Ангіозіл ретард інструкція із застосування ціна відгуки

Ангіозіл Ретард

Опис актуально на 16.03.2016

 • Латинська назва: Angiozil Retard
 • Код АТС C01EB15
 • Діюча речовина: Триметазидин (Trimethazidinum)
 • Виробник: Replekpharm AD (Республіка Македонія)

триметазидину дигідрохлориду, МКЦ, гіпромелоза, діоксид кремнію колоїдний, стеарат магнію, Opadry II.

Таблетки 35 мг з модифікованим вивільненням, двоопуклі, круглої форми, вкриті оболонкою в блістері по 10 таблеток у картонній пачці № 30.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

3

Препарат за рахунок свого антигіпоксичної дії оптимізує функції клітин міокарда і нейрони головного мозку, поліпшуючи їх метаболізм. захисну дію засноване на посиленні енергетичного потенціалу і раціоналізації споживання кисню, в результаті активації окислювальних процесів. Покращує скоротність міокарда, уповільнює процес внутрішньоклітинного виснаження фосфокреатініна і аденозинтрифосфорної кислоти.

при ацидозі нормалізує функцію мембран іонних каналів, концентрацію іонів калію всередині клітин, перешкоджає накопиченню в кардіоміоцитах натрію і кальцію. Зменшує вміст фосфатів і внутрішньоклітинний ацидоз.

Перешкоджає негативній дії вільних радикалів, збільшує електричний потенціал, зберігає цілісність клітинних мембран і дезактивує нейтрофіли в зоні ішемії. В результаті цього вираженість пошкоджень міокарда при ішемії значно зменшується. Препарат скорочує частоту стенокардических нападів. Підвищується стійкість до фізичного навантаження, купіруються перепади артеріального тиску.

Триметазидин після прийому всередину швидко і повністю абсорбується в шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація в крові досягається через п'ять годин. Біодоступність препарату - 90%. Слабко зв'язується з білками крові (16%). Проникає через гістогематичні бар'єри. Виводиться в незміненому вигляді переважно нирками, період виведення близько шести годин.

 • в комплексному лікуванні ІХС, в тому числі, профілактика нападів стенокардії;
 • хоріоретинальні судинні порушення;
 • ішемічні кохлеовестібулярние синдроми (шум у вухах, запаморочення, порушення слуху).

Протипоказання Ангіозіла Ретард

Гіперчутливість до препарату, дефіцит лактази, ниркова недостатність, захворювання печінки, непереносимість лактози, вік до 18 років, вагітність, період лактації.

 • диспепсія, біль в животі, нудота, блювота, діарея;
 • головний біль, запаморочення, астенія;
 • свербіж, висипи на шкірі, рідше - кропив'янка;
 • приплив крові до обличчя, ортостатичнагіпотензія.

Ангіозіл Ретард, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Приймати по одній таблетці двічі на день під час прийому їжі. Тривалість прийому препарату визначається лікарем.

взаємодія

Виражених клінічних ефектів взаємодії препарату з іншими ЛЗ не виявлено.

1

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° C. список Б

Аналоги Ангіозіла Ретард

Відгуки про препарат істотно різняться, наприклад:

 • «... Страждаю на ішемічну хворобу, призначали багато ліків. Ангіозіл Ретард виявився одним з найбільш ефективних. Число нападів скоротилася. Самопочуття покращилося. »;
 • «... Вболіваю ішемією давно, пив різні препарати, пробував і Ангіозіл Ретард - препарат хоча і надає позитивну дію, але значно поступається предукталом, Трімекталу і Прекарду».

За відгуками лікарів, в результаті прийому Ангіозіл Ретард хворими ІХС з порушеннями серцевого ритму два рази в день в дозі 35 мг в комбінації з антиангинальной терапією протягом одного місяця достовірно зменшилася кількість шлуночкових екстрасистол і епізодів надшлуночкової пароксизмальної тахікардії.

Ціна на Ангіозіл Ретард, де купити

Ціна на Ангіозіл Ретард в таблетках №60 варіює в межах 370-480 рублів за упаковку. Купити препарат можна в більшості аптек Москви і інших містах.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

ирина: ми боролися майже 5 лет.человек жіл.а кселода його повільно вбила

Максі: Геп С, генотип 1а, лікуюся 7 тижнів, приймаю Рибавирин + альгерон + Sovriad. Перший місяць це.

Елла: П'ю мелатонін вже років 10, але допомагає він мені тільки в сочитании з седативними.

Інга: Корпоратив недавно був, їжі і алкоголю неймовірну кількість з'їла і випила. А через.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Від чого допомагає Ангіозіл ретард?

Ангіозіл ретард - препарат групи антигіпоксантів, що поліпшує утилізацію кисню, що циркулює в організмі, і підвищує стійкість до кисневої недостатності (гіпоксії), впливаючи безпосередньо на нейрони головного мозку, а також міокарда, оптимізуючи їх метаболізм і функцію.

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про Ангіозіл ретард: повну інструкцію із застосування до даного лікарського засобу, середні ціни в аптеках, повні та неповні аналоги препарату, а так само відгуки людей які вже застосовували Ангіозіл ретард. Хочете залишити свою думку? Будь ласка, пишіть в коментарі.

Клініко-фармакологічна група

Триметазидин має антигіпоксичну дію. Безпосередньо впливаючи на кардіоміоцити і нейрони головного мозку, оптимізує їх метаболізм і функцію.

Відпускається за рецептом лікаря.

Скільки коштує Ангіозіл ретард? Середня ціна в аптеках знаходиться на рівні 400 рублів.

Препарат випускається у вигляді двуяковипуклих таблеток, які мають круглу форму і покриті оболонкою рожевого кольору. Фасується в контурні упаковки, кожна з яких вміщує в себе 10 шт. або 14 шт. таблеток. Коробки виготовлені з картону.

1 таблетка Ангіозіла ретард містить триметазидину дигідрохлориду у кількості 35 мг. До додаткових інгредієнтів можна віднести:

 • діоксид кремнію колоїдний;
 • оксид заліза (жовтий і червоний);
 • мікрокристалічна целюлоза;
 • макрогол;
 • полідекстроза;
 • моногідрат лактози;
 • гіпромелози;
 • діоксид титану;
 • стеарат магнію.

Препарат, який поліпшує метаболізм міокарда і нейросенсорних органів в умовах ішемії. Має антиангінальну, антигіпоксичну дію. Безпосередньо впливаючи на кардіоміоцити і нейрони головного мозку, оптимізує їх метаболізм і функцію. Цитопротекторний ефект обумовлений підвищенням енергетичного потенціалу, активацією окислювального декарбоксилювання і раціоналізацією споживання кисню (посиленням аеробного гліколізу і блокадою окислення жирних кислот). Підтримує скоротність міокарда, запобігає зниженню внутрішньоклітинного вмісту АТФ і фосфокреатініна.

В умовах ацидозу нормалізує функціонування мембранних іонних каналів, перешкоджає накопиченню кальцію і натрію в кардіоміоцитах, нормалізує внутрішньоклітинний вміст іонів калію. Зменшує внутрішньоклітинний ацидоз і зміст фосфатів, обумовлені ішемією міокарда і реперфузією. Перешкоджає шкідлива дія вільних радикалів, зберігає цілісність клітинних мембран, запобігає активації нейтрофілів в зоні ішемії, збільшує тривалість електричного потенціалу, зменшує вихід КФК з клітин і вираженість ішемічних ушкоджень міокарда.

При стенокардії скорочує частоту нападів (при цьому знижується споживання нітратів). Через 2 тижні лікування підвищується толерантність до фізичного навантаження, знижуються перепади артеріального тиску. На тлі застосування препарату у пацієнтів покращується слух і результати вестибулярних проб, зменшується запаморочення і шум у вухах.

При судинної патології очей на тлі застосування препарату відновлюється функціональна активність сітківки.

 1. Кохлео-вестибулярні розлади, які мають ішемічну етіологію. Сюди можна віднести шум у вухах, запаморочення, порушення слуху.
 2. Харіоретінальние судинні розлади.
 3. Стенокардія (в складі комплексної терапії).

Гіперчутливість до препарату, дефіцит лактази, ниркова недостатність, захворювання печінки, непереносимість лактози, вік до 18 років, вагітність, період лактації.

Застосування при вагітності та лактації

У період виношування дитини та її грудного вигодовування прийом Ангіозіла ретард протипоказаний.

Інструкція по застосуванню Ангіозіл ретард

В інструкції із застосування зазначено, що Ангіозіл ретард призначають по 1 таб. (35 мг) 2 рази / добу під час прийому їжі вранці та ввечері. Тривалість терапії встановлюється індивідуально.

У деяких випадках у пацієнтів, які приймають таблетки Ангіозіл Ретард, можуть виникати побічні явища у вигляді запаморочення і головного болю, диспепсії, хворобливих відчуттів в області живота, нудоти і блювоти, шкірного висипу і сверблячки, а також ортостатичноїгіпотензії.

При вживанні даних таблеток важливо враховувати, що вони мають незначний вплив на здатність керувати автомобільного транспорту, а також до виконання деяких дій, які вимагають підвищених психомоторнихреакцій.

До теперішнього часу випадки передозування внаслідок прийому Ангіозіла ретард зафіксовані не були.

Триметазидин не застосовують для купірування нападів стенокардії, при розвитку серцевого нападу терапію рекомендується переглянути і адаптувати.

Чи не використовують препарат в початковому курсі лікування інфаркту міокарда або нестабільної стенокардії.

Внаслідок відсутності даних клінічних досліджень застосування препарату при тяжких порушеннях функції печінки, призначати антигіпоксантів цієї категорії пацієнтів не рекомендується.

Ангіозіл ретард на здатність керувати транспортними засобами та виконання робіт, що вимагають посиленої концентрації уваги і швидкої реакції, впливає незначно.

Лікарський препарат Ангіозіл Ретард є високоефективним при лікуванні ішемічної хвороби серця, про що свідчать численні позитивні відгуки докторів і пацієнтів.

Пацієнти, які брали дані таблетки, відзначають їх здатність швидко купірувати стенокардичні напади, а також нормалізувати артеріальний тиск. У деяких випадках після прийому препарату спостерігається слабкість і млявість, тому небажано в період терапевтичного курсу самостійно керувати автомобілем. Згідно відгуками пацієнтів, побічні явища в результаті застосування даних таблеток зустрічаються вкрай рідко. Відзначають пацієнти і позитивний вплив на органи слуху при ЛОР-захворюваннях.

За відгуками лікарів, в результаті прийому Ангіозіл Ретард хворими ІХС з порушеннями серцевого ритму два рази в день в дозі 35 мг в комбінації з антиангинальной терапією протягом одного місяця достовірно зменшилася кількість шлуночкових екстрасистол і епізодів надшлуночкової пароксизмальної тахікардії.

Аналогами Ангіозіла ретард є: антистів, Депренорм МВ, Веро-Триметазидин, Предуктал, Предуктал МВ, Медарум 20, Тріметазід, Тримет, Тримектал, Тримектал МВ, Триметазидин, Триметазидин МВ, Рімекор.

Перед використанням аналогів проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання та термін придатності

Ангіозіл ретард повинен зберігатися в прохолодному (не більше 25⁰С) і захищеному від світла місці, яке є важкодоступним для дітей. Термін зберігання становить 4 роки. Не варто використовувати препарат після закінчення терміну його придатності, який зазначається на упаковці.

Після звільнення з роботи Предуктал для мене став недоступний, Ангіозіл ретард виявився чудовою альтернативою, значно доступнішими за ціною, а різниці в ефективності я не відчула. Спасибі виробникові за якісний препарат за доступною ціною!

Додати коментар Скасувати відповідь

Популярне

 • Фракція АСД 2 застосування для людини: інструкція
 • Плями на тілі схожі на лишай: причини і лікування
 • З яких причин з'являється світлий кал у дорослих?
 • Чим лікувати простатит у чоловіків - ліки і ознаки недуги
 • Як швидко вивести вошей і гнид в домашніх умовах
 • Рожевий лишай у людини: причини і лікування, фото
 • Лишай у людини: фото, ознаки та лікування

Противірусні препарати - недорогі і ефективні.

проводити лікування захворювань може тільки кваліфікований лікар.

Ангіозіл

Опис і інструкція Ангіозіла

Ангіозіл містить триметазидину дигідрохлориду в якості активної речовини. Він захищає від пошкодження клітини серця і головного мозку в умовах недостатнього надходження кисню з кров'ю. Вбудовуючись в їх обмін речовин, препарат оптимізує витрати кисню, завдяки чому виробляється достатня кількість енергії. Нормалізує зміст всередині клітин натрію і калію, внаслідок чого вони зберігають свою цілісність і активність в умовах недостатнього харчування. Нейтралізує шкідливу дію вільних радикалів, запобігає розвитку запального процесу, збільшує час відпочинку серцевого м'яза.

При стенокардії підвищує стійкість серця до навантаження, знижує частоту нападів, нормалізує артеріальний тиск. При судинної патології нервової системи усуває запаморочення і шум у вухах.

Його призначають при стенокардії, ішемічної хвороби серця, судинної патології очей, запамороченнях, шумі у вухах, для відновлення після інфаркту міокарда.

Препарат заборонений до прийому при:

 • підвищеної чутливості до його компонентів;
 • лактозной недостатності;
 • тяжкій нирковій та печінковій недостатності;
 • вагітності і лактації;
 • віці до 18 років.

При лікуванні Ангіозілом можуть з'явитися біль і дискомфорт в животі, рідкий стілець, нудота і блювота. У деяких випадках відзначають появу запаморочення, головного болю, почуття слабкості.

Рідко виникає зниження артеріального тиску при зміні положення тіла в просторі, приплив крові до обличчя. Ймовірно розвиток алергічної реакції у вигляді зудить на шкірі.

В якості діючої речовини триметазидин також містять:

Отже, аналоги дешевше Ангіозіла - Веро-Триметазидин, Депренорм, Трідукард.

Ангіозіл призначають людям із серцевою патологією, які одночасно приймають кілька груп препаратів. Тому виділити дію окремого препарату буває проблематично. У багатьох випадках, коли людина починає приймемо триметазидину в складі Ангіозіла, він відзначає позитивний ефект: знижується частота нападів стенокардії, збільшується стійкість до фізичних навантажень.

Відгуки про Ангіозіле від пацієнтів:

 • «У мене з дитинства важка бронхіальна астма. Останнім часом стала відчувати тяжкість у грудях, серцебиття, почуття нестачі повітря. Доктор мені призначила "Ангіозіл Ретард", але він мені не допоміг. ».
 • «У моєї мами давно вже крутиться голова і часто б'ється серце. їй прописували різні таблетки, одні з останніх і були "Ангіозіл ретард". Після його застосування у неї пройшло все протягом півроку, але буквально через місяців 10 повернулися запаморочення і слабкість. Доктор каже, що це звикання організму до препарату. Тому зараз шукаємо замінник ».

На думку лікарів, які застосовують у своїй практиці препарати триметазидину, Ангіозіл вдвічі поступається за ефективністю предукталом і триметазидин. Також вони знаходять більш дієвими Прекард і Тримет.

Що є безсумнівним плюсом Ангіозіла - в мережі не зустрічаються відомості про розвиток побічних ефектів під час його прийому.

Ввійти як користувач

 • 1 Катерина Ручкина

Нових коментарів: 11

 • 2

  Нових коментарів: 8

 • 3 Катерина Ручкина

  Нових коментарів: 8

 • 4

  Нових коментарів: 7

 • 5 Катерина Ручкина

  Нових коментарів: 6

 • 6

  Нових коментарів: 6

 • 7
 • Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  82 − = 78

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: