Ангіозіл ретард інструкція із застосування

Ангіозіл Ретард

Опис актуально на 16.03.2016

 • Латинська назва: Angiozil Retard
 • Код АТС C01EB15
 • Діюча речовина: Триметазидин (Trimethazidinum)
 • Виробник: Replekpharm AD (Республіка Македонія)

триметазидину дигідрохлориду, МКЦ, гіпромелоза, діоксид кремнію колоїдний, стеарат магнію, Opadry II.

Таблетки 35 мг з модифікованим вивільненням, двоопуклі, круглої форми, вкриті оболонкою в блістері по 10 таблеток у картонній пачці № 30.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Препарат за рахунок свого антигіпоксичної дії оптимізує функції клітин міокарда і нейрони головного мозку, поліпшуючи їх метаболізм. захисну дію засноване на посиленні енергетичного потенціалу і раціоналізації споживання кисню, в результаті активації окислювальних процесів. Покращує скоротність міокарда, уповільнює процес внутрішньоклітинного виснаження фосфокреатініна і аденозинтрифосфорної кислоти.

при ацидозі нормалізує функцію мембран іонних каналів, концентрацію іонів калію всередині клітин, перешкоджає накопиченню в кардіоміоцитах натрію і кальцію. Зменшує вміст фосфатів і внутрішньоклітинний ацидоз.

Перешкоджає негативній дії вільних радикалів, збільшує електричний потенціал, зберігає цілісність клітинних мембран і дезактивує нейтрофіли в зоні ішемії. В результаті цього вираженість пошкоджень міокарда при ішемії значно зменшується. Препарат скорочує частоту стенокардических нападів. Підвищується стійкість до фізичного навантаження, купіруються перепади артеріального тиску.

Триметазидин після прийому всередину швидко і повністю абсорбується в шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація в крові досягається через п'ять годин. Біодоступність препарату - 90%. Слабко зв'язується з білками крові (16%). Проникає через гістогематичні бар'єри. Виводиться в незміненому вигляді переважно нирками, період виведення близько шести годин.

 • в комплексному лікуванні ІХС, в тому числі, профілактика нападів стенокардії;
 • хоріоретинальні судинні порушення;
 • ішемічні кохлеовестібулярние синдроми (шум у вухах, запаморочення, порушення слуху).

Протипоказання Ангіозіла Ретард

Гіперчутливість до препарату, дефіцит лактази, ниркова недостатність, захворювання печінки, непереносимість лактози, вік до 18 років, вагітність, період лактації.

 • диспепсія, біль в животі, нудота, блювота, діарея;
 • головний біль, запаморочення, астенія;
 • свербіж, висипи на шкірі, рідше - кропив'янка;
 • приплив крові до обличчя, ортостатичнагіпотензія.

Ангіозіл Ретард, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Приймати по одній таблетці двічі на день під час прийому їжі. Тривалість прийому препарату визначається лікарем.

взаємодія

Виражених клінічних ефектів взаємодії препарату з іншими ЛЗ не виявлено.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° C. список Б

Аналоги Ангіозіла Ретард

Відгуки про препарат істотно різняться, наприклад:

 • «... Страждаю на ішемічну хворобу, призначали багато ліків. Ангіозіл Ретард виявився одним з найбільш ефективних. Число нападів скоротилася. Самопочуття покращилося. »;
 • «... Вболіваю ішемією давно, пив різні препарати, пробував і Ангіозіл Ретард - препарат хоча і надає позитивну дію, але значно поступається предукталом, Трімекталу і Прекарду».

За відгуками лікарів, в результаті прийому Ангіозіл Ретард хворими ІХС з порушеннями серцевого ритму два рази в день в дозі 35 мг в комбінації з антиангинальной терапією протягом одного місяця достовірно зменшилася кількість шлуночкових екстрасистол і епізодів надшлуночкової пароксизмальної тахікардії.

Ціна на Ангіозіл Ретард, де купити

Ціна на Ангіозіл Ретард в таблетках №60 варіює в межах 370-480 рублів за упаковку. Купити препарат можна в більшості аптек Москви і інших містах.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Володимир: Сон втратив після важкого інфекційного захворювання в 2013 році. Прокидаюся регулярно в.

Ірина: Скажіть термін 7-8 тижнів можна перервати вагітність цим препаратом

Доктор: Побоююся я таких капсул психотропних, від яких потім на позитив пробиває. Бідні.

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Ангіозіл ретард

Інструкція по застосуванню:

Ціни в інтернет-аптеках:

Ангіозіл ретард - лікарський препарат групи антигіпоксантів, що поліпшує утилізацію кисню, що циркулює в організмі, і підвищує стійкість до кисневої недостатності (гіпоксії), впливаючи безпосередньо на нейрони головного мозку, а також міокарда, оптимізуючи їх метаболізм і функцію.

Лікарська форма Ангіозіла ретард - таблетки пролонгованої дії, вкриті оболонкою: двоопуклі, круглі, оболонка рожевого кольору (по 10 або 14 шт. В блістері, в картонній пачці 3 або 6 упаковок по 10 шт. Або 2 або 4 упаковки по 14 шт .).

В 1 таблетці пролонгованої дії, вкритої оболонкою, міститься:

 • діюча речовина: триметазидину дигідрохлориду - 35 мг;
 • допоміжні компоненти: гіпромелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, опадрай II (лактоза, гіпромелоза, триацетин, титану діоксид, макрогол, заліза оксид жовтий і червоний).
 • ІХС (ішемічна хвороба серця) - у складі комплексної терапії для профілактики нападів стенокардії;
 • кохлеовестібулярние порушення ішемічної природи (шум у вухах, запаморочення, порушення слуху);
 • хоріоретинальні судинні патології.
 • непереносимість лактози, дефіцит лактази, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції;
 • порушення функції нирок (кліренс креатиніну ≤15 мл / хв);
 • виражена печінкова недостатність;
 • період вагітності і лактації (грудного вигодовування);
 • дитячий та підлітковий вік до 18 років (профіль ефективності та безпеки для цієї вікової групи не досліджувалося);
 • гіперчутливість до компонентів препарату.

Таблетки Ангіозіл ретард приймають всередину.

Рекомендований режим дозування (якщо немає інших приписів): по 1 шт. (35 мг) 2 рази на добу, вранці і ввечері, під час прийому їжі.

Тривалість курсу лікування встановлюється для кожного пацієнта індивідуально.

Частота побічних ефектів, які спостерігаються при прийомі триметазидину, з боку органів і систем (відповідно до градацією: дуже часто - >1/10; часто - >1 / 100-9lt; 1/10; не часто - >1 / 1000-9lt; 1/100); рідко - >1/10 000-<1/1000); дуже рідко - <1/10 000 (включаючи окремі повідомлення)):

 • травна система: часто - діарея, диспепсія, біль у животі, нудота, блювота;
 • центральна нервова система: часто - головний біль, запаморочення, астенія; дуже рідко - екстрапірамідні розлади (ригідність, тремор, акінезія) (дані реакції є оборотними і зникають після відміни препарату);
 • шкірні покриви: часто - кропив'янка, свербіж, висипання на шкірі;
 • серцево-судинна система: рідко - ортостатична гіпотензія, припливи крові до шкіри обличчя.

Триметазидин не застосовують для купірування нападів стенокардії, при розвитку серцевого нападу терапію рекомендується переглянути і адаптувати.

Чи не використовують препарат в початковому курсі лікування інфаркту міокарда або нестабільної стенокардії.

Внаслідок відсутності даних клінічних досліджень застосування препарату при тяжких порушеннях функції печінки, призначати антигіпоксантів цієї категорії пацієнтів не рекомендується.

Ангіозіл ретард на здатність керувати транспортними засобами та виконання робіт, що вимагають посиленої концентрації уваги і швидкої реакції, впливає незначно.

Інформація про взаємодію триметазидину з іншими лікарськими речовинами / препаратами відсутня.

Аналогами Ангіозіла ретард є: антистів, Депренорм МВ, Веро-Триметазидин, Предуктал, Предуктал МВ, Медарум 20, Тріметазід, Тримет, Тримектал, Тримектал МВ, Триметазидин, Триметазидин МВ, Рімекор.

Зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 ° C. Берегти від дітей.

Термін придатності - 3 роки.

Відпускається за рецептом.

Ангіозіл ретард таб. П.О 35мг n60

Ангіозіл ретард таблетки 35 мг 60 шт.

Ангіозіл ретард 35мг №60 таблетки

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Якщо посміхатися всього два рази в день - можна знизити кров'яний тиск і знизити ризик виникнення інфарктів і інсультів.

Американські вчені провели досліди на мишах і прийшли до висновку, що кавуновий сік запобігає розвитку атеросклерозу судин. Одна група мишей пила звичайну воду, а друга - кавуновий сік. В результаті судини другої групи були вільні від холестеринових бляшок.

Освічена людина менше схильна до захворювань мозку. Інтелектуальна активність сприяє утворенню додаткової тканини, що компенсує хвору.

Для того щоб сказати навіть найкоротші і прості слова, ми задіємо 72 м'язи.

У 5% пацієнтів антидепресант Кломіпрамін викликає оргазм.

Найвища температура тіла була зафіксована у Уіллі Джонса (США), який надійшов до лікарні з температурою 46,5 ° C.

Багато наркотики спочатку просувалися на ринку, як ліки. Героїн, наприклад, спочатку був виведений на ринок як ліки від дитячого кашлю. А кокаїн рекомендувався лікарями в якості анестезії і як засіб підвищує витривалість.

Кров людини «бігає» по судинах під величезним тиском і при порушенні їх цілісності здатна вистрілити на відстань до 10 метрів.

74-річний житель Австралії Джеймс Харрісон ставав донором крові близько 1000 разів. У нього рідкісна група крові, антитіла якій допомагають вижити новонародженим з важкою формою анемії. Таким чином, австралієць врятував близько двох мільйонів дітей.

Вчені з Оксфордського університету провели ряд досліджень, в ході яких прийшли до висновку, що вегетаріанство може бути шкідливо для людського мозку, так як призводить до зниження його маси. Тому вчені рекомендують не виключати повністю зі свого раціону рибу і м'ясо.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Препарат від кашлю "терпінкод» є одним з лідерів продажів, зовсім не через своїх лікувальних властивостей.

Крім людей, від простатиту страждає всього одна жива істота на планеті Земля - ​​собаки. Ось вже дійсно наші найвірніші друзі.

Людські кістки міцніше бетону в чотири рази.

Перший вібратор винайшли в 19 столітті. Працював він на паровому двигуні і призначався для лікування жіночої істерії.

В Італії є така традиція - напередодні Нового Року жителі цієї країни викидають старі речі. Вважається, що в Новому році щасливим стане той, хто позбудеться.

Ангіозіл ретард

Найменування: Ангіозіл ретард

фармакологічна група

 • Антігіпоксантним засіб [Антигіпоксантів і антиоксиданти]

Опис лікарської форми

таблетки: круглі, двоопуклі, вкриті оболонкою рожевого кольору.

Фармакологічна дія - антігіпоксантним.

Триметазидин має антигіпоксичну дію. Безпосередньо впливаючи на кардіоміоцити і нейрони головного мозку, оптимізує їх метаболізм і функцію.

Цитопротекторний результат обумовлений підвищенням енергетичного потенціалу, активацією окислювального декарбоксилювання і раціоналізацією споживання кисню (посилення аеробного гліколізу і блокада окислення жирних кислот).

Підтримує скоротність міокарда, запобігає внутрішньоклітинний виснаження АТФ і фосфокреатініна. В умовах ацидозу нормалізує функціонування мембранних іонних каналів, перешкоджає накопиченню кальцію і натрію в кардіоміоцитах, нормалізує внутрішньоклітинну концентрацію іонів калію. Знижує внутрішньоклітинний ацидоз і зміст фосфатів, обумовлених ішемією міокарда і реперфузією. Перешкоджає шкідлива дія вільних радикалів, зберігає цілісність клітинних мембран, запобігає активації нейтрофілів в зоні ішемії, збільшує тривалість електричного потенціалу, знижує вихід КФК з клітин і вираженість ішемічних ушкоджень міокарда. При стенокардії скорочує частоту нападів (зменшується вживання нітратів), через 2 тижні лікування підвищується толерантність до фізичного навантаження, знижуються перепади артеріального тиску. Покращує слух і результати вестибулярних проб у пацієнтів з патологією ЛОР-органів, знижує запаморочення і шум у вухах. При судинної патології очей відновлює функціональну активність сітківки ока.

Після прийому ліків всередину триметазидин швидко і практично повністю абсорбується з шлунково-кишкового тракту. Біодоступність - 90%. Tmax в плазмі крові - 5 ч. Cmax після одноразового прийому 35 мг триметазидину - близько 115 нг / мл. Легко проникає крізь гістогематичні бар'єри. T1 / 2 складає близько 6,5 ч. Зв'язок з білками плазми крові - 16%. Виводиться нирками (близько 60% - в незміненому вигляді).

Показання препарату Ангіозіл® ретард

ішемічна хвороба серця: профілактика нападів стенокардії (в комплексній терапії);

хоріоретинальні судинні порушення;

кохлеовестібулярние порушення ішемічної природи (запаморочення, шум у вухах, порушення слуху).

підвищена чутливість до будь-якого компонента ліків;

дефіцит лактази, непереносимість лактози, синдром глюкозо-галактозної мальабсорбції;

ниркова недостатність (Cl креатиніну нижче 15 мл / хв);

виражені порушення функції печінки;

період грудного вигодовування;

вік до 18 років (ефективність і безпека не встановлені).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний при вагітності та в період лактації.

Частота побічних ефектів, зазначених при прийомі триметазидину, наведена в наступній градації: дуже часто - ≥1 / 10; часто - ≥1 / 100, <1/10; нечасто - ≥1 / 1000, <1/100; рідко - ≥1 / 10000, <1/1000; дуже рідко - <1/10000, в т.ч. окремі повідомлення.

З боку травної системи: часто - біль в животі, діарея, диспепсія, нудота, блювота.

З боку центральної нервової системи: часто - запаморочення, головний біль, астенія; дуже рідко - екстрапірамідні розлади (тремор, ригідність, акінезія), оборотні після відміни ліки.

З боку шкірних покривів: часто - шкірний висип, свербіж, кропив'янка.

З боку серцево-судинної системи: рідко - ортостатична гіпотензія, припливи крові до шкіри обличчя.

Взаємодія з іншими ЛЗ не описано.

всередину, під час прийому їжі. Ангіозіл® ретард призначають по 1 табл. (35 мг) 2 рази на добу (вранці і ввечері). Тривалість терапії встановлюється індивідуально.

В даний час про випадки передозування ліків не повідомлялося.

Препарат не призначений для купірування нападів стенокардії. У разі розвитку нападу стенокардії слід переглянути і адаптувати лікування. Препарат не показаний для початкового курсу терапії нестабільної стенокардії або інфаркту міокарда. Через відсутність відповідних клінічних даних призначення ліки не предлогается пацієнтам з тяжкими порушеннями функції печінки.

Вплив на можливість керувати транспортними засобами та працювати з механізмами. Ангіозіл® ретард має незначний вплив на можливість керувати транспорту і виконання робіт, що вимагають підвищеної швидкості психомоторних реакцій.

Таблетки пролонгованої дії, вкриті оболонкою, 35 мг. У блістері 10 або 14 шт. 3 або 6 блістерів по 10 шт. або 2 або 4 контурних чарункових упаковки по 14 шт. в пачці картонній.

ЗАТ «Гедеон Ріхтер-Рус» - ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

140342, Росія, Московська обл., Єгор'євський р-н, сел. Шувое, вул. Лісова, 40.

141345, Росія, Московська обл., Сергієво-Посадський муніципальний р-н, сільське поселення Березняківське, сел. Бєлікова, 11.

Тел. / Факс: (495) 956-29-30.

РЕПЛЕК ФАРМ ТОВ - ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Скоп'є, Республіка Македонія, вул. Козле, № 188 1000.

141345, Росія, Московська обл., Сергієво-Посадський муніципальний р-н, сільське поселення Березняківське, сел. Бєлікова, 11.

Тел. / Факс: (495) 956-29-30.

Власник реєстраційного посвідчення: ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Претензії споживачів надсилати на адресу ЗАТ «Фармфірми« Сотекс ».

Умови зберігання препарату Ангіозіл® ретард

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Ангіозіл® ретард

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Medprep.info - провідний довідник лікарських препаратів і захворювань з докладними інструкціями і фотографіями.

Даний матеріал призначений виключно для освітніх цілей і не призначений для медичної консультації, діагностики або лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

22 − 15 =