Антарейт

Антарейт (Antareyt) - інструкція із застосування

Міжнародне найменування - antareyt

Таблетки жувальні. 1 таб. містить магалдрата 400 мг, симетикону 20 мг.

Таблетки жувальні. 1 таб. містить магалдрата 800 мг, симетикону 40 мг.

6 шт. - блістери Ал / ПВХ (2) - пачки картонні.

6 шт. - блістери Ал / ПВХ (4) - пачки картонні.

Антацидний препарат з компонентом, що зменшує метеоризм.

Антацидний засіб + вторгнень засіб.

Магалдрата (алюмінію магнію гідроксид сульфат) нейтралізує вільну соляну кислоту в шлунку, не викликаючи вторинної гіперсекреції шлункового соку. У зв'язку з підвищенням рН при його прийомі знижується пентіческая активність шлункового соку. Надає адсорбуючу і обволікаючу дію, завдяки яким зменшується вплив факторів на слизову оболонку шлунка, пов'язує жовчні кислоти.

Симетикон змінює поверхневий натяг пухирців газу, що утворюються у вмісті шлунка та слизу кишечника, і викликає їх руйнування. Вивільняються при цьому гази можуть поглинатися клітинами стінок кишечника, або виводитися завдяки перистальтиці. Симетикон видаляє піну чисто фізичним шляхом, не вступає в хімічні реакції, фармакологічно інертний.

Абсорбція іонів алюмінію і магнію в крові низька. При нормальній функції нирок концентрація алюмінію і магнію в крові не змінюється. У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю зміст алюмінію і магнію в крові може підвищитися до токсичних значень унаслідок порушення їх виведення.

Симетикон внаслідок фармакологічної і хімічної інертності після прийому всередину не всмоктується в органи і тканини. Після проходження через шлунково-кишкового тракту виводиться в незмінному вигляді кишечником.

Симптоми, пов'язані з підвищеною кислотністю шлункового соку і рефлюкс-езофагітом:

- відрижка "кислим смаком";

- болю в області шлунка (з'являються нерегулярно);

- почуття переповнення або тяжкості в епігастралиюй області;

- диспепсія (в тому числі, викликані похибкою в дієті, прийомом лікарських засобів, зловживанням алкоголем, кавою, нікотином).

Режим дозування і спосіб застосування

Всередину. Таблетки слід ретельно розжувати або тримати в роті до повного розсмоктування.

Дорослі і підлітки старше 12 років: якщо лікарем не рекомендоване інакше, 1-2 таблетки приймають через короткий час після їжі. При необхідності можна повторити прийом препарату через 2 години.

Максимальна добова доза для таблеток 400/20 мг - 16 таблеток; для таблеток 800/40 мг - 8 таблеток.

Алергічні реакції, нудота, блювота, порушення смакових відчуттів, запор, діарея. При тривалому прийомі у високих дозах - гіпофосфатемія, гіпокальціємія, гіперкальціурія, остеомаляція, остеопороз, гіпермагніємія, гіпералюмініемія, енцефалопатія, нефрокальциноз, порушення функції нирок. У пацієнтів з супутньою нирковою недостатністю - відчуття спраги, зниження артеріального тиску, гіпорефлексія.

Протипоказання до застосування

- непереносимість фруктози (через наявність у складі препарату сорбітолу);

- дитячий вік до 12 років.

- підвищена чутливість до компонентів препарату;

- тяжка ниркова недостатність;

З обережністю: при нирковій недостатності (при тривалому прийомі можливе підвищення вмісту в плазмі крові магнію і алюмінію); при хворобі Альцгеймера; при низькому вмісті фосфатів в їжі (ризик розвитку фосфатной недостатності).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Контрольованих клінічних досліджень з вивченням застосування препарату Антарейт у вагітних не проводилося, проте в доклінічних дослідженнях тератогенного ефекту або дії не було виявлено. У зв'язку з недостатністю клінічного досвіду, застосування препарату під час вагітності можливо, тільки, якщо користь від його застосування для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Слід уникати призначення препарату під час вагітності у великих дозах і протягом тривалого часу.

Під час прийому препарату Антарейт припинення годування груддю не потрібно.

Застосування при порушеннях функції почекПротівопоказан при тяжкій нирковій недостатності. З обережністю: при нирковій недостатності (при тривалому прийомі можливе підвищення вмісту в плазмі крові магнію і алюмінію);

Застосування препарату у дітей

Протипоказаний дітям до 12 років.

Особливі вказівки при прийомі Антарейта

При одночасному застосуванні препарату Антарейт і інших лікарських засобів, слід дотримуватися інтервалу не менше 1-2 години. При тривалому прийомі слід забезпечити достатнє надходження фосфору з їжею. При легкому і помірному порушенні функції нирок необхідно проводити регулярний контроль вмісту алюмінію, кальцію, фосфатів в плазмі крові. Препарат містить сорбітол, який протипоказаний при уродженій непереносимості фруктози.

Особливості впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або при роботі з потенційно небезпечними механізмами

Чи не робить негативного впливу на здатність керування автотранспортом та роботи з механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

симптоми: при тривалому прийомі високих доз можливі утворення каменів в нирках, запор, сонливість, гіпермагніємія.

Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозу: лабільність настрою, відчуття оніміння або біль в м'язах, нервозність та швидка стомлюваність, неприємні смакові відчуття.

лікування: необхідно вжити заходів по швидкому виведенню препарату: промити шлунок, викликати блювання, прийняти активоване вугілля.

Взаємодії з іншими лікарськими препаратами

Антарейт знижує і уповільнює абсорбцію дігоксіпа, індомсгаціна, саліцилатів, хлорпромазину, фенітоїну, Н2-гістаміноблокаторів, бета-блокаторів, діфлунізала, ізоніазиду, антибіотиків тетрациклінового ряду, хінолонів (ципрофлоксацину, норфлоксацину, офлоксацину. еноксацин, грепофлоксаціна і ін.), півампіцілліна, рифампіцину, азитроміцину, цефподоксима, непрямих антикоагулянтів, барбітуратів, фексофенадину, дипіридамолу, залцитабіном, жовчних кислот - хенодеоксихолева і урсодсоксіхолевой, пеницилламина, препаратів заліза і

літію, хінідину, лансопразола, мексілегіна, кетоконазолу.

М-холіноблокатори, уповільнюючи спорожнення шлунка, посилюють і подовжують дію препарату.

Умови та термін зберігання

У сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Застосування препарату антарейт тільки за призначенням лікаря, інструкція дана для довідки!

 • Шабельника настоянка (Tinktura comarum palustre) - опис, інструкція із застосування - довідка про препарат, склад, показання та протипоказання, дозування і побічні ефекти.
 • АзітРус (AzitRuse) - інструкція, протипоказання - застосування, показання та режим дозування, докладний опис препарату.
 • Цікомін альтфарм (Сicomin altfarm) - інструкція, протипоказання - застосування, показання та режим дозування, докладний опис препарату.
 • Сакур (Sakure) - інструкція із застосування, довідка про препарат, склад, показання та протипоказання, дозування і побічні ефекти.

У нас також читають:

- Лікування ожиріння установкою внутрижелудочного балона - коли застосовується, як діє і як вводиться внутрішньошлунковий балон. Показання та протипоказання до установки балона в шлунок. Можливі ускладнення у пацієнтів з внутрішньошлунковий балоном

Антарейт: інструкція із застосування, аналоги жувальних таблеток

Антарейт - це комбінований препарат індійського виробництва, призначений для симптоматичної терапії ряду захворювань травного тракту. Він ефективно знижує кислотність шлункового середовища і допомагає при метеоризмі.

Активні інгредієнти і форма випуску

Антарейт проводиться в формі жувальних таблеток. Кожна з них містить 400 або 800 мг магалдрата і 20 або 40 мг симетикону. В якості підсолоджувача до складу включений сорбітол.

Лікарський засіб фасується в блістери по 6 штук. Воно поставляється в аптечні мережі в упаковках по 2 або 4 блістери.

Терапевтичний ефект жувальних таблеток Антарейт визначається дією активних речовин, що входять до складу. Препарат характеризується яскраво вираженими антацидними, обволікаючі, адсорбуючі та вітрогінними властивостями.

магалдрата є алюмінієво-магниевую сіль (гідроксид сульфат). Вона реагує з вільним соляною кислотою шлункового середовища з утворенням нейтральних солей-хлоридів. Дія речовини не провокує вторинне збільшення секреторної активності залоз шлунка. Воно також утворює захисний шар на стінках органу, попереджаючи утворення ерозій і виразок під впливом HCl. Алюміній має здатність зв'язувати жовчні кислоти і зменшувати активність пепсину.

симетикон - це фармакологічно інертне з'єднання, що дозволяє позбутися від характерних проявів метеоризму - кольок в кишечнику і здуття живота. Речовина руйнує утворюються газові бульбашки за рахунок зменшення їх поверхневого натягу. Завдяки цьому вивільнені гази частково всмоктуються кишковою стінкою, а частково - виводяться назовні.

Абсорбція солей магнію і алюмінію вельми незначна. Оскільки вони не потрапляють в кровотік, то системної дії не роблять, і на електролітний баланс не впливають. Якщо функціональна активність нирок в нормі, то рівень вмісту мікроелементів в крові не змінюється. Їх концентрація може підвищитися до токсичних показників на тлі порушення екскреції при хронічній нирковій недостатності. Симетикон також не абсорбується в травному тракті, не утворює метаболітів, і виводиться в незміненому вигляді з кишковим вмістом.

Показання до призначення жувальних таблеток Антарейт

Лікарський засіб рекомендується приймати для купірування періодично виникає біль у шлунку, печії і відрижки з кислим присмаком, т. е. симптоматики, зумовленої низьким рН шлункового середовища і зворотним занедбаністю кислого вмісту в стравохід. Воно також рекомендовано при підвищеному газоутворення в кишечнику, болю і дискомфорт в епігастральній ділянці.

Рекомендується приймати Антарейт при порушеннях травлення, зумовлених споживанням кави і алкоголю, переїданням, курінням і прийомом деяких фармакологічних препаратів.

Безумовним протипоказанням є індивідуальна гіперсенсітівность до активних речовин даного комбінованого антациду.

Не можна приймати Антарейт при наступних патологіях:

ЛЗ не призначається дітям і підліткам, які не досягли 12-річного віку.

Разова доза - 1 або 2 таблетки. Їх слід приймати відразу після їжі, ретельно розжовуючи або чекаючи повного розчинення. Якщо симптоматика не знімається повністю, прийом повторюють через 2 години.

Більшість пацієнтів добре переносять Антарейт. У рідкісних випадках можливі диспепсичні розлади (нудота і блювота), а також кишкова дисфункція (діарея або запор). Іноді відзначається зміна смакових відчуттів.

При непереносимості компонентів не виключено розвиток алергічних реакцій - шкірних висипань по типу кропивниці, ангіоневротичного набряку, а в особливо важких випадках - анафілактичного шоку.

Тривалий щоденний прийом препарату може призвести до гипофосфатемии. Нестача фосфору загрожує розвитком структурних порушень в кістковій тканині - остеопорозу і остомаляціі. Для попередження браку даного мікроелемента доцільно внести в раціон корективи, т. Е. Споживати більше багатих фосфором продуктів - бобових культур, сиру, морської риби і т. Д.

До числа ймовірних побічних ефектів при тривалій терапії відносяться зниження функціональної активності нирок, відкладення кальцію в їх тканинах і формування конкрементів (каменів). Можливо також розвиток порушень мозкової діяльності - енцефалопатії.

При значному перевищенні терапевтичних дозувань можуть з'являтися симптоми, обумовлені метаболічним алкалозом:

При передозуванні необхідно вжити заходів по виведенню залишків антацида з організму. З цією метою потерпілому промивають шлунок і дають прийняти ентеросорбенти та проносні засоби.

Взаємодія Антарейт з іншими фармакологічними препаратами

Комбіноване антацидний засіб уповільнює всмоктування антибіотиків (тетрацикліну, хінолонів і макролідів), β-адреноблокаторів, антикоагулянтів непрямої дії, деяких імуносупресорів, антигістамінних і протизапальних препаратів.

М-холіноблокатори потенціюють ефект Антарейт, т. К. Уповільнюють процес випорожнення шлунка.

Щоб уникнути зниження ефективності ЛЗ, що застосовуються паралельно з антацидом, між прийомами необхідно витримати часовий проміжок в 1-2 години.

Антарейт при вагітності і грудному вигодовуванні

Лікарський засіб не робить тератогенної та ембріотоксичної дії, проте при виношуванні дитини рекомендується приймати його в невеликих дозах і тільки в разі крайньої необхідності.

В період лактації застосування Антарейт допустимо.

Антацид не впливає на швидкість реакції. На тлі його прийому можна керувати транспортними засобами та займатися іншою діяльністю, що вимагає підвищеної концентрації уваги.

Умови зберігання та відпуску з аптек

Для придбання жувальних таблеток Антарейт рецепт не потрібний. Зберігати блістери слід в сухому і екранованому від прямих сонячних променів місці при температурі не вище + 25 ° С.

Берегти від дітей!

Допустимий термін зберігання становить 3 роки з дня випуску, зазначеного на фабричній тарі.

Аналогами Антарейт по терапевтичному ефекту є:

ПЛІС Володимир, лікар, медичний оглядач

353 переглядів всього, 2 переглядів сьогодні

 • Розчин «Стоматидин» для місцевого застосування

 • Дентальная адгезивная паста Солкосерил: інструкція із застосування, аналоги

 • Таблетки Гастал: інструкція із застосування, аналоги

  • Алергологія (43)
  • Андрологія (114)
  • Без рубрики (4)
  • Хвороби судин (8)
  • Венерологія (50)
  • Гастроентерологія (134)
  • Гематологія (57)
  • Гінекологія (118)
  • Дерматологія (118)
  • Діагностика (126)
  • Імунологія (1)
  • Інфекційні хвороби (140)
  • Інфографіка (1)
  • Кардіологія (56)
  • Косметологія (181)
  • Мамологія (12)
  • Мати і дитя (170)
  • Медичні препарати (275)
  • Неврологія (117)
  • Невідкладні стани (78)
  • Онкологія (58)
  • Ортопедія і травматологія (106)
  • Оториноларингологія (66)
  • Юридичний супровід угод (42)
  • Паразитології (31)
  • Педіатрія (165)
  • Харчування (380)
  • Пластична хірургія (8)
  • Корисна інформація (1)
  • Проктологія (60)
  • Психіатрія (66)
  • Психологія (27)
  • Пульмонологія (56)
  • Ревматологія (28)
  • Сексологія (16)
  • Стоматологія (40)
  • Терапія (86)
  • Урологія (94)
  • Фітотерапія (21)
  • Хірургія (89)
  • Ендокринологія (95)

  Інформація надається з метою ознайомлення. Не займайтеся самолікуванням. При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря. Є протипоказання, необхідна консультація лікаря. Сайт може містити контент, заборонений для перегляду особам до 18 років.

  Антарейт

  з карамельним смаком

  10 хвилин 3 і триває

  Володіє комплексною дією

  є магалдрата - невсасивающійся антацид,

  який нейтралізує вільну соляну

  кислоту в шлунку. Початковий антацидний (нейтралізує) ефект забезпечує магній, пролонгований - алюміній.

  - симетикон, який зменшує газоутворення в кишечнику, ока-

  викликаючи додаткове вторгнень дію.

  в роботі шлунково-кишкового тракту: печію,

  відрижку, гіркота в роті, тяжкість і здуття живота,

  почуття переповнення, біль.

  кислоту в шлунку. Початковий антацидний (нейтралізує) ефект забезпечує магній, пролонгований - алюміній.

  1-2 таблетки приймають через короткий час після їжі. При необхідності можна повторити прийом препарату через 2 години.

  2. Бельмер С.В., Коваленко А.А., Гасилина Т.В. Антацидні препарати в сучасній клінічній практиці // Доктор.ру. - 2004. - № 4. - с. 19-22.

  3. Баликіна В.В. Добовий моніторинг рН в практиці гастроентеролога. Матеріали Пленуму Наукового товариства гастроентерологів Росії "Інструментальні методи в гастроентерології". - М. - 1998. - с. 57-58., У 85% приймають пацієнтів

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  − 4 = 2