Анаферон спосіб застосування

Анаферон

Ціни в інтернет-аптеках:

Анаферон - гомеопатичний противірусний препарат, який надає стимулюючу дію на клітинний і гуморальний імунітет.

Анаферон для дорослих випускається у вигляді сублінгвальних таблеток, упакованих в блистерні пачки по 20 штук. Дитячий Анаферон також продається в формі таблеток для розсмоктування в упаковках по 20 або 40 штук.

Активним діючим компонентом препарату є афінно очищені антитіла до гамма-інтерферону людини. Допоміжні речовини лікарського засобу: лактоза, магнію стеарат і целюлоза мікрокристалічна.

Таблетки мають плоскоциліндричної форми, колір - білий або майже білий, на стороні з рискою чітко видно напис MATERIA MEDICA, а на іншій - гравірування ANAFERON.

Показання до застосування Анаферон

Згідно з інструкцією, Анаферон призначають для профілактики і лікування ГРВІ (гострих респіраторних вірусних інфекцій).

У комплексній терапії препарат використовується для лікування і профілактики інфекцій, викликаних ентеровірусом, ротавирусом, каліцівіруси, коронавірусів, вірусом кліщового енцефаліту, герпес-вірусами (вітряна віспа, генітальний і лабіальний герпес, інфекційний мононуклеоз).

Крім того, Анаферон застосовується в складі комплексної терапії вторинних імунодефіцитних станів різного походження та бактеріальних інфекцій.

Протипоказанням до застосування Анаферон є індивідуальна чутливість до компонентів ліки і дитячий вік до одного місяця.

Спосіб застосування та дозування Анаферона

Таблетки Анаферон, за інструкцією, приймають всередину шляхом розсмоктування до повного розчинення. На один прийом призначена одна таблетка.

При кишкових інфекціях, грипі, ГРВІ, нейроінфекціях і герпесвірусних інфекціях лікування починають якомога раніше за такою схемою: кожні 30 хвилин в перші дві години, а потім протягом першої доби роблять 3 прийоми через один і той же час. Починаючи з другого дня і далі приймають по одній таблетці препарату тричі на добу аж до повного одужання.

Якщо при застосуванні Анаферон стан не поліпшується, то на третій день лікування грипу та ГРВІ слід звернутися до лікаря-терапевта.

У сезон епідемії ліки приймають з метою профілактики - один раз на добу протягом 1-3 місяців.

При гострому генітальний герпес Анаферон призначають за такою схемою: з 1 по 3 день - по одній таблетці через рівні проміжки часу 8 разів за добу, далі - одна таблетка 4 рази на добу протягом мінімум трьох тижнів.

Для профілактики загострень хронічної герпесвірусної інфекції приймають по одній таблетці один раз на добу. Тривалість профілактичного курсу може досягати півроку і визначається індивідуально.

Для профілактики і терапії імунодефіцитних станів, а також при комплексному лікуванні бактеріальних інфекцій рекомендована доза препарату - 1 таблетка на добу.

При необхідності Анаферон можна поєднувати з симптоматичними засобами та іншими противірусними препаратами.

При застосуванні Анаферон за показаннями і в рекомендованих дозах побічних ефектів не виявлено. Іноді виникають реакції гіперчутливості до компонентів ліки.

Так як до складу Анаферона входить лактоза, його не рекомендується призначати пацієнтам з синдромом мальабсорбції глюкози, вродженої галактоземією, а також особам з вродженою лактазной недостатністю.

Комплексне застосування Анаферон з нестероїдними протизапальними засобами і анальгетиками-антипіретиками дозволить не тільки знизити дози прийнятих медикаментів, а й скоротити тривалість курсу лікування.

Структурних аналогів ліків не існує. На фармацевтичному ринку є препарати зі схожим фармакологічною дією, але іншими активними компонентами. До таких лікарських засобів відносяться Арбідол, Віферон, Афлубін, Иммунал і Кагоцел. Однак Анаферон краще переноситься і має меншу кількість негативних побічних ефектів, а також не містить етанол і тому може призначатися самим маленьким пацієнтам.

В інструкції до Анаферон зазначено, що його зберігають в сухому затемненому місці при температурі не вище 25 ° C. Термін зберігання препарату - 3 роки.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Анаферон таб. д / рассас n20

Анаферон дитячий таблетки 20 шт.

Анаферон таблетки 20 шт.

Анаферон гомеопатичний №20 таблетки

Анаферон гомеопатичний дитячий №20 таблетки

Анаферон таблетки для розсмоктування n20 таб

Анаферон дитячий таблетки для розсмоктування n20

Панзинорм Форте 20 000

Панзинорм Форте 20 000 - ферментний препарат, що стимулює процес метаболічного розпаду білків, жирів.

ПРЕСТАРІУМ А - лікарський засіб, що надає судинорозширювальну і антигіпертензивнудію. Относ.

Інтрон А - лікарський засіб з противірусною, імуномодулюючою і протипухлинну активність.

Ірузід - комбінований лікарський засіб антигіпертензивного і діуретичного дії. Форма вип.

Курантил 75 являє собою вазодилатуючу лікарський засіб. Препарат має також антіагрег.

Курантил 25 - судинорозширювальний лікарський засіб, що володіє антиагрегационной, иммуномодулирующей.

2014 - 2018 © Medlib.net

При використанні матеріалів сайту, активне посилання обов'язкове.

Анаферон

Інструкція по застосуванню:

Ціни в інтернет-аптеках:

Анаферон - противірусний імуномодулюючий засіб, що сприяє збільшенню кількості антитіл, активації клітинної та гуморальної складових імунітету і утворення інтерферону.

Випускають Анаферон для дорослих і Анаферон дитячий, обидва препарати виробляють у вигляді таблеток для сублінгвального застосування (по 20 шт. В контурних чарункових упаковках, в картонній пачці 1 упаковка).

До складу препарату входять афінно очищені антитіла до людського інтерферону гамма - 3 мг.

Анаферон (як для дорослих, так і для дітей) показаний:

  • Комплексна терапія змішаних і бактеріальних інфекцій;
  • Лікування ГРВІ, грипу, хронічної і гострої цитомегаловірусної і герпесного інфекцій;
  • Лікування та попередження імунодефіцитних станів і інфекцій, ускладнень ГРВІ, грипу.

Анаферон протипоказаний при непереносимості його компонентів.

У період вагітності і лактації препарат призначається з обережністю.

Анаферон дорослим призначають по 1 таблетці від 3 до 6 разів на добу, при ознаках поліпшення стану можна приймати препарат 1 раз на добу протягом 8-10 днів.

Анаферон дитячий призначають, починаючи з місячного віку дитини.

При респіраторних захворюваннях при появі перших симптомів застосування Анаферон відбувається за такою схемою: в перші 2 години кожні 30 хвилин по таблетці і ще 3 таблетки протягом першої доби. Далі слід приймати по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.

Для профілактики бактеріальних ускладнень призначають Анаферон по 1 таблетці 1 раз на добу натщесерце протягом 8-12 днів.

При прийомі препарату таблетку не ковтають до повного її розчинення, а для дітей від місяця до 3-х років засіб розчиняють в столовій ложці кип'яченої води.

При застосуванні Анаферон рідко виникають побічні дії. В окремих випадках препарат може викликати підвищену чутливість до компонентів, що входять до його складу.

Так як до складу засобу входить лактоза, не рекомендується застосування Анаферон пацієнтам з синдромом мальабсорбції глюкози, з вродженою галактоземією або лактазной недостатністю.

Аналогами препарату є кошти Аміксин і Циклоферон.

Анаферон слід зберігати в сухому і темному місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 ° C.

Термін придатності - 3 роки.

Анаферон таб. д / рассас n20

Анаферон дитячий таблетки 20 шт.

Анаферон таблетки 20 шт.

Анаферон гомеопатичний №20 таблетки

Анаферон гомеопатичний дитячий №20 таблетки

Анаферон таблетки для розсмоктування n20 таб

Анаферон дитячий таблетки для розсмоктування n20

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Тетяна, на Анаферон можете не грішити в тому сенсі, що він не посилює симптоми ГРВІ, інша справа що він їх і не послаблює - просто ніяк не діє. Ці ліки з недоведеною дією.

Кожна людина має не тільки унікальні відбитки пальців, але і мови.

При регулярному відвідуванні солярію шанс захворіти на рак шкіри збільшується на 60%.

Згідно з дослідженнями, жінки, які випивають кілька склянок пива або вина в тиждень, мають підвищений ризик захворіти на рак грудей.

Печінка - це найважчий орган в нашому тілі. Її середня вага становить 1,5 кг.

Якщо посміхатися всього два рази в день - можна знизити кров'яний тиск і знизити ризик виникнення інфарктів і інсультів.

Більшість жінок здатне отримувати більше задоволення від споглядання свого красивого тіла в дзеркалі, ніж від сексу. Так що, жінки, прагнете до стрункості.

Вага людського мозку становить близько 2% від всієї маси тіла, проте споживає він близько 20% кисню, що надходить у кров. Цей факт робить людський мозок надзвичайно чутливим до пошкоджень, викликаним нестачею кисню.

Вчені з Оксфордського університету провели ряд досліджень, в ході яких прийшли до висновку, що вегетаріанство може бути шкідливо для людського мозку, так як призводить до зниження його маси. Тому вчені рекомендують не виключати повністю зі свого раціону рибу і м'ясо.

Загальновідомий препарат «Віагра» спочатку розроблявся для лікування артеріальної гіпертонії.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Раніше вважалося, що позіхання збагачує організм киснем. Однак ця думка була спростована. Вчені довели, що позіхаючи, людина охолоджує мозок і покращує його працездатність.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

Для того щоб сказати навіть найкоротші і прості слова, ми задіємо 72 м'язи.

Як вам уже відомо, традиційні методи боротьби з сечокам'яною хворобою (зокрема, літотрипсія) мають безліч побічних ефектів, а деякими пацієнтами п.

Анаферон - інструкція із застосування

Препарат застосовують при вторинних імунодефіцитних станах різної етіології, цитомегаловірусної та герпетичної інфекції, а також для профілактики можливих ускладнень при вірусних інфекціях.

Анаферон застосовується для безпечного лікування і профілактики грипу та ГРВІ, ефективний при появі перших симптомів захворювання, в розгорнутій стадії хвороби, в стадії ускладнень, а також на період профілактики. Важлива особливість препарату - це можливість його використання у пацієнтів з груп ризику. Ефективність Анаферон поєднується з безпекою і відсутністю побічних ефектів.

При профілактичному і лікувальному застосуванні препарат має імуномодулюючу та противірусну дію.

Експериментально і клінічно встановлена ​​ефективність по відношенню до вірусів грипу (в тому числі грипу птахів), парагрипу, вірусів простого герпесу 1 і 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпес-вірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавируса, каліцівіруси, аденовірусу, респіраторно-синцитіальним (PC вірусу).

Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, впливає на систему ендогенних інтерферонів і пов'язаних з ними цитокінів, індукує утворення ендогенних "ранніх" інтерферонів і гамма-інтерферону.

Стимулює гуморальну та клітинну імунну відповідь.

Підвищує продукцію антитіл (включаючи секреторний IgA), активізує функції Т-ефекторів, Т-хелперів (Тх), нормалізує їх співвідношення. Підвищує функціональний резерв Т х і інших клітин, що беруть участь в імунній відповіді.

Є індуктором змішаного Txl і Тх2-типу імунної відповіді: підвищує вироблення цитокінів Txl (ІФН, ІЛ-2) та Тх2 (ІЛ-4, 10), нормалізує (модулює) баланс Тх1 / Тх2 активностей. Підвищує функціональну активність фагоцитів та природних клітин-кілерів (Еk клітин). Має антимутагенні властивості.

Показання до застосування Анаферон

Профілактика і лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій (в тому числі грипу).

Комплексна терапія інфекцій, викликаних герпес-вірусами:

  • інфекційний мононуклеоз;
  • вітряна віспа;
  • лабіальний герпес;
  • генітальний герпес).

Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, в тому числі лабіального і генітального герпесу.

Комплексна терапія і профілактика інших гострих і хронічних вірусних інфекцій, викликаних вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавирусом, коронавірусів, каліцівіруси.

Застосування в складі комплексної терапії бактеріальних інфекцій.

Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, в тому числі профілактика і лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

Всередину. На один прийом - 1 таблетку (тримати в роті до повного розчинення - не під час прийому їжі).

Лікування слід починати якомога раніше - при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою - в перші 2 години препарат приймають кожні 30 хвилин, потім протягом першої доби здійснюють ще три прийоми через рівні проміжки часу.

З другої доби і далі приймають по 1 таблетці 3 рази на день до повного одужання.

При відсутності поліпшення, на третій день лікування препаратом гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу - слід звернутися до лікаря.

При гострих проявах генітального герпесу препарат приймають через рівні проміжки часу за наступною схемою: 1-3 день - по 1 таблетці 8 раз в день, далі по 1 таблетці 4 рази на день не менше 3 тижнів.

В епідемічний сезон ГРВІ та грипу з профілактичною метою препарат приймають щодня 1 раз на день протягом 1-3 місяців.

Для профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції - по 1 таблетці в день. Рекомендована тривалість профілактичного курсу визначається індивідуально і може досягати 6 місяців.

При вживанні препарату для лікування і профілактики імунодефіцитних станів, в комплексній терапії бактеріальних інфекцій - приймати по 1 таблетці в день. При необхідності препарат можна поєднувати з іншими противірусними та симптоматичними засобами.

До складу препарату входить лактоза, у зв'язку з чим його не рекомендується призначати пацієнтам із природженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або при вродженої лактазной недостатності.

При використанні препарату за вказаними показниками і в зазначених дозах побічних дій не виявлено. Можливі прояви підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами до цього часу не виявлено. При необхідності препарат можна поєднувати з іншими противірусними, антибактеріальними і симптоматичними засобами.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Випадків передозування до теперішнього часу не зареєстровано. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, спричинені що входять до складу препарату наповнювачами.

Вагітність і період лактації

Безпека застосування Анаферон у вагітних і в період лактації не вивчалась. При необхідності прийому препарату слід враховувати співвідношення ризик / користь.

Вагітним жінкам препарат слід приймати тільки за призначенням лікаря і дуже обережно. При прийомі препарату з різними жарознижувальними і болезаспокійливими дозування останніх може значно знижуватися, препарат здатний знижувати ймовірність різних важких ускладнень.

Прийом Анаферона при вагітності допускається в дуже низьких дозах починаючи з терміну в шість місяців, коли основні внутрішні органи майбутньої дитини повністю сформувалися. За рахунок допоміжних речовин у складі препарату може спостерігатися незначна алергічні реакції.

Дітям та особам молодше 18 років показано застосування препарату Анаферон дитячий.

Анаферон, що приймається в малих дозах, впливає на організм дитини дуже дбайливо, не надаючи токсичної дії і інших побічних ефектів. Тому лікарський засіб рекомендується приймати дітям для профілактики під час епідемій грипу і ГРВІ.

Дитячий Анаферон знижує кількість вірусних клітин в хворих тканинах, стимулює роботу імунної системи, допомагаючи їй справлятися з хвороботворними організмами.

При виникненні перших симптомів хвороби необхідно відразу ж дати дитині Анаферон. При цьому пити препарат потрібно кожні 30 хвилин протягом перших 2-х годин. Потім протягом 24 годин дитина повинна випити ще 3 таблетки з інтервалом 8 годин між кожним прийомом.

На другий і наступні дні дітям дається ліки три рази на добу. Пити таблетки необхідно до повного зникнення всіх симптомів захворювання. Якщо за три дні лікування стан дитини не поліпшився, то необхідно терміново показати пацієнта лікаря.

Якщо імунна система дитини працює недостатньо добре, і він часто хворіє, то під час епідемій рекомендується застосовувати Анаферон як профілактичний засіб. В даному випадку ліки приймається щодня по 1 таблетці протягом 1-3 місяців.

Ціна 175-208 руб.

Найбільш ефективними засобами, що мають противірусну дію, вважаються такі препарати:

Склад даних препаратів не ідентичний.

Питання і відповіді по темі "Анаферон"

питання: Дитині 5.9 років. З'явилися соплі, пили Анаферон. Пропили за схемою упаковку. Потім захворіло вушко, температура, робили парацентез (гострий гнійний отит). Чи можна нам знову почати приймати Анаферон для зміцнення імунітету? Зараз закінчуємо приймати антибіотики 10 днів Аугументін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 2 =