Амвіфен анотація

Інструкція по застосуванню препарату Анвіфен

Серед всіх ліків від підвищеної дратівливості, лікарі виділяють ноотропний препарат Анвіфен - інструкція із застосування даного фармакологічного засобу включає всі необхідні відомості про курс лікування, дозування і частоті застосування. Речовина має безліч корисних властивостей, одним з найважливіших вважається полегшення процесу передачі нервових імпульсів. Препарат Анвіфен благотворно впливає на стан і роботу головного мозку, сприяє поліпшенню кровотоку в тканинах, нормалізує процеси обміну.

Ноотропні засіб Анвіфен було розроблено з метою поліпшення психоемоційного стану пацієнтів будь-яких вікових груп. Препарат сприяє усуненню таких негативних емоцій, як дратівливість, неспокій або тривога. Людям зі схильністю до раптових нападів паніки його прописують на регулярній основі для нормалізації процесів головного мозку.

За рахунок впливу активних речовин, спостерігається поліпшення мікроциркуляції і зменшення опору судин. Пацієнти, що пройшли курс терапії з використанням Анвіфена, відчувають підвищення фізичної і розумової працездатності, відзначають позитивні зміни в стані організму. Прийом кошти нормалізує пам'ять і швидкість моторно-сенсорних реакцій організму.

3

Ліки Анвіфен випускається в декількох різних упаковках, кожна з яких відрізняється обсягом і кількістю капсул. Склад варіюється в залежності від виду препарату, проте велика частина компонентів ідентична. Активним компонентом всіх чотирьох упаковок є амінофенілмасляной кислоти гідрохлорид, до складу оболонок капсул входять три компонента - желатин, титану діоксид та вода. У ролі допоміжних інгредієнтів виступають:

 • кремнію діоксид колоїдний;
 • гипролоза;
 • лактозимоногідрат;
 • магнію стеарат.

Крім перерахованих вище речовин, в картонних пачках по 50, 125 і 250 мг можна зустріти азорубін і кілька барвників (діамантовий блакитний і жовтий хіноліновий). Дані компоненти застосовуються виключно для того, щоб надати нейролептики в капсулах потрібний відтінок. Це ніяк не впливає на терапевтичні властивості ноотропного препарату, барвники безпечні для здоров'я пацієнтів.

Лікарська речовина розфасована по спеціальним капсул невеликого розміру, в одній блістерній пластині міститься десять штук. У продажу є кілька варіантів препарату з різною кількістю капсул. Так, найбільший обсяг ноотропного кошти представлений в Анвіфен250 мг, де знаходиться п'ять контурних пластин з капсулами. Решта упаковки містять від 25 до 125 мг активної речовини і одну, дві або три пластини. Картонні пачки білого кольору, до кожної додається інструкція із застосування.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Завдяки антиагрегантная впливу препарату, Анвіфен знижує кількість негативних проявів в організмі, які впливають на роботу головного мозку. У пацієнтів покращується самопочуття, проходять головні болі і нормалізується сон. Повністю зникає відчуття важкості в голові, кількість емоційно нестабільних реакцій зводиться до мінімуму. Засіб має терапевтичної активністю, яка проявляється в наступних властивостях:

 • транквилизирующим;
 • антиагрегантная;
 • протисудомний;
 • антиоксидантну.

Препарат не пригнічує функціональні можливості центральної нервової системи (ЦНС), тому пацієнти прекрасно себе почувають під час проходження курсу лікування. Ноотропні засіб ефективно бореться з астенією і будь-якими порушеннями сну, усуває відчуття тривоги або занепокоєння. Речовина швидко всмоктується в кров, у молодих і літніх пацієнтів показники проникнення вище, ніж у дорослих. Більша частина препарату розщеплюється в печінці, проте компоненти ліки виводяться з організму за допомогою нирок.

Лікарі призначають препарат пацієнтам, які схильні до тривожним, астенічним або невротичний стан. У педіатричній практиці дане ноотропний засіб показано при заїкання і енурез, а літнім людям він допомагає справитися з нападами безсоння. Речовина рекомендується використовувати пацієнтам, що страждають від порушень функцій вестибулярного апарату або хвороби Меньєра.

1

Анвіфен вважається дієвим профілактичним засобом проти заколисування або кінетозів. Часто застосовується в складі комплексної терапії таких захворювань, як абстинентний алкогольний синдром. Препарат ефективно справляється з ознаками морської хвороби - запамороченням, блювотою або нудотою. Він показаний для купірування психопатологічних і соматовегетативних розладів.

Даний препарат має мало протипоказань, однак дуже важливо з ними уважно ознайомитися для запобігання виникненню небезпечних для життя і здоров'я ситуацій. Пацієнтам, у яких присутня індивідуальна непереносимість одного або відразу декількох компонентів лікарського засобу, не рекомендується використовувати терапевтичне речовина. Забороняється призначати Анвіфен дітям, які не досягли трирічного віку, так як в цей період організм дитини не готовий до подібного роду зовнішніх впливів.

Для деяких пацієнтів вживання препарату може бути небезпечно для здоров'я. До них відносяться люди, які страждають від печінкової недостатності і ерозивновиразкових патологій шлунково-кишкового тракту. Згідно відгуками лікарів, під час проходження курсу лікування рекомендується звести до мінімуму такі небезпечні види діяльності, як водіння машини.

Терапія з використанням препарату триває близько двох-трьох тижнів, тривалість курсу залежить від стану пацієнта. Приймати ліки дозволяється в будь-який час доби, не прив'язуючись до вживання їжі. Максимальна добова доза лікарського засобу становить 2500 мг, дорослим призначається від 250 до 500 мг три рази на день. Підліткам у віці від 8 до 14 років рекомендується приймати не більше 250 мг тричі на добу. Дітям в проміжку від 3 до 8 років призначають по 50-100 мг Анвіфена три рази в день.

Максимальна доза препарату Анвіфен за один прийом для дорослої людини - 750 мг, літнім пацієнтам такий обсяг буде небезпечний для здоров'я. З цієї причини їм дозволяється використовувати не більше 500 мг ноотропного препарату. Дітям старше 8 років можна приймати по 250 мг, а малюкам від 3 років по 150 мг кошти за один раз. Тривала терапія з використанням Анвіфена вимагає постійного контролю рівня крові і ензимів в печінці.

При лікуванні пацієнтів з абстинентним алкогольним синдромом, лікарі дотримуються дещо іншої курсу лікування. Хворі приймають Анвіфен чотири рази на день: у перших трьох випадках доза становить 250-500 мг, а в останньому - 750 мг. Дана кількість кошти вживається безпосередньо перед сном, через деякий час дозу поступово знижують до стандартних норм.

Якщо пацієнт страждає від хвороби Меньєра, то йому показаний двотижневий курс терапії. Дозування Анвіфена становить 250 мг три рази на день. При морської хвороби або заколисування рекомендується випивати 500 мг речовини за годину до появи передбачуваних симптомів. Ефективність ноотропного кошти різко знижується при використанні Анвіфена після появи негативних симптомів.

Оскільки організм дитини функціонує трохи інакше, ніж організм дорослої людини, фахівці призначають їм набагато меншу кількість Анвіфена. Процес терапії неврологічних захворювань серед дітей не займе багато часу при грамотно підібраному дозуванні. Згідно відгуками лікарів, якщо вік дитини менше трьох років, то йому категорично протипоказаний прийом даного препарату. З 3 до 8 років максимальне дозування Анвіфена становить 150 мг, а від 8 до 14 років - 250 мг. Самостійно займатися лікуванням дитини не рекомендується.

Прийом надмірної кількості Анвіфена може привести до небажаних наслідків. Якщо під час лікування пацієнт відчуває сонливість, зниження артеріального тиску або блювоту, то йому варто на невизначений термін припинити використання препарату і звернутися до фахівця. Передозування іноді викликає і більш серйозні проблеми зі здоров'ям, до яких відноситься дисфункція печінки або нирок. Для усунення негативних наслідків застосовується симптоматична терапія, яка включає промивання шлунка і використання сорбентів.

В ході терапії існує ймовірність виникнення негативних реакцій з боку організму пацієнта. Побічні ефекти мають деяку схожість з проявами передозування, проте наслідки набагато менш небезпечні. У деяких пацієнтів, що проходять курс лікування Анвіфеном, спостерігається поява таких симптомів, як запаморочення, нудота або сонливість. Були відзначені випадки розвитку алергічних реакцій, погіршення психологічного та емоційного стану хворого - пацієнт стає більш нервовим і дратівливим.

Взаємодія з іншими препаратами

Згідно з дослідженнями, препарат здатний підсилювати вплив інших лікарських засобів, тому небажано одночасне використання декількох ноотропних речовин. До групи ризику відносяться наркотичні анальгетики, протиепілептичні засоби та снодійні препарати. Паралельне застосування Анвіфена значною мірою збільшує терапевтичний ефект від вищевказаних речовин, що може викликати непередбачену реакцію з боку організму.

Для зручності капсули можна запивати будь-якими неалкогольні рідинами, включаючи сік, кисломолочні продукти і чай. Зберігати препарат слід в темному прохолодному місці, термін його придатності - 3 роки. Засіб забороняється використовувати під час вагітності та в період лактації через високу ймовірність нанесення шкоди здоров'ю немовляти. Анвіфен здатний впливати на здатність пацієнта керувати автомобілем та іншими складними механізмами.

Сучасна фармакологія може запропонувати величезну кількість аналогів, тому підібрати заміну даної речовини не складе труднощів. Серед альтернативних засобів є схожі за чинним компоненту препарати, до цієї групи належать: амінофенілмасляная кислота, фенібут і Ноофен. Набагато більше медикаментозних варіантів представлено ноотропами, найвідомішими з яких є:

Вартість препарату Анвіфен знаходиться в межах 200-500 рублів залежно кількості капсул в упаковці. В аптеках представлені різні ціни на даний фармакологічний продукт:

Євгенія, 24 роки

Через важку роботи мені часто доводиться використовувати різні заспокійливі препарати. Перепробувала велику кількість варіантів, останнім моїм придбанням став Анвіфен. Брала його протягом півроку і не планую припиняти. Засіб мені підійшло ідеально, раджу препарат всім близьким і знайомим зі схожими проблемами.

Так вже вийшло, що сімейне життя у нас з чоловіком не склалося. Постійні сварки, скандали та взаємні образи. Разом ростимо двох чудових дітей, але щоденні проблеми сильно відбиваються на моєму психологічному стані. В останні два роки стала дуже нервова, тому вирішила попити заспокійливі. Купила Анвіфен, результат влаштовує.

Три роки тому мою маму поклали в лікарню через перенесеного інфаркту. Ми всією сім'єю намагалися їй допомогти, регулярно відвідували, але стан погіршувався. В той момент нерви мої сильно похитнулися. Лікарі порекомендували пропити курс седативних препаратів, за ціною і якістю сподобався Анвіфен. Це засіб тоді здорово мене врятувало.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

АНВІФЕН

ANVIFEN - латинська назва лікарського препарату АНВІФЕН

Власник реєстраційного посвідчення:

Антивирал НВО ЗАТ

ФАРМПРОЕКТ ЗАОпо замовлення Антивирал НВО ЗАТ

N06B (Психостимулятори та ноотропні препарати)

Перед використанням препарату АНВІФЕН ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.

АНВІФЕН: Клініко-фармакологічна група

02.047 (Ноотропний препарат)

АНВІФЕН: Форма випуску, склад і упаковка

Капсули тверді желатинові, №3, білого кольору; вміст капсул - суміш порошку і / або гранул білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Допоміжні речовини: гипролоза, кремнію діоксид колоїдний, лактоза, магнію стеарат.

Склад оболонки капсули: желатин, титану діоксид (E171), вода.

10 шт. - упаковки контурні осередкові (1) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (2) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (3) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (5) - пачки картонні.

Капсули тверді желатинові, №3, корпус білого кольору, кришечка блакитного кольору; вміст капсул - суміш порошку і / або гранул білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Допоміжні речовини: гипролоза, кремнію діоксид колоїдний, лактоза, магнію стеарат.

Склад оболонки капсули: желатин, барвник азорубін (E122), барвник діамантовий блакитний (E133), барвник хіноліновий жовтий (E104), титану діоксид (E171), вода.

10 шт. - упаковки контурні осередкові (1) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (2) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (3) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (5) - пачки картонні.

Капсули тверді желатинові, №2, корпус білого кольору, кришечка синього кольору; вміст капсул - суміш порошку і / або гранул білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Допоміжні речовини: гипролоза, кремнію діоксид колоїдний, лактоза, магнію стеарат.

Склад оболонки капсули: желатин, барвник азорубін (E122), барвник діамантовий блакитний (E133), титану діоксид (E171), вода.

10 шт. - упаковки контурні осередкові (1) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (2) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (3) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (5) - пачки картонні.

Капсули тверді желатинові, №0, корпус білого кольору, кришечка темно-синього кольору; вміст капсул - суміш порошку і / або гранул білого або білого з жовтуватим відтінком кольору.

Допоміжні речовини: гипролоза, кремнію діоксид колоїдний, лактоза, магнію стеарат.

Склад оболонки капсули: желатин, барвник азорубін (E122), барвник діамантовий блакитний (E133), титану діоксид (E171), вода.

10 шт. - упаковки контурні осередкові (1) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (2) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (3) - пачки картонние.10 шт. - упаковки контурні осередкові (5) - пачки картонні.

АНВІФЕН: Фармакологічна дія

Ноотропний препарат. Полегшує GABA-опосередковану передачу нервових імпульсів в ЦНС (прямий вплив на GABA-ергічні рецептори). Транквилизирующее дію поєднується з активує ефектом. Також має антиагрегантну, антиоксидантну і деяким протисудомну дію.

Покращує функціональний стан мозку за рахунок нормалізації його метаболізму і впливу на мозковий кровотік (збільшує об'ємну і лінійну швидкість, зменшує опір судин, покращує мікроциркуляцію, надає антиагрегантну дію). Подовжує латентний період і скорочує тривалість і вираженість ністагму.

Чи не впливає на холино- і адренорецептори. Зменшує вазовегетативні симптоми (в т.ч. головний біль, відчуття тяжкості в голові, порушення сну, дратівливість, емоційну лабільність). При курсовому прийомі підвищує фізичну і розумову працездатність (увага, пам'ять, швидкість і точність сенсорно-моторних реакцій).

Зменшує прояви астенії (покращує самопочуття, підвищує інтерес і ініціативу / мотивація діяльності /) без седації чи збудження.

Сприяє зниженню почуття тривоги, напруженості і занепокоєння, нормалізує сон.

У людей похилого віку не викликає пригнічення ЦНС, м'язово-розслаблюючу післядія найчастіше відсутня.

Всмоктування і розподіл

Добре проникає в усі тканини організму і через гематоенцефалічний бар'єр (в тканини мозку проникає близько 0.1% введеної дози препарату, причому в осіб молодого і літнього віку в значно більшому ступені). Рівномірно розподіляється в печінці та нирках.

Метаболізм і виведення

Метаболізується в печінці - 80-95%, метаболіти фармакологічно не активні. Чи не кумулює.

Через 3 год починає виводитися з сечею, при цьому концентрація в тканині мозку не знижується і виявляється ще протягом 6 ч. Близько 5% виводиться з сечею в незміненому вигляді, частково з жовчю.

Препарат призначають внутрішньо, після їди. Курс лікування - 2-3 тижні.

Дорослим і дітям старше 14 років призначають по 250-500 мг 3 рази / добу (максимальна добова доза 2.5 г).

Дітям у віці від 3 до 8 років призначають по 50-100 мг 3 рази / добу; у віці від 8 до 14 років - по 250 мг 3 рази / добу. Максимальна разова доза у дорослих і дітей старше 14 років становить 750 мг, у пацієнтів старше 60 років - 500 мг, у дітей до 8 років - 150 мг, у дітей від 8 до 14 років - 250 мг.

При алкогольному абстинентному синдромі призначають по 250-500 мг 3 рази / добу і на ніч 750 мг, з поступовим зниженням добової дози до звичайної для дорослих.

Для лікування запаморочення при дисфункціях вестибулярного апарату і хвороби Меньєра препарат призначають по 250 мг 3 рази / добу протягом 14 днів.

Для профілактики захитування призначають 250-500 мг одноразово за 1 годину до передбачуваного початку хитавиці при появі перших симптомів морської хвороби. Дія Анвіфена посилюється при збільшенні дози препарату. За наявності виражених проявів морської хвороби (блювання та т.д.) призначення Анвіфена є малоефективним навіть у дозах 750-1000 мг.

Симптоми: виражена сонливість, нудота, блювота, жирова дистрофія печінки (прийом понад 7 г), еозинофілія, зниження артеріального тиску, порушення функції нирок.

Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля і проведення симптоматичної терапії.

АНВІФЕН: Лікарська взаємодія

Анфівен® при одночасному застосуванні подовжує і підсилює дію снодійних засобів, опіоїдних анальгетиків, нейролептиків, протипаркінсонічних та протисудомних засобів.

АНВІФЕН: Вагітність і лактація

Застосування препарату Анвіфен® протипоказано при вагітності і в період лактації.

З боку центральної нервової системи: сонливість, посилення дратівливості, збудження, тривога, запаморочення, головний біль (при перших прийомах).

Інші: нудота, алергічні реакції.

АНВІФЕН: Умови та термін зберігання

Список Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 3 роки.

 • астенічні і тривожно-невротичні стани;
 • заїкання,
 • тики і енурез у дітей;
 • безсоння і нічна тривога у літніх;
 • хвороба Меньєра;
 • запаморочення,
 • пов'язані з дисфункціями вестибулярного аналізатора різного генезу;
 • профілактика захитування при кінетозах;
 • в складі комплексної терапії алкогольного абстинентного синдрому для купірування психопатологічних і соматовегетативних розладів.
 • вагітність;
 • період грудного вигодовування;
 • дитячий вік до 3 років;
 • підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю слід призначати препарат при ерозивно-виразковому ураженні шлунково-кишкового тракту, печінковій недостатності.

При тривалому застосуванні необхідно періодично контролювати показники функції печінки і картину периферичної крові.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

В період прийому препарату необхідно утримуватися від потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги.

АНВІФЕН: Застосування при порушенні функції печінки

З обережністю слід призначати препарат при печінковій недостатності

АНВІФЕН: Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

АНВІФЕН: Реєстраційні номера

капс. 50 мг: 10, 20, 30 або 50 шт. ЛСР-006779/09 (2025-08-09 - 0000-00-00) капс. 250 мг: 10, 20, 30 або 50 шт. ЛСР-006779/09 (2025-08-09 - 0000-00-00) капс. 125 мг: 10, 20, 30 або 50 шт. ЛСР-006779/09 (2025-08-09 - 0000-00-00) капс. 25 мг: 10, 20, 30 або 50 шт. ЛСР-006779/09 (2025-08-09 - 0000-00-00)

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

Додати коментар Скасувати відповідь

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

 • ФЛУОКСЕТИН 02.002 (Антидепрессант), Капсули тверді желатинові, №4, ...
 • Амітриптилін 02.002 (Антидепрессант), Таблетки від білого до ...
 • КАРНІЦЕТІН 02.050 (Препарат, який поліпшує метаболізм головного мозку), склад і ...
 • АЗИТРОМИЦИН 06.021 (Антибіотик групи макролідів - азаліди), склад і ...
 • КУДЕВІТА 01.036 (Препарат, який поліпшує метаболізм міокарда), Капсули ...
 • Домперидон 11.024 (Протиблювотний препарат центральної дії, блокуючий допаміновиє рецептори), ...
 • МОНО РОМ РЕТАРД 01.029 (Периферичний вазодилататор. Антиангінальний препарат) Форма ...
 • Габапентин 02.011 (Протисудомний препарат), Капсули тверді желатинові, ...
 • Симвастатину 16.001 (Гіполіпідемічний препарат), Таблетки, вкриті плівковою ...
 • ІНДАПАМІД 01.041 (Диуретик. Антигіпертензивний препарат), Таблетки, вкриті ...
 • ДИЛТИАЗЕМ РЕТАРД 01.015 (Блокатор кальцієвих каналів), склад і ...
 • Лактофільтрум 11.058 (Ентеросорбент, який регулює рівновагу кишкової мікрофлори), склад і ...

Інформація, розміщена на сайті, носить довідковий характер і не може вважатися консультацією медичного працівника або замінити її. Для отримання більш докладної інформації ми рекомендуємо вам звернутися до фахівця.

Анвіфен

Опис актуально на 21.10.2014

 • Латинська назва: Anvifen
 • Код АТС N05BX
 • Діюча речовина: Амінофенілмасляная кислота (Aminophenylbutyric acid)
 • Виробник: АнвіЛаб (Росія)

У хімічному складі капсул Анвіфена міститься 25, 50, 125 або 250 міліграм гідрохлориду амінофенілмасляной кислоти, а також в якості допоміжних з'єднань присутні: лактолоза, стеарат магнію, гипролоза і колоїдний кремнію діоксид.

Крім того, в желатинової капсульної оболонці можуть бути присутніми (в залежності від дозування) такі сполуки як: вода, діоксид титану, желатин, блакитний барвник Е133 діамантовий, Е104 хіноліновий жовтий, а також Е122 азорубін.

Анвіфен випускають у вигляді желатинових твердих капсул:

 • 25 мг., Білого кольору (розмір №3);
 • 50 мг., Корпус білого, а кришка блакитного відтінку (розмір №3);
 • 125 мг., Корпус білого, а кришка синього відтінків (розмір №2);
 • 250 мг., Корпус білий, а кришка темного синього кольору (розмір №0).

Усередині капсул перебувати порошкоподібна суміш або гранулят жовтуватого або чистого білого відтінку.

Анвіфен надає ноотропное, антиагрегантну, антиоксидантну, транквилизирующее, а також протисудомну дію на організм людини.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

як ноотропное лікарський засіб, Анвіфен полегшує передачу опосередкованих ГАМК нервових імпульсів і надає в поєднанні з активізує транквилизирующее вплив на організм людини. Препарат значно покращує роботу головного мозку, оскільки впливає на кровотік і нормалізацію процесів метаболізму. Анвіфен знижує судинний опір в головному мозку, підсилює лінійну і об'ємну швидкості, а також завдяки своїм антиагрегантним властивостями покращує мікроциркуляцію.

Препарат впливає на вираженість, а також скорочує тривалість нистагма і збільшує латентний період. Варто зазначити, що цей лікарський засіб не робить абсолютно ніякого впливу на адрено- і холінорецептори. При застосуванні Анвіфена зникають головні болі, нормалізується сон, пропадає дратівливість і відчуття тяжкості, пацієнти набувають емоційнулабільність. Після проходження курсу лікування препаратом підвищується розумова, а також фізична активність, зростає мотивація при цьому без підвищеної збудливості або седації.

Варто зазначити, що цей лікарський засіб не пригнічує ЦНС навіть при лікуванні пацієнтів похилого віку. Після потрапляння в організм людини активна речовина швидко розподіляється в тканинах і метаболізується на 95% в печінки, не кумулює і виводитися приблизно через три години за допомогою нирок.

Анвіфен ефективний в лікуванні таких захворювань:

Крім того, цей препарат використовують в складі комплексного терапевтичного лікування абстинентного синдрому при алкоголізмі для того, щоб купірувати розвиваються соматовегетативні і психопатологічні розлади.

Препарат строго заборонено приймати під час вагітності, а також в період лактації і в віці до трьох років. Крім того, з особливою обережністю слід використовувати Анвіфен при печінкової недостатності, а також виразкових або ерозійних ураженнях органів шлунково-кишкового тракту.

При прийому цих ліків пацієнти можуть переносити напади нудоти, а також відчувати сонливість, тривогу, дратівливість, запаморочення і головні болі. Як правило, найпоширенішим побічним ефектом Анвіфена вважається алергічна реакція на складові компоненти препарату.

Анвіфен, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Відповідно до інструкції по застосуванню Анвіфен приймають дво- або тритижневими курсами. Графік використання препарату залежить від виду і ступеня тяжкості захворювання, а також вікової групи пацієнтів. Дорослі, а також діти у віці від 14 років можуть приймати по 250-500 мг. препарату тричі на добу, при цьому максимум - 2500 мг. в день.

Діти у віці до 8 років можуть приймати від 50 до 100 мг. ліки тричі на добу, від 8 до 14 років - максимум по 250 мг. три рази. Варто пам'ятати, що одноразова добова доза препарату не повинна перевищувати:

 • 150 мг. - для дітей до 8 років;
 • 750 мг. - для дітей до 14 років;
 • 500 мг. - для пацієнтів старше 60 років;
 • 250 мг. - для дітей від 8 до 14 років.

при лікуванні абстинентного синдрому Анвіфен приймають три рази в добу в дозуванні рівній 250-500 мг. Примітно, що зазначена вище доза повинна поступово знижуватися до середньої терапевтичної дози для дорослих пацієнтів.

при хвороби Меньєра або при лікуванні запаморочень, пов'язаних з порушенням функцій вестибулярного апарату Анвіфен приймають по 250 мг. протягом двох тижнів тричі на добу. З метою профілактики заколисувань можна приймати даний препарат в дозі рівній 250 мг-500 мг. за одну годину до поїздки.

При передозуванні з'являються такі симптоми: дистрофія печінки, сонливість, блювання, еозинофілія, дисфункція нирок і нудота. Для усунення негативних наслідків пацієнтам промивають шлунок, а також призначають симптоматичне лікування та використовують активоване вугілля.

Препарат здатний посилювати ефективність анальгетиків, протипаркінсонічних, снодійних та протиепілептичних засобів, а також нейролептиків.

Виключно за рецептом лікаря.

Тримати подалі від дітей, світла і вологості при температурі не вище 25 С.

особливі вказівки

При тривалому використанні ліків слід здійснювати контроль за периферичної кров'ю, а також регулярно перевіряти стан печінки. При прийомі Анвіфена не рекомендується керувати автомобілем або займатися діяльністю, що потребує підвищеної уваги та зібраності.

До аналогам препарату відносять такі лікарські засоби як Фенибут, а також амінофенілмаслянная кислота в таблетках.

Анвіфен не заборонено використовувати в лікуванні дітей у віці від 3-х років.

Відгуки про Анвіфене

Як таких відгуків лікарів про Анвіфене в інтернеті не зустрічається, оскільки медики не особливо люблять формат «віртуальних» консультацій. Адже для правильного підбору того чи іншого препарату фахівець повинен вивчити особливості кожного пацієнта.

Так як препарату не протипоказаний дітям, відгуки про Анвіфене батьків в основній своїй масі позитивні, хоча деякі відзначають як негативного фактора наявність побічних ефектів. Однак препарат підходить для дітей і при правильному дозуванні не може завдати шкоди.

Середня ціна Анвіфена варіюється в залежності від форми випуску препарату і може становити як 100, так і 180 рублів за упаковку капсул різного номіналу.

WER.RU

Аптека ІФК

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

+ 2 = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: