Альмагель нео інструкція із застосування

Алмагель Нео

Опис актуально на 21.01.2015

 • Латинська назва: Almagel Neo
 • Код АТС A02AF02
 • Діюча речовина: Алгелдрат + Магнію гідроксид + Симетикон (Algeldrate + Magnesium hydroxide + Simeticone)
 • Виробник: АКТАВІС ГРУП AO (Ісландія)

Додаткові компоненти: есенція, пропілпарагідроксибензоат, етиловий спирт, сорбіт, вода, лимонна кислота, етілпарагідроксібензоат, сахарин натрію, гідроксиетилцелюлоза.

Біла суспензія із специфічним апельсиновим запахом. Алмагель Нео випускається під флаконах (170 мл) і в пакетиках (10 мл). У картонній пачці крім флакона знаходиться інструкція від виробника і спеціальна дозувальна ложечка. Пакетики випускаються в упаковці по 10 штук.

3

Альмагель Нео володіє адсорбуючим, антацидним, вітрогінну, обволакивающим діями. За нейтралізацію вільної HCl в просвіті шлунка і зв'язування жовчних кислот відповідають гідроксид магнію і алгелдрат. Послаблюючий ефект Гідроксиду магнію врівноважується ефектом алгедрата, який спрямований на уповільнення моторики кишечника.

Під дією симетикону руйнуються газові бульбашки, утруднюється їх утворення. Гази, що вивільняються в результаті впливу симетикону, поглинаються стінками кишечника, далі під дією перистальтики виводяться з організму людини.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

З причини своєї хімічної і фізіологічної інертності симетикон не здатний всмоктуватися в органи і тканини, а тому виводиться з просвіту травної системи в первісному вигляді. Показник абсорбції іонів магнію і алюмінію в кишечнику досить низький.

Концентрація магнію і алюмінію в крові залишається на колишньому рівні при нормально функціонуючої системі. При захворюваннях нирок можливе підвищення концентрації Al і Mg до токсичних показників.

 • гнильна і бродильная диспепсія;
 • дуоденогастрального рефлюкс;
 • гострий гастрит;
 • гострий дуоденіт;
 • хронічний гастрит;
 • симптоматичні виразкові ураження травної системи;
 • ерозії слизових оболонок шлунково-кишкового тракту;
 • рефлюкс-езофагіт, ГЕРХ;
 • печія, біль у шлунку;
 • метеоризм;
 • панкреатит.
 • гипофосфатемия;
 • хвороба Альцгеймера;
 • вагітність;
 • патологія ниркової системи;
 • індивідуальна гіперчутливість;
 • обмеження за віком - до 10 років;
 • вроджена форма непереносимості фруктози.

Відносні протипоказання до застосування Альмагель Нео:

 • діарея;
 • алергічні відповіді;
 • нудота;
 • запори;
 • перекручення смакового сприйняття.

Тривала терапія може привести до негативних наслідків:

При захворюваннях нирок реєструється:

1

Інструкція на Алмагель Нео (Спосіб і дозування)

Інструкція по застосуванню Альмагель Нео для дорослих

всередину 4 рази на добу по 2 дозувальні ложечки через 1 год після їди і перед сном. Можливе збільшення разової дози до 4 ложок. У добу можна приймати не більше 12 ложок.

Інструкція на Альмагель Нео для дітей від 10 років

Дозування для дітей проводиться за схемою: ½ добової дози для дорослих. Кратність прийому зберігається.

Тривалість терапії - не більш 1 місяця. Флакони рекомендується струшувати для відновлення гомогенності суспензії. Переважно приймати медикамент в нерозведеному вигляді. Протягом 30 хвилин після прийому ліків неприпустимо вживання рідини.

При тривалій терапії реєструється гіпермагніємія, яка проявляється:

Рідше реєструються прояви метаболічного алкалозу:

 • оніміння та біль у м'язах;
 • порушення розумової діяльності;
 • уповільнення і порушення дихання;
 • нестабільність настрою;
 • неприємні смакові відчуття;
 • нервозність.

Рекомендується своєчасне проведення заходів, спрямованих на очищення шлунка від залишків медикаменту (стимуляція блювання, промивання). Ефективно призначення ентеросорбентів (активоване вугілля, Смекта та ін.).

Лікарські засоби, дія яких сповільнюється, а ефективність знижується при прийомі Алмагель Нео:

М-холіноблокатори здатні подовжувати і посилювати дію медикаменту.

Можна придбати без рецепта від лікаря.

Флакони і пакетики можна заморожувати. Тримати подалі від дітей, берегти від світла. Температура - до 25 градусів.

особливі вказівки

Рекомендується вживати їжу, багату фосфором протягом всього курсу лікування. Часовий інтервал між прийомами лікарських засобів і Альмагель Нео - не менше 2-х годин (пов'язано з впливом на ефективність медикаментів).

Достовірних даних про безпеку застосування препарату при грудному вигодовуванні немає, тому рішення про необхідність лікування приймає лікуючий доктор в індивідуальному порядку.

5 мл суспензії (1 дозувальна ложка) містять 0.113 грам етилового спирту, що обмежує застосування медикаменту у пацієнтів, які страждають на епілепсію, алкоголізмом. 5 мл препарату містять 0.475 грам сорбіту, який здатний викликати діарею, дратувати стінки шлунка, і протипоказаний при непереносимості фруктози.

 • Сімалгель-ВМ;
 • Рідкий антацид "Йорк" з симетиконом.

Виробник не рекомендується застосовувати медикамент при вагітності і грудному вигодовуванні.

Відгуки про Альмагель Нео, думка лікарів

Препарат часто застосовується в гастроентерології при різних захворюваннях, і зарекомендував себе як відмінний засіб при посиленому газоутворення.

На різних спеціалізованих форумах можна зустріти відгуки пацієнтів, які підтверджують ефективність лікарського засобу при гастритах, печії, захворюваннях дванадцятипалої кишки.

Ціна Альмагель Нео у флаконах 170 мл - 120 рублів.

Вартість медикаменту в пакетиках - 180 рублів за 10 штук.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна

ЗдравЗона

Аптека24

Освіта: Закінчила Башкирська державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2011 році отримала диплом і сертифікат по Терапії. У 2012 році отримала 2 сертифікати і дипломи за «Функціональної діагностики» і «кардіології». У 2013 році пройшла курси по «Актуальним питанням оториноларингології в терапії». У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом «Клінічна ехокардіографія» і курси за спеціальністю «Медична реабілітація».

Досвід роботи: З 2011 по 2014 рік працювала терапевтом і кардіологом в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа. З 2014 року працює кардіологом і лікарем функціональної діагностики в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа.

Альмагель варто 339р.

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Алмагель НЕО - інструкція із застосування

Фармакодинаміка. Комбінований засіб, дія якого обумовлена ​​вхідними в його склад компонентами. Надає антацидний, адсорбуючу, обволікаючу, вторгнень дію.

Алгелдрат (алюмінію гідроксид) і магнію гідроксид нейтралізують вільну соляну кислоту в шлунку, знижують кислотність шлункового соку, пов'язують жовчні кислоти.

Послаблюючу дію магнію гідроксиду врівноважує здатність алгелдрат сповільнювати моторику кишечника. Симетикон ускладнює утворення газових бульбашок і сприяє їх руйнуванню. Вивільняються при цьому гази поглинаються стінками кишечника і виводяться з організму завдяки перистальтиці.

Фармакокінетика. Симетикон внаслідок фізіологічної та хімічної інертності не всмоктується в органи і тканини і після проходження через шлунково-кишковий тракт (ШКТ) виводиться в незмінному вигляді. Абсорбція іонів алюмінію і магнію в кишечнику - низька.

При нормальній функції нирок концентрація алюмінію і магнію в крові не змінюється. У хворих з хронічною нирковою недостатністю рівень алюмінію і магнію в крові може підвищитися до токсичних значень унаслідок порушення їх виведення.

Показання до застосування Алмагеля

Гострий гастрит; хронічний гастрит з підвищеною і нормальною секреторною функцією шлунка (у фазі загострення); гострий дуоденіт, дуоденогастральногорефлюкс; виразкова хвороба шлунка і виразка дванадцятипалої кишки (у фазі загострення); симптоматичні виразки шлунково-кишкового тракту різного генезу; ерозії слизової оболонки верхніх відділів шлунково-кишкового тракту; гастроезофагеальний рефлюкс, рефлюкс-езофагіт; гострий панкреатит, загострення хронічного панкреатиту; біль у шлунку, печія (після надмірного вживання етанолу, нікотину, кави, прийому лікарських засобів; некоректної дієти, негативно позначається на функціонуванні шлунково-кишкового тракту); метеоризм; бродильная або гнильна диспепсія.

Дорослі. Всередину, по 2 мірні ложки суспензії з апельсиновим смаком 4 рази на добу через 1 годину після прийому їжі і ввечері перед сном. При необхідності разову дозу можна збільшити до 4 мірних ложок, але максимальна добова доза не повинна перевищувати 12 мірних ложок.

Діти старше 10 років. Дозування визначає лікуючий лікар - зазвичай 1/2 дози для дорослих.

Курс лікування - не більше 4 тижнів. Перед прийомом суспензію необхідно гомогенізувати, струшуючи флакон. Бажано приймати Алмагель® Нео в нерозведеному вигляді. Не рекомендується прийом рідини протягом півгодини після прийому препарату.

Інтервал між прийомом Алмагеля Нео та інших лікарських засобів повинен становити 1-2 години. При тривалому прийомі слід забезпечити достатнє надходження фосфору з їжею.

Через відсутність даних контрольованих клінічних випробувань годують груддю Алмагель Нео слід приймати тільки після консультації з лікарем.

Одна мірна ложка (5 мл) препарату містить 0,113 г етилового спирту, в результаті чого можливе виникнення ускладнень у пацієнтів із захворюваннями печінки і мозку, у хворих на алкоголізм і епілепсію, у вагітних і дітей до 18 років.

Добова доза препарату (8 мірних ложок) містить 0,904 г етилового спирту, максимальна добова доза суспензії (12 мірних ложок) містить 1,356 г етилового спирту.

Одна мірна ложка (5 мл) препарату Алмагель Нео містить 0,475 г сорбітолу, який протипоказаний при уродженій непереносимості фруктози і може викликати подразнення шлунка і діарею.

Чи не робить негативного впливу на здатність керування автотранспортом та роботи з механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Аллергческіе реакції, нудота, блювота, зміна смакових відчуттів, запор, діарея. При тривалому прийомі у високих дозах - гіпофосфатемія, гіпокальціємія, гіперкальціурія, остеомаляція, остеопороз, гіпермагніємія, гіпералюмініемія, енцефалопатія, нефрокальциноз, порушення функції нирок. У хворих з супутньою нирковою недостатністю - спрага, зниження артеріального тиску, гіпорефлексія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Алмагель Нео знижує і уповільнює абсорбцію дигоксину, індометацину, саліцилатів, хлорпромазину, фенітоїну, б локаторів Нг-рецепторів, бета-блокаторів, Діфлунісал, кетоконазолу і ітраконазолу, ізоніазиду, антибіотиків тетрациклінового ряду і хінолонів, азитроміцину, цефподоксима, півампіцілліна, рифампіцину, непрямих антикоагулянтів, барбітуратів, фексофенадину, дипіридамолу, залцитабіном, хенодезоксихолевої і урсодезоксихолевої кислот, пеницилламина і лансопразола.

М-холіноблокатори, уповільнюючи спорожнення шлунка, посилюють і подовжують дію препарату.

Гіперчутливість, хронічна ниркова недостатність, вагітність, хвороба Альцгеймера, гіпофосфатемія, дитячий вік до 10 років, вроджена непереносимість фруктози. З обережністю - період лактації, захворювання печінки, алкоголізм, черепно-мозкова травма, захворювання головного мозку, епілепсія, дитячий та підлітковий вік з 10 до 18 років.

Тривале застосування високих доз може привести до розвитку гіпермагніємії, що характеризується швидкою стомлюваністю, почервонінням особи, виснаженням, м'язовою слабкістю і неадекватністю поведінки.

Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозу: зміна настрою, порушення розумової діяльності, оніміння або біль в м'язах, нервозність та швидка стомлюваність, уповільнення дихання, неприємні смакові відчуття.

Необхідно відразу вжити заходів по швидкому виведенню препарату - промивання шлунка, стимуляція блювання, призначення активованого вугілля.

Ціна від 164 руб.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Від чого допомагає «Альмагель». Інструкція, ціни і відгуки

Ефективним антацидним ліками є «Алмагель». Інструкція по застосуванню рекомендує приймати суспензію ін кислотозалежних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

«Альмагель» виробляють у вигляді суспензії білого кольору для внутрішнього застосування. Препарат має специфічний лимонним запахом. При тривалому зберіганні на поверхні утворюється прозорий шар рідини. Гомогенність відновлюється при інтенсивному збовтуванні розчину.

Випускається у флаконах об'ємом 170 і 200 мл. У картонній коробці знаходиться дозувальна ложечка, флакон і інструкція від виробника. Таблетки не виробляють.

У таблетках випускають аналог «Алмагель Т» 500 мг.

Ліки володіє наступним складом:

 1. Алгелдрат (алюмінію гідроксиду гель), магідроксіда паста, допоміжні речовини ( «Альмагель» в упаковці зеленого кольору).
 2. Альгельдрат (алюмінію гідроксид), магнію гідроксид, симетикон і допоміжні речовини ( «Альмагель Нео»).
 3. Алгелдрат (алюмінію гідроксиду гель), магнію гідроксиду паста, бензокаїн і допоміжні речовини ( «Альмагель А» в упаковці жовтого кольору).

Лікування стає можливим завдяки нейтралізації соляної кислоти, яка міститься в шлунковому соку. Гідроксид алюміній, що входить до складу препарату «Альмагель», є основним компонентом у виробництві великої кількості антацидних препаратів.

В процесі взаємодії гідроксиду алюмінію і соляної кислоти, утворюється хлорид алюмінію, нейтралізуючи при цьому соляну кислоту. Гідроксид магнію також є одним зі складових компонентів препарату і сприяє нейтралізації соляної кислоти і усунення здатності хлориду алюмінію викликати запори.

Препарати «Альмагель», «Альмагель А», «Альмагель Нео» мають антацидними, обволікаючі, гастропротекторних і адсорбуючі властивості, завдяки яким вони і набули широкого поширення в медичній практиці. D-сорбіт - ще один складовий компонент, який має властивості проносного препарату, а також стимулює жовчовиділення.

Слід зазначити, що препарат, завдяки рівномірної, без утворення бульбашок вуглекислого газу, регуляції кислотності соляної кислоти, не провокує посилене виділення соляної кислоти, не викликає метеоризм. Крім того препарат не може стати причиною різкого зсуву pH шлунка в лужну сторону, збільшення рівня pH крові.

Даний препарат не робить ніякого впливу на водно-електролітної рівноваги і не сприяє утворенню каменів у сечовивідних шляхах. Бензокаїн має виражену локальне анестезуючу дію при больовому синдромі.

Ефективність даного препарату пов'язана також із його специфічної консистенцією, заснованої на гелі, яка дозволяє суспензії рівномірно розподілятися по слизовій оболонці шлунка, надаючи тим самим більш тривалий ефект. Ефект від прийому препарату починається через 3-5 хвилин після разової дози, а його тривалість складає приблизно 70 хвилин.

Суспензія «Альмагель»: від чого допомагає, коли призначають

Показання до застосування включають:

 • ентерит;
 • біль у шлунку, печія (після надмірного вживання етанолу (алкоголю), нікотину, кави, прийому лікарських засобів; некоректної дієти, негативно позначається на функціонуванні шлунково-кишкового тракту);
 • дискомфорт і болі в епігастрії при погрішності в дієті, після вживання кави, нікотину, алкоголю;
 • рефлюкс-езофагіт;
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення;
 • метеоризм;
 • функціональні розлади кишечника;
 • коліт;
 • бродильная або гнильна диспепсія;
 • гострий гастрит і хронічний гастрит з підвищеною і нормальною секреторною функцією у фазі загострення;
 • грижа стравохідного отвору діафрагми;
 • дуоденіт.

Алмагель

Препарат приймають всередину. Перед кожним прийомом суспензію необхідно ретельно гомогенізувати, струшуючи флакон.

Препарат приймають через 45-60 хвилин після прийому їжі і ввечері перед сном. Дорослим і дітям старше 15 років призначають по 5-10 мл (1-2 мірні ложки) 3-4 рази на добу.

При необхідності разову дозу можна збільшити до 15 мл (3 мірні ложки). Дітям у віці від 10 до 15 років призначають в дозі, яка дорівнює половині дози для дорослих. Після досягнення терапевтичного ефекту добову дозу зменшують до 5 мл (1 мірна ложка) 3-4 рази на добу протягом 15-20 днів.

Не рекомендується прийом рідин протягом 15 хвилин після прийому препарату «Алмагель».

За 5-15 мл за 15 хвилин до прийому лікарських засобів з подразнюють.

дорослі

Всередину, по 2 мірні ложки суспензії з апельсиновим смаком 4 рази на добу через 1 год після прийому їжі і ввечері перед сном. При необхідності разову дозу можна збільшити до 4 мірних ложок, але максимальна добова доза не повинна перевищувати 12 мірних ложок.

Дозування визначає лікуючий лікар - зазвичай 1/2 дози для дорослих. Курс лікування - не більше 4 тижнів. Перед прийомом суспензію необхідно гомогенізувати, струшуючи флакон. Бажано приймати «Альмагель» Нео в нерозведеному вигляді. Не рекомендується прийом рідини протягом півгодини після прийому препарату.

Всередину. За призначенням лікаря, по 1-3 дозувальні (чайні) ложки, в залежності від гостроти випадку, 3-4 рази на добу за півгодини до їди і ввечері перед сном. У дітей препарат застосовується тільки за призначенням лікаря:

 • дітям до 10 років призначають по 1/3 дози для дорослих;
 • хлопцям з 10 до 15 років - по 1/2 дози для дорослих.

При захворюваннях, що супроводжуються нудотою, блювотою і болями в животі, лікування починають з Алмагеля А, а по зникненні перерахованих симптомів переходять на прийом Алмагеля. Перед прийомом флакон слід збовтувати.

Побічна дія

 • деменція;
 • набряки кінцівок (як результат патології ниркової системи);
 • остеомаляція;
 • гіперкальціурія;
 • запори;
 • підвищена сонливість;
 • порушення смакового сприйняття;
 • спазми;
 • гіпермагніємія;
 • нудота;
 • гипофосфатемия;
 • блювота;
 • епігастральні болю.

Згідно з інструкцією до застосування, «Альмагель» не слід призначати при:

 • гипофосфатемии;
 • хвороби Альцгеймера;
 • підвищеної чутливості до компонентів препарату;
 • дітям до 10 років;
 • вираженому порушенні функції нирок;
 • вродженої непереносимості фруктози.

Доцільність застосування «Альмагель» при вагітності визначає лікуючий лікар. З обережністю препарат призначається жінкам, що годують, хворим з важким замком, виразковим колітом, хронічною діареєю, болями в шлунку неясного походження.

Повні аналоги по активної речовини:

До антацидам відносять такі аналоги:

В аптеках ціна «Альмагель», суспензія (Москва), становить 197 рублів за флакон 170 мл. У Мінську ліки можна купити за 5 - 7 бел. рублів. Ціна препарату в Києві сягає 55 гривень. Вартість в Казахстані - 880 тенге.

В цілому, про препарат «Альмагель» відгуки позитивні, лікарський засіб чудово допомагає від печії. Багато пацієнтів стверджують, що препарат допомагає і при панкреатиті.

Ознайомтеся з інструкцією із застосування аналогів:

3 Comments on "Від чого допомагає« Альмагель ». Інструкція, ціни і відгуки "

Це улюблене засіб від печії у мого чоловіка, якщо переїсть або перепьет водкі- завжди під рукою у нього альмагель: дешево і сердито, хоча є і більш ефективні засоби тепер, але він прив'язався до цього

При багатьох проблемах шлунково-кишкового тракту допомагає, але тільки приймати, як вказано в інструкції, відмінне та недорогий засіб

Я теж часто вдаюся до альмагелю, він допомагає і недорого, і від печії допомагає і від будь-якого дискомфорту в шлунку, особливо, коли пере.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

89 + = 93

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: