Амірідін інструкція із застосування ціна

Провізор Онлайн

На цьому сайті я зібрала інструкції, коментарі та думки про різні медичні препарати.

Тут немає замовних статей, а витрати оплачуються за рахунок рекламних блоків. Всі думки, крім думок матеріально зацікавлених осіб, публікуються.

Над проектом працює дипломований провізор - тобто я сама - і мені можна задавати питання, не соромтеся. Дякуємо!

Спробуйте новий довідник препаратів на 10 000 статей з повнотекстових пошуком:

амірідін

Інгібітор холінестерази. Перешкоджає ферментному гідролізу ацетилхоліну і подовжує його дію. Блокує калієві канали мембран і сприяє їх деполяризації. Стимулює синаптичну передачу в нервово-м'язових закінченнях, проведення збудження в нервових волокнах, підсилює дію на гладкі м'язи ацетилхоліну та інших медіаторів (в т.ч. адреналіну, серотоніну, гістаміну, окситоцину), відновлює нервово-м'язову передачу і проведення збудження в периферичної нервової системі (через порушення різного генезу: травм, запалення, дії місцевих анестетиків, антибіотиків, токсинів, калію хлориду). Підвищує тонус і скоротливість гладкої мускулатури внутрішніх органів, в т.ч. Шлунково-кишкового тракту і бронхів (аж до бронхоспазму), урежаєт ЧСС, посилює секрецію слинних залоз, скоротливу активність міометрія, тонус скелетної мускулатури.

Надає стимулюючу дію на центральну нервову систему в поєднанні з окремими проявами седативного дії; сприяє поліпшенню здатності до навчання і пам'яті.

Захворювання периферичної нервової системи (неврит, поліневрит, поліневропатія, полірадікулопатія), бульбарний параліч і парез.

У відновлювальному періоді при органічних ураженнях ЦНС, що супроводжуються руховими порушеннями.

Міастенія, міастенічний синдром.

Демієлінізуючі захворювання (у складі комплексної терапії).

Хвороба Альцгеймера, сенільний деменція типу Альцгеймера.

Функціональні порушення ЦНС (зниження пам'яті, здатності до концентрації уваги, мотивацій, ініціативи, дезорієнтація, емоційна лабільність і ін.) При енцефалопатії (травматичного, судинного та іншого генезу), порушення мозкового кровообігу, черепно-мозковій травмі, церебральної дисфункції з утрудненням навчання у дітей.

Слабкість родової діяльності.

Інтоксикація антихолінергічними засобами.

Епілепсія, екстрапірамідні порушення з гіперкінезами, стенокардія, виражена брадикардія, бронхіальна астма, схильність до вестибулярних розладів, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до Іпідакрін.

Всередину, п / к, в / м. Разова доза - 10-40 мг. Максимальна доза - 200 мг / добу. Кратність прийому і тривалість лікування залежать від показань.

З боку травної системи: анорексія, гіперсалівація, нудота, блювота, посилення перистальтики, діарея, жовтяниця.

З боку центральної нервової системи: запаморочення (після повторного застосування), атаксія.

Інші: прояви м-холіностімулірующего дії - бронхоспазм, брадикардія.

При одночасному застосуванні Іпідакрін посилює седативну дію лікарських засобів, що чинять вплив на ЦНС, етанолу, дія інших інгібіторів холінестерази і м-холіноміметиків.

У пацієнтів з міастенією при застосуванні Іпідакрін на тлі інших холінергічних засобів підвищується ризик розвитку холинергического кризу.

При одночасному застосуванні з бета-адреноблокаторами посилюється брадикардія.

Іпідакрін послаблює дію місцевих анестетиків, антибіотиків, калію хлориду.

Атропін та метоцінія йодид зменшують вираженість симптомів передозування.

З обережністю слід застосовувати при виразковій хворобі шлунка, тиреотоксикозі, захворюваннях серцево-судинної системи. Необхідно враховувати здатність Іпідакрін підвищувати тонус матки.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Не слід застосовувати у пацієнтів, діяльність яких пов'язана з водінням транспортних засобів і з роботою, що вимагає високої концентрації уваги і швидкої реакції.

Протипоказаний при вагітності і в період лактації.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

амірідін

Якщо ви вже брали ліки Амірідін і у вас вже склалося про нього свою думку, поділіться цим з іншими людьми, написавши свій відгук.

Хто препарат виготовляє

Олайнфарм Олайнский ХФЗ (Латвія)

З чого проводиться (склад)

Діюча речовина - Іпідакрін.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - антихолінестеразних. Оборотно інгібує холіноестеразу, перешкоджає ензиматичного гідролізу ацетилхоліну, стабілізує медіатор в синаптичної щілини і підсилює холинергическую передачу імпульсів. Блокує калієві канали мембран і сприяє їх деполяризації. Покращує проведення збудження в периферичної нервової системи, підсилює дію ацетилхоліну та ін. Медіаторів (адреналін, серотонін, гістамін, окситоцин) на гладкі м'язи, відновлює нервово-м'язову передачу в скелетних м'язах. Викликає м- і н-холиномиметические ефекти, підвищує тонус і скоротливість гладкої мускулатури внутрішніх органів, в т. Ч. ЖКТ і бронхів (аж до бронхоспазму), урежаєт ЧСС, посилює секрецію слинних залоз, скоротливу активність міометрія, тонус скелетної мускулатури. Стимулює центральну холинергическую передачу, надає стимулюючу дію на центральну нервову систему в поєднанні з деякими проявами седативного ефекту, покращує когнітивні функції, в т. Ч. Здатність до навчання і пам'ять. Швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, переважно в дванадцятипалій кишці. Після прийому всередину в дозі 10 мг / кг максимальна концентрація в крові досягається через 1 годину. Добре розподіляється, метаболізується в печінці, виводиться нирками. Період напіввиведення - 40 хвилин, не кумулює.

Захворювання нервової системи: нейропатія, неврит, поліневрит, міелополірадікулоневріт, бульбарні паралічі і парези при органічних ураженнях ЦНС, що супроводжуються руховими порушеннями; міастенія і міастенічні синдром; розсіяний склероз та інші демієлінізуючі захворювання нервової системи; функціональні порушення центральної нервової системи (зниження пам'яті, концентрації уваги, мотивацій, ініціативи, дезорієнтація, емоційна лабільність і ін.) при сенільний деменції, хвороби Альцгеймера, енцефалопатії, порушення мозкового кровообігу, черепно-мозкових травмах, церебральна дисфункція з утрудненням навчання у дітей; атонія кишечника, слабкість родової діяльності; інтоксикація антихолінергічними засобами.

Гіперчутливість, екстрапірамідні порушення, що супроводжуються гіперкінезами, епілепсія, бронхіальна астма, стенокардія, брадикардія, схильність до вестибулярних розладів, вагітність, годування груддю (на час лікування слід припинити грудне вигодовування).

Алергічні реакції: свербіж шкіри, висип. Інші: м-холиномиметические ефекти - бронхоспазм, брадикардія, гіперсальвація, діарея; анорексія, нудота і блювота, жовтяниця, запаморочення, атаксія.

Послаблює гальмівну дію на нервово-м'язову передачу і проведення збудження по периферичної нервової системи місцевих анестетиків, антибіотиків, калію хлориду. Атропін та метоцінія йодид купируют симптоми передозування і індивідуальної гіперчутливості.

Всередину. Поразки периферичної нервової системи - по 20 мг 3 рази на добу; міастенія, міастенічний синдром, демієлінізуючі ураження нервової системи - по 20-40 мг 3-6 разів на добу, максимальна добова доза - 180-200 мг.

Особливі рекомендації щодо застосування препарату

При виникненні побічних явищ слід зменшувати дозу (скасування лікування звичайно не потрібно).

Список А. У захищеному від світла місці, при кімнатній температурі.

Увага. Пріментять препарат слід тільки після отримання призначення у лікаря.

Мені лікар прописав даний

Мені лікар прописав даний препарат. Добре, що він вітчизняного виробництва. Але довго я його не пропила. Проявилося багато побічних явищ. Була і нудота і навіть блювота і запаморочення. Так, що довелося його кинути приймати. Не можу сказати нічого поганого про препарат, так як всі ці прояви суто індивідуальні і щоб зрозуміти допомагає він вам чи ні, необхідно самому його пробувати, не у всіх людей проявляються ці побічні явища.

Останні записи в блогах

Каталог лікарських препаратів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

25 − = 16