Антарейт інструкція

Провізор Онлайн

На цьому сайті я зібрала інструкції, коментарі та думки про різні медичні препарати.

Тут немає замовних статей, а витрати оплачуються за рахунок рекламних блоків. Всі думки, крім думок матеріально зацікавлених осіб, публікуються.

Над проектом працює дипломований провізор - тобто я сама - і мені можна задавати питання, не соромтеся. Дякуємо!

3

Спробуйте новий довідник препаратів на 10 000 статей з повнотекстових пошуком:

Антарейт інструкція

1

з карамельним смаком

10 хвилин 3 і триває

Володіє комплексною дією

є магалдрата - невсасивающійся антацид,

який нейтралізує вільну соляну

кислоту в шлунку. Початковий антацидний (нейтралізує) ефект забезпечує магній, пролонгований - алюміній.

- симетикон, який зменшує газоутворення в кишечнику, ока-

викликаючи додаткове вторгнень дію.

в роботі шлунково-кишкового тракту: печію,

відрижку, гіркота в роті, тяжкість і здуття живота,

почуття переповнення, біль.

кислоту в шлунку. Початковий антацидний (нейтралізує) ефект забезпечує магній, пролонгований - алюміній.

1-2 таблетки приймають через короткий час після їжі. При необхідності можна повторити прийом препарату через 2 години.

2. Бельмер С.В., Коваленко А.А., Гасилина Т.В. Антацидні препарати в сучасній клінічній практиці // Доктор.ру. - 2004. - № 4. - с. 19-22.

3. Баликіна В.В. Добовий моніторинг рН в практиці гастроентеролога. Матеріали Пленуму Наукового товариства гастроентерологів Росії "Інструментальні методи в гастроентерології". - М. - 1998. - с. 57-58., У 85% приймають пацієнтів

Антарейт (Antareyt) - інструкція із застосування

Міжнародне найменування - antareyt

Таблетки жувальні. 1 таб. містить магалдрата 400 мг, симетикону 20 мг.

Таблетки жувальні. 1 таб. містить магалдрата 800 мг, симетикону 40 мг.

6 шт. - блістери Ал / ПВХ (2) - пачки картонні.

6 шт. - блістери Ал / ПВХ (4) - пачки картонні.

Антацидний препарат з компонентом, що зменшує метеоризм.

Антацидний засіб + вторгнень засіб.

Магалдрата (алюмінію магнію гідроксид сульфат) нейтралізує вільну соляну кислоту в шлунку, не викликаючи вторинної гіперсекреції шлункового соку. У зв'язку з підвищенням рН при його прийомі знижується пентіческая активність шлункового соку. Надає адсорбуючу і обволікаючу дію, завдяки яким зменшується вплив факторів на слизову оболонку шлунка, пов'язує жовчні кислоти.

Симетикон змінює поверхневий натяг пухирців газу, що утворюються у вмісті шлунка та слизу кишечника, і викликає їх руйнування. Вивільняються при цьому гази можуть поглинатися клітинами стінок кишечника, або виводитися завдяки перистальтиці. Симетикон видаляє піну чисто фізичним шляхом, не вступає в хімічні реакції, фармакологічно інертний.

Абсорбція іонів алюмінію і магнію в крові низька. При нормальній функції нирок концентрація алюмінію і магнію в крові не змінюється. У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю зміст алюмінію і магнію в крові може підвищитися до токсичних значень унаслідок порушення їх виведення.

Симетикон внаслідок фармакологічної і хімічної інертності після прийому всередину не всмоктується в органи і тканини. Після проходження через шлунково-кишкового тракту виводиться в незмінному вигляді кишечником.

Симптоми, пов'язані з підвищеною кислотністю шлункового соку і рефлюкс-езофагітом:

- відрижка "кислим смаком";

- болю в області шлунка (з'являються нерегулярно);

- почуття переповнення або тяжкості в епігастралиюй області;

- диспепсія (в тому числі, викликані похибкою в дієті, прийомом лікарських засобів, зловживанням алкоголем, кавою, нікотином).

Режим дозування і спосіб застосування

Всередину. Таблетки слід ретельно розжувати або тримати в роті до повного розсмоктування.

Дорослі і підлітки старше 12 років: якщо лікарем не рекомендоване інакше, 1-2 таблетки приймають через короткий час після їжі. При необхідності можна повторити прийом препарату через 2 години.

Максимальна добова доза для таблеток 400/20 мг - 16 таблеток; для таблеток 800/40 мг - 8 таблеток.

Алергічні реакції, нудота, блювота, порушення смакових відчуттів, запор, діарея. При тривалому прийомі у високих дозах - гіпофосфатемія, гіпокальціємія, гіперкальціурія, остеомаляція, остеопороз, гіпермагніємія, гіпералюмініемія, енцефалопатія, нефрокальциноз, порушення функції нирок. У пацієнтів з супутньою нирковою недостатністю - відчуття спраги, зниження артеріального тиску, гіпорефлексія.

Протипоказання до застосування

- непереносимість фруктози (через наявність у складі препарату сорбітолу);

- дитячий вік до 12 років.

- підвищена чутливість до компонентів препарату;

- тяжка ниркова недостатність;

З обережністю: при нирковій недостатності (при тривалому прийомі можливе підвищення вмісту в плазмі крові магнію і алюмінію); при хворобі Альцгеймера; при низькому вмісті фосфатів в їжі (ризик розвитку фосфатной недостатності).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Контрольованих клінічних досліджень з вивченням застосування препарату Антарейт у вагітних не проводилося, проте в доклінічних дослідженнях тератогенного ефекту або дії не було виявлено. У зв'язку з недостатністю клінічного досвіду, застосування препарату під час вагітності можливо, тільки, якщо користь від його застосування для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Слід уникати призначення препарату під час вагітності у великих дозах і протягом тривалого часу.

Під час прийому препарату Антарейт припинення годування груддю не потрібно.

Застосування при порушеннях функції почекПротівопоказан при тяжкій нирковій недостатності. З обережністю: при нирковій недостатності (при тривалому прийомі можливе підвищення вмісту в плазмі крові магнію і алюмінію);

Застосування препарату у дітей

Протипоказаний дітям до 12 років.

Особливі вказівки при прийомі Антарейта

При одночасному застосуванні препарату Антарейт і інших лікарських засобів, слід дотримуватися інтервалу не менше 1-2 години. При тривалому прийомі слід забезпечити достатнє надходження фосфору з їжею. При легкому і помірному порушенні функції нирок необхідно проводити регулярний контроль вмісту алюмінію, кальцію, фосфатів в плазмі крові. Препарат містить сорбітол, який протипоказаний при уродженій непереносимості фруктози.

Особливості впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або при роботі з потенційно небезпечними механізмами

Чи не робить негативного впливу на здатність керування автотранспортом та роботи з механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

симптоми: при тривалому прийомі високих доз можливі утворення каменів в нирках, запор, сонливість, гіпермагніємія.

Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозу: лабільність настрою, відчуття оніміння або біль в м'язах, нервозність та швидка стомлюваність, неприємні смакові відчуття.

лікування: необхідно вжити заходів по швидкому виведенню препарату: промити шлунок, викликати блювання, прийняти активоване вугілля.

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами

Антарейт знижує і уповільнює абсорбцію дігоксіпа, індомсгаціна, саліцилатів, хлорпромазину, фенітоїну, Н2-гістаміноблокаторів, бета-блокаторів, діфлунізала, ізоніазиду, антибіотиків тетрациклінового ряду, хінолонів (ципрофлоксацину, норфлоксацину, офлоксацину. еноксацин, грепофлоксаціна і ін.), півампіцілліна, рифампіцину, азитроміцину, цефподоксима, непрямих антикоагулянтів, барбітуратів, фексофенадину, дипіридамолу, залцитабіном, жовчних кислот - хенодеоксихолева і урсодсоксіхолевой, пеницилламина, препаратів заліза і

літію, хінідину, лансопразола, мексілегіна, кетоконазолу.

М-холіноблокатори, уповільнюючи спорожнення шлунка, посилюють і подовжують дію препарату.

Умови та термін зберігання

У сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Застосування препарату антарейт тільки за призначенням лікаря, інструкція дана для довідки!

  • Шабельника настоянка (Tinktura comarum palustre) - опис, інструкція із застосування - довідка про препарат, склад, показання та протипоказання, дозування і побічні ефекти.
  • АзітРус (AzitRuse) - інструкція, протипоказання - застосування, показання та режим дозування, докладний опис препарату.
  • Цікомін альтфарм (Сicomin altfarm) - інструкція, протипоказання - застосування, показання та режим дозування, докладний опис препарату.
  • Сакур (Sakure) - інструкція із застосування, довідка про препарат, склад, показання та протипоказання, дозування і побічні ефекти.

У нас також читають:

- Лікування ожиріння установкою внутрижелудочного балона - коли застосовується, як діє і як вводиться внутрішньошлунковий балон. Показання та протипоказання до установки балона в шлунок. Можливі ускладнення у пацієнтів з внутрішньошлунковий балоном

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

16 − = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: