Аміксин 125 мг інструкція

Аміксин - інструкція із застосування, аналоги, відгуки та форми випуску (таблетки 60 мг і 125 мг) препарату для лікування і профілактики грипу, ГРВІ, герпесу та гепатитів у дорослих, дітей і при вагітності

У даній статті можна ознайомитися з інструкцією із застосування лікарського препарату аміксин. Представлені відгуки відвідувачів сайту - споживачів даного ліки, а також думки лікарів фахівців з використання Аміксину в своїй практиці. Велике прохання активніше додавати свої відгуки про препарат: допомогло або не допомогло ліки позбутися захворювання, які спостерігалися ускладнення і побічні ефекти, можливо не заявлені виробником в анотації. Аналоги Аміксину при наявності наявних структурних аналогів. Використання для лікування і профілактики грипу, ГРВІ, герпесу та гепатитів у дорослих, дітей, а також при вагітності та годуванні груддю.

аміксин - низькомолекулярний синтетичний індуктор інтерферону, стимулює утворення в організмі інтерферонів альфа, бета, гамма. Основними структурами, що продукують інтерферон у відповідь на введення тилорону (десйтвующее речовина препарату Аміксин), є клітини епітелію кишечника, гепатоцити, Т-лімфоцити, нейтрофіли та гранулоцити. Після прийому препарату всередину максимум продукції інтерферону визначається в послідовності кишечник-печінка-кров через 4-24 год. Аміксин має імуномодулюючий та противірусний ефект.

У лейкоцитах людини індукує синтез інтерферону. Стимулює стовбурові клітини кісткового мозку, залежно від дози посилює антитілоутворення, зменшує ступінь імунодепресії, відновлює співвідношення T-супресорів і T-хелперів. Ефективний при різних вірусних інфекціях (в т.ч. викликаних вірусами грипу, іншими збудниками гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусами гепатиту, герпесу). Механізм противірусної дії пов'язаний з пригніченням трансляції вірус-специфічних білків в інфікованих клітинах, унаслідок чого пригнічується репродукція вірусів.

Після прийому препарату всередину Аміксин швидко абсорбується з шлунково-кишкового тракту. Тилорон не береться біотрансформації і не накопичується в організмі. Виводиться практично в незміненому вигляді з калом (близько 70%) і сечею (близько 9%).

 • для профілактики і лікування грипу та ГРВІ;
 • для лікування вірусних гепатитів А, В і С;
 • для лікування герпетичної інфекції;
 • для лікування цитомегаловірусної інфекції;
 • в складі комплексної терапії алергічних і вірусних енцефаломієлітів (в т.ч. розсіяний склероз, лейкоенцефаліти, увеоенцефаліти);
 • в складі комплексної терапії урогенітального та респіраторного хламідіозу;
 • в складі комплексної терапії туберкульозу легенів.

У дітей старше 7 років

Таблетки, вкриті оболонкою 60 мг і 125 мг.

Інструкція по застосуванню та дозування

Препарат застосовують внутрішньо після їди.

У дорослих для неспецифічної профілактики вірусного гепатиту А препарат призначають в дозі 125 мг 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів. Курсова доза - 750 мг (6 таблеток).

При лікуванні вірусного гепатиту А доза препарату в перший день становить 125 мг 2 рази на добу, потім переходять на прийом 125 мг через 48 год. Курс лікування - 1.25 г (10 таблеток).

При лікуванні гострого гепатиту В у початковій фазі лікування в перший і другий день доза препарату становить 125 мг на добу, а потім 125 мг через 48 год. Курс лікування - 2 г (16 таблеток).

При затяжному перебігу гепатиту В в першу добу доза препарату становить 125 мг 2 рази на добу, потім 125 мг через 48 годин. Курсова доза - 2.5 г (20 таблеток).

При хронічному гепатиті в початковій фазі лікування сумарна доза становить 2.5 г (20 таблеток). У перші 2 дні добова доза 250 мг, потім переходять на прийом 125 мг через 48 год. В фазі продовження лікування сумарна доза становить від 1.25 г (10 таблеток) до 2.5 г (20 таблеток), при цьому препарат призначають в дозі 125 мг в тиждень. Курсова доза Аміксину варіює від 3.75 до 5 г, тривалість лікування становить 3.5-6 міс залежно від результатів біохімічних, імунологічних і морфологічних досліджень, що відображають ступінь активності процесу.

При гострому гепатиті С в перший і другий день лікування Аміксин призначають в дозі 125 мг на добу, потім 125 мг через 48 годин. Курсова доза - 2.5 г (20 таблеток).

При хронічному гепатиті С в початковій фазі лікування сумарна доза становить 2.5 г (20 таблеток). У перші 2 дні препарат приймають у дозі 250 мг на добу, потім 125 мг через 48 год. В фазі продовження лікування сумарна доза становить 2.5 г (20 таблеток), при цьому препарат призначають в дозі 125 мг на тиждень. Курсова доза Аміксину - 5 г (40 таблеток), тривалість лікування становить 6 місяців в залежності від результатів біохімічних, імунологічних і морфологічних досліджень, що відображають ступінь активності процесу.

При комплексній терапії нейровірусних інфекцій - по 125-250 мг на добу в перші два дні лікування, потім по 125 мг через 48 год. Дозу встановлюють індивідуально, тривалість курсу лікування становить 3-4 тижні.

Для лікування грипу та інших ГРВІ в перші 2 дні хвороби Аміксин призначають в дозі 125 мг на добу, потім 125 мг через 48 годин. Курсова доза - 750 мг (6 таблеток).

Для профілактики грипу та ГРВІ Аміксин призначають в дозі 125 мг 1 раз на тиждень протягом 6 тижнів. Курсова доза - 750 мг (6 таблеток).

Для лікування герпетичної, цитомегаловірусної інфекції доза препарату в перші 2 доби становить 125 мг, потім приймають по 125 мг через 48 годин. Курсова доза становить 1.25-2.5 г (10-20 таблеток).

При урогенітальному та респіраторному хламідіозі Аміксин призначають в дозі 125 мг на добу протягом перших 2 днів, потім по 125 мг через 48 годин. Курсова доза - 1.25 г (10 таблеток).

При комплексній терапії туберкульозу легень в перші 2 дні препарат призначають по 250 мг на добу, потім по 125 мг через 48 годин. Курсова доза - 2.5 г (20 таблеток).

Дітям старше 7 років при неускладнених формах грипу або інших гострих респіраторних вірусних препарат призначають в дозі 60 мг (1 таблетка) 1 раз на добу після їди на 1-й, 2-й і 4-й день від початку лікування. Курсова доза - 180 мг (3 таблетки).

При розвитку ускладнень грипу та інших ГРВІ препарат приймають по 60 мг 1 раз на добу на 1-й, 2-й, 4-й, 6-й день від початку лікування. Курсова доза - 240 мг (4 таблетки).

 • вагітність;
 • період грудного вигодовування;
 • дитячий вік до 7 років;
 • підвищена чутливість до препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Аміксин протипоказаний до застосування при вагітності та в період грудного вигодовування.

Аміксин сумісний з антибіотиками та засобами традиційного лікування вірусним та бактеріальним інфекціям.

Клінічно значущої лікарської взаємодії Аміксину з антибіотиками та засобами традиційного лікування вірусних та бактеріальних інфекцій не виявлено.

Аналоги лікарського препарату Аміксин

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Інші ліки:

Новина відредагував: admin - 29-01-2016, 16:31

Аміксин: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Аміксин - препарат для профілактики і лікування вірусної інфекції. Інструкція по застосуванню рекомендує таблетки для дорослих (125 мг) і дітей (60 мг). Відгуки пацієнтів говорять про те, що засіб дійсно допомагає одужати швидше. Наскільки ефективний аміксин? Інструкція по застосуванню - яку важливу інформацію вона дає? І як застосовувати ліки при грипі та інших віруси?

Препарат Аміксин зареєстрований тільки на території пострадянських держав - Росії та України. У фармацевтичній промисловості він отримав назву «Аміксин ic». Ліки розробляли для застосування в надзвичайних ситуаціях, коли немає можливості проконсультувати з лікарем, але необхідна ефективна терапія інфекцій і запалень (під час війни, в таборах біженців, при великих катастрофах). Тому дія аміксину направлено проти широкого спектра вірусів і ряду бактеріальних інфекцій.

Аміксин відноситься до досягнень вітчизняної військової фармакології. Армійським підрозділам, чинним в "гарячих точках" уявлялося неможливим уникнути контакту зі збудниками гепатиту, переносниками грипу та ГРВІ, герпесу і т.п. Застосовувані в той час вакцини мали велику кількість побічних ефектів, які, часом, зводили нанівець здатність бійця до несення служби. У 1975 році на замовлення ГРУ був розроблено універсальне противірусний засіб Аміксин, позбавлене недоліків щеплень, особливо по частині побічних дій.

Аміксин: інструкція, ціна, відгуки

Препарат аміксин - противірусний засіб імуномодулюючої дії. Він не поставляє в організм людини чужі імунні клітини, але стимулює вироблення власного інтерферону.

Діюча речовина аміксину - тілорон. Таблетки препарату містять тілорон всередині оболонки. Її наявність попереджає розкладання речовини в шлунку (під дією соляної кислоти). Оболонка розчиняється тільки в кишечнику. Тут тілорон стимулює клітини епітелію до посиленого виробництва інтерферону. Крім кишкових клітин, в процес синтезу захисного білка включаються Т-лімфоцити, гепатоцити, гранулоцити, нейтрофіли.

Таке модулювання імунітету викликає менше побічних реакцій, ніж безпосередній прийом готового інтерферону. Лікування чужим (у медичній термінології екзогенних інтерфероном) має широкий список побічних ефектів і протипоказань. Часто порушується серцевий ритм, в роті з'являється незвичайний присмак (ознака порушення травлення). Тому препарати з інтерфероном обережно використовують для лікування людей з хронічними захворюваннями серця, печінки, нирок.

60% тилорону з аміксину надходить в кров. Тут він підсилює синтез інтерферонів трьох видів (#&45;, #&46;, #&47;). Діюча речовина концентрується в плазмі крові протягом 24 годин після розсмоктування в кишечнику. Тому проміжок часу між прийомом таблеток досить великий - одні або дві доби.

Замітка: дія аміксину позначається на додатковому пригніченні вірусів і зменшення зони запалення. Також препарат гальмує розвиток пухлин.

Ефективність лікарського засобу підтверджують практикуючі лікарі в амбулаторіях. Вони кажуть про скорочення термінів захворювання та зменшення кількості ускладнень у тих пацієнтів, яким давали аміксин при лікуванні вірусних інфекцій. Незважаючи на відсутність масштабних медичних досліджень, препарат затребуваний в періоди епідемій грипу. Цьому також сприяє доступна ціна аміксину (в порівнянні з його аналогами).

Застосування аміксину: перелік інфекцій

Аміксин - засіб лікування і профілактікі.Он використовується при різних вірусних інфекціях і деяких запаленнях, спричинених збудниками.

Застосування аміксину показано при наступних інфекційних захворюваннях:

 • Інфекції герпетичного типу - лабіальний, генітальний герпес, цитомегаловірус.
 • Гепатити виду А, В, С.
 • ГРВІ, грип.
 • А також бактеріальні інфекції - туберкульоз, хламідії.

Прийом аміксину показаний при лікуванні складних інфекцій типу менінгіт, енцефаліт. А також для підтримки організму після хірургічних операцій, опромінення, хіміотерапії.

Важливо знати: препарат використовують переважно для лікування дорослих.

Аміксин можна поєднувати з антибіотиками. Це дозволяє проводити комплексну терапію при нез'ясованих причинах запалення (використовуючи препарат аміксин). Антибіотик забезпечує антибактеріальну дію, а тілорон - противірусну та імуномодулюючу. Сам імуномодулятор антибіотиком не є, хоча і пригнічує синтез деяких патогенних бактерій. Після аміксину немає необхідності відновлювати кишкову флору і приймати пробіотики.

Порада: таблетки аміксину не можна ламати. Діюча речовина укладено в оболонку для захисту від шлункового соку. При розламуванні таблетки тілорон руйнується соляною кислотою, лікування виявляється малоефективним.

Використання модуляторів імунітету в лікуванні грипу та інших вірусів дозволяє уникнути ускладнень, швидко впоратися з інфекцією. Однак багато лікарських препаратів не рекомендують застосовувати для лікування дітей (з причини їх недостатньої вивченості, відсутність системних досліджень побічних дій). Тому постає питання при виборі препарату аміксин - чи можна давати дітям це імуномодулюючий засіб?

Найчастіше аміксин використовують для лікування дорослих. У педіатрії він застосовується тільки після 7-ми річного віку. При цьому інструкція до препарату дозволяє використовувати таблетки у дітей тільки для лікування вірусів грипу (ГРВІ). Інші інфекційні захворювання у дітей лікують аналогічними препаратами.

Аміксин - ліки для перорального застосування (його вживають через рот, далі препарат потрапляє через шлунок в кишечник, де всмоктується, надходить в печінку і кров). Біодоступність аміксину становить 60% (це - то кількість тилорону, яке всмоктується і має імуномодулюючу дію, стимулює вироблення інтерферону в кишечнику і крові). Решта 40% виводяться в незмінному вигляді органами виділення протягом двох діб.

Ефективність лікування залежить від правильного вибору дози і схеми лікування. Які рекомендації наведені в інструкції до препарату аміксин? Скільки таблеток необхідно для профілактики і лікування?

Аміксин дитячий - це таблетки 60 мг. Аміксин дорослий - таблетки по 125 мг. Дорослий і дитячий аміксин відрізняється переліком хвороб, при яких дозволено їх застосування. аміксин дитячий (Інструкція із застосування дозволяє використовувати препарат в педіатрії) обмежується простудними вірусами - лікуванням і профілактикою грипу в період епідемій. Аміксин дорослий використовується проти різних вірусів і бактерій - герпесу, гепатиту, туберкульозу, хламідій.

Для терапії та профілактики грипу у дорослих пріменяюттаблеткі аміксин 125 мг. При лікуванні таблетку ковтають 1 раз на день протягом перших двох днів хвороби. Потім таблетки вживають через день. Загальна кількість аміксину, яке рекомендується для лікування грипу або іншого ГРВІ у дорослого, становить 0,75 мг (6 таблеток по 125 мг).

Як приймати аміксин для профілактики вірусної інфекції в період епідемії грипу? Якщо необхідна профілактика, то ковтають по 1 таблетці 125 мг щотижня (курс профілактики - 6 тижнів).

Таблетки 60 мг - це аміксин дитячий. Інструкція по його застосуванню дозволяє лікування дітей віком старше 7 років, при цьому - тільки від респіраторних інфекцій. Дитині дають по 1 таблетці 60 мг три рази: в перший, другий і четвертий день лікування. Якщо виникають ускладнення - прийом препарату збільшують ще на один день (дають таблетку в 6-й день лікування).

Гострі прояви інфекції гепатиту В лікують також, як грип - по 125 мг в перший і другий день початку лікування. Після дають препарат через день. Через тяжкості інфекції курс лікування триває довго. Загальна доза прийому препарату становить 2 г (16 таблеток на 1 місяць активної терапії). При необхідності загальну дозу можна збільшити до 2,5 г (21 таблетка, майже 1,5 місяці лікування).

Якщо терміни лікування амиксином упущені і гепатит В придбав хронічну форму, то спочатку використовують схему лікування гострого гепатиту (по 125 мг в перші два дні, після - через день протягом 1,5 місяців, щоб загальна кількість препарату, який потрапив в травний тракт, склало 2,5 г). Після - переходять до тривалого прийому - щотижня по 125 мг. При цьому загальна кількість аміксину, яке вживається на другому етапі лікування, становить від 3,75 до 5 г препарату (від 30 до 42 таблеток по 125 мг, тривалість курсу - від 8 до 11 місяців лікування).

Гепатит С відрізняється більш важким перебігом. Тому для його лікування використовує максимальне дозування. Загальна кількість препарату для лікування гострого гепатиту С становить 2,5 мг (перші дві таблетки - кожен день, інші - через день). При хронічному гепатиті С загальна кількість аміксину досягає 5 г (прийом 1 раз в тиждень, лікування триває майже рік).

Аміксин при герпесі і цитомегаловірус

Аміксин найбільш ефективний проти перших двох типів герпесів - ротового і генітального. Він також використовується для лікування цитомегаловірусу. Ці інфекції для більшості людей є хронічними (хоча багато хто не здогадуються про вирусоносительстве). Особливо поширений ротової герпес, яким заражаються майже всі люди в дитячому віці. Наявність герпесу всередині дає знати про себе періодичними висипаннями (під час застуд та інших хвороб). Лікування висипу амиксином дозволяє знизити частот у рецидивів в 4 рази.

Схема лікування герпесу аналогічна лікуванню гепатиту С в гострій стадії хвороби. Лабіальний, статевий герпес і цитомегаловірус використовують всього 2,5 г препарату (дві таблетки в перші два дні хвороби, і далі - через день).

Аміксин проти хламідій і статевих інфекцій

Загальна доза препарату для лікування становить 1,25 г. Схема лікування - по 1 таблетці 125 мг протягом перших двох днів, решта 8 таблеток - через день.

Підйом і підтримання імунітету

Для відновлення імунітету після хіміотерапії або опромінення використовують концентровані дози препарату - до 250 мг (2 таблетки) щотижня протягом 6 тижнів. Треба вжити до 1,5 г аміксину. При необхідності повторити курс лікування роблять перерву на 4 тижні, і після - відновлюють звичне таблеток ще протягом 6 тижнів.

Інструкція по застосуванню аміксину регламентує препарат в якості ідеальних ліків, у якого практично немає протипоказань (крім вагітності та дошкільного віку). Однак кількість досліджень, які проводилися по тилорону, невелика. Європейські дослідження стосувалися протипухлинної дії речовини і його ефективності в лікуванні уретриту. Дослідження в Росії і на Україні проводилися без контролю плацебо (ефекту психологічної впевненості в дію препарату). Багато результати ефективності аміксину проти різних вірусів досі озвучують з добавкою «на словах реклами», що говорить про недоведеному дію препарату. У зв'язку з цим, імуномодулятор не рекомендують використовувати для лікування дітей молодше 7-ми років. Як вибиралася доза препарату?

Після винаходу тилорону проводилися досліди з його застосуванням на щурах. Були отримані висновки про найбільш ефективної дозуванні діючої речовини. Результатом дослідження стали дані, що організму необхідно не менш 150 мг тилорону на кожен кг ваги людини. Тобто для жінки вагою 60 кг необхідна доза становить 10 г, а для чоловіка вагою 80 кг - 12 м Однак зі збільшенням дози зростає токсичність препарату і ймовірність побічних ефектів. Тому кількість тилорону в таблетках було зменшено до безпечного (в 10 разів), щоб гарантувати низьку токсичність і мінімум протипоказань. Діюча інструкція до препарату перераховує наступні протипоказання до лікування Тилорон (аміксин):

 • Вагітність - аміксин чинить токсичний вплив на плід в утробі.
 • Годування груддю
 • Вік дитини молодше 7 років.
 • Індивідуальна алергійна реакція.

Аміксин можна приймати на тлі алкогольного сп'яніння. Обидві речовини надають токсичну дію, підсилюють один одного і ускладнюють роботу печінки.

Інструкція регламентує наступні побічні дії (їх прояв не обов'язково):

 • порушення травлення: Рідкий стілець (у зв'язку з тим, що тілолрон виводиться переважно з калом, менше - з сечею).
 • Озноб і лихоманка (Ці симптоми відбуваються через стимулюючої дії на кровотворну систему).
 • Алергічна реакція (Через наявність токсичних речовин або їх індивідуальної непереносимості).

Цікаво знати: в Європі і Америці препарат не використовується через велику кількість побічних ефектів.

Питання про заміну препарату його аналогами встає або при відсутності ліків в аптеках, або при його дорожнечу, або при алергічної реакції, або необхідності лікування дитини дошкільного віку.

Дешеві аналоги аміксину - це ергоферон і циклоферон. Їх ціна трохи вище (в межах розумного). У мережі інтернет аптек вартість ергоферона порівнянна з ціною аміксину. Дорожчі аналоги - це препарати Інгавірін, Кагоцел. Їх вартість значно перевищує ціну аміксину (в 3-6 разів). Ряд препаратів відрізняються високою ціною, але дозволений до застосування у дітей молодшого віку (Для малюків від 6 місяців, або дітей 3 років). У цьому - їхня перевага перед амиксином.

Відгуки на аналоги з більш дешевою вартістю підтверджують недостатньо високу ефективність лікування. Наприклад, якщо вживання аміксину полегшило перебіг хвороби значній кількості пацієнтів (близько 60-80% хворих на грип), то лікування арбідол допомогло тільки 50-60% хворих (дана статистики отримана серед тих людей, які залишили свої відгуки на форумах). Ось опис деяких, найбільш відомих аналогів аміксину:

Аміксин, Лавомакс - препарати з одним і тим же діючою речовиною (Тилорон). Лавомакс випускає підприємство Нижфарм (Нижній Новгород, Росія), Амікс - ліки від українського виробника (підприємство Інтерхім, Одеса). Таблетки Лавомаксу містять стільки ж тилорону, скільки аміксин. Тому обидва препарати використовують однакові схеми лікування.

Вартість Лавомаксу майже вдвічі більше аміксину. Це - більш дорогий препарат з аналогічною дією.

Інгавірін - також противірусний засіб, яке стимулює вироблення власного інтерферону. Також є імуномодулятором, але відрізняється меншою противірусну активність. Випускається у вигляді капсул. На відміну від аміксину, Інгавірін швидше досягає максимальних концентрацій в крові (вже через 30-40 хвилин, для порівняння - аміксин - через 4 години).

Недолік Інгавірін: він відрізняється меншим спектром активності. Ефективний проти вірусів, в той час як аміксин використовується проти вірусів і бактерій. Вартість інгаверіна перевищує ціну Амікс в 5-6 разів.

Це - більш дешевий аналог Інгавірін. Має меншу токсичність і тому ширше використовується в лікуванні дітей. Дозволено до застосування дітям після 6-ти років. Використовується для профілактики і терапії грипу та його ускладнень (бронхіту, пневмонії). Дорожче аміксину в 3-4 рази.

Препарат, який можна давати маленьким дітям (старше 3 років). Лікує грип, герпес, хламідіоз. Вартість Кагоцелу вище аміксину в 5-6 разів. Це - препарат російського виробництва, цим обумовлена ​​його висока ціна.

Є не тільки протівовіурсним, але і антигістамінним засобом (знижує алергічні реакції, знімає прояви алергії - висипи, свербіж, почервоніння, набряки). Показаний при лікуванні грипу, герпесу, кишкових інфекцій, ентеровірусу, менингококка, енцефаліту, а також коклюшу і пневмонії.

Ергоферон використовують для лікування дорослих і дітей (старше 6 місяців). Цей препарат - трохи дорожче аміксину, але різниця в ціні - несуттєва.

Використовується проти широкого переліку вірусів (герпес, папіломатоз, цитомегаловірус). Лікує кандидози, хламідії, гонорею, трихомонади. Дітям протипоказаний. Додаткова дія - лікує запалення.

Циклоферон дорожче аміксину в два рази.

У широкому асортименті аптечної продукції складно визначити, що краще аміксину. Головне достоїнство препарату - його ціна. Він дешевше будь-яких інших противірусних та імуномодулюючих засобів.

Ціна аміксину пропонує доступне лікування грипу та його ускладнень. Препарат аміксин купити в аптеці можна за 40-60 грн. При цьому ціна аналогів аміксину - вище в два, три або в шість разів (становить 80, 160 або 360 грн.).

Інструкції до аналогам аміксину регламентують той же перелік інфекцій, вірусів і хвороб, що інструкція до аміксину. Ряд препаратів відрізняються більш високою ціною і вузьким переліком інфекцій, проти яких ліки ефективно. Тому аміксин став популярним вибором, його набувають багато відвідувачів аптек. За дуже демократичну ціну пропонується терапія і профілактика широкого спектру хвороб, вірусів, патогенних бактерій.

Препарат аміксин: відгуки лікарів і пацієнтів

Серед відгуків про застосування таблеток аміксин ic зустрічаються зауваження з приводу алергічної реакції. У деяких випадках препарат виявився недієвим. Іноді (рідко) - погіршив стан. Універсальних ліків не існує. Необхідно підібрати таке лікування, яке буде найбільш ефективним для вашого організму. Можливо, підійде аміксин. Якщо ж дейтсвіе препарату виявиться слабким - пробуйте дорожчі аналоги.

Широкий спектр дії і доступна ціна роблять аміксин популярним засобом для лікування і профілактики грипу, герпесу, гепатиту, інших інфекцій, а також для загального підйому імунітету, стимуляції вироблення імунних тел.

Своєчасний прийом аміксину зменшує терміни перебігу вірусної інфекції, полегшує симптоми хвороби і ймовірність ускладнень (пневмонії, бронхіт).

Аміксин відгуки лікарів-фахівців

Для тих, хто вибрав аміксин - відгуки фахівців, практикуючих лікарів поліклінік і стаціонарів.

У 1997-99 роках була проведена масова профілактика лікарів дитячих поліклінік препаратом Тилорон. Для аналізу дії препарату і його ефективності були обстежені 1000 осіб медичного персоналу, які в період епідемії працювали на прийомах. Серед тих, хто отримував тилорон, кількість хворих було менше в 3,6 раз.

Лікар з кафедри госпітальної терапії

В ході досліджень приступили до призначення пацієнтам аміксину ic в перші (другі) добу гострого прояву хвороби. 70% брали аміксин протягом 3-х днів позбулися симптомів інтоксикації (ломота, головний біль, температура, слабкість). Також у них протягом двох днів послаблялися катаральні явища (нежить, кашель, сльозотеча). Крім того у них не спостерігалися будь-які ускладнення.

Серед тих пацієнтів, які не приймали аміксин, 80% мали лихоманку протягом 5-ти днів і більше.

Для препарату аміксин відгуки лікарів - тільки позитивні. Інакше виглядають відгуки пацієнтів. У них містяться зауваження про розладі травлення, формуванні алергічного висипу.

Світлана Г., Астрахань Мені аміксин дуже допоміг. Я часто застуджуються, з цим препаратом кількість ГРВІ зменшилася з п'яти до одного в сезон. Лікуюся відразу, перестали формуватися ускладнення (після ГРВІ раніше майже завжди були бронхіти, зараз - просто одужують на четвертий день і все).

 • Віталій М., Чернігів: Марно виявилося лікування. Ні добре, ні погано. Взагалі ніяк. Хворів, як зазвичай - два тижні. При цьому температура була перші чотири дні висока, потім стала нижче.

 • Галина В., Санкт-Перербург: У мене на аміксин сильна алергія. Лікар сказав, що в препараті є токсичні речовини, і мій організм з ними не впорався.

 • Аліна К., Курган: Дала аміксин 60 мг синові (12 років). Начебто не посипало, видужав через два дні.

 • Володимир С., Петропавловськ-Камчатський: Вранці прокинувся з головним болем і ознобом. Відчуваю - температура піднімається. А у мене свій бізнес, хворіти не можна, лікарняних сам собі не випишеш. Дружина принесла аміксин, я проковтнув. До обіду стало краще, до вечора - відбувся нежить, впала температура. Рекомендую, Ок.

  Вся інформація надається в ознайомлювальних цілях. І чи не є інструкцією для самостійного лікування. При нездужанні, звертайтеся до лікаря.

  аміксин

  Інструкція по застосуванню:

  Ціни в інтернет-аптеках:

  Аміксин - противірусний і імуностимулюючий препарат.

  Випускається медикамент у вигляді таблеток, кожна з яких містить:

  • 60 мг або 125 мг тилорону (тілаксіна);
  • Такі допоміжні речовини, як целюлоза мікрокристалічна, кроскармелоза натрію, повідон, картопляний крохмаль, кальцію стеарат.

  До складу плівкової оболонки входять полісорбат, титану діоксид, гіпромелоза, макрогол, барвники хіноліновий жовтий і сіковіт жовто-оранжевий 85.

  Показання до застосування Аміксину

  Як зазначено в інструкції до аміксин, дорослим цей противірусний препарат призначають для лікування:

  • ГРВІ та грипу, а також для їх профілактики;
  • Вірусних гепатитів A, B, C;
  • Герпетичної інфекції;
  • Цитомегаловірусної інфекції;
  • Вірусних і алергічних енцефаломієлітів, в тому числі увеоенцефалітов, лейкоенцефаліти, розсіяного склерозу (в складі комплексної терапії);
  • Урогенітального та респіраторного хламідіозу (як один з препаратів комбінованого лікування);
  • Туберкульозу легенів (в складі комплексної терапії).

  Дітям старше 7 років Аміксин, за інструкцією, рекомендують застосовувати для лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

  Згідно анотації до препарату, застосування Аміксину протипоказано:

  • Вагітним жінкам;
  • В період лактації;
  • Дітям до 7-річного віку;
  • При наявності підвищеної чутливості до будь-якого компонента медикаменту.

  Спосіб застосування та дозування Амиксина

  Таблетки Аміксин слід приймати внутрішньо після їди.

  Дозування для дітей становить 60 мг один раз на добу на перший, другий і четвертий день лікування. Загальна курсова доза - 3 таблетки по 60 мг. При розвитку ускладнень препарат приймають в цій же дозі, аналогічним чином, плюс додаткову таблетку на шостий день лікування, тобто в цілому 240 мг (4 табл.).

  Доза Амиксина для дорослих залежить від виду захворювання і показань.

  З метою профілактики грипу та ГРВІ препарат призначають по 1 табл. один раз на тиждень протягом 6 тижнів. Загальна доза - 6 табл. (750 мг).

  Для лікування ГРВІ та грипу Аміксин приймають за такою схемою: в перший і другий дні по 125 мг одноразово, далі - по 125 мг через день. Загальна кількість таблеток - 6 шт.

  Для неспецифічної профілактики вірусного гепатиту A приймають по одній таблетці 125 мг одноразово в день протягом 6 тижнів. Курсова доза - 6 табл.

  Для лікування вірусного гепатиту A в перший день приймають по 125 мг двічі на добу, далі по 1 табл. - кожні 48 годин. Курсова доза - 10 табл. Аміксин (1,25 г).

  При гострому гепатиті B в перші два дні приймають по 1 табл., Далі - через день. Загальний курс - 6 таблеток (2 г), при затяжному перебігу захворювання - 20 табл. (2,5 г). Гострий гепатит C лікують аналогічно затяжного гепатиту B.

  При терапії хронічного гепатиту C в перший і другий день призначають по 250 мг на добу, далі - по 125 мг через день. В цілому в цій фазі лікування пацієнт повинен прийняти 20 таблеток. Після цього його переводять на прийом препарату по одній таблетці 125 мг один раз на сім днів, протягом 20 тижнів. Таким чином, всього хворий повинен прийняти 20 таблеток Аміксин 125 мг за 6 місяців. Протягом цього періоду регулярно проводять морфологічні, імунологічні та біохімічні дослідження, які відображають ступінь активності процесу, за їх результатами доктор може коригувати схему лікування.

  При хронічному гепатиті B в перші дві доби приймають по 250 мг, потім - по 125 мг через день. У фазі продовження лікування доза Аміксину становить 125 мг один раз на тиждень, загальна доза - від 10 (1,25 г) до 20 (2,5 г) таблеток. Загальна тривалість лікування - від 3,5 до 6 місяців в залежності від результатів імунологічних, біохімічних і морфологічних досліджень, що відображають ступінь активності процесу.

  У складі комплексного лікування туберкульозу легенів Аміксин призначають за такою схемою: в перший і другий дні по 250 мг на добу, далі - по 125 мг з інтервалом 48 годин. Курсова доза - 20 таблеток (2,5 г).

  У всіх інших випадках препарат приймають по 125 мг в перші два дні, далі по 1 таблетці кожні 48 годин, відрізняється тільки тривалість лікування і загальна кількість таблеток:

  • При комплексній терапії нейровірусних інфекцій - 10-15 табл .;
  • При герпетичної і цитомегаловірусної інфекції - 10-20 шт .;
  • При урогенітальному та респіраторному хламідіозі - 10 шт.

  Численні відгуки про аміксин свідчать про те, що цей противірусний препарат в переважній більшості випадків переноситься добре і при дотриманні рекомендованої лікарем дозування побічних ефектів не надає. Рідко пацієнти скаржаться на короткочасний озноб. Ще рідше виникають диспепсичні явища. В індивідуальних випадках можливі алергічні реакції, обумовлені підвищеною чутливістю або непереносимістю того чи іншого компонента медикаменту.

  Випадки передозування Аміксину в медичній практиці зареєстровані не були, проте, перевищувати призначену лікарем дозу не рекомендується, так як можливе короткочасне виснаження імунокомпетентних клітин.

  Застосування Аміксину можна поєднувати з антибіотиками і препаратами, призначеними для традиційного лікування бактеріальних і вірусних інфекцій.

  Структурними аналогами Аміксину є Лавомакс, тилорон, Тілаксін, Тилорон.

  За належністю до однієї фармакологічної групи і схожості механізмів дії аналогами Амиксина можна вважати такі препарати: Алпизарин, Арбідол, Вірасепт, Гіпорамін, Гропріносін, Кагоцел, Нікавір, панавір, Целзентрі і багато інших.

  Аміксин - препарат списку Б. Лікарський засіб для дітей (в дозі 60 мг) відпускається за рецептом лікаря, таблетки в дозуванні 125 мг - в безрецептурний режимі. Термін придатності препарату становить 3 роки за умови дотримання рекомендованих виробником правил зберігання - прохолодне (при температурі до 30 ºС), сухе і захищене від попадання прямих сонячних променів місце.

  Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

  Аміксин таблетки 60 мг 10 шт.

  Аміксин 125 мг n6 табл

  Аміксин таб. п.п.о. 60мг n10

  Аміксин таблетки 125 мг 6 шт.

  Аміксин таблетки 60мг 10 шт.

  Аміксин таб. п.п.о. 125мг n6

  Аміксин 60 мг n10 табл

  Лазолван - муколитический і відхаркувальний засіб. Форма в. Детальніше

  Діазолін - антигістамінний препарат, який належить до групи. Детальніше

  Геломиртол є лікарським препаратом, застосовуваним дл. Детальніше

  Атоксіл - медикамент, який надає бактеріостатичну, раноза. Детальніше

  Аміксин - противірусний і імуностимулюючий препарат. Ф. докладніше

  Лінкоміцин - препарат з антибактеріальною дією. Форма. Детальніше

  Медичний довідник spravka03.net © 2018

  При використанні матеріалів сайту, активне посилання обов'язкове

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  94 − = 91