Амосін інструкція із застосування

Амосін

Опис актуально на 02.07.2014

 • Латинська назва: Amosin
 • Код АТС J01CA04
 • Діюча речовина: Амоксицилін (Amoxicillin)
 • Виробник: Синтез ВАТ (Росія)

До складу препарату входить амоксицилін як активна речовина, а також такі допоміжні речовини як декстроза, натрію глутамат моногідрат, натрію фосфат двозаміщений, полівінілпіролідон (Повідон), динатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти (трилон Б), а також ванілін, сахароза і ароматизатор харчовий.

Антибіотик Амосін випускають у вигляді порошку, гранул, суспензії, а також у формі розчину для введення внутрішньовенно і внутрішньом'язово.

3

Антибіотик Амосін є протимікробним препаратом, який має сильну бактерицидну ефектом.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Після прийому, таблетки практично повністю швидко всмоктуються в шлунково-кишковому тракті. На абсорбцію препарату прийом їжі не робить ніякого впливу. У високих концентраціях даний препарат можна виявити в плазмі, бронхіальному секреті, мокротинні, сечі, тканини легенів, жіночих статевих органах, жовчному міхурі, а також в слизовій оболонці кишечника.

найчастіше при метаболізмі амоксицилін утворює неактивніметаболіти. На 50-70% амоксицилін виводиться в незмінному вигляді з сечею - шляхом канальцевої екскреції (80%) і клубочкової фільтрації (20%). Також за допомогою жовчі - 20%.

Амосін. Показання до застосування ліків

Які ж показання до застосування Амосіна? Перш за все, ці ліки застосовується при бактеріальних інфекціях, що викликані чутливими збудниками. Це можуть бути інфекції дихальних шляхів, сечостатевої системи, лор-органів, м'яких тканин і шкіри, абдомінальні інфекції та інфекції шлунково-кишкового тракту.

Як протипоказань можуть виникнути такі ускладнення як лімфолейкоз, інфекції шлунково-кишкового тракту, які супроводжуються блювотою і діареєю, алергічний діатез, респіраторні вірусні інфекції, Сінна лихоманка.

Якщо препарат застосовується в комбінації з метронидазолом, то можливі захворювання нервової системи, підвищена чутливість до похідних нитроимидазола.

Багатьох цікавить не тільки, від чого таблетки Амосін, але і які у нього можуть бути побічні ефекти.

1

Можливі алергічні реакції - еритема, набряк Квінке, кропив'янка, риніт, болю в суглобах, в рідкісних випадках - анафілактичний шок. У пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями або зниженою резистентністю організму, можливий розвиток суперинфекций.

При комбінуванні з клавулановою кислотою можлива поява холестатичної жовтяниці, гепатит А, в рідких випадках - токсичний епідермальний некроліз,багатоформова еритема,ексфоліативнийдерматит.

Амосін, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Даний антибактеріальний препарат призначається для застосування всередину. Таблетки Амосін приймають незалежно від часу прийому їжі. Їх можна подрібнювати і ділити. Тривалість лікування і дози препарату визначає лікар, приймати препарат рекомендується через рівні проміжки часу.

Дитячий варіант застосування - як правило, дітям старше 10 років і дорослим, маса тіла яких більше 40 кг, рекомендують приймати препарат три рази на добу по 500 мг. У разі важкого лікування дозу можна збільшити до 1000 мг. Діти віком від 5 до 10 років повинні приймати Амосін по 250 мг, також тричі на добу. В середньому тривалість курсу лікування становить 5-12 днів. Зазвичай терапія триває ще 2-3 дні після зникнення симптомів захворювання.

Інструкція по застосуванню Амосіна в особливих випадках:

 • Якщо у вас гостра форма неускладненій гонореї, то препарат необхідно приймати 1 раз в день в дозі 3000 мг.
 • При наявності захворювань шлунково-кишкового тракту або ж гінекологічних захворювань бактеріальної етіології Амосін потрібно приймати тричі на добу по 1500-2000 мг або ж чотири рази на добу по 1000-1500 мг.
 • Пацієнтам, які страждають порушенням функцій нирок, необхідно змінити кратність прийому препарату, при цьому зберегти його дозування. Рекомендована доза, як правило, приймається з інтервалом в 12 годин.
 • Для дітей, які приймають препарат з метою профілактики, рекомендується починати з половини дорослої дози.
 • В період вагітності варто бути особливо обережним із застосуванням даного ліки. Варто проконсультуватися з лікарем і зважити можливу користь для себе і потенційний ризик для плоду.
 • Для дітей особливих вказівок до застосування немає - препарат слід приймати згідно з режимом дозування. Якщо є варіант комбінування з метронидазолом, то пацієнтам, які до 18-ти років, приймати ці ліки не варто.
 • при ангіні також часто рекомендують приймати Амосін. Так як найчастіше причиною ангіни стають різного роду бактеріальні інфекції.

Необхідно правильно розібратися від чого Амосін допомагає, а в яких випадках він завдає шкоди. Звичайно ж, передозування препаратом неприємна і небезпечна для здоров'я. У разі прийому підвищених доз препарату у пацієнтів може розвинутися блювота, нудота, діарея, біль в епігастральній ділянці, можливе порушення водно-електролітного балансу.

У разі передозування пацієнту варто промити шлунок і призначити йому ентеросорбентние кошти. У разі розвитку симптомів передозування необхідно призначити симптоматичну терапію. Також доцільним буде призначення сольових проносних, а також проведення процедур, що підтримують водно-електролітний баланс.

В поєднанні з глюкозаміном, антацидами, проносними препаратами, аминогликозидами і їжею можливе зниження абсорбції препарату.

При одночасному прийнятті амоксициліну і аскорбінової кислоти абсорбціяпрепарату навпаки посилюється. Те ж саме відбувається в разі комбінації з бактерицидними антибіотиками.

При одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами підвищуються плазмові концентрації амоксициліну.

У разі одночасного застосування ліків з алопуринолом можливий розвиток алергічних реакцій шкіри.

Лікарський препарат Амосін відпускається за рецептом лікаря.

Препарат необхідно зберігати в місці, захищеному від світла та вологи, при температурі повітря не більше ніж 25 ° С.

Термін придатності препарату становить 2 роки.

Аналоги - це препарати тієї ж фармакологічної групи, які володіють схожим або точно таким же дією. У Амосіна вони такі:

Якщо ви ще не зважилися, чи варто вам купувати цей препарат, відгуки про Амосіне допоможуть вам оцінити його і прийняти рішення. Відгуки в основному позитивні, багато пишуть, що за досить прийнятну ціну цей препарат відрізняється швидким дією - в найкоротші терміни він здатний зняти відповідні симптоми і прискорити процес лікування від хвороби. Важливим фактом є також те, що в процесі лікування у пацієнтів не виникає ніяких неприємних відчуттів.

Ціна в Росії становить приблизно 50 рублів. Ціна Амосіна 500 мг прирівнюється, приблизно, до 70 рублям.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

БІОСФЕРА

Амосін дуже сильний і хороший антибіотик. Раджу!

Амосін хороший антибіотик широкого спектора за невеликі гроші. Побічних ефектів не спостерігалося, допомагає швидко і не так сильно дратує кишечник в порівнянні з іншими антибіотиками

Мучили сильні кашлі. Порадили приймати Амосін. Відчула себе набагато краще.

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Препарат "Амосін" 500 мг: інструкція із застосування, відгуки

Інфекційні захворювання, як відомо, досить небезпечні і підступні. І найнеприємніше - це ускладнення, які вони здатні викликати. Причини інфекційних патологій приховані в проникненні шкідливих бактерій в організм. Вилікувати пацієнта можна тільки антибіотиками. Одним з таких препаратів є ліки «Амосін9raquo; 500 мг. Інструкція по застосуванню дозволить вивчити більш детально даний засіб.

Отже, розглянемо, як позиціонує медикамент «Амосін9raquo; інструкція із застосування (показання, форми випуску). Ліки є напівсинтетичним пеніциліном. Відмітна характеристика медикаменту - це широкий спектр впливу і високий бактерицидний ефект.

Антибіотик здатний боротися з безліччю грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів:

 • стрептококами;
 • стафілококами;
 • клебсієлами;
 • сальмонелами;
 • хелікобактер пілорі;
 • гонококками;
 • лістеріями;
 • збудниками менінгіту, сибірської виразки.

Медикамент «Амосін9raquo; пригнічує синтез речовин, що є основою мембран клітин. В результаті їх цілісність порушується. Це призводить до загибелі бактерій.

Як свідчить прикладена до ліків «Амосін9raquo; (500 мг) інструкція із застосування, препарат впливає на організм вже через 15-30 хвилин, після його вживання. Сприятливий ефект зберігається протягом 8 годин.

Медикамент, потрапляючи в організм, швидко і практично в повному обсязі всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Діюча речовина ліки потрапляє не тільки в кров. Воно проникає в слизові оболонки, кісткові тканини, органи, рідини.

Основною діючою речовиною медикаменту є амоксицилін. Саме воно надає лікувальну дію на організм. Так стверджує прикладена до препарату «Амосін9raquo; інструкція.

Форма випуску медикаменту дозволяє підібрати необхідні ліки для будь-якої категорії пацієнтів.

Адже випускається препарат у вигляді:

 1. Таблеток. За зовнішнім виглядом це пігулки білого відтінку, плоскоциліндричні. У них може міститися діюча речовина в кількості: 250 мг, 500 мг.
 2. Капсул. Це желатинові контейнери, білого кольору. Вони містять у собі білі гранули. Дозування діючої речовини становить 250 мг.
 3. Порошку. Він призначений для самостійного виготовлення суспензії. Порошок має трохи жовтуватим відтінком. Має специфічний запах. Виготовлена ​​суспензія зберігає аромат і жовтуватий відтінок. Випускається медикамент в декількох дозуваннях: 125, 250, 500 мг.

Ліки рекомендується до використання при різних бактеріальних інфекціях, які спровоковані чутливою мікрофлорою. Препарат «Амосін9raquo; 500 мг інструкція із застосування радить вживати при множинних інфекціях дихальних шляхів, шкірних покривів, сечостатевої системи.

Основними показаннями до призначення медикаменту є:

 • захворювання дихальних органів (бронхіт, пневмонія);
 • патології ЛОР-органів (тонзиліт, синусит, фарингіт, середній отит);
 • недуги сечостатевої системи (пієлонефрит, уретрит, гонорея, пієліт, цистит);
 • гінекологічні інфекції (ендометрит, цервіцит);
 • хвороби органів шлунково-кишкового тракту (перитоніт, черевний тиф, ентероколіт, холангіт, холецистит);
 • патології м'яких тканин і шкіри (бешиха, імпетиго, дерматози);
 • лістеріоз;
 • лептоспіроз;
 • бореліоз (хвороба Лайма);
 • дизентерія;
 • менінгіт;
 • сальмонельоз;
 • ендокардит (в профілактичних цілях);
 • сепсис.

Як же радить приймати препарат «Амосін9raquo; інструкція із застосування (в таблетках і в капсулах)?

Анотація медикаменту наводить такі рекомендації:

 1. В будь-якій формі призначений для перорального застосування «Амосін9raquo ;.
 2. Капсули інструкція із застосування радить не розжовувати і не подрібнювати. Їх слід вживати перед або після їди.
 3. «Амосін 500» (таблетки) інструкція із застосування рекомендує приймати незалежно від їжі. Пігулки дозволено подрібнювати, розділяти на частини.
 4. Приймають ліки через однакові проміжки часу.
 5. Рекомендований курс терапії даними засобом визначає тільки лікар.
 6. Дорослим людям і дітям з 10 років, якщо маса тіла останніх вище 40 кг, призначається по 500 мг ліки 3 рази на день.
 7. Якщо патологія протікає у важкій формі, лікар може порекомендувати більш високу дозу препарату. В цьому випадку хворому призначають 3 рази на день приймати по 750 -1000 мг.
 8. Як рекомендує приймати ліки «Амосін9raquo; інструкція із застосування (в таблетках для дітей з 5 до 10 років)? Таким пацієнтам призначається 3 рази на добу вживати по 250 мг.
 9. В середньому тривалість лікування становить 5-12 днів.

Дозування медикаменту можуть варіюватися в залежності від патології. Необхідно враховувати і стан пацієнта, і вік, і вага. Саме тому важливо, щоб фахівець підібрав схему лікування. Розглянемо, як рекомендує приймати препарат «Амосін9raquo; Інструкція по застосуванню. У таблетках або капсулах не має значення.

Показані такі схеми:

 1. При гострій стадії гонореї пацієнтові призначають одноразово прийняти 3000 мг медикаменту. Для жінок може бути рекомендований повторний прийом ліків в тому ж дозуванні.
 2. Для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту і гінекологічних недуг рекомендується вживати по 1500-2000 мг 3 рази на добу. Може бути призначена і інша схема терапії. В цьому випадку пацієнту слід 4 рази на день вживати по 1000-1500 мг.
 3. Лептоспіроз виліковується прийомом 500-750 мг ліки. Кратність вживання медикаменту - 4 рази на день. Призначають таке лікування на 6-12 днів.
 4. Якщо виявлено сальмонелоносійстві, то рекомендовано 3 рази в день вживати по 1500-2000 мг. За такою схемою застосовують препарат 2-4 тижні.
 5. Для профілактики ендокардиту, а також в разі проведення хірургічних операцій пацієнтові призначають за 1 годину до втручання прийом кошти в дозі 3000-4000 мг.
 6. Повторний прийом медикаменту можливий тільки після закінчення 8-9 годин після першої дози.
 7. Людям, у яких виявлено порушення функціонування нирок, лікар зменшить кратність прийому ліків. При цьому дозування медикаменту зберігаються.
 8. Максимальна доза для хворих анурією становить 2000 мг.

Тепер розберемо, як рекомендує приймати ліки «Амосін9raquo; (500 мг) інструкція із застосування (у формі порошку).

Використовується порошок наступним чином:

 1. Препарат призначений, як вище говорилося, для виготовлення суспензії.
 2. Щоб приготувати розчин, необхідно налити в стакан кип'ячену воду (охолоджену) в кількості 10 мл. У неї висипають вміст пакетика (500 мг порошку). Розмішайте до утворення однорідної суспензії. Якщо ви використовуєте препарат, що містить 125 мг діючої речовини, то рідини знадобиться 2,5 мл. Для 250 мг порошку води беруть 5 мл.
 3. Суспензію приймають відразу після її приготування.
 4. Якщо ви використовуєте препарат, розфасований у флакони або банки, то необхідно вміст залити водою в кількості 62 мл. Енергійно струшуйте ємність до повного розчинення медикаменту. Приготована суспензія містить в 1 мл 50 мг амоксициліну.
 5. Дорослим людям рекомендовано 3 рази в день вживати по 500 мг медикаменту. Одноразова доза відповідає 1 пакетику порошку.

У яких дозах рекомендує використовувати препарат «Амосін9raquo; (500 мг) спосіб застосування? Дітям даний препарат можна приймати з самого раннього віку.

В анотації медикаменту записані такі правила:

 1. Пацієнтам старше 10 років, з масою тіла більше 40 кг, рекомендовано застосовувати ліки так само, як і дорослим людям. Призначається 3 рази в день вживати по 500 мг медикаменту.
 2. Для хлопців з 5 до 10 років краще скористатися таблетками, що містять 250 мг амоксициліну або порошком в такому ж дозуванні. Таким дітлахам рекомендується 3 рази на добу вживати по 1 пігулці (250 мг) або ж розводити 1 пакетик ліки.
 3. Малюкам 2-5 років призначають три рази на добу приймати по 125 мг.
 4. Крихтах до 2 років дозування вираховується, враховуючи масу тіла - 20 мг / кг.

Під час лікування медикаментом можливе виникнення небажаних реакцій. Про це попереджає додається до препарату «Амосін9raquo; Інструкція по застосуванню.

Таблетки (500мг), капсули і порошок здатні спровокувати проблеми з боку ряду систем. це:

 1. Шлунково-кишкового тракту і гепатобіліарна система. На тлі терапії можуть з'явитися: дисбактеріоз, діарея, блювота, порушення смаку. Іноді відзначається виникнення глоситу, стоматиту, нудоти, псевдомембранозного коліту. У деяких випадках відбувається посилення активності печінкових ферментів.
 2. Система крові. Пацієнти можуть зіткнутися з розвитком нейтропенії. Іноді медикамент провокує лейкопению, анемію, тромбоцитопенічна пурпура.
 3. Нервова система. Хворі можуть скаржитися на появу збудження, підвищену тривожність, порушений сон. У деяких пацієнтів спостерігається сплутаність свідомості, атаксія, виникнення депресії, зміна поведінки. Може розвинутися головний біль, периферична невропатія, судоми, запаморочення.
 4. Алергічні реакції. Терапія даними засобом іноді призводить до появи свербежу, висипу, гіперемії покривів, кропивниці, еритеми, ексфоліативний дерматит. У деяких хворих може з'явитися алергічний кон'юнктивіт, риніт. Відомі випадки, коли медикамент викликав анафілактичний шок і реакції, що нагадують сироваткову хворобу.

Крім вищенаведених негативних ознак, можуть з'являтися:

 • утруднене дихання;
 • артралгія;
 • інтерстиціальнийнефрит;
 • кандидозний вагініт;
 • тахікардія;
 • суперінфекція.

У разі наявності таких симптомів зверніться до лікаря. Він скасує препарат і підбере для лікування інший засіб.

Медикамент не можна приймати при таких недугах, як:

 • алергічний діатез;
 • поліноз;
 • лімфолейкоз;
 • період лактації;
 • недуги шлунково-кишкового тракту в анамнезі;
 • інфекційний мононуклеоз;
 • печінкова недостатність;
 • підвищена чутливість;
 • бронхіальна астма;
 • дитячий вік, віком до 3 років (це стосується таблеток, капсул).

У деяких пацієнтів іноді виникає питання про те, чи можна поєднувати спиртовмісні напої з медикаментом «Амосін9raquo; (500 мг). Інструкція по застосуванню і алкоголь - це важливі моменти, на які варто звернути увагу. Вживання спиртовмісних напоїв під час лікування препаратом заборонено.

Крім того, слід обмежити діяльність, пов'язану з високою концентрацією уваги.

Дуже обережно медикамент може бути призначений вагітним жінкам, пацієнтам з нирковою недостатністю. Особливої ​​уваги потребують хворі, у яких в анамнезі були кровотечі.

У разі прийняття пацієнтом високих доз медикаменту можуть розвинутися такі ознаки:

 • діарея;
 • блювота, нудота;
 • порушений водно-електролітний баланс;
 • біль в животі.

Специфічного антидоту до даного медикаменту не існує. Тому в разі передозування робиться симптоматична терапія. Спочатку хворому промивають шлунок. Пацієнту показано вживання ентеросорбентние препаратів.

Важливо захистити організм від водно-електролітного порушення. Для цього хворому рекомендуються заходи, спрямовані на підтримання балансу в організмі. Також призначаються сольові проносні.

Щоб знизити концентрацію амоксициліну в плазмі, лікар може порекомендувати гемодіаліз.

Замінити оригінальний засіб можна іншими, не менш ефективними, медикаментами. Однак пам'ятайте, що призначати або скасовувати антибіотики може тільки ваш лікуючий лікар.

Вище розписано, як позиціонує медикамент «Амосін9raquo; (500 мг) інструкція із застосування. Відгуки людей, які приймали препарат, викликають великий інтерес. Тому розглянемо, що ж говорять про ліки хворі.

Думки про препарат досить двоякі. Деякі люди стверджують, що ліки їм було призначено при важких стадіях недуг, таких як бронхіт, пневмонія, середній отит з ускладненнями. Такі пацієнти свідчать, що вилікуватися від серйозних патологій їм допоміг препарат «Амосін9raquo ;. При цьому вони стверджують, що поліпшення стану відбулося буквально через пару днів. Пропив медикамент за призначеною лікарем схемою, вони повністю відновили організм. При цьому побічних ефектів у них не виникало.

Дещо іншим думкою ділиться інша категорія людей. Вони стверджують, що почали прийом антибіотика без призначення лікаря. Лікувального ефекту їм вдалося досягти - недуга відступила. Але після терапії виникли деякі наслідки. В основному пацієнти скаржаться на появу дисбактеріозу. Такий категорії людей довелося тривалий час боротися з негативними наслідками самостійного лікування.

І звичайно, є відгуки, що свідчать, що прийом препарату в перші ж дні спровокував розвиток побічних ефектів. Такі люди не беруться стверджувати про ефективність засобу, проте акцентують на тому, що медикамент може стати джерелом появи досить неприємних симптомів.

Амосін - інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Амосін - сучасний, популярний антибіотик. Він бореться з бактеріальної інфекцій та ефективний проти стрептокока, сальмонели, лістерії, сибірської виразки, хелікобактер пілорі.

Ліки відноситься до групи напівсинтетичних пеніцилінів. Випускають в гранулах, порошку, суспензії, розчині для введення препарату внутрішньом'язово, внутрішньовенно.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Амосін, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Амосін можна прочитати в коментарях.

Антибіотик Амосін випускається у вигляді порошку, суспензії, гранул, розчину, який вимагає внутрішньом'язового, внутрішньовенного введення.

 • До складу препарату входить амоксицилін як активна речовина.

Клініко-фармакологічна група: Антибіотик групи пеніцилінів широкого спектра дії, що руйнується пеніциліназою.

Показання до застосування Амосіна

Антибіотик Амосін призначають при бактеріальних інфекціях:

 • пневмонії, синуситу, бронхіті, тонзиліті, фарингіті, середньому гострому отиті, пиелите, уретриті, пієлонефриті, циститі, ендометриті, гонореї, цервіциті, холангіті, імпетиго, перитоніті, холециститі, вдруге інфікованому дерматозе, лістеріозі, бореліоз, лістеріозі, сепсисі, менінгіті, ендокартіте, сальмонельозі, дизентерії.

Амосін - протимікробний препарат, активний відносно широкого спектра грампозитивних і грамнегативних бактерій. Амосін містить амоксицилін - напівсинтетичний антибіотик групи пеніцилінів. Амоксицилін має виражену бактерицидну ефектом. Механізм дії препарату пов'язаний з пригніченням синтезу пептидоглікану (речовини, що є основою бактеріальної мембрани), що призводить до порушення цілісності клітинних мембран бактерій і їх загибелі.

Згідно з інструкцією із застосування Амосін приймається всередину перед або після їди. Режим дозування встановлюється суто індивідуально, з урахуванням віку пацієнта і тяжкості інфекційного процесу.

 • Дорослим і дітям старше 10 років (з масою тіла >40 кг) призначають по 500 мг 3 рази / добу, при важкому перебігу захворювання - по 0.75-1 г 3 рази / добу.
 • Дітям у віці від 5 до 10 років призначають по 250 мг 3 рази / добу, у віці від 2 до 5 років - по 125 мг 3 рази / добу, у віці до 2 років - 20 мг / кг / добу в 3 прийоми. Курс лікування - 5-12 днів.
 • Дитячий вік до 5 років препарат призначають у формі суспензії.

При гострій неускладненій гонореї Амосін приймають в одноразовій дозі, яка дорівнює 3000 мг.

Для лікування гострих інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчних шляхів і органів жіночої статевої системи, а також при сальмонельозі дорослим рекомендують по 1500-2000 мг 3 рази на день або по 1000-1500 мг Амосіна 4 рази на день.

Протипоказаннями до застосування Амосіна є:

 • Бронхіальна астма і поліноз;
 • Алергічний діатез;
 • лімфолейкоз;
 • Печінкова недостатність;
 • Інфекційний мононуклеоз;
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • Період грудного вигодовування;
 • Підвищена чутливість до амоксициліну та інших пеніцилінів, а також карбапенемам і цефалоспоринів;
 • Дитячий вік до 3 років (для лікарської форми у вигляді капсул і таблеток).

З обережністю Амосін призначають вагітним жінкам і пацієнтам з нирковою недостатністю і кровотечами в анамнезі.

Прийом амоксициліну може викликати побічні ефекти:

 • З боку шкірних покривів: кропив'янка, еритематозні висипання, риніт, кон'юнктивіт, набряк Квінке, фотосенсибілізація, анафілактичний шок, злоякісна ексудативна еритема, синдром Лайєлла (від ≥0.1% до <1%);
 • Проблеми серцево-судинної: прискорений ритм серця, флебіт, зниження артеріального тиску, подовжений інтервал QT
 • Захворювання кровоносної та лімфатичної систем: лейкопенія, тромбоцитопенія, еозинофілія, нейтропенія. У рідкісних випадках можливі анемія гемолітична, панцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура
 • Травний тракт: нудота, порушення стільця, зміни смаку, глосит, стоматит, збільшення показників печінкових ферментів, диспепсичні розлади, гепатит, болі в епігастральній ділянці;
 • Порушення роботи дихальної системи: бронхоспазм, диспное, запалення в легенях, викликане алергічною реакцією
 • Опорно-руховий апарат: міалгія, артралгія, м'язова слабкість;
 • Проблеми периферичної системи обумовлені появою головного болю, мігрені, сонливості, підвищеної нервозності і тривожності, запамороченнями, невропатиями периферичного характеру, змінами в поведінці
 • Інші: кандидоз піхви, гарячковий стан, утруднене дихання.

В результаті передозування антибіотика Амосіна може спостерігатися блювота, нудота, діарея, порушення водно-електролітного балансу. У такому випадку рекомендується провести гемодіаліз, промити шлунок, прийняти сольове проносне, активоване вугілля.

Застосування препарату при вагітності можливе тільки у випадках, коли передбачувана користь терапії для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Застосування в період лактації протипоказано. У разі необхідності застосування в період лактації слід припинити грудне вигодовування.

Середня ціна АМОСІН, таблетки 250 мг в аптеках (Москва) 30 рублів. Упаковка 500 мг коштує 60 руб.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Увага: застосування аналогів має бути погоджено з лікарем.

Препарат відпускається за рецептом.

Були сильні болі в животі. Відвезли на швидкій мене в хірургію. Після тривалих процедур доктор поставив мені діагноз хронічний дуоденіт і відправив додому лікуватися. Природно, виписав мені купу ліків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

16 − = 14

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: