Анданте інструкція із застосування ціна відгуки

Анданте

Опис актуально на 10.02.2015

 • Латинська назва: Andante
 • Код АТС N05CF03
 • Діюча речовина: Залеплон (Zaleplon)
 • Виробник: GEDEON RICHTER (Угорщина)

Одна капсула препарату Анданте може містити 5 або 10 мг залеплона.

Додаткові речовини: лаурилсульфат натрію, діоксид кремнію, індигокармін, мікрокристалічна целюлоза, діоксид титану, магнію стеарат, старлак.

3

Склад желатинової капсули: титану діоксид, індигокармін, желатин.

Желатинові тверді капсули блакитного кольору, всередині міститься світло-блакитний порошок.

 • 7 капсул по 5 мг в блістері - один або два блістери в пачці з картону;
 • 7 капсул по 10 мг у блістері - один або два блістери в пачці з картону.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Снодійне засіб з піразоло-Піримідинові групи, відрізняється за хімічною структурою від бензодіазепінів та інших снодійних засобів. Селективно зв'язується з ω1-рецепторами бензодіазепіну 1 типу.

Значно знижує час засинання, подовжує час сну, не змінює співвідношення різних фаз сну. При використанні в рекомендованих дозах не викликає толерантності. надає седативну, слабке анксіолітичну, протисудомну і системне міорелаксуючу дія.

взаємодіє з бензодіазепіновимі рецепторами комплексів GABA А-типу. Це призводить до відкриття іоноформних нейрональних каналів для молекул хлору, появи гіперполяризації і стимуляції процесів гальмування в головному мозку.

Після вживання близько 71% прийнятої дози швидко абсорбується з кишечника. Час досягнення максимальної концентрації в крові - одна година. Абсолютна біодоступність наближається до 30%. Концентрація в плазмі залежить від дози. Прийом їжі гальмує час досягнення найбільшої концентрації, не впливаючи на абсорбцію препарату.

Зв'язування з протеїнами плазми на 60%. Здатний виводитися з грудним молоком. Трансформується в печінці з утворенням неактивних похідних. період напіввиведення залеплона становить близько 1 години. Виділяється у вигляді неактивних похідних нирками (71%) і через кишечник (17%).

1

Важкі види порушень сну, що призводять до сильної втоми і ускладнюють активність і погіршують працездатність під час неспання.

 • нічні апное.
 • важкі форми печінкової недостатності.
 • важкі форми дихальної недостатності.
 • важка міастенія.
 • вагітність або лактація.
 • Вік менше 18 років.
 • сенсибілізація до компонентів препарату.

Слід з обережністю призначати Анданте при ниркової або печінкової недостатності, хронічної дихальної недостатності, схильності до лікарської залежності, алкоголізмі, депресії.

 • Реакції з боку травлення: Блювота, абдомінальний біль, нудота, діарея.
 • Реакції з боку нервової діяльності: Слабкість, головний біль, сонливість, антероградна амнезія, запаморочення, депресія, занепокоєння, агресивність, збудливість, парестезії, кошмарні сновидіння, напади люті,галюцинації, порушення поведінки, психоз, поява фізичної залежності навіть при використанні в терапевтичних дозах, синдром відміни, поява психічної залежності, тремор, атаксія, дратівливість, зміна сприйняття. В особливо важких випадках можлива поява ознак аутоагресії, епілептичних припадків, зниження слуху, деперсоналізації, надчутливості на світлові, звукові і інші фізичні подразники.
 • алергічні реакції: висип на шкірі, свербіж.

Інструкція по застосуванню Анданте (Спосіб і дозування)

Тривалість терапії не повинна бути більше двох тижнів. Препарат рекомендується приймати всередину перед сном і через дві години після їжі.

Рекомендована доза для осіб дорослого віку становить 10 мг. Максимальна добова доза становить 10 мг. Літнім хворим таблетки Анданте призначають по 5 мг (через підвищену чутливість до снодійних засобів).

При неважких формах печінкової недостатності добова доза дорівнює 5 мг (через повільну евакуації з організму).

При неважких формах ниркової недостатності корекції дозування не потрібно.

Передозування не викликає станів, що загрожують життю, якщо препарат не приймався разом з іншими лікарськими засобами, що пригнічують нервову діяльність. У разі передозування слід завжди пам'ятати про ймовірність комбінованого отруєння.

Ознаки передозування: сплутаність свідомості, сонливість, яка доходила до коми, летаргія, атаксія, порушення дихання, зниження тиску, випадки зі смертельними наслідками рідкісні.

терапія: флумазеніл можна використовувати в якості антидоту, промивання шлунка в перші години прийому, призначення активованого вугілля, контроль дихальної та серцевої діяльності.

одночасне використання нейролептиків, інших снодійних, седативних, анксіолітичних, протиепілептичних, антидепресивний, антигістамінних коштів, препаратів для анестезії, анальгетиків опіоїдного типу призводить до стимуляції седативного дії препарату.

При спільному застосуванні з анальгетиками опіоїдного типу можливий розвиток ейфоричногоефекту від прийому останніх, що може викликати лікарську залежність.

При спільному застосуванні з циметидином підвищується вміст залеплона в крові майже в два рази.

При одночасному використанні з селективними блокаторами CYP3A4 (Еритроміцин, Кетоконазол) концентрація залеплона в крові також збільшується.

При спільному застосуванні з стимуляторами CYP3A4 (Карбамазепін, Рифампіцин, фенобарбіталоподобние засоби) Можливо пригнічення ефективності залеплона.

Можлива покупка строго за рецептом.

Берегти від дітей. Зберігати при температурі 16-30 градусів в заводській упаковці.

особливі вказівки

Хворий повинен бути попереджений, що препарат не служить засобом для тривалої терапії і можлива поява синдрому відміни після закінчення його застосування. Курс прийому ні в якому разі не повинен перевищувати двох тижнів.

Препарат дозволений для використання у пацієнтів похилого віку.

Після виходу з обігу бензодіазепіноподобних препаратів є можливість появи тимчасових симптомів безсоння, а також інших супутніх реакцій (тривога, зміна настрою, неспокій).

У період використання Анданте радиться утримуватися від керування мобільними механізмами.

дітям

Безпека використання у дітей до 18 років не досліджена, тому особам даної вікової категорії препарат не призначають.

спільний прийом етанолвмісних засобів стимулює седативну дію препарату.

Препарат не застосовується в дані періоди. При виникненні вагітності в період прийому препарату слід негайно його скасувати і звернутися за консультацією до лікаря.

Препарат отримав хороші відгуки від пацієнтів з проблемами засинання. Хворі повідомляють про поліпшення якості життя. Побічні явища не часті, в основному зустрічається головний біль. Не слід забувати, Анданте - це препарат, який вимагає обережності в поводженні і дотримання правил прийому, в зворотному випадку існує можливість появи залежності.

Ціна упаковки препарату 10 мг №7 в Росії починається від 368 рублів.

На Україні подібну форму випуску можна придбати в середньому за 106 гривень.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

ПаніАптека

Освіта: Закінчив Вітебський державний медичний університет за спеціальністю «Хірургія». В університеті очолював Раду студентського наукового товариства. Підвищення кваліфікації в 2010 році - за спеціальністю «Онкологія» та у 2011 році - за спеціальністю «Мамологія, візуальні форми онкології».

Досвід роботи: Робота в загально-лікувальній мережі 3 роки хірургом (Вітебська лікарня швидкої медичної допомоги, Ліозненская ЦРЛ) і за сумісництвом районним онкологом і травматологом. Робота фарм представником протягом року в компанії «Рубікон».

Представив 3 раціоналізаторських пропозиції по темі «Оптимізація антибіотикотерапії в залежності від видового складу мікрофлори», 2 роботи зайняли призові місця в республіканському конкурсі-огляді студентських наукових робіт (1 і 3 категорії).

Максі: Геп С, генотип 1а, лікуюся 7 тижнів, приймаю Рибавирин + альгерон + Sovriad. Перший місяць це.

Елла: П'ю мелатонін вже років 10, але допомагає він мені тільки в сочитании з седативними.

Інга: Корпоратив недавно був, їжі і алкоголю неймовірну кількість з'їла і випила. А через.

Олексій: Відмінний крем! Чи не гоївся післяопераційний шов майже 2 місяці. Почав мазати допомогло.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Анданте ІНСТРУКЦІЯ

Показаннями до застосування препарта Анданте є: важкі форми порушення сну (утруднене засипання), що призводять до надмірної втоми, що утрудняють повсякденну активність і знижують працездатність.

приймають Анданте всередину, безпосередньо перед відходом до сну, через 2 години після прийому їжі, або після того, як хворий відчує, що не може заснути. Тривалість лікування Анданте не повинна перевищувати 2 тижнів.

Рекомендована доза для дорослих - 10 мг. Максимальна добова доза Анданте - 10 мг (необхідно попереджати хворих про шкоду прийому повторної дози протягом однієї ночі!). Літнім хворим - 5 мг (з огляду на більшій чутливості до снодійним).

Побічні дії від застосування препарату Анданте можуть виникнути з боку травної системи: біль у животі, нудота, блювота, діарея.

З боку нервової системи: найбільш часто - головний біль, слабкість, підвищена сонливість, запаморочення; антероградна амнезія (супроводжується порушенням поведінки); депресія; парадоксальні і психіатричні реакції (частіше у хворих похилого віку): занепокоєння, підвищена збудливість, агресивність, парестезії, напади люті, кошмарні сновидіння, галюцинації, психоз, порушення поведінки; розвиток фізичної залежності із симптомами відміни навіть при терапевтичних дозах (поява вихідних симптомів порушення сну у важчій формі, а також зміна настрою, тривога, занепокоєння; синдром відміни - головний біль, біль у м'язах, підвищена дратівливість, сплутаність свідомості); розвиток психічної залежності, що веде до зловживання препаратом; атаксія, тремор, підвищена дратівливість, порушення сприйняття. У важких випадках: аутоагрессия, деперсоналізація, зниження слуху, підвищена реакція на світлові, звукові і фізичні подразники, епілептичні припадки.

Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж

Протипоказаннями до застосування препарта Анданте є: чутливість до будь-якого з компонентів препарату; тяжка печінкова недостатність; синдром нічних апное; важка легенева недостатність; тяжка міастенія; вагітність; період грудного вигодовування; дитячий вік до 18 років.

Зважаючи на відсутність даних про застосування під час вагітності застосування Анданте під час вагітності не рекомендується. При призначенні препарату жінкам дітородного віку лікареві необхідно в кожному окремому випадку попереджати пацієнток про необхідність негайного звернення до лікаря у разі або при плануванні вагітності. У разі потреби застосовувати залеплон в останньому триместрі вагітності або застосування великих доз препарату під час пологів у новонародженого можливий розвиток гіпотермії, м'язової гіпотензії, помірної респіраторної недостатності в результаті фармакологічної дії препарату.

Прийом алкоголю посилює седативну дію препарату Анданте. Одночасний прийом антипсихотичних (нейролептичних), інших снодійних, анксіолітичних, седативних, антидепресивний, протиепілептичних, анестетических, седативних антигістамінних препаратів, наркотичних анальгетиків веде до посилення седативного ефекту залеплону. При одночасному застосуванні з наркотичними анальгетиками можлива поява ейфоричногоефекту останніх, що веде до розвитку лікарської залежності. Будучи неспецифічним інгібітором печінкових ензимів (алдегідоксідази і CYP3А4), циметидин підвищує концентрацію залеплону в плазмі на 85%. Селективні блокатори CYP3A4 (кетоконазол, еритроміцин) підвищують концентрацію залеплону в плазмі і підсилюють його седативний ефект; іноді може виникнути потреба в регулюванні дози залеплона. Численні сильні печінкові індуктори (наприклад CYP3A4), такі як рифампіцин, карбамазепін, похідні фенобарбіталу - можуть знизити ефективність залеплона на 25%. Залеплон не впливає на фармакодинаміку і кінетику дигоксину і варфарину; корекція дози цих препаратів не потрібне через їхню низьку терапевтичного індексу.

Взаємодії ібупрофену з залеплоном не виявлено.

Симптоми передозування препарату Анданте: Пригнічення ЦНС, що виявляється в сонливості аж до коми. У разі легкого отруєння можливі сонливість, сплутаність свідомості, летаргія, в більш важких випадках - атаксія, гіпотензія, зниження артеріального тиску, порушення дихання, рідше - кома, в дуже рідкісних випадках із летальним кінцем.

Лікування: за даними предклініческіх досліджень, флумазенил є антагоністом залеплона, хоча дослідження не підтверджують ефективність флумазеніла при передозуванні Анданте®. Флумазеніл можна застосовувати як антидот. У першу годину після передозування у хворого, що знаходиться в свідомості, слід викликати блювоту; хворому, що знаходиться в несвідомому стані, промивають шлунок, призначають активоване вугілля. Моніторинг серцевої і дихальної діяльності проводять у відділенні інтенсивної терапії.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 10 - 25 ° C.

Термін придатності 2 роки.

Анданте капсули - 7 шт. в упаковці.

1 капсула - залеплон 5 мг або 10 мг;

допоміжні речовини: старлак (суміш лактози і крохмалю кукурудзяного); МКЦ; магнію стеарат; індигокармін; титану діоксид; натріюлаурилсульфат; кремнію діоксид колоїдний

склад желатинової капсули: верхня частина - індигокармін, титану діоксид, желатин; нижня частина - індигокармін, титану діоксид, желатин ..

аналоги Анданте

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

АНДАНТЕ ІНСТРУКЦІЯ

Залеплон є снодійний засіб піразол- пиримидинового типу, за хімічною структурою відрізняється від бензодіазепінів та інших снодійних средств.Ізбірательно зв'язується з бензодіазепіновими рецепторами I типу.

У хворих з первинним та психофізіологічним безсонням, залежно від віку при прийомі залеплону в дозі 10 мг скорочується латентний час, що проходить до моменту засипанія.Также залеплон подовжує тривалість сну в першій половині ночі, при цьому препарат не впливає на процентне співвідношення між різними фазами сна.Прі 2- і 4-тижневому прийомі в будь-який з дозувань формувалася фармакологічна толерантність.

Всасиваніе.Прі прийомі всередину швидко і майже повністю (близько 71%) всмоктується, досягаючи Cmax в крові через 1 ч.В результаті пресистемного метаболізму абсолютна біодоступність становить близько 30%.

Распределеніе.Является жиророзчинних соедіненіем.Об'ем розподілу після в / в введення становить 1,4 ± 0,3 л / кг.Связь з білками плазми крові in vitro - близько 60% .Пронікает в грудне молоко.

Метаболізм.В первинному метаболізмі бере участь альдегід-оксидаза, за рахунок чого утворюється 5-оксозалеплон.CYP 3А4 також бере участь в метаболізмізалеплону з утворенням дезетил-залеплону, який, в свою чергу, за допомогою альдегід-оксидази перетворюється в 5-оксо-дезетіл- залеплон.В надалі продукти піддаються кон'югації з глюкуроновою кіслотой.Все метаболітизалеплону позбавлені позбавлені актівності.По міру підвищення дози пропорційно зростає концентрація залеплону в крові.При добовій дозі до 30 мг кумуляції виявлено.Т½ залеплона - близько 1 ч.

Виділення здійснюється у формі неактивних метаболітів, головним чином з сечею (71%) і калом (17%). 57% прийнятої дози визначається в сечі у вигляді 5-оксозалеплону і його глюкуронідних метаболітів, 9% дози - у вигляді 5-оксо-дезетил -залеплона і його глюкуронідних метаболітов.Среді метаболітів, що виявляються в калі, переважає 5-оксозалеплон.

Порушення функції печені.Залеплон метаболізується в печінці і в значній мірі піддається пресистемному метаболізму.Поетому кліренс залеплона після прийому у пацієнтів з компенсованим і декомпенсованим цирозом печінки був знижений на 70 і 87% соответственно.В результаті цього відзначено істотне збільшення середніх значень Cmax і AUC ( до 4 і 7 разів у пацієнтів з компенсованим і декомпенсованим цирозом печінки відповідно) в порівнянні зі здоровими паціентамі.У пацієнтів з печінковою недостатністю легкого та середнього мірою важливо і тяжкості доза залеплона повинна бути сніжена.Препарат не рекомендується пацієнтам з тяжкою печінковою недостатністю.

Порушення функції почек.Фармакокінетіку одноразової дози залеплона вивчали у пацієнтів з нирковою недостатністю легкого (кліренс креатиніну 40-89 мл / хв) і середньої (20-39 мл / хв) ступеня тяжкості, а також у пацієнтів, які перебувають на гемодіалізе.У пацієнтів з порушеннями середнього ступеня тяжкості і у пацієнтів на гемодіалізі відзначалося зниження Сmax препарату в плазмі крові на 23% у порівнянні зі здоровими паціентамі.Степень впливу залеплона у всіх групах була подобной.Такім чином, корекції дози пацієнтам з нирковою недостатністю легк ой і середнього ступеня ваги не требуется.У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю досліджень залеплона не проводили.

препарат Анданте рекомендується приймати при порушенні сну, що виявляється в утрудненому засипанні.

Застосування препарату показано тільки при тяжкій формі порушення сну.

Курс лікування повинен бути максимально коротким, не більше 2 тижнів.

препарат Анданте приймають всередину безпосередньо перед сном, якщо пацієнт відчуває, що не може заснуть.Не слід приймати препарат під час їжі і відразу після прийому їжі - це може на 2 години затримати момент настання Сmax препарату в крові.

Рекомендована доза для дорослих - 10 мг.Максімальная добова доза - 10 мг (необхідно попереджати хворих про небажаний прийом повторної дози протягом однієї ночі).

Хворим похилого віку препарат призначають в дозі 5 мг на увазі більш вираженою чутливості до снодійним средствам.Еслі цей режим дозування забезпечити неможливо, застосовувати залеплон у таких пацієнтів не слід.

Порушення функції печені.Паціентам з печінковою недостатністю легкої та середньої тяжкості препарат призначають в добовій дозі 5 мг на увазі уповільнене виведення з організма.Еслі цей режим дозування забезпечити неможливо, застосовувати залеплон у таких пацієнтів не слід.

Порушення функції почек.Прі нирковій недостатності легкого і середньої тяжкості корекція дози не потрібна, оскільки фармакокінетика залеплону у таких пацієнтів не відрізняється від такої у здорових людей.В разі тяжкої ниркової недостатності препарат протипоказаний.

Найбільш часто при прийомі препарату Анданте відзначають амнезію, парестезія, сонливість і дісменорею.

За системами і частотою виникнення побічні ефекти можуть бути наступними.

З боку імунної системи: дуже рідко (<1/10 000) - анафілактичні / анафілактоїдні реакції.

З боку обміну речовин і харчування: нечасто (<1 / 10009mdash; 9lt; 1/100) - анорексія.

З боку психіки: нечасто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - деперсоналізація, галюцинації, депресія, сплутаність свідомості, апатія; частота невідома - сомнамбулізм.

З боку нервової системи: часто (<1 / 1009mdash; 9lt; 1/10) - амнезія, парестезії, сонливість; не часто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - атаксія / дискоординація, запаморочення, паросмія, зниження концентрації, порушення мови (дизартрія, невиразна мова), гіпестезія.

З боку органу зору: нечасто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - порушення зору, диплопія.

З боку органу слуху: нечасто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - гиперакузия.

З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - нудота.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: частота невідома - гепатотоксичність (підвищення рівня трансаміназ печінки).

З боку шкіри і підшкірних тканин: нечасто (>1 / 10009mdash; 9lt; 1/100) - реакції фоточутливості; частота невідома - ангіоневротичний набряк.

З боку репродуктивної системи і молочних залоз: часто (>1 / 1009mdash; 9lt; 1/10) - дисменорея.

Загальні порушення: нечасто (>1 / 10009ndash; 9lt; 1/100) - астенія, нездужання.

Амнезія: при застосуванні в рекомендованих дозах можлива антероградная амнезія.Ріск підвищується при прийомі в більш високих дозах.Еффект амнезії може супроводжуватися нетиповою поведінкою.

Депресія: можлива поява клінічних ознак прихованої депресії.

Психічні і парадоксальні реакції: при застосуванні бензодіазепіну і похідних можуть з'явитися такі побічні явища, як неспокій, збудження, дратівливість, зниження контролю, агресивність, аномальне мислення, марення, напади гніву, нічні кошмари, деперсоналізація, галюцинації, психози, нетипова поведінка, екстраверсія і інші нетипові порушення поведенія.Упомянутие побічні явища найчастіше з'являються в осіб похилого віку.

Залежність: прийом препарату, у тому числі в терапевтичних дозах, може призвести до розвитку фізичної завісімості.Прекращеніе лікування може супроводжуватися симптомами отмени.Возможно розвиток психічної завісімості.Отмечалісь випадки зловживання бензодіазепінами та іншими препаратами.

Протипоказаннями до застосування препарату Анданте є: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, включаючи індігокармін (Е132); тяжка печінкова недостатність, тяжка ниркова недостатність, синдром нічних апное, важка дихальна недостатність, тяжка міастенія, період годування груддю, дитячий вік.

Дані про застосування Анданте під час вагітності відсутні, тому його застосування під час вагітності не рекомендуется.Прі призначення залеплона жінкам дітородного віку лікареві необхідно в кожному окремому випадку попереджати пацієнток про необхідність негайного звернення до лікаря у разі або при плануванні вагітності.

У разі застосування великих доз залеплона перед пологами у новонародженого можливий розвиток гіпотермії, м'язової гіпотонії, помірної респіраторної недостатності.

Залеплон проникає в грудне молоко, тому його прийом в період грудного вигодовування протипоказаний.

Прийом етанолу підсилює седативну дію залеплону, тому застосування разом з алкоголем не рекомендовано.

Одночасний прийом антипсихотичних (нейролептичних), снодійних, анксіолітичних / седативних, антидепресивний, антиепілептичних, анестетических, седативних антигістамінних препаратів, наркотичних аналгетиків веде седативний ефект залеплона.

Одночасне застосування залеплона в разовій дозі 10 мг з венлафаксином (пролонгованого вивільнення) в дозі 75 або 150 мг / сут не впливало на пам'ять або психомоторні реакціі.Фармакокінетіческое взаємодія між залеплоном і венлафаксином (пролонгованого вивільнення) не виявлено.

При одночасному застосуванні з залеплоном можлива поява ейфоричногоефекту наркотичних анальгетиків, що веде до розвитку залежності.

Неспецифічний інгібітор печінкових ферментів (альдегідоксидази і CYP 3A4) підвищує концентрацію залеплону в плазмі крові на 85% Слід дотримуватися обережності при призначенні цих препаратів.

Селективні блокатори CYP 3A4 (кетоконазол, еритроміцин) підвищують концентрацію залеплону в плазмі крові; хворого слід попередити про посилення дії залеплону, однак корекції дози не потрібно.

Такі сильні печінкові індуктори (CYP 3A4), наприклад рифампіцин, карбамазепін, похідні фенобарбіталу можуть в 4 рази знизити концентрацію залеплону в плазмі крові і його ефективність.

Залеплон не впливає на фармакодинаміку і кінетику дигоксину іварфарину, тому корекції дози цих препаратів не потрібно.

Ібупрофен і венлафаксин (пролонгованої дії) не взаємодіють з залеплоном.

Даних про гострому передозуванні Анданте недостатньо, рівень препарату при передозування повідомлень не определялі.Еслі пацієнт одночасно не приймав антидепресанти, що діють на центральну нервову систему, а також алкоголь, передозування, як правило, не загрожує життю паціента.Прі передозуванні слід виключити факт комбінованої інтоксикації.

Зазвичай при передозуванні спостерігаються симптоми пригнічення ЦНС, які проявляються сонливістю, аж до коми.В випадку незначної передозування можливі сонливість, сплутаність свідомості, летаргія, в більш важких випадках - атаксія, гіпотонія, артеріальна гіпотензія, порушення дихання, рідше - кома, в поодиноких випадках - з летальним ісходом.Прі передозуванні описана хроматурія (забарвлення сечі в синьо-зелений колір).

Лікування: якщо факт передозування встановлено в 1-а година після прийому препарату, у хворого, що знаходиться в свідомості, слід викликати блювоту або провести промивання шлунка і призначити активоване уголь.Моніторінг серцевої діяльності і дихання проводять у відділенні інтенсивної терапії.

Як антидот можна застосовувати флумазеніл.В досліди на тваринах продемонстрували, що флумазелін є одним з антагоністів залеплону, однак немає даних про його ефективності при застосуванні у людини.

препарат Анданте слід зберігати при температурі не вище 30 ° С в оригінальній упаковці для захисту від впливу вологи.

Анданте - капсули масою 10 мг.

Упаковка: № 7, № 14.

Анданте містить: Залеплон 10 мг.

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію лаурилсульфат, титану діоксид (Е171), індигокармін (Е132), магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, старлак, желатин.

Порушення сну може бути результатом фізичного або психічного заболеванія.Еслі після короткочасного лікування препаратом Анданте сон не нормалізується або порушення сну прогресує, слід переглянути діагноз.

Завдяки короткому періоду напіврозпаду залеплону в разі, якщо пацієнт прокидається в ранні години після півночі, можна застосовувати альтернативне лікування.

Слід попереджати пацієнтів про необхідність застосування не більше однієї капсули препарату за одну ніч!

При одночасному прийомі з іншими відомими інгібіторами CYP 3A4 можлива зміна концентрації залеплону в крові.

У пацієнтів, які приймали седативні / снодійні засоби, були описані такі види складного поведінки, як «водіння уві сні» (тобто керування автомобілем при неповному пробудженні після прийому седативних / снодійних засобів з подальшою амнезією).

Ці явища можуть розвиватися як у осіб, які брали седативні / снодійні засоби, так і у тих, які не приймали іх.Хотя такі види поведінки, як «водіння уві сні», можуть розвиватися при прийомі тільки седативних / снодійних засобів в терапевтичних дозах, очевидно , що вживання алкоголю та інших речовин, що пригнічують ЦНС, у поєднанні з седативними / снодійними засобами може сприяти підвищенню ризику розвитку такої поведінки, як і перевищення максимальної рекомендованої добової дози.

З огляду на ризик для пацієнта та оточуючих, при розвитку епізодів «водіння уві сні» рекомендується припинити прийом залеплона.После прийому седативних / снодійних засобів у пацієнтів можуть зберігатися та інші види складного поведінки при неповному пробудженні (наприклад приготування і вживання їжі, здійснення телефонних дзвінків, статевої акт) .Як і в разі «водіння уві сні», пацієнти зазвичай не пам'ятають про ці події.

У пацієнтів, які приймають седативні / снодійні засоби, включаючи залеплон, були описані тяжкі анафілактичні / анафілактоїдні реакціі.Отмечени випадки ангіоневротичного набряку язика, голосової щілини або гортані після прийому першої або подальших доз седативних / снодійних засобів, включаючи залеплон.У деяких пацієнтів, які приймають седативні / снодійні засоби, розвивалися додатково такі симптоми, як задишка, спазм горла або нудота і рвота.Некоторим пацієнтам потрібна невідкладна медична допомога у відділенні швидкої по ощі.Еслі ангіоневротичнийнабряк поширюється на язик, голосову щілину або гортань, можливий розвиток обструкції дихальних шляхів, що призводить до летального ісходу.Паціентам, у яких розвинувся ангіоневротичний набряк на тлі лікування залеплоном, не слід повторно приймати препарати, що містять цю діючу речовину.

Прівиканіе.Пріем бензодіазепінів і бензодіазепіноподобних препаратів короткої дії протягом кількох тижнів може супроводжуватися зниженням снодійного ефекту.

Завісімость.Возможно розвиток фізичної і психічної залежності, імовірність якої пов'язана з прийомом великих доз препарату, тривалого лікування та наявності алкогольної і лікарської залежності.

При фізичній залежності різка відміна препарату призводить до розвитку синдрому відміни: головного і м'язового болю, станом різко вираженою тривожності, напруженості, занепокоєння, сплутаність свідомості і раздражітельності.В важких випадках можливі дереалізація, деперсоналізація, гіперакузія, парестезії в кінцівках, підвищена реакція на світлові , звукові і фізичні подразники, галюцинації, епілептичні припадки.

У постмаркетингових дослідженнях отримані повідомлення про розвиток залежності, пов'язаної із застосуванням залеплона, переважно в комбінації з іншими психотропними засобами.

Скасування препарата.После припинення лікування можливий розвиток скороминущої безсоння, однак в більш вираженою форме.Прі цьому можливий розвиток інших супутніх явищ, як, наприклад, порушення настрою, відчуття підвищеної тривожності, порушення сну або занепокоєння.

Тривалість леченія.Леченіе має бути нетривалим, не більше 2 нед.Продліть його можна тільки після ретельного клінічного обстеження больного.Прежде ніж приступити до лікування, слід попередити пацієнта про тривалість курсу лікування і можливість розвитку синдрому відміни.

Пам'ять і психомоторні функціі.Возможно розвиток антероградной амнезії і порушень психомоторних функцій, що частіше виникають через кілька годин після прийому препарата.Во уникнути розвитку цих симптомів препарат слід приймати лише в тому випадку, коли у хворого є можливість безперервного сну, принаймні протягом перших 4 години після прийому препарату.

Психічні і парадоксальні реакціі.Леченіе залеплоном слід припинити при появі занепокоєння, збудженості, дратівливості, агресивності, зниження контролю, порушень сприйняття, марення, нападів гніву, кошмарних сновидінь, деперсоналізації, галюцинацій, психозу, екстраверсії і особливо порушень поведінки, не властивих характеру.Деті і літні пацієнти найбільш схильні до розвитку таких симптомів.

Особливі групи пацієнтів

Зловживання алкоголем або лікарськими препаратамі.Назначеніе препарату пацієнтам з алкогольною і лікарською залежністю вимагає особливої ​​осторожності.Во час лікування не слід вживати алкоголь.

Порушення функції печені.Препарат протипоказаний пацієнтам з тяжкою печінковою недостатністю, оскільки він може обумовлювати розвиток енцефалопатіі.У пацієнтів з печінковою недостатністю легкого або середнього ступеня тяжкості біодоступність залеплона підвищена, незважаючи на знижений кліренс, отже, потрібна корекція дози у таких пацієнтів.

Порушення функції почек.Залеплон протипоказаний пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю, оскільки адекватних досліджень в даній групі пацієнтів не проводілі.У пацієнтів з нирковою недостатністю легкого або середнього ступеня тяжкості фармакокінетичний профіль залеплона не відрізняється значною мірою від такого у здорових людей.Ітак, корекції дози у таких пацієнтів не потрібно.

Дихальна недостаточность.Назначеніе снодійних та седативних препаратів хворим з хронічною легеневою недостатністю вимагає особливої ​​обережності.

Псіхоз.Препарат не рекомендується в якості початкової терапії при психозах.

Депрессія.Препарат непридатний для лікування депресії і станів підвищеної тривожності, що супроводжує депресію, оскільки здатний спровокувати суїцидальні попиткі.Больним з депресією слід призначати мінімальну дозу препарату, щоб уникнути свідомого передозування.

Препарат містить лактозу.Паціентам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, вродженою лактазной недостатністю або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози не слід приймати цей препарат.

Період вагітності і годування грудью.Ввіду відсутності даних про застосування препарату в період вагітності призначати препарат НЕ рекомендуется.Прі призначенні препарату жінкам фертильного віку лікареві необхідно в кожному окремому випадку попереджати їх про необхідність негайного звернення до лікаря у разі або при плануванні вагітності.

Якщо за медичними показаннями залеплон застосовували в III триместр вагітності або приймали препарат у високих дозах під час пологів, у новонародженого можливий розвиток гіпотермії, гіпотонії, помірної респіраторної недостатності в результаті фармакологічної дії препарату.

У новонароджених, матері яких в останні тижні вагітності регулярно приймали препарат, можливий розвиток фізичної залежності і ризик розвитку синдрому відміни.

Через проникнення препарату в грудне молоко його прийом в період годування груддю протипоказаний.

Деті.Данние щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні, тому його застосування у дітей протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмамі.Препарат впливає на здатність керувати транспортними засобами та виконання інших видів діяльності, оскільки виявляє седативну дію, може викликати амнезію, знижувати здатність до концентрації уваги і м'язову сілу.Прі недостатньої тривалості сну відзначають зниження здатності до концентрації вніманія.Прі виконанні розумової і фізичної діяльності, що вимагає підвищеної уваги, слід роявлять особливу обережність.

Всі відгуки про АНДАНТЕ

Медичні заклади

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: