається як замінник Алфлутоп.

Відповідно до існуючої класифікації, Хондролон відносять до групи хондропротекторов 2-го покоління. Деякі вчені схильні вважати, що їх ефективність вище, ніж у препаратів 1-го покоління (до яких відноситься і Алфлутоп). Якщо ефект від застосування останніх, на їхню думку, можна порівняти з ефектом плацебо, то більш нові препарати вже дають клінічно доведений результат.

Ліки (і його аналоги) є коректором метаболізму хрящової і кісткової тканини. На відміну від Алфлутоп і Хондролона в препараті дона в якості активної субстанції використовується глюкозамін.

Як і хондроїтину сульфат, глюкозамін, володіючи тропностью до хряща і комплексним механізмом дії, пригнічує деструкцію хрящової тканини і стимулює її синтез.

Обидва цих речовини є природними компонентами хряща. Перше є невід'ємною частиною молекули протеоглікановие хондроітінсульфата і являє собою високомолекулярний полісахарид з групи протеогліканів. Друге необхідно для синтезу протеогліканів.

І глюкозамін, і хондроїтин (у формі сульфату) володіють власним анальгезирующим і протизапальну дію, яке реалізується не за рахунок пригнічення синтезу Pg, а за рахунок пригнічення активності лізосомальних ферментів і супероксидних радикалів.

Обидва цих речовини позитивно впливають на хрящ завдяки здатності пригнічувати катаболические і стимулювати анаболічні процеси в ньому. Проте, остаточно оцінити ступінь їх впливу на перебіг остеоартрозу вкрай складно.

Мінусом препарату Дона можна вважати те, що він випускається в таблетованій формі. Тобто виникають сумніви в тому, що його активна речовина досягає вогнища ураження в необхідної концентрації. Судити про ефективність Алфлутоп складно через те, що склад міститься в ньому витяжки морських риб в кількісному вираженні невідомий.

Що краще - Алфлутоп або Хондрогард?

Хондрогард є дженериків Хондролона. Активною речовиною цього препарату є хондроїтину сульфат натрію. Порівняти його з алфлутоп досить складно, оскільки не можна точно сказати, яка в останньому концентрація хондроїтину.

На сьогоднішній день немає доказової бази, яка підтверджувала б безпеку і ефективність застосування Алфлутоп в педіатричній практиці, в зв'язку з чим препарат не призначають особам молодше 18 років.

Дія препарату розраховано на пошкоджену хрящову і кісткову тканину. Укол роблять безпосередньо в хворий суглоб. Проникаючи в уражені тканини, активна субстанція гальмує руйнування суглоба і стимулює утворення здорової хрящової тканини.

Щоб суглобовий хрящ функціонував нормально, він повинен вбирати в порожнину суглоба рідину і потім віддавати її при навантаженні. А процес руйнування хрящової тканини пов'язаний з нестачею води. Як результат - хрящ втрачає здатність до відновлення.

Одним з властивостей алкоголю є його здатність виводити з організму воду, що може звести нанівець ефективність препарату.

Проте, в інструкції виробника категоричної заборони на вживання спиртного в період лікування алфлутоп немає.

Фахівці ж рекомендують пам'ятати про те, що спиртні напої здатні підсилити дію препарату, спровокувавши тим самим передозування їм, а можуть в поєднанні з препаратом викликати набряк дихальних шляхів.

Застосовувати ліки в періоди вагітності та грудного вигодовування протипоказано.

Відгуки лікарів про алфлутоп, як і відгуки пацієнтів на форумах, нерідко суперечливі. Хтось ставить ефективність препарату під сумнів, хтось, навпаки, вважає його досить дієвим засобом.

Як мінусів пацієнти відзначають в основному високу вартість лікарської суміші та іноді не відразу помітний результат від її застосування.

Відгуки фахівців дозволяють зробити наступний висновок: ефективність препарату безпосередньо залежить від того, наскільки своєчасно було розпочато лікування, і які кошти були призначені хворому на додаток до алфлутоп.

На сьогоднішній день доведено, що протягом 3-х років у отримували уколи для суглобів пацієнтів не відзначалося рентгенологічного прогресування остеоартрозу, а досягнутий ефект зберігався протягом декількох місяців.

Інші дослідження, що проводилися в групі з майже 4 тисяч пацієнтів з остеоартроз тазостегнового і колінного суглобів, показали, що застосування хондроїтину не дозволяє домогтися клінічно значущого ефекту. У хворих, які приймали хондроитин, в порівнянні з хворими, які отримували плацебо, не спостерігалося зменшення суглобного болю, а також уповільнення звуження суглобової щілини.

Проте, оскільки багато людей переконані, що хондропротектори їм допомагають, а також зважаючи на відсутність небажаних явищ у зв'язку з їх застосуванням, лікарі не бачать шкоди в продовженні лікування до тих пір, поки воно здається корисним пацієнтові.

Так як хондропротектори скоріше гальмують руйнування хряща, а не відновлюють його, ці препарати доцільно призначати не в період загострення захворювання, а в профілактичних цілях (наприклад, для профілактики розвитку дегенеративних змін, які виникають при грижі хребта).

Ціна Алфлутоп в Україні

Купити в Києві уколи для суглобів можна в середньому за 470 грн (ціна вказана за 10 ампул). Вартість 1 ампули ліки - 45-46 грн. Ціна ампул Алфлутоп в Харкові або в Одесі практично не відрізняється від ціни препарату в столичних аптеках.

Таблетки Алфлутоп виробник не випускає.

Скільки коштує Алфлутоп в російських аптеках?

Купити Алфлутоп в Москві можна за 1770-2300 рублів. Вартість ампул в Єкатеринбурзі, в Краснодарі, в Новосибірську от 2000 до 2650 рублів.

Найбільш демократичні ціни, на думку покупців, в мережі аптек Озерки в СПб.

У Мінську Алфлутоп можна придбати за 503,5-633 тис. Рублів.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

Не думав, що це буде зі мною, коли то давно була травма руки, а зараз ось артроз ліктьового суглоба. Рука нила, часом сильно, іноді трохи слабше, добре що хоч такі хондропротектори є, кололи 20 днів Алфлутоп, через п'ять днів біль відпустила. Зараз відчуваю абсолютно здорову руку, сподіваюся що на довго.

Вдало лікували мій остеохондроз алфлутоп, недавно знову шия захворіла, знову призначили внутрішньом'язово, на моє здивування препарат дешевше став і набагато, прокол повний курс, шия знову як нова, головою кручу верчу не болить нічого.

При Януковичі алфлутоп я колола внутрішньом'язово один раз на рік, мені вистачало на рік. У мене артрит колінних суглобів, були болі дуже сильні, від уколів в суглоб я відмовилася. А тепер, коли ціна зросла і з нас, українських працюючих пенсіонерів, забирають 15% пенсії, а тарифи і ціни ростуть щомісяця і щотижня, купити дуже складно! Але я нічого іншого не хочу! Нога стала згинатися і мені було набагато легше, болю пішли взагалі! Буду збирати на алфлутоп!

juliaa, індивідуальна непереносимість на будь-який препарат може бути у будь-кого. Так що лікарі тут особливо і не винні. Якщо є схильність хоч найменша до алергічної реакції, лікарів потрібно попереджати і робити проби. Мовилося я не брала, а алфлутоп переноситься нормально, алергії не викликав. Лікуюся вже третій курс і ніяких нарікань немає.

Відмінний засіб для вирішення проблем з остеохондрозом. Вчора почала колоти вдруге. Знову 20 уколів. Перший раз колола з побоюванням, але коли після п'ятої ін'єкції до мене повернулася рухливість нормальна і пройшли вони постійно боліли, я твердо вирішила що тепер курс уколів Алфлутоп буду робити регулярно два рази на рік.

Через сидячої роботи розвинувся шийний остеохондроз, через якого не могла нормально працювати. Спина між лопатками постійно хворіла, почастішали головні болі і запаморочення. Невролог сказав, що потрібно бути схожим на масаж і проколоти уколи Алфлутоп. Проколів один курс -20 уколів, стала відчувати себе набагато легше. Через півроку знову буду проходити курс лікування.

дочки 16 років прописали мовилося в таблетках і афлутоп в уколах. в результаті після першого уколу і прийому таблетки набряк Квінке та лікарня. Дочка ніколи не була аллергиком, через занять спортом отримала професійну травму коліна. через лікування якої трохи на той світ не відправили. що за виродки лікарі у нас?

Прикольний препарат і ефективний. Мені подобається що після нього у мене пропав постійний хрускіт у колінах і болять вони тепер тільки зовсім небагато і тільки в дуже погану погоду.

Давно страждаю на артроз, і були такі болі в колінах що була згодна на все, що пропонують лікарі. Ін'єкції Алфлутоп мені призначили в стаціонарі, кололи кожен день. Після виписки через 10 днів, я вирішила купити в аптеці цей препарат і продовжувати колоти. Лікар сказав що треба прийняти хоча б 25-30 уколів, тільки тоді можна відчути полегшення. Перші два тижні поки колола, особливого полегшення я не відчувала, але пізніше помітила що хода моя стала більш впевненіше, і гострий біль в колінах пройшла. Тепер відчуваю себе просто відмінно.

Почала приймати Алфлутоп 20 днів тому, проколола 10 уколів, самопочуття покращилося після третього уколу стала легко пересуватися а то ходила як качка, боліли ноги. Найбільше мене втішило те, що після другого уколу пройшли припливи на 98%. Це мене втішило більше ніж те що не болять ноги. Клімакс мене замучал. Я рада як мале дитя що отримала такий подарунок. Алергії ніякої немає, шкіра на місці введення уколів чиста, буду продовжувати колоти.

Моє найболючіше мест- спина, через сидячої роботи заробила остеохондроз. Перший час рятувалася масажем, а коли хрящова тканина зовсім постраждала, доктор рекомендував курсами алфлутоп колоти. Пройшла два курси за рік, результат є, набагато легше ніж після масажу, але поки поєдную і масаж і уколи. Набагато краще себе почуваю, хоч підлоги можу помити самостійно.

Прекрасний препарат, я почала ним користуватися чотири роки тому і результат не змусив себе чекати. Хороший ефект при спондилезе і остеохондрозі хребта. Раджу всім, хто ще не пробував лікування хондороптекторамі, спробувати саме Алфлутоп.

Пройшла вже другий двадцятиденний курс лікування алфлутоп, полегшення істотне і з'явилося після третього уколу. Артроз мучить мене вже не перший рік, пробувала багато засобів, але полегшення було тимчасовим, а алфлутоп добре впорався вже після першого курсу, після другого ще краще. Зараз болів не відчуваю, але кидати лікування не збираюся, через півроку знову планую пройти курс уколів.

Свекруха коле Алфлутоп 2 рази в рік. Весна і осінь. У неї коксоартроз правого тазостегнового суглоба. Що я знаю з її розповідей, що місяців 5 після курсу все нормально, потім знову суглоб починає боліти, і як раз підходить час колоти Алфлутоп. Так вже мінімум 3 роки.

Алфлутоп колю вже третій курс. До лікування думала буду вже з палицею ходити, коліна настільки хворіли, що не знала, що робити, ніякі народні засоби не допомагали, пару раз приймала таблетки, полегшення було тільки поки пила, як тільки закінчувався курс лікування, знову поновлювалися болю. Присіла на деклофенак, тому що більше нічого не допомагало усунути біль. Ще не вибралася в поліклініку, і лікар прописав мені Алфлутоп.Організм переніс препарат добре, побічних явищ не вилізло, але ефект від лікування мені подобається, я вже не приймаю знеболююче, можу пересуватися без таблеток.

Мені алфлутоп дуже допоміг. У минулому році я провела курс лікування уколів в коліна і цілий рік могла ходити, хоча до цього дуже важко було спускатися по сходах. Зараз знову з'явилися болі і збираюся повторити курс. Бажаю всім здоров'я.

Діагноз артроз тазостегнового суглоба, сильні болі, і постійні сезонні загострення. Лікування масаж, фізіо, і внутрішньом'язові ін'єкції, призначили Алфутоп, по початку поліпшень від препарату не було, пройшла ще курс, і тільки тоді стало легше. Біль стала загасати, стало легше вставати і пересуватися. Ліки не найдешевше, для хорошого результату доведеться проходити кілька курсів, але толк від нього є.

З пів року назад, коли я Алфутоп купувала, ціни звичайно шалені були, аптечні дистриб'ютори так завищили ціни. Думала перестану купувати, тому що де стільки грошей взяти? А ось недавно в аптеці питала, ціни впали на нього, мабуть люди брати перестали, ось вони і знизили. Але Алфутоп мені добре тоді допоміг, тому днями піду знову куплю, що робити, у мене на нього побочек особливо помітних не було, тільки почервоніння і шишка на місці уколу.

всі хто страждає початковою стадією артрозу не треба впадати в крайнощі купите мазь БОМ- бенге коштує 50 рублів і відразу як тільки захворів суглоб втирайте дуже ретельно цю мазь втирати потрібно довго незнаю кому як але мене постійно виручає ця мазь при більш в будь-якому суглобі але при артриті навряд чи допоможе тільки при артрозі

Те, що "Ельбона" дешевше - питання часу. З хорошими препаратами завжди так: поки народ про них не знає, ціна демократична, а як тільки попит підвищується, і ціна злітає до небес.

Призначили дорогущий алфлутоп, стала колоти і вся висипом покрилася. Навіщо потрібні такі ліки? Зараз сказали купити ельбону, раз алфлутоп не пішов.

Алфлутоп почала застосовувати з вересня 2013р., Коли з'явився гострий артроз тазостегнового правого сустава.Билі перші зроблені уколи 20шт.Что хочу написати, уколи продовжую робити через пів-року, інші ліки від хвороби в-вигляді капсул "Терафлекс Адванта" не приймала з- через проблеми зі шлунком (гастрит, виразка 12-ти палої) .Що хочу написати, особливого поліпшення стану суглоба не знаходжу! Є болю, є проблеми зі згинанням ноги, щоб одягнути панчіх, підняти праву ногу.Всё залишилося без особливих змін. А, ось, коли закінчую робити уколи, то з'являється алергія від уколу на шкірі, чешется.К того ж, з січня 2016р. ліки в 2 рази подорожчало ще! Так що, доводиться замислюватися про аналаг цього препарату! Адже, де ж взяти 8000руб. на 20уколов, коли пенсія за все 6300р / міс.!

Алергія почалася після закінчення першого прийому 20 ін'єкцій Алфлутоп, десь через півмісяця і тривало більше 5 місяців. Це сильне свербіння в анусі і в вухах, першіння в гортані, що супроводжується сильним кашлем до блювоти з відсутністю відхаркування. Після повного обстеження визнали алергічний фарингіт, посадили на дієту і аллергопрепарати. При настанні 2-го курсу прийому препарату алфлутоп, я подумав, чи варто страждати ще півроку. А коли дізнався що препарат став дорожче в 2 рази, вирішив не продовжувати застосовувати препарат Алфлутоп з Румунії. Будьте уважні на алергію. Будьте здорові.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Інструкція по застосуванню хондропротектора для суглобів Алфлутоп

Препарат Алфлутоп призначений для лікування захворювань хрящової тканини суглобів. Інструкція по застосуванню та опис лікарського засобу відносить його до клініко-фармакологічної групи хондропротекторів. Алфлутоп ефективно знімає біль і запалення, покращує обмін речовин в суглобі, сприяє регенерації ураженої хрящової тканини і синтезу колагену.

Лікарська форма, пропонована споживачам фармацевтичною компанією, - розчин для ін'єкцій. Він прозорий, не має кольору. У деяких випадках розчин Алфлутоп набуває слабо жовтий або коричнево-жовтий колір.

  Упаковка лікарського засобу:
 • ампули об'ємом 1 мл, упаковані по 5 штук в полімерному блістері,

  по 10 ампул в картонній упаковці;

 • ампули об'ємом 2 мл, упаковані по 5 штук в полімерному блістері,

  по 5 ампул в картонній упаковці;

 • шприци скляні об'ємом 2,25 мл з 2 мл препарату в кожному,

  упаковані по 5 штук в полімерні осередки,

  по 5 шприців і 5 одноразових голок в картонній упаковці.

 • Препарат виробляється з дрібної морської риби, виловленої в акваторії Чорного моря: анчоус, пузанок, мерланг, кілька. Біоактивні концентрат отримують в Румунії, на фармацевтичному підприємстві Ромфарм з тваринної сировини за допомогою екстракції і його очищення від протеїну і ліпідів.

 • хондроїтину сульфат;
 • дерматансульфат;
 • сульфат креатана;
 • гіалуронова кислота;
 • поліпептиди;
 • амінокислоти;
 • іони міді, заліза, магнію, цинку, калію, натрію;
 • допоміжні компоненти - дистильована вода, фенол.
 • Хрящова тканина суглоба - це своєрідний амортизатор, що оберігає кісткову тканину від деструкції. При негативні зміни в тканинах хряща першої страждає рухова функція кінцівки. Пружність хряща досягається за рахунок міжклітинної речовини. До його складу входять протеоглікани, глюкозамін, хондроїтин.

  Якщо в суглобі запускається дегенеративний або дистрофічний процес, ці компоненти утворюються не в повному обсязі. Хрящ стає неоднорідним, його пронизують тріщини, він втрачає пружність. Без хрящової захисту кісткові тканини травмуються, відбувається їх патологічне розростання, супроводжуване болем, запальною реакцією з набряком і почервонінням області суглоба.

  Фармакокінетика і фармакодинаміка

  Витяжка з тваринного білка підвищує трофіку, пружність і еластичність хряща. Ці процеси стимулюють протеоглікани, що підвищують однорідність тканини суглобової сумки.

  Алфлутоп гальмує руйнування сполучної тканини, підвищує еластичність капілярів, стимулює регенерацію суглобової тканини.

  Нормалізується синтез гіалуронової кислоти, пригнічується діяльність речовин, що руйнують міжклітинні зв'язку. Як наслідок, запобігає деструкція макромолекулярної будови здорового хряща. В ураженому суглобі відновлюється гомеостаз, властивий нормального стану здорових тканин, не синтезуються цитокіни, що провокують запалення.

 • зниження болю в різних положеннях кінцівки;
 • зменшення набряку;
 • збільшення амплітуди і обсягу рухів;
 • полегшення загального стану;
 • зниження у внутрішньосуглобової рідини кількості лейкоцитів, білка, глобуліну і сироваткових серомукоїд.
 • Через тиждень після перших ін'єкцій препарату у хворого спостерігається виражений протизапальний ефект, людина повертається до колишнього способу життя, зникають суглобові болі.

  Після закінчення 6-місячного курсу в синовіальній рідині збільшується вдвічі рівень гіалуронової кислоти.

   Призначення Алфлутоп роблять в якості основного або додаткового засобу при лікуванні наступних патологій:
 • дегенеративні хвороби суглобів - полиостеоартроз, коксартроз, гонартроз;
 • хондрального і ендохондрального порушення окостеніння;
 • травматичний дістоз;
 • пародонтопатії;
 • остеохондроз;
 • консервативна комплексна терапія секвеструвати грижі хребта;
 • спондилез.
 • Ін'єкціями Алфлутоп прискорюють регенерацію тканин в післяопераційний період після втручання при лікуванні суглобів, наслідків травми.

  Протипоказання і побічні ефекти

  1. індивідуальна непереносимість похідних (морської риби),
  2. алергія в анамнезі,
  3. вагітність і годування груддю.

  Побічні ефекти від використання Алфлутоп:

  • печіння і почервоніння в місці ін'єкції (гіперемія);
  • алергічний дерматит;
  • короткочасна біль у м'язах;
  • біль при внутрішньосуглобової ін'єкції.

  Біль після введення кошти в суглоб пояснюється тим, що в районі впливу хондропротектора активізується кровообіг.

  Алфлутоп має високу ступінь безпеки. Випадки передозування препарату вкрай рідкісні, виявляються алергічною реакцією. Їх симптоми не відчуваються незабаром після відміни препарату.

  Ці якості препарату дозволяють широко застосовувати його в травматології, неврології, ортопедії, ревматології.

  Застосовується згідно з інструкцією внутрішньом'язово, паравертебральні, періартікулярний і внутрішньосуглобової спосіб введення Алфлутола. При фибромиалгии препарат вводиться безпосередньо в больові точки.

  Дозування при різних захворюваннях:

  1. остеохондроз, полиостеоартроз - одноразово, глибоко внутрішньом'язово по 1 мл, курс лікування 20 днів;
  2. патології великих суглобів (колінних, тазостегнових) - укол безпосередньо в кожен суглоб 5-6 разів через 3-4 дня, лікувальний ефект закріплюється внутрім'язовими ін'єкціями 20-денним курсом, повторення можливе через 6 місяців;
  3. ускладнена секвестрация пульпозного ядра грижі хребта - не менше 2-3 тижнів, дозування за призначенням лікаря.

  Внутрішньосуглобове введення препарату має свої особливості. Після проколу суглобової сумки проводиться спроба аспірації внутрішньосуглобової рідини. При успішній аспірації вдається знизити тиск усередині суглобової порожнини і тим самим полегшити біль від введення додаткової рідини. При аспірації видаляються агресивні речовини з суглобової порожнини, що провокують запалення, і підвищується концентрація діючої речовини Алфлутоп.

  Якщо аспірацію провести не вдалося, можливий витік ліки по лімфатичних шляхах. При правильному положенні голки ін'єкція здійснюється без неприємних симптомів. Біль під час цієї процедури говорить про те, що кінець голки не потрапив в порожнину суглобової сумки. В цьому випадку голку потрібно протягнути назад або просунути вперед. Ін'єкція виконується повільно, без зусиль.

   Препарати з аналогічною дією у формі розчину або порошку для ін'єкцій:
   Аналоги препарату в формі таблеток або капсул для перорального прийому:

  Препарати для ін'єкцій діють ефективніше, ніж кошти для прийому всередину у вигляді капсул і таблеток. І ті, і інші засоби використовуються відповідно до інструкції і виключно за призначенням лікаря, який зможе провести повноцінне обстеження, врахує протипоказання.

  Ціна препарату Алфлутоп в Росії:

  • в аптеках Москви - від 1770 до 2300 руб .;
  • Новосибірська, Краснодара - від 2000 до 2700 руб.

  Вартість препарату в аптеках України - 470 грн. за упаковку.

  Ціна препарату в Мінську - від 510 до 630 руб. за упаковку.

  Відгуки фахівців і пацієнтів, що мають досвід застосування Алфлутоп, розглядають його ефективність з професійної та практичної точки зору. Причому у всіх категоріях є і негативні, і позитивні відгуки про якість лікарського засобу.

  Серед позитивних якостей препарату фахівці (терапевти, невропатологи, ортопеди) відзначають безпеку для травного тракту (на відміну від НПЗЗ), відсутність алергічних реакцій, побічних ефектів.

  Професіонали переконані, що Алфлутоп можна застосовувати в комплексній терапії уражень суглобів, тим більше що він відмінно взаємодіє з усіма препаратами.

  Великим недоліком лікарського засобу, на думку лікарів, є його висока вартість. Тривала терапія обходиться пацієнтові дуже дорого.

  Переважна кількість професіоналів практикує внутрішньом'язове введення Алфлутоп і не рекомендує внутрісуглобні уколи.

  Багато пацієнтів солідарні з медиками з приводу високої ціни кошти. Частина хворих вважає його дуже ефективним препаратом, регулярно застосовують для профілактики загострень і для лікування суглобів. Приблизно чверть пацієнтів, які залишили відгуки, відносять ефект від лікування алфлутоп за рахунок ефекту «плацебо» або комплексного впливу інших ліків.

  причина одна - хребет. »

  Всі матеріали на сайті носять інформаційний характер.

  Перед використанням настійно рекомендуємо проконсультуватися з лікарем.

  Уколи Алфлутоп: дія, інструкція із застосування, відгуки

  Міжхребетні диски при остеохондрозі втрачають свою пружність, стають більш щільними і не можуть виконувати амортизаційну функцію. Як наслідок відбувається пошкодження суглобових поверхонь хребців, виникає запалення і формується больовий синдром.

  М'язи в місці ураження спазмируются і здавлюють кровоносні судини, що веде до прогресуючого погіршення харчування структур хребта і збільшенню остеохондрозу.

  Таким чином, хвороба розпочавшись одного разу, замикає порочне коло і безперервно прогресує. Для відновлення пружно-еластичних властивостей міжхребцевих дисків необхідний посилений синтез їх компонентів - великих білково-вуглеводних молекул і гіалуронової кислоти. Вони утримують вологу всередині тканини диска і забезпечують його властивості.

  У разі дегенерації хрящової тканини інтенсивність синтетичних процесів в ній затихає, тому відновлення диска не встигає за його пошкодженням. Однак, введення в організм додаткових «будівельних матеріалів» стимулює обмінні процеси в суглобах і запускає процес регенерації. Алфлутоп - один з препаратів, до складу якого входять компоненти хрящової тканини.

  Ефективність Алфлутоп в уколах

  Алфлутоп - один з перших хондропротекторних препаратів, що з'явилися на території Росії.

  Є більш ніж двадцятирічний досвід його застосування в якості засобу для лікування дегенеративних захворювань хребта.

  Неодноразово проводилися клінічні дослідження для оцінки ефективності Алфлутоп.

  Було показано на практиці, що хондропротектор знижує вираженість больового синдрому, збільшує рухливість суглобів хребта, нормалізує тонус паравертебральних м'язів.

  Спільне призначення з нестероїдними протизапальними препаратами - найбільш ефективна комбінація для купірування загострення остеохондрозу.

  Алфлутоп випускають у вигляді стерильного розчину для внутрішньом'язового введення. Він має легкий рибний запах, прозорий, безбарвний або з жовто-коричневим відтінком. В 1 мл розчину міститься:

  • високоочищений екстракт, витягнутий з морської риби 100 мкл;
  • фенол не більше 5 мг;
  • стерильна вода до 1 мл.

  Існує кілька видів розфасовки препарату:

  • 1 мл в ампулах по 10 штук в картонній коробці;
  • 2 мл в ампулах по 5 штук в картонній коробці;
  • 2 мл в шприцах по 5 штук в картонній коробці.

  Препарат зручний у використанні - його не треба розводити, а в останньому випадку також відпаде потреба самостійно набирати розчин. На курс лікування потрібно дві коробки Алфлутоп.

  Алфлутоп показаний при будь-яких захворюваннях, пов'язаних з пошкодженням хрящової тканини суглобів:

  • остеохондроз;
  • реабілітація після травм і операцій на хребті, суглобах;
  • артроз різних суглобів, в тому числі коксартроз, гонартроз;
  • спондилез.

  Клінічні дослідження Алфлутоп не проводилися на дітях і вагітних жінок, тому його застосування у даних груп хворих заборонено.

  Крім того, до протипоказань відноситься підвищена чутливість до компонентів розчину, але її наявність можна з'ясувати тільки в процесі терапії препаратом.

  Як потрібно ставити уколи: інструкція із застосування

  Алфлутоп вводять внутрішньом'язово глибоко в сідницю або в передню поверхню стегна. Курс лікування складається з 20-ти щоденних ін'єкцій по 1 мл препарату.

  При вираженому больовому синдромі можливе введення Алфлутоп паравертебрально в безпосередній близькості від місця ураження. Ін'єкції в області хребта повинен проводити лікар-невролог або травматолог-ортопед в стаціонарних умовах.

  У разі вираженого ушкодження великих суглобів 3-4 мл Алфлутоп вводять безпосередньо в їх порожнину. Такі ін'єкції виконують з перервою в кілька днів, в умовах процедурного кабінету.

  Лікування алфлутоп рідко призводить до небажаних наслідків. Серед них можливі:

  • алергічні реакції у вигляді свербежу, плямистої висипки, набряку гортані;
  • реакції в місці введення: хворобливість і ущільнення, печіння відразу після ін'єкції;
  • тимчасове посилення болю в суглобі, пов'язане з введенням препарату в його порожнину.

  Алфлутоп можна придбати в аптечній мережі без рецепта лікаря в середньому по:

  • 190 руб за 1 ампулу 1 мл;
  • 2000 руб за 10 ампул 1 мл;
  • 2000 руб за 5 ампул 2 мл;
  • 2250 руб за 5 шприців 2 мл.

  Проводять Алфлутоп за унікальною технологією екстракції активних речовин з рибної сировини. У зв'язку з цим ідентичних за складом аналогів препарату не існує.

  Схожим дією володіють інші хондропротектори, які містять в якості діючої речовини хондроїтин сульфат:

  У зв'язку з популярністю препарату і його давнім присутністю на ринку багато людей на практиці познайомилися з дією Алфлутоп. В основній масі відгуки позитивні або нейтральні.

  Добре відгукуються про препарат люди, які проходять курси лікування регулярно протягом кількох років. Дія Алфлутоп поступово накопичується, завдяки чому хворі відзначають значне поліпшення стану.

  Нейтральні відгуки залишають ті, хто очікував побачити швидкий клінічний ефект. Перед застосуванням препарату свідчить, що видиме поліпшення настає в середньому після 10-ти ін'єкцій Алфлутоп. Насправді ж вираженість ефекту безпосередньо залежить від існуючих пошкоджень хребта.

  Адекватна фізичне навантаження на хребет стимулює регенераторні процеси в хрящовій тканині, запущені дією Алфлутоп.

  Алфлутоп, як я зрозуміла, відмінно допомагає, тільки якщо його колоти в сам хребет. У м'яз ставити навіть сенсу немає, я таак і не побачила ефекту. У цьому плані краще брати ельбону, вона і при внутрішньом'язовому введени швидко поліпшення дає.

  У хребет Алфлутоп НЕ колять. Хто вам це сказав? Колять його тільки у великі суглоби, типу колінних. Щодо допоміг-не допоміг, сказати не можу. Мені допомагає, а діагноз у вас який, може він вам і не потрібен був? Щодо ельбони, вона містить тільки гюкозамін, а хондроїтин де брати будете? тому алфлутоп краще за складом - це комплексний препарат і для клітин (хондроцитів) і для матриксу (в ньому хондроцити живуть)

  Мені алфлутоп кололи внутрішньом'язово, прекрасно справляється з болем, вже після перших уколів. Просто алфлутоп має накопичувальний ефект і чим довше його приймаєш, тим ефективнішим стає лікування, і тривалим ефект. ельбона тільки містить глюкозамін, а хондроитина там немає. Він є тільки в алфлутоп причому містить їх 2 види і обидва необхідні для матриксу в якому живуть клітини хряща (хондроцити) і тоді вони добре себе почувають, тому алфлутоп краще.

  Внутрішньом'язово алфлутоп особливо не допомагає, проблвала мукосат, погано переноситься, ельбону так і не знайшла. Що ще можна спробувати? Таблетки пити не можу, виразка.

  Замість ельбони можна взяти дону, абсолютно такий же склад, просто вона імпортна, а ельбона наша.

  дочки 16 років прописали мовилося в таблетках і алфлутоп в уколах ... в підсумку після першого уколу і прийому таблетки набряк Квінке і лікарня ... Дочка ніколи не була аллергиком, через занять спортом отримала професійну травму коліна ... через лікування якої трохи на той світ не відправили ... що за виродки лікарі у нас?

  По-перше, Алфлутоп в такому віці протипоказаний, чому ви не з'ясували що колють вашій дитині? Риба так, цілком може викликати алергію. Ви, як мама повинні були це знати. І заздалегідь з'ясувати що і як. При чому тут Алфлутоп? Ви зараз покричить, а потім ті кому реально цей препарат може допомогти, зайвий раз подумає. Міняйте лікаря, раз він не в змозі прочитати інструкцію препарату і призначає то що в вашому віці просто не можна колоти, ні при якому розкладі.

  А у неї не алергія на НПЗП випадково? У мене ось є така як раз, теж лікарня відразу з набряком, не знаю чим лікувати спину і суглоби, тільки гормональні але не хотілося б

  Користуюся алфлутоп не в перший раз. Дуже задоволена результатами і тим що він абсолютно не діє на шлунок. Алфлутоп мабуть єдиний препарат, який я спокійно колю і точно знаю що він і спині дасть полегшення і ніде не вдарить по іншим органам.

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  45 − = 44

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: