Амірідін інструкція із застосування ціна

Провізор Онлайн

На цьому сайті я зібрала інструкції, коментарі та думки про різні медичні препарати.

Тут немає замовних статей, а витрати оплачуються за рахунок рекламних блоків. Всі думки, крім думок матеріально зацікавлених осіб, публікуються.

Над проектом працює дипломований провізор - тобто я сама - і мені можна задавати питання, не соромтеся. Дякуємо!

3

Спробуйте новий довідник препаратів на 10 000 статей з повнотекстових пошуком:

амірідін

Інгібітор холінестерази. Перешкоджає ферментному гідролізу ацетилхоліну і подовжує його дію. Блокує калієві канали мембран і сприяє їх деполяризації. Стимулює синаптичну передачу в нервово-м'язових закінченнях, проведення збудження в нервових волокнах, підсилює дію на гладкі м'язи ацетилхоліну та інших медіаторів (в т.ч. адреналіну, серотоніну, гістаміну, окситоцину), відновлює нервово-м'язову передачу і проведення збудження в периферичної нервової системі (через порушення різного генезу: травм, запалення, дії місцевих анестетиків, антибіотиків, токсинів, калію хлориду). Підвищує тонус і скоротливість гладкої мускулатури внутрішніх органів, в т.ч. Шлунково-кишкового тракту і бронхів (аж до бронхоспазму), урежаєт ЧСС, посилює секрецію слинних залоз, скоротливу активність міометрія, тонус скелетної мускулатури.

Надає стимулюючу дію на центральну нервову систему в поєднанні з окремими проявами седативного дії; сприяє поліпшенню здатності до навчання і пам'яті.

Захворювання периферичної нервової системи (неврит, поліневрит, поліневропатія, полірадікулопатія), бульбарний параліч і парез.

У відновлювальному періоді при органічних ураженнях ЦНС, що супроводжуються руховими порушеннями.

Міастенія, міастенічний синдром.

Демієлінізуючі захворювання (у складі комплексної терапії).

1

Хвороба Альцгеймера, сенільний деменція типу Альцгеймера.

Функціональні порушення ЦНС (зниження пам'яті, здатності до концентрації уваги, мотивацій, ініціативи, дезорієнтація, емоційна лабільність і ін.) При енцефалопатії (травматичного, судинного та іншого генезу), порушення мозкового кровообігу, черепно-мозковій травмі, церебральної дисфункції з утрудненням навчання у дітей.

Слабкість родової діяльності.

Інтоксикація антихолінергічними засобами.

Епілепсія, екстрапірамідні порушення з гіперкінезами, стенокардія, виражена брадикардія, бронхіальна астма, схильність до вестибулярних розладів, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до Іпідакрін.

Всередину, п / к, в / м. Разова доза - 10-40 мг. Максимальна доза - 200 мг / добу. Кратність прийому і тривалість лікування залежать від показань.

З боку травної системи: анорексія, гіперсалівація, нудота, блювота, посилення перистальтики, діарея, жовтяниця.

З боку центральної нервової системи: запаморочення (після повторного застосування), атаксія.

Інші: прояви м-холіностімулірующего дії - бронхоспазм, брадикардія.

При одночасному застосуванні Іпідакрін посилює седативну дію лікарських засобів, що чинять вплив на ЦНС, етанолу, дія інших інгібіторів холінестерази і м-холіноміметиків.

У пацієнтів з міастенією при застосуванні Іпідакрін на тлі інших холінергічних засобів підвищується ризик розвитку холинергического кризу.

При одночасному застосуванні з бета-адреноблокаторами посилюється брадикардія.

Іпідакрін послаблює дію місцевих анестетиків, антибіотиків, калію хлориду.

Атропін та метоцінія йодид зменшують вираженість симптомів передозування.

З обережністю слід застосовувати при виразковій хворобі шлунка, тиреотоксикозі, захворюваннях серцево-судинної системи. Необхідно враховувати здатність Іпідакрін підвищувати тонус матки.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Не слід застосовувати у пацієнтів, діяльність яких пов'язана з водінням транспортних засобів і з роботою, що вимагає високої концентрації уваги і швидкої реакції.

Протипоказаний при вагітності і в період лактації.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

амірідін

Якщо ви вже брали ліки Амірідін і у вас вже склалося про нього свою думку, поділіться цим з іншими людьми, написавши свій відгук.

Хто препарат виготовляє

Олайнфарм Олайнский ХФЗ (Латвія)

З чого проводиться (склад)

Діюча речовина - Іпідакрін.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - антихолінестеразних. Оборотно інгібує холіноестеразу, перешкоджає ензиматичного гідролізу ацетилхоліну, стабілізує медіатор в синаптичної щілини і підсилює холинергическую передачу імпульсів. Блокує калієві канали мембран і сприяє їх деполяризації. Покращує проведення збудження в периферичної нервової системи, підсилює дію ацетилхоліну та ін. Медіаторів (адреналін, серотонін, гістамін, окситоцин) на гладкі м'язи, відновлює нервово-м'язову передачу в скелетних м'язах. Викликає м- і н-холиномиметические ефекти, підвищує тонус і скоротливість гладкої мускулатури внутрішніх органів, в т. Ч. ЖКТ і бронхів (аж до бронхоспазму), урежаєт ЧСС, посилює секрецію слинних залоз, скоротливу активність міометрія, тонус скелетної мускулатури. Стимулює центральну холинергическую передачу, надає стимулюючу дію на центральну нервову систему в поєднанні з деякими проявами седативного ефекту, покращує когнітивні функції, в т. Ч. Здатність до навчання і пам'ять. Швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, переважно в дванадцятипалій кишці. Після прийому всередину в дозі 10 мг / кг максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину. Добре розподіляється, метаболізується в печінці, виводиться нирками. Період напіввиведення - 40 хвилин, не кумулює.

Захворювання нервової системи: нейропатія, неврит, поліневрит, міелополірадікулоневріт, бульбарні паралічі і парези при органічних ураженнях ЦНС, що супроводжуються руховими порушеннями; міастенія і міастенічні синдром; розсіяний склероз та інші демієлінізуючі захворювання нервової системи; функціональні порушення центральної нервової системи (зниження пам'яті, концентрації уваги, мотивацій, ініціативи, дезорієнтація, емоційна лабільність і ін.) при сенільний деменції, хвороби Альцгеймера, енцефалопатії, порушення мозкового кровообігу, черепно-мозкових травмах, церебральна дисфункція з утрудненням навчання у дітей; атонія кишечника, слабкість родової діяльності; інтоксикація антихолінергічними засобами.

Гіперчутливість, екстрапірамідні порушення, що супроводжуються гіперкінезами, епілепсія, бронхіальна астма, стенокардія, брадикардія, схильність до вестибулярних розладів, вагітність, годування груддю (на час лікування слід припинити грудне вигодовування).

Алергічні реакції: свербіж шкіри, висип. Інші: м-холиномиметические ефекти - бронхоспазм, брадикардія, гіперсальвація, діарея; анорексія, нудота і блювота, жовтяниця, запаморочення, атаксія.

Послаблює гальмівну дію на нервово-м'язову передачу і проведення збудження по периферичної нервової системи місцевих анестетиків, антибіотиків, калію хлориду. Атропін та метоцінія йодид купируют симптоми передозування і індивідуальної гіперчутливості.

Всередину. Поразки периферичної нервової системи - по 20 мг 3 рази на добу; міастенія, міастенічний синдром, демієлінізуючі ураження нервової системи - по 20-40 мг 3-6 разів на добу, максимальна добова доза - 180-200 мг.

Особливі рекомендації щодо застосування препарату

При виникненні побічних явищ слід зменшувати дозу (скасування лікування звичайно не потрібно).

Список А. У захищеному від світла місці, при кімнатній температурі.

Увага. Пріментять препарат слід тільки після отримання призначення у лікаря.

Мені лікар прописав даний

Мені лікар прописав даний препарат. Добре, що він вітчизняного виробництва. Але довго я його не пропила. Проявилося багато побічних явищ. Була і нудота і навіть блювота і запаморочення. Так, що довелося його кинути приймати. Не можу сказати нічого поганого про препарат, так як всі ці прояви суто індивідуальні і щоб зрозуміти допомагає він вам чи ні, необхідно самому його пробувати, не у всіх людей проявляються ці побічні явища.

Останні записи в блогах

Каталог лікарських препаратів

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 3 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: