Amelotexi

Содержание

Розчин Амелотекс для уколів: інструкція із застосування

Амелотекс відносяться до нестероїдних протизапальних засобів.

До складу препарату входить мелоксикам - виборчий інгібітор ферменту ЦОГ-2 і простагландинів, що запускають больовий синдром. Застосування Амелотекса входить в комплексну схему лікування запальних захворювань суглобів.

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про Амелотекс: повну інструкцію із застосування до даного лікарського засобу, середні ціни в аптеках, повні та неповні аналоги препарату, а так само відгуки людей які вже застосовували уколи Амелотекс. Хочете залишити свою думку? Будь ласка, пишіть в коментарі.

Клініко-фармакологічна група

3

НПЗЗ (жарознижувальний, протизапальний, знеболювальний засіб).

Відпускається за рецептом лікаря.

Скільки коштують уколи Амелотекс? Середня ціна в аптеках знаходиться на рівні 300 рублів.

Розчин для ін'єкцій: прозора або з незначною опалесценцією рідина жовтого з зеленуватим відтінком кольору (по 1,5 мл в безбарвних скляних ампулах, по 3 або 5 ампул у контурних чарункових упаковках, в пачці картонній 1 або 2 упаковки по 3 ампули, 1, 2 або 4 упаковки по 5 ампул).

Ін'єкції Амелотекс впливають на фермент ЦОГ-2, який запускає процес вироблення простагландинів - хімічних речовин, що виділяються тканинами при запальному процесі. Вони дратують нервові закінчення, через що з'являється біль в ураженій області. Підвищення проникності судинних стінок сприяє виділенню плазми крові в міжклітинний простір, через це з'являється набряклість. Простагландини перешкоджають відтоку крові з запалених суглобів, в результаті шкіра набуває червонуватого відтінку.

Існує кілька типів простагландинів, вироблюваних в людському організмі. Деякі з них не сприяють розвитку запального процесу. Вони знаходяться в шлунку і захищають слизові оболонки органу від виразки. За синтез цих речовин відповідальний фермент ЦОГ-1. Більшість НПЗЗ перешкоджають виробленню обох речовин одночасно, що призводить до розвитку виразкової хвороби. Уколи Амелотекс подібного побічної дії не надають, що пояснюється виборчою дією.

Протизапальний ефект проявляється зниженням інтенсивності:

1

Необхідна концентрація діючої речовини в крові виявляється через 10-20 хвилин після введення Амелотекс розчину для ін'єкцій. Мелоксикам з'єднується з білками плазми і розноситься по всіх тканинах. Найбільші його концентрації досягаються в сполучних тканинах. Діюча речовина долає гемоенцефальний бар'єр, проникаючи в тканини головного і кісткового мозку. Мелоксикам надходить через плаценту в кровоносну систему плода, виділяється разом з грудним молоком у період лактації. Період напіввиведення становить 12 годин. У печінки діюча речовина розпадається, кінцеві продукти виводяться нирками. Невелика частина мелоксикама виходить через кишечник.

З огляду на той факт, що активний елемент препарату мелоксикам відмінно накопичується в тканинах органів опорно-рухового апарату, препарат для внутрішньом'язових уколів Амелотекс призначається при різних патологічних процесах в структурі системи.

За інструкцією основними показаннями до застосування медикаменту є такі захворювання:

 1. Остеоартроз - це дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів, при якому відбувається розпад їх хрящової тканини, формування вогнища запалення.
 2. Ревматоїдний артрит - розвиток запалення суглобів людини, викликане збоями в функціонуванні імунної системи. При наявності цього запального захворювання відбувається вироблення аутоантитіл, які руйнують тканини суглобів.
 3. Артрит - хвороба суглобів, при якій розвивається запальний процес, що вражає суглобові тканини. Нерідко провокується сильним локальним переохолодженням, бактеріальною інфекцією.
 4. Хвороба Бехтерева або анкілозуючий спондилоартрит - патологічний процес аутоімунного типу, для якого характерно розвиток запалення хребетних структур. Рухливість хребта сильно знижується, людина відчуває регулярні болі в спині.

Абсолютні для розчину, супозиторіїв і таблеток:

 • Ерозивно-виразкові ураження слизової оболонки шлунка або 12-палої кишки;
 • Виражена печінкова недостатність;
 • Активне захворювання печінки;
 • Період після проведення аортокоронарного шунтування;
 • Запальні захворювання кишечника, такі як неспецифічний виразковий коліт і хвороба Крона;
 • Прогресуючі захворювання нирок, включаючи підтверджену гиперкалиемию;
 • Цереброваскулярні або інші кровотечі;
 • Активне шлунково-кишкова кровотеча;
 • Вік до 15 років;
 • Період вагітності і лактації;
 • Рідкісні спадкові захворювання, такі як глюкозо-галактозна мальабсорбция, непереносимість лактози і дефіцит лактази (тільки для таблеток);
 • Декомпенсована серцева недостатність;
 • Виражена ниркова недостатність у хворих, що не піддаються діалізу (кліренс креатиніну <30 мл / хвилину);
 • При повному або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа і навколоносових пазух, а також непереносимості інших НПЗЗ, в тому числі ацетилсаліцилової кислоти (в анамнезі в тому числі);
 • Підвищена чутливість до будь-якого компонента Амелотекса.

Відносні для розчину, супозиторіїв і таблеток:

 • Наявність інфекції Helicobacter pylori;
 • Вказівки в анамнезі на розвиток виразкового ураження шлунково-кишкового тракту (ШКТ);
 • Захворювання периферичних артерій;
 • Кліренс креатиніну менше 60 мл / хвилину;
 • Важкі соматичні захворювання;
 • Ішемічна хвороба серця;
 • Застійна серцева недостатність;
 • Цереброваскулярні захворювання;
 • Цукровий діабет;
 • Дислипидемия / гіперліпідемія;
 • Часте вживання алкоголю;
 • куріння;
 • Похилий вік;
 • Тривале застосування НПЗЗ;
 • Супутня терапія пероральними ГКС (наприклад, преднізолоном), антиагрегантами (в тому числі клопідогрелем або ацетилсаліциловою кислотою), антикоагулянтами (наприклад, варфарином), селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (наприклад, пароксетином, циталопрамом, сертраліном, флуоксетином).

Застосування при вагітності та лактації

Препарат протипоказаний при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

Придушення синтезу простагландинів може надавати небажаний вплив на перебіг вагітності і розвиток плоду.

Відомо, що НПЗП проникають в грудне молоко, тому Амелотекс не рекомендується застосовувати в період грудного вигодовування.

Застосування мелоксикаму, як і інших препаратів, що блокують синтез простагландинів, може впливати на фертильність, тому він не рекомендується жінкам, які планують завагітніти.

Інструкція по застосуванню Амелотекс

В інструкції із застосування зазначено, що розчин Амелотекс призначений для парентерального (внутрішньом'язового) введення. Препарат слід вводити глибоко в м'яз, попередньо переконавшись, що голка не потрапила в порожнину судини.

Уколи слід проводити згідно з правилами асептики. Розчин Амелотекс, як правило, вводять в зовнішній верхній квадрант сідничного м'яза. Добову дозу мелоксикаму вводять за один прийом. Тривалість терапії та дози мелоксикаму визначає лікар.

 • При ревматоїдному артриті та анкілозуючому спондилоартриті, як правило, призначають введення 15 мг мелоксикаму на добу. При вираженому ефекті через кілька днів дозу можна зменшити до 7,5 мг мелоксикаму на добу.
 • При остеоартрозі терапію, як правило, починають з введення 7,5 мг мелоксикаму на добу. При недостатньому ефекті дозу мелоксикаму збільшують до 15 мг на добу.

Пацієнтам з підвищеним ризиком розвитку небажаних ефектів, а також пацієнтам похилого віку, як правило, призначають введення 7,5 мг мелоксикаму на добу. Вища добова доза мелоксикаму становить 15 мг.

Для пацієнтів з тяжкою формою ниркової недостатності, які знаходяться на гемодіалізі, а також для пацієнтів з підвищеним ризиком розвитку небажаних ефектів вища добова доза мелоксикаму становить 7,5 мг.

Якщо дозволена інструкцією або лікарем доза препарату Амелотекс буде перевищена, то це може стати причиною серйозних побічних дій. В такому випадку хворому буде призначена додаткове лікування в залежності від симптоматики.

Основні побічні ефекти:

 1. Напади нудоти і блювоти, болю в області живота, діарея / запор, шлунково-кишкова кровотеча. Іноді розвивається гастрит, езофагіт, ентерит.
 2. За відгуками хворих, можуть виникати бронхіальні спазми.
 3. Почастішання серцебиття, поява набряків, підвищення артеріального тиску, приплив крові до обличчя і верхньої частини тулуба.
 4. Підвищення рівня ферментів (АСТ, АЛТ), яке сигналізує про порушення функцій печінки, гепатиті, підвищення рівня білірубіну.
 5. Алергічна реакція, яка проявляє себе по-різному (залежить від індивідуальних особливостей пацієнта). Може з'явитися висип на шкірі, свербіж, світлобоязнь, кропив'янка, в окремих випадках є ризик настання анафілактичного шоку.
 6. За відгуками пацієнтів, спостерігаються запаморочення, сонливість, втрата орієнтації в просторі, головний біль.
 7. Анемія, лейкопенія, тромбоцитопенія.
 8. Може виникати порушення зорової функції, кон'юнктивіт.
 9. Підвищення рівня сечовини, сечової кислоти, креатину в крові, рідко розвивається гостра ниркова недостатність.

Перевищення припустимої дози препарату може призвести до розвитку будь-якого одного або декількох побічних ефектів. Специфічного антидоту немає, для поліпшення стану проводиться симптоматична терапія.

Перед початком застосування розчину для внутрішньом'язових ін'єкцій Амелотекса необхідно уважно вивчити інструкцію і переконатися у відсутності протипоказань. Варто звертати уваги на особливі вказівки:

 • Одночасне застосування Амелотекса з іншими препаратами може підвищити їх активність (інші представники нестероїдних протизапальних засобів) або знизити її (гіпотензивні препарати). Тому обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем.
 • Виключено введення препарату вагітним, годуючим жінкам і дітям до 15 років.
 • Літнім людям дозу препарату зменшують.
 • З особливою обережністю і постійним клініко-лабораторним контролем препарат призначають людям з патологією печення, нирок і виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки.
 • З огляду на можливого розвитку сонливості, препарат небажано застосовувати людям, діяльність яких пов'язана з підвищеною концентрацією уваги і вимагає швидкої психомоторної реакції.

При появі будь-яких сумнівів або питань необхідно проконсультуватися з лікарем. В аптеках розчин для внутрішньом'язових ін'єкцій Амелотекс відпускається за рецептом.

Розчин для ін'єкцій, супозиторії та таблетки:

 • Внутрішньоматкові контрацептиви, антигіпертензивні препарати: знижується їх ефективність;
 • Мієлотоксичну кошти: посилюються прояви гематотоксичності Амелотекса;
 • Непрямі антикоагулянти, тромболітики (стрептокіназа, фібринолізин), гепарин, тиклопідин: підвищується ризик кровотеч (необхідно періодично контролювати показники згортання крові);
 • Інші НПЗЗ: підвищується ризик виразкових уражень шлунково-кишкового тракту і шлунково-кишкової кровотечі;
 • Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: зростає ймовірність розвитку шлунково-кишкових кровотеч;
 • Препарати літію: збільшується концентрація літію в плазмі крові;
 • Метотрексат: посилюється міелодепрессівное дію препарату;
 • Холестирамін: прискорюється виведення мелоксикаму;
 • Діуретики: підвищується ризик розвитку порушень функції нирок;
 • Циклоспорин: посилюється нефротоксична дія мелоксикаму.

У формі гелю Амелотекс не слід застосовувати одночасно з іншими НПЗЗ та засобами, призначеними для зовнішнього застосування.

Деякі відгуки користувачів:

 1. У минулому році захворіли коліна, обстежилася -артріт, бурсит + артроз, болі жахливі, не могла спати від болю, призначили в уколах амілотекс 10 днів, біль притупилася, але не пішла, ще півмісяця пила в таблетках .Фізіо-лікування -магніт (на коліна 10), нічого не допомогло. Не знаю, може я виняток. Біль зовсім пішла тільки після інших препаратів. Алла.
 2. Мені дуже Fмелотекс допомагає. Як тільки загострюються суглоби, відразу ставлю 5-6 уколів, по 1 в добу, на ніч, біль іде. Вони і запалення знімає, це ж НПЗЗ, так що діє комплексно. Єдине, уважно читайте інструкцію, у нього є протипоказання, так що акуратно з ним. У мене побочек немає, але хіба мало що, краще перестрахуватися. У Валентин.

До аналогам розчину для ін'єкцій Амелотекс відносяться Ревмоксикам, Мелоксикам, Моваліс.

Перед використанням аналогів проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання та термін придатності

Розчин для в / м введення слід зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 8 ° до 25 ° С. Не зберігати в холодильнику. Термін придатності - 4 роки.

Долгит крем і гель: інструкція із застосування

Диклофенак мазь: інструкція із застосування

Диклофенак уколи: інструкція із застосування

Диклофенак свічки: інструкція із застосування

Свічки Докльовують: інструкція із застосування

один коментар

А я в залі перепозичають, захопилися ми з тренером і почало боліти коліно. Спочатку по немногу і я тренеру нічого не сказала, а потім ввечері почалася різка біль. Вранці пішла до лікаря і мені виписали уколи, запалення почалося, а це вже серйозно, мазями не обійдешся. І виписали мені саме Амелотекс в ін'єкціях. Почитала про нього, відгуки хороші і почали колоти. Уже вночі відчула, що коліно почало боліти менше, а через тиждень біль і зовсім пішла. Побочек у мене особисто не було, хоча переживала з цього приводу. Хороший препарат.

Додати коментар Скасувати відповідь

Популярне

 • Фракція АСД 2 застосування для людини: інструкція
 • Плями на тілі схожі на лишай: причини і лікування
 • З яких причин з'являється світлий кал у дорослих?
 • Чим лікувати простатит у чоловіків - ліки і ознаки недуги
 • Як швидко вивести вошей і гнид в домашніх умовах
 • Рожевий лишай у людини: причини і лікування, фото
 • Лишай у людини: фото, ознаки та лікування

Противірусні препарати - недорогі і ефективні.

проводити лікування захворювань може тільки кваліфікований лікар.

Амелотекс ® (Amelotex)

фармакологічна група

Нозологічна класифікація (МКБ-10)

Опис лікарської форми

Таблетки, 7,5 мг: круглі, двоопуклі, блідо-жовтого або блідо-жовтого зі слабким зеленуватим відтінком кольору; допускається наявність мраморности і легкої шорсткості.

Таблетки, 15 мг: круглі, двоопуклі, з рискою на одному боці, блідо-жовтого або блідо-жовтого зі слабким зеленуватим відтінком кольору; допускається наявність мраморности і легкої шорсткості.

Фармакодинаміка

Мелоксикам - НПЗЗ, що володіє знеболюючим, протизапальну та жарознижувальну дію.

Протизапальну дію пов'язано з гальмуванням ферментативної активності ЦОГ -2, яка бере участь в біосинтезі ПГ в області запалення. У меншій мірі мелоксикам діє на ЦОГ -1, що бере участь в синтезі ПГ, що захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту і бере участь в регуляції кровотоку в нирках.

Добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту, абсолютна біодоступність мелоксикаму - 89%. Одночасний прийом їжі не змінює всмоктування. При використанні препарату всередину в дозах 7,5 і 15 мг його концентрації пропорційні дозам. Css досягаються протягом 3-5 днів. При тривалому застосуванні препарату (більше 1 року) концентрації схожі з відзначають після першого досягнення Css . Діапазон відмінностей між Cmax і базальними концентраціями препарату після його прийому 1 раз в день відносно невеликий і становить при використанні дози 7,5 мг - 0,4-1 мкг / мл, а при використанні дози 15 мг - 0,8-2 мкг / мл (наведені значення Cmin і Cmax відповідно).

Мелоксикам проникає через гістогематичні бар'єри, концентрація в синовіальній рідині досягає 50% від Cmax препарату в плазмі.

Майже повністю метаболізується в печінці з утворенням 4 неактивних в фармакологічному відношенні похідних. Основний метаболіт, 5'-карбоксимелоксикам (60% від величини дози), утворюється шляхом окислення проміжного метаболіту, 5'-гідроксіметілмелоксікама, який також виводиться, але в меншому ступені (9% від величини дози). дослідження in vitro показали, що в даному метаболічному перетворенні важливу роль відіграє ізофермент CYP2C9, додаткове значення має ізофермент CYP3A4. В освіті 2 інших метаболітів (складових 16 і 4% від величини дози препарату, відповідно) бере участь пероксидаза, активність якої, ймовірно, індивідуально варіює.

Виводиться в рівній мірі через кишечник і нирки, переважно у вигляді метаболітів. Через кишечник в незміненому вигляді виводиться менше 5% від величини добової дози, в сечі в незміненому вигляді препарат можна знайти лише в невеликій кількості. T1/2 мелоксикама становить 15-20 год. Плазмовий кліренс в середньому становить 8 мл / хв. У осіб похилого віку кліренс препарату знижується. Vd низький і становить в середньому 11 л.

Печінкова або ниркова недостатність середнього ступеня тяжкості істотний вплив на фармакокінетику мелоксикаму не робить.

анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтєрєва);

Призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю і запалення на момент використання, на прогресування захворювання не впливає.

гіперчутливість до активної речовини або допоміжних компонентів;

період після проведення аортокоронарного шунтування;

декомпенсована серцева недостатність;

повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа і навколоносових пазух і нестерпності ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ (в т.ч. в анамнезі);

ерозивно-виразкові зміни слизової шлунка або дванадцятипалої кишки, активна шлунково-кишкова кровотеча;

запальні захворювання кишечника (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона);

цереброваскулярні кровотеча або інші кровотечі;

виражена печінкова недостатність або активне захворювання печінки;

виражена ниркова недостатність у хворих, що не піддаються діалізу (Cl креатиніну <30 мл / хв), прогресуючі захворювання нирок, в т.ч. підтверджена гіперкаліємія;

рідкісні спадкові захворювання, такі як непереносимість лактози, дефіцит лактази або глюкозо-галактозна мальабсорбция;

період грудного вигодовування;

вік до 15 років.

C обережністю: ішемічна хвороба серця; цереброваскулярні захворювання; застійна серцева недостатність; дислипидемия / гіперліпідемія; цукровий діабет; захворювання периферичних артерій; куріння; Cl креатиніну <60 мл / хв; анамнестичні дані про виразковому ураженні шлунково-кишкового тракту; наявність інфекції Helicobacter pylori; похилий вік; тривале використання НПЗЗ; часте вживання алкоголю; важкі соматичні захворювання; супутня терапія наступними препаратами: антикоагулянти (наприклад, варфарин), антиагреганти (наприклад ацетилсаліцилова кислота, клопідогрель), оральні ГКС (наприклад преднізолон), СИОЗС (наприклад циталопрам, флуоксетин, пароксетин, сертралін). У перерахованих вище випадках для зниження ризику розвитку небажаних явищ слід використовувати мінімальну ефективну дозу максимально можливим коротким курсом.

З боку шлунково-кишкового тракту: більше 1% - диспепсія, в т.ч. нудота, блювота, біль у животі, запор, метеоризм, діарея; 0,1-1% - минуще підвищення активності печінкових трансаміназ, гіпербілірубінемія, відрижка, езофагіт, гастродуоденальная виразка, кровотеча з шлунково-кишкового тракту (в т.ч. приховане), стоматит; менше 0,1% - перфорація ШКТ, коліт, гепатит, гастрит.

З боку органів кровотворення: більше 1% - анемія; 0,1-1% зміна формули крові, в т.ч. лейкопенія, тромбоцитопенія.

З боку шкірних покривів: більше 1% - свербіж, висипи на шкірі; 0,1-1% - кропив'янка; менше 0,1% - фотосенсибілізація, бульозні висипання, мультиформна еритема, в т.ч. синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

З боку дихальної системи: менше 0,1% - бронхоспазм.

З боку нервової системи: більше 1% - запаморочення, головний біль; 0,1-1% - вертиго, шум у вухах, сонливість; менше 0,1% - сплутаність свідомості, дезорієнтація, емоційна лабільність.

З боку серцево-судинної системи: більше 1% - периферичні набряки; 0,1-1% - підвищення артеріального тиску, серцебиття, припливи крові до шкіри обличчя.

З боку сечовидільної системи: 0,1-1% - гіперкреатинінемія і / або підвищення сечовини в сироватці крові; менше 0,1% - гостра ниркова недостатність; зв'язок з прийомом мелоксикама не встановлена ​​- інтерстиціальний нефрит, альбумінурія, гематурія.

З боку органів чуття: менше 0,1% - кон'юнктивіт, порушення (в т.ч. нечіткість) зору.

Алергічні реакції: менше 0,1% - ангіоневротичний набряк, анафілактоїдні / анафілактичні реакції.

При одночасному застосуванні з іншими НПЗП (в т.ч. ацетилсаліцилова кислота) збільшується ризик виникнення ерозивно-виразкових уражень і кровотеч з шлунково-кишкового тракту.

При одночасному застосуванні з гіпотензивними препаратами можливе зниження ефективності дії останніх.

При одночасному застосуванні з препаратами літію можливо розвиток кумуляцію літію, збільшення його токсичної дії (рекомендується контроль концентрації літію в крові).

При одночасному застосуванні з метотрексатом посилюється побічна дія останнього на кровотворну систему (небезпека виникнення анемії і лейкопенії, показаний періодичний контроль загального аналізу крові).

При одночасному застосуванні з діуретиками і циклоспорином зростає ризик розвитку ниркової недостатності.

При одночасному застосуванні з внутрішньоматковими контрацептивними засобами можливе зниження ефективності дії останніх.

При одночасному застосуванні з антикоагулянтами (гепарин, тиклопідин, варфарин), а також тромболітичними препаратами (стрептокіназа, фібринолізин) збільшується ризик розвитку кровотеч (необхідний періодичний контроль показників згортання крові).

При одночасному застосуванні з холестираміном в результаті зв'язування мелоксикаму посилюється його виведення через шлунково-кишкового тракту.

При одночасному застосуванні з СИОЗС зростає ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч.

всередину, під час їжі, 1 раз в день.

Ревматоїдний артрит: 15 мг / сут. Залежно від лікувального ефекту доза може бути знижена до 7,5 мг / добу.

остеоартроз: 7,5 мг / сут. При неефективності доза може бути збільшена до 15 мг / сут.

Анкілозуючий спондилоартрит: 15 мг / сут.

Максимальна добова доза - 15 мг.

У пацієнтів з підвищеним ризиком побічних ефектів, а також у пацієнтів з вираженою нирковою недостатністю, які перебувають на гемодіалізі, доза не повинна перевищувати 7,5 мг / сут.

симптоми: порушення свідомості, нудота, блювота, болі в епігастрії, шлунково-кишкова кровотеча, гостра ниркова недостатність, печінкова недостатність, зупинка дихання, асистолія.

лікування: слід провести промивання шлунка, призначити прийом активованого вугілля (протягом найближчої години), симптоматичну терапію. Холестирамін прискорює виведення препарату з організму. Форсований діурез, гемодіаліз - малоефективні (через високу зв'язку препарату з білками крові). Специфічного антидоту до препарату немає.

Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату пацієнтами, в анамнезі у яких виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, а також пацієнтами, які перебувають на антикоагулянтної терапії. У таких пацієнтів підвищений ризик виникнення виразково-ерозивних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Слід дотримуватися обережності і контролювати показники функції нирок при застосуванні препарату пацієнтами похилого віку з ХСН з явищами недостатності кровообігу, цирозом печінки, а також гиповолемией в результаті хірургічних втручань. Пацієнтам з нирковою недостатністю, якщо Cl креатиніну більше 30 мл / хв, не потрібна корекція режиму дозування.

Для пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі, дозування препарату не повинна перевищувати 7,5 мг / сут.

При стійкому та суттєвому підвищенні трансаміназ і зміні інших показників функції печінки препарат слід відмінити і провести контрольні тести.

Пацієнти, які приймають одночасно сечогінні засоби і мелоксикам, повинні вживати достатню кількість рідини.

Якщо в процесі лікування виникли алергічні реакції (свербіж, висипи на шкірі, кропив'янка, фотосенсибілізація), необхідно припинити прийом препарату.

Мелоксикам, так само як і інші НПЗЗ, може маскувати симптоми інфекційних захворювань.

Застосування мелоксикаму, як і інших препаратів, що блокують синтез ПГ, може впливати на фертильність, тому він не рекомендується жінкам, які планують завагітніти.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами. Застосування препарату може викликати виникнення небажаних ефектів у вигляді головного болю і запаморочення, сонливості. Слід відмовитися від керування транспортними засобами та обслуговування машин і механізмів, що вимагають концентрації уваги.

Таблетки, 7,5 мг і 15 мг. За 10 табл. в блістері. 1 або 2 контурні чарункові упаковки в пачці картонній.

РЕПЛЕК ФАРМ ТОВ. Скоп'є, Республіка Македонія, вул. Козле, № 188 1000 Скоп'є.

ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ». 141345, Росія, Московська обл., Сергієво-Посадський муніципальний р-н, сільське поселення Березняківське, сел. Бєлікова, 11.

Тел. / Факс: (495) 956-29-30.

Власник реєстраційного посвідчення: ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Претензії споживачів надсилати на адресу виробника ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Умови зберігання препарату Амелотекс ®

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Амелотекс ®

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Амелотекс

Опис актуально на 10.06.2014

 • Латинська назва: Amelotex
 • Код АТС M01AC06
 • Діюча речовина: Мелоксикам (Meloxicam)
 • Виробник: ФармФирма СОТЕКС, ЗАТ (Росія)

Одна ампула Амелотекса містить:

Одна таблетка Амелотекса містить:

уколи Амелотекса у вигляді розчину для ін'єкцій представляють собою прозору рідину жовто-зеленого кольору ампулах з безбарвного скла:

 • три такі ампули в чарунковій контурної упаковці, одна або дві такі упаковки в картонній пачці;
 • п'ять таких ампул в чарунковій контурної упаковці; одна, дві або чотири таких упаковки в картонній пачці.

таблетки Амелотекса двоопуклі, круглі, з рискою з одного краю, світло-жовтого або світло-жовто-зеленого кольору, можлива наявність легкої шорсткості. Десять таких таблеток в чарунковій контурної упаковці, одна або дві такі упаковки в картонній пачці.

препарат має знеболювальну, жарознижувальну і протизапальну дію.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

мелоксикам відноситься до нестероїдних протизапальних засобів, які надають знеболювальну, жарознижувальну і протизапальну дія.

протизапальний ефект пов'язаний з пригніченням активності циклооксигенази-2, бере участь в синтезі простагландинів в запальному вогнищі. У меншій мірі препарат впливає на циклооксигеназу-1, також бере участь в біосинтезі простагландину, що захищає слизові травного тракту і вносить вклад в регуляцію кровотоку в нирках.

мелоксикам відноситься до групи оксикамов; хімічно - похідне енолієвої кислоти.

При внутрішньом'язовому введенні препарат зв'язується з протеїнами плазми на 98%. Проникає крізь все тканинні бар'єри і проникає в суглобову рідину. Концентрація в суглобової рідини досягає 50% від максимальної концентрації в плазмі.

Виводиться через нирки та кишечник в рівній мірі у вигляді метаболітів. У первісному вигляді через кишечник виділяється до 5% від добової дози препарату, з сечею в незміненому вигляді мелоксикам майже не виводиться. Період напіввиведення становить 15-19 годин. плазмовий кліренс - 8 мл / хв. кліренс препарату сповільнюється у пацієнтів старше 50 років. ниркова або печінкова недостатність середньої тяжкості впливу на фармакокінетику препарату не робить.

Таблетки. Ліки швидко всмоктується з кишечника, абсолютна біодоступність - 89%. Прийом разом з їжею не змінює адсорбцію. При використанні препарату перорально в дозах 15 і 7,5 мг його концентрації в крові пропорційні. мелоксикам повністю метаболізується в печінці, в результаті можуть утворюватися до чотирьох інертних похідних. Головний метаболіт, 5-карбоксимелоксикам, утворюється від окислення 5-гідроксіметілмелоксікама. В продукції двох інших похідних бере участь пероксидаза.

Показання до застосування Амелотекса

Показання до застосування Амелотекса:

Амелотекс призначений для симптоматичного лікування, ослаблення болю і запалення під час використання, на розвиток захворювання не впливає.

Амелотекс має наступні протипоказання:

 • алергія будь-якого з компонентів препарату;
 • серцева недостатність в стадії декомпенсації;
 • період одужання після аортокоронарного шунтування;
 • поєднання (повне або неповне) рецидивуючого поліпозунавколоносових пазух і носа, бронхіальної астми і гіперчутливості до ацетилсаліцилової кислоте і іншим нестероїдних протизапальних засобів;
 • ерозійні та виразкові зміни слизової дванадцятипалої кишки або шлунка, шлунково-кишкова кровотеча;
 • цереброваскулярні кровотеча;
 • виражена печінкова недостатність;
 • захворювання кишечника запального характеру (наприклад, неспецифічний виразковий коліт);
 • виражена ниркова недостатність, інша патологія нирок;
 • період лактації;
 • вагітність;
 • дефіцит лактози, непереносимість лактози або синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції (Таблетки);
 • вік менше 15 років.

C обережністю застосовувати: для зменшення ризику розвитку побічних явищ слід приймати мінімальну ефективну дозу найбільш коротким курсом при ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності з застійними явищами, цереброваскулярних захворюваннях, цукровому діабеті, гіперліпідемії, палінні, патології периферичних артерій, кліренсі креатиніну менше 60 мл / хв, виразковий ураженні травної системи в анамнезі, в літньому віці, наявності Helicobacter pylori, при тривалому прийомі інших нестероїдних протизапальних препаратів, зловживанні алкоголем, супутньої терапії нижчепереліченими препаратами: антикоагулянти, антиагреганти, пероральні глюкокортикостероїдні засоби, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (флуоксетин, циталопрам та інші).

З боку шкіри: більше в 1% випадків - свербіж, висипи; в 0,1-1% випадків - кропив'янка; менше ніж в 0,1% випадків - бульозні висипання, фотосенсибілізація, синдром Стівенса-Джонсона.

З боку кровотворної системи: більше ніж в 1% випадків - зниження гемоглобіну в крові; в 0,1-1% випадків - лейкопенія, тромбоцитопенія.

З боку респіраторної системи: менше ніж в 0,1% випадків - бронхоспазм.

З боку нервової системи: більше ніж в 1% випадків - запаморочення, головний біль; в 0,1-1% випадків - вертиго, сонливість; менше ніж в 0,1% випадків - дезорієнтація, сплутаність свідомості.

З боку сечостатевої системи: в 0,1-1% випадків - гіперкреатинінемія; менше ніж в 0,1% випадків - ниркова недостатність.

З боку ЛОР-органів: менше ніж в 0,1% випадків - порушення зору, кон'юнктивіт.

Інструкція по застосуванню Амелотекса

Інструкція по застосуванню Амелотекса (уколи для внутрішньом'язового введення)

Внутрішньом'язово - по 7,5-15 мг на добу. При порушенні функції нирок (кліренс креатиніну >25 мл / хв) і печінки в стабільному стані корекція дози не проводиться. Початкова дозування у пацієнтів зі збільшеним ризиком побічних явищ - 7,5 мг на добу.

Максимальна денна доза ліків Amelotex - 15 мг.

Інструкція на таблетки Amelotex

Приймаються всередину раз на день під час їжі.

 • при ревматоїдному артриті: 15 мг в день. Залежно від терапевтичного ефекту дозування може бути зменшена до 7,5 мг в день.
 • при остеоартрозі: 7,5 мг в день. Доза може бути підвищена до 15 мг в день при неефективності.
 • при анкилозирующем спондилоартрите: 15 мг в день.

Максимальна денна доза - 15 мг.

У осіб з підвищеним ризиком розвитку побічних явищ, тяжкою нирковою недостатністю, проходять гемодіаліз доза не повинна бути більше 7,5 мг в день.

Симптоми передозування: нудота, болі в животі, блювота, печінкова недостатність, кровотеча з травного тракту, ниркова недостатність, апное, асистолія.

Лікування передозування: унікального антидоту до Амелотексу немає; необхідним є дотримання промивання шлунка, потім прийом активованого вугілля, симптоматичне лікування. Колестирамін активує виведення ліків з організму. гемодіаліз і форсований діурез малоефективні.

При одночасному прийомі:

Повсюдно відпускається за рецептом лікаря.

Берегти від дітей. Зберігати в темному сухому місці, при температурі не вище 25 градусів.

особливі вказівки

Необхідно дотримуватися обережності при прийомі препарату особами, які в минулому страждали виразковою хворобою дванадцятипалої кишки і шлунка, а також особам, які проходять на антикоагулянтну терапію. У таких людей збільшений ризик розвитку виразково-ерозивних ускладнень.

Також слід контролювати функціональний стан при застосуванні препарату особами похилого віку, з хронічною недостатністю серцевої діяльності, цирозом печінки.

Для осіб, що проходять гемодіаліз, добова доза препарату не бути вище 7,5 мг.

При стійкому підвищенні трансаміназ і інших порушеннях функції печінки препарат рекомендовано провести контрольні тести і скасувати препарат.

Особи, які беруть разом мелоксикам і діуретики, повинні вживати достатній обсяг рідини.

Якщо під час терапії Амелотексом виникли алергічні реакції, необхідно припинити використання препарату.

застосування мелоксикама та інших засобів, що блокують біосинтез простагландинів, може вплинути на фертильність, тому прийом цих засобів не рекомендується жінкам, які планують вагітність.

Рекомендовано відмовитися від керування автомобілем і занять, що вимагають концентрації уваги, на час лікування препаратом, так як він може викликати запаморочення і головні болі.

Аналоги Амелотекса досить широко поширені і відомі: Артрозан, МАТАРА, Мелоксикам, Мелоксикам Пфайзер, Моваліс, Мовасін, Оксікамокс.

Препарат заборонений до застосування особам, які не досягли 15 років.

Препарат заборонено приймати вагітним. які годують груддю і які планують вагітність жінкам.

Відгуки про Амелотексе в таблетках, як і відгуки про уколах Амелотекса вкрай неоднозначні.

Поряд з повідомленнями про відмінний знеболюючий дії зустрічаються негативні оцінки препарату через виникнення побічних явищ або відсутності ефекту (через індивідуальної резистентності).

У Росії ціна Амелотекса 15 мг (20 таблеток) становить 120-133 рубля, а 3 ампули препарату по 10 мг коштуватимуть 290-330 рублів. На Україні ліки в таблетках 15 мг (20 штук) можна купити за 75-86 гривень, ціна уколів Амелотекса (3 ампули) - 170-175 гривень.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчив Вітебський державний медичний університет за спеціальністю «Хірургія». В університеті очолював Раду студентського наукового товариства. Підвищення кваліфікації в 2010 році - за спеціальністю «Онкологія» та у 2011 році - за спеціальністю «Мамологія, візуальні форми онкології».

Досвід роботи: Робота в загально-лікувальній мережі 3 роки хірургом (Вітебська лікарня швидкої медичної допомоги, Ліозненская ЦРЛ) і за сумісництвом районним онкологом і травматологом. Робота фарм представником протягом року в компанії «Рубікон».

Представив 3 раціоналізаторських пропозиції по темі «Оптимізація антибіотикотерапії в залежності від видового складу мікрофлори», 2 роботи зайняли призові місця в республіканському конкурсі-огляді студентських наукових робіт (1 і 3 категорії).

Я при остеохондрозі раніше завжди використовувала диклофенак, чесно сказати колись давно мені його прописали і я навіть не замислювалася, що можна лікуватися чимось більш сучасним. Але після останнього такого курсу ін'єкція почалися проблеми зі шлунком, прийшла до лікаря, а вона відразу сказала, що причина швидше за все саме в диклофенак. Порадила в наступний раз спробувати змінити препарат, купити сучасніший і безпечний, а саме Амелотекс. Я спробувала і дійсно, після нього ніяких проблем зі шлунком не було. Добре що вчасно зреагувала і звернулася до лікаря, а то одне лікувала, а інше калічила.

Я взагалі не прихильник знеболюючих, завжди терплю до останнього, тому як шкідливо. Ось і з колінами своїми намучилася, до останнього не хотіла до лікаря йти, розуміла, що призначать щось серйозне. Все мазала народними засобами якимись, намагалася самолікуванням впоратися, але коли вночі вже і спати нормально не змогла, все ж пішла. Як результат - остеохондроз. Доктор мене звичайно вилаяв, коли я розповіла, як самостійно лікувалася. Спочатку мені уколи прокололи, а потім призначили курс таблеток пропити - саме Амелотекс. Я дуже переживала, що не допоможе і так і буду з болями ходити тепер весь час. Але на мій подив, коли я закінчила курс, то про болі я практично забула. Так на погоду можуть реагувати мої коліна, але в принципі живу повноцінно. Тепер шкодую, що відразу не пішла до лікаря, так би вже давно повноцінно жила і не мучилася, але нічого - буде тепер мені урок.

після першого уколу на ніч, вранці поліпшення не почувствовала.всё час хочеться спати.

Мамі 94 роки-деформуючий артроз колінного суглоба. Раніше кололи деклофенак трохи знімав болі. Викликали лікаря-виписала Амілотекс.Сделала два уколи, стало гірше. До уколів хоч трохи пересувалася, а після встати не може. Може не треба експериментувати на літніх новий препарат.Теперь боюся робити їй уколи.

Взагалі не допомогло. Вночі мучився від диких болів.

Часто болять суглоби ніг, разів зо два на місяць Досить прийняти дві або три таблетки І все проходить, знову як новий.

Кожному своє допомагає. Я поки тільки розпираючий біль були - терпіла, різні вправи робила, на масаж ходила. Але коли вже терпіти не було сил, простріли були дуже болючими я пішла в лікаря за знеболювальним. Виявилося, що я мало не запустила хвороба і потрібно було вже запалення знімати. Виписали мені Амелотекс в уколах, вже після першого уколу мені стало значно легше, але курс я таки проколола до кінця - запалення пішло і біль теж. Тепер мені кожні півроку потрібно проколювати курс Амелотекса, що б підтримувати нормальний стан. Не потрібно боятися лікарів, і лікувати все потрібно вчасно.

У мене при прийомі Амелотекса, побічних ефектів не було ніяких. Препарат призначив ревматолог, при болях в плечовому суглобі. Зробила шість уколів, легше стало буквально відразу, після шостого уколу, біль пройшла практично повністю. Тепер, коли при загостреннях на погоду, приймаю його в формі таблеток.

Провів курс лікування Амелотексом (5 ін'єкцій) при загостренні міжхребцевої грижі. Лікування допомогло, проте виявилися побічні ефекти у вигляді значного підвищення тиску вище 170, запаморочення і шуму у вухах при невеликих навантаженнях і головний біль. При наступному загостренні застосовувати його не буду.

Приймаю Структум і призначили амелотекс, була одна упаковка 10 шт.а скільки необходмо приймати або можна?

дуже боліло праве плече, м'язи не могла руку піднімати вгору, розвести в строну лікар призначив шість уколів Амелотекс допомогло але не на сто відсотків хоча руку піднімаю біль злегка залишилася трохи підвищився артеріальний тиск і невеликий головний біль інших побічних ефектів не було в загальному залишилася задоволена.

Шум у вухах - серйозне захворювання вимагає дорогого і тривалого лікування і додаткового дообстеження, побічний ефект перекриває ефект від знеболювання.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

+ 42 = 47

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: