Антибіотик коаліціада СР

Содержание

Клацид СР - інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Кларитроміцин - незамінний антибіотик для лікування різних бактеріальних захворювань вуха, горла і носа. Оригінальний препарат кларитроміцину називається Клацид. Ще він випускається у формі таблеток продовженої дії і називається Клацид НГ.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Клацид СР, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Клацид СР можна прочитати в коментарях.

Клацид СР 500 мг випускається у вигляді таблеток жовтого кольору, овальної форми, які покриває плівкова оболонка.

 • діюча речовина: 1 таблетка містить 500 мг кларитроміцину;
 • допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію альгінат, натрію кальцію альгінат, лактоза (моногідрат), повідон К30, тальк, кислота стеаринова, магнію стеарат; оболонка: метилгідроксипропілцелюлоза, поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 8000, титану діоксид (Е 171), хіноліновий жовтий (Е 104), кислота сорбінова.
3

Фармакологічна дія: напівсинтетичний антибіотик, що відноситься до групи макролідів.

Показання до застосування Клацид СР

Лікування інфекційно-запальних захворювань, викликаних чутливими до кларитроміцину збудниками:

 • одонтогенні інфекції; інфекції шкіри і м'яких тканин; мікобактеріальні інфекції (M.avium complex, M.kansasii, M.marinum, M.leprae) та їх профілактика у хворих СНІД;
 • інфекції нижніх відділів дихальних шляхів (гострий бронхіт, загострення хронічного бронхіту, позалікарняна бактеріальна і атипова пневмонія);
 • інфекції верхніх відділів дихальних шляхів і ЛОР-органів (тонзилофарингіт, середній отит, гострий синусит).

Також призначається для ерадикації Helicobacter pylori у хворих з виразковою хворобою дванадцятипалої кишки або шлунка (тільки в складі комбінованої терапії).

Кларитроміцин - напівсинтетичний антибіотик групи макролідів. Антибактеріальну дію кларитроміцину визначається його зв'язуванням з 50S-рибосомальною субодиницею чутливих бактерій і пригніченням біосинтезу білка.

Препарат виявляє високу ефективність in vitro щодо широкого спектра аеробних і анаеробних грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи госпітальні штами.

Згідно з інструкцією із застосування таблетки Клацид СР оптимально приймати під час їжі, ковтаючи цілими, не розкушувавши, не розжовуючи і не подрібнюючи іншими способами, а запиваючи невеликою кількістю негазованої води.

1

Дозування Клациду СР залежать виключно від тяжкості перебігу інфекційно-запального процесу. При інфекціях будь-якої локалізації середнього або легкого ступеня тяжкості Клацид СР рекомендується приймати по 500 мг (1 таблетка) за 1 разу на добу. При тяжкому перебігу інфекцій дозування збільшують в два рази і беруть по 1000 мг (2 таблетки) по одному разу на добу.

При більшості хвороб період лікування дорівнює від 5 до 14 днів.

Клацид СР має ряд протипоказань:

 • порфірія;
 • діти до 18 років (ефективність і безпека не встановлені);
 • підвищена чутливість до компонентів препарату та інших макролідів;
 • тяжка ниркова недостатність (Cl креатиніну менше 30 мл / хв);
 • одночасний прийом з наступними препаратами: алпразолам, мідазолам, триазолам (пероральні лікарські форми);
 • непереносимість лактози, дефіцит лактази, глюкозо-галактозна мальабсорбция;
 • одночасний прийом кларитроміцину з наступними препаратами: астемізол, цизаприд, пімозид, терфенадин, ерготамін, дигідроерготамін.

З обережністю: порушення функції печінки і нирок; міастенія гравіс (можливе посилення симптомів); одночасний прийом з препаратами, які метаболізуються печінкою.

Побічна дія може проявлятися з боку різних органів і систем.

 • Сечовидільна система: інтерстиціальний нефрит.
 • Скелетно-м'язова система: біль у м'язах.
 • Органи чуття: зміна нюху або смаку, порушення слуху.
 • Серцево-судинна система: в окремих випадках - шлуночкова тахікардія, мерехтіння шлуночків, збільшений інтервал QT на ЕКГ.
 • Прояви алергії: кропив'янка, анафілактичні реакції, свербіж і гіперемія шкірних покривів, висип.
 • Нервова система: запаморочення і головні болі, безсоння, відчуття неспокою, дзвін у вухах, судоми, галюцинації, депресивний стан, психотичні розлади, дезорієнтація.
 • Лабораторні показники: зростання рівня креатиніну в крові, тромбоцитопенія, гіпоглікемія.
 • Система травлення: диспепсичні явища, нудота, біль в животі, діарея, стоматит, гострий панкреатит, глосит, кандидоз ротової порожнини, псевдомембранозний ентероколіт; можуть відзначатися порушення функцій печінки, а також підвищується активність ферментів печінки.

Аналоги Клацид СР 500 мг - це препарати з аналогічним активною речовиною. Такими є ліки Клацид, Кларитроміцин, Кларексід, Клабакс, Кларіціт, Кларітросін, Кларомін і ін.

Увага: застосування аналогів має бути погоджено з лікарем.

Середня ціна КЛАЦИД СР, таблетки в аптеках (Москва) 500 рублів.

Відпускається за рецептом лікаря.

Мені його прописали від гострої ангіни, приймаю триазолам в невеликих дозах від розладу сну, в інструкції написано, що ці препарати не можна заважати, чи можна мені коаліціада приймати, хтось знає?

Чоловікові при лікуванні гаймориту лор-лікар призначила антибіотик по 1 таблетці 1 раз на день тривалістю 7 днів, запивати великою кількістю води під час або після їди. В інструкції написано, що ламати і розжовувати таблетки не можна.

Антибіотик Клацид СР - відгуки

"Клацид СР". Особливості та складності прийому. Лікування гострого ринофарингіту, гострого тубоотіта.

Вітаю всіх заглянули. "Клацид СР" був призначений моїм лікуючим лікарем за показаннями "гострий ринофарингіт", плюс до якого ще й додався гострий тубоотит. Для вух також були показані краплі і фураціліновая спирт.

Клацид - хороший, але дорогий антибіотик. Є більш дешевий аналог Клациду.

Цей антибіотик мені призначили при синуситі і гаймориті. Крім нього, звичайно, лікар прописав ще багато коштів: Складну мазь, Полідекса, обліпихи масл про, Синупрет і Гомеовокс, але основним препаратом був саме Клацид НГ.

Допоміг одужати, коли не допомогли інші ліки

Довелось мені повболівати цієї осені і походити в хворому стані кожні два дні до лікаря, тому як лікували мене не дуже активно і не дуже толково. Цей антибіотик став третім за рахунком, який мені виписали, перші два не допомогли.

Непростий, але еффектінвний антибіотик, якщо знаєте все АЛЕ його застосування

Прочитала все відгуки по темі і зрозуміла, що ТРЕБА ТЕРМІНОВО ПИСАТИ ВІДГУК, поки люди не ломанулись в аптеку.Во-перше, є 2 препарату: Клацид СР і Клацид! Ось список захворювань, щодо збудників яких вони ОБИДВА ОДНАКОВО ефективні: -бронхіт і пневмонія (запалення легенів); - фарингіт і ...

Призначав лікар від синуситу. Відчула поліпшення на 4 день від застосування. Будьте уважні, коаліціада коштує дуже дорого! Запитуйте в аптеках аналог Кларитроміцин, варто порядком дешевше, просто виробник Россія.Антібіотік широкого спектра дії, належить до макролідів, менш токсічним.Но ...

Два роки назад.Інфекція в легких осела.Врач хотіла відправити в лікарню, але я попросила на дому.Пропісала Клацид СР.Цена в районі 700 рублів била.По одній таблетці 7 днів + для шлунка і кишечника (Лінекс, Мезим) і дієта ( гречка на воді).

Лікування пневмонії. Не зовсім допомогло.

Перший раз в житті так серйозно захворіла, третій тиждень не можу прийти в себе. Але все по порядку. Не зрозуміло де я схопила цей вірус, але це факт. Почалося все як звичайне ГРВІ, вночі на дачі піднялася температура, а нам треба було їхати додому в цей день.

Мені цей антибіотик виписав лікар при виявленій гастриті, Бульба і холецістіте.Собственно через дискомфорту в шлунково-кишковому тракті і вирішила пройти обстеження. Так само у мене в аналізі крові відзначалося незначне підвищення ШОЕ і була температура вечорами 37,3, що свідчило про запальний ...

Відчуваєш поліпшення самопочуття з першого застосування!

Кілька років тому захворіла, як тоді здавалося, на звичайну застуду. Спочатку горло просто боліло, лікувала полосканням різними травами. Чи не допомагало. Через кілька днів почався сильний кашель, який просто заважав спати мені ночью.Визвалі лікаря, він поставив діагноз гострий бронхіт і прописав ...

Довелось мені до Нового року захворіти на ангіну. Пішла до лікаря. Виписали мені антибіотик Клацид CP пити 5 днів, пшикати в горло і полоскати всякими ін штуками. Пила я його строго по інструкції. У 1 день все було прекрасно, ніяких побочек. Температура спала, симптоми ангіни пройшли на ранок слід дня.

"Хороший! Але я думала, у мене серце вистрибне з грудей. "+ Ніж я рятувалася від такої побочки

Ці ліки мені призначила терапевт, коли я пішла на прийом з гайморитом (як я думала). Був нежить і плюс до всього страшний біль у лобі при нахилі, а в наступні дні ця біль просто стала постійною і нестерпним! Це і послужило причиною мого візиту до терапевта.

Чим відрізняється Клацид СР від звичайного Клациду? Читайте.

Клацид - дуже хороший і ефективний антибіотик. Це оригінальний препарат, саме на антибіотики Клацид проводилися численні дослідження на людях, перед тим, як пустити його в продаж.

Мені прописав Клацид терапевт для лікування гидраденита (запалення під пахвою). Хлопці, це щось жахливе. В анотації я прочитала про безліч серйозних побочек, але всі ми думаємо, що нас це не торкнеться. У перший день через три години після прийому почалася дика втома, ще через пару годин - ...

Побічні ефекти у вигляді кошмарів

Антибіотик Клацид СР мені виписали у зв'язку з бактеріальним осложеній після ГРВІ на верхніх дихальних шляхах. Після прийому першої таблетки мене відвідали: сонливість, легке запаморочення уві сні (як буває при легкому сп'янінні) і головний біль.

Нещодавно підчепив одну не приємно болячку - хламідіоз і доктор мені призначив антибіотик Клацид СР, продовженої дії, приймається за все таблетка в день + біфіформ. Курс 10 днів. Брав 1 таблетку в день ввечері, в одній і той же час.

З препаратом коаліціада знайома давненько. Виписували мені його при загостренні хронічного гаймориту. Після прийому першої ж таблетки на наступний день я вже відчувала поліпшення самопочуття.

Показання до застосування: Інфекції верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів.

Клацид СР

Опис актуально на 28.11.2014

 • Латинська назва: Klacid SR
 • Код АТС J01FA09
 • Діюча речовина: Кларитроміцин (Clarithromycin)
 • Виробник: Abbott Laboratories (Великобританія)

У таблетках Клацид СР міститься діюча речовина кларитроміцин і додаткові складові: безводна лимонна кислота, лактоза, натрію кальцію алгінат, натрію алгінат, повідон К30, тальк, магнію стеарат, стеаринова кислота.

Клацид СР 500 мг випускається у вигляді таблеток жовтого кольору, овальної форми, які покриває плівкова оболонка. Таблетки пролонгованої дії містяться в блістерах по 5, 7, 10 або 14 штук, в картонній коробці можуть поміщатися 1 або 2 блістери.

Діюча речовина кларитроміцин - це напівсинтетичний антибіотик, що відноситься до групи макролідів. Він забезпечує антибактеріальний ефект, вступаючи у взаємодію з 50S рибосомальної субодиницею. Таким чином, відбувається придушення процесів білка бактерій, які проявляють виражену чутливість до цього антибіотика.

Завдяки гомогенної основі таблетки надають пролонговану вплив. Активна речовина вивільняється протягом тривалого часу в процесі проходження ліки через шлунково-кишкового тракту.

Кларитроміцин ефектно впливає як на стандартні лабораторні штами бактерій, так і на ті, які були виділені по ходу клінічної практики у хворих. Діюча речовина препарату Клацид СР активно щодо великої кількості грам позитивних та грам, аеробних і анаеробних мікроорганізмів.

Речовина демонструє активність по відношенню до Mycoplasma pneumoniae, Legionella pneumophila, але на Рseudomonas spp, Enterobacteriaceae воно не впливає.

Головний метаболіт кларитроміцину - це 14-ОН-кларитроміцин, є мікробіологічно активним метаболітом. По відношенню до деяких мікроорганізмів він надає більш виражену активність в порівнянні з діючою речовиною в початковому стані.

Фармакокінетика і фармакодинаміка

Процес метаболізму кларитроміцину відбувається в печінці. Рівень біодоступності препарат становить приблизно 50%. Близько 70% речовини зв'язується з білками сироватки крові. У тканини і рідини в організмі людини кларитроміцин і його 14-ОН-метаболіт проникають швидко. Приблизно 40% кларитроміцину виводиться з організму через нирки, ще 30% - через кишечник.

Клацид СР призначається для лікування недуг, які були спровоковані мікроорганізмами, що демонструють високу чутливість до препарату. Зокрема, це хвороби інфекційного характеру, при яких уражаються нижні відділи (пневмонія, бронхіт) І верхні відділи (синусит, фарингіт) дихальних шляхів.

Також препарат застосовується для лікування інфекційних хвороб м'яких тканин і шкіри.

Не можна застосовувати антибіотик для лікування, якщо у людини відзначаються такі хвороби і стану:

 • висока чутливість до складових таблеток і інших ліків з групи макролідів;
 • ниркова недостатність у важкій формі;
 • непереносимість організмом лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбция, дефіцит лактози;
 • порфірія;
 • вік до 18 років.

Засіб призначається з обережністю при порушеннях функціонування нирок, печінки, при міастенії гравіс. Потрібно бути обережним при одночасному прийомі тих ліків, метаболізм яких відбувається в печінці.

Ймовірно розвиток наступних побічних ефектів при лікуванні цим антибіотиком:

 • Серцево-судинна системаУ поодиноких випадках - шлуночкова тахікардія, мерехтіння шлуночків, збільшений інтервал QT на ЕКГ.
 • система травлення: Диспепсичні явища, нудота, біль в животі, діарея, стоматит, гострий панкреатит, глосит, кандидоз ротової порожнини, псевдомембранозний ентероколіт; можуть відзначатися порушення функцій печінки, а також підвищується активність ферментів печінки.
 • Нервова система: запаморочення іголовні болі, безсоння, відчуття неспокою, дзвін у вухах, судоми, галюцинації, депресивний стан, психотичні розлади, дезорієнтація.
 • Сечовивідна система: Інтерстиціальнийнефрит.
 • Скелетно-м'язова система: Міалгія.
 • Органи відчуттів: Зміна нюху або смаку, порушення слуху.
 • прояви алергії: кропив'янка, анафілактичніреакції, свербіж і гіперемія шкірних покривів, висип.
 • лабораторні показники: Зростання рівня креатиніну в крові, тромбоцитопенія, гіпоглікемія.

Інструкція по застосуванню Клацид СР (Спосіб і дозування)

Інструкція по застосуванню Клацид СР передбачає прийом таблеток перорально, цілком. Бажано приймати їх під час їжі. При більшості захворювань дорослі пацієнти отримують по 1 таблетці 500 мг один раз на добу. Якщо протягом інфекції важке, Доха може бути збільшена в два рази (дві таблетки один раз на добу).

При більшості хвороб період терапії дорівнює від 5 до 14 днів.

При прийомі великих доз таблеток Клацид СР можливо прояв порушень у функціонуванні травної системи. Також описані випадки зміни стану психіки, гіпокаліємії та гіпоксемії.

Для лікування необхідно застосовувати симптоматичну терапію. Слід промити шлунок, забезпечити підтримку життєво важливих функцій. Гемодіаліз не впливає суттєво на зміст кларитроміцину в сироватці крові.

З огляду на високу ймовірність розвитку серйозних побічних явищ протипоказано одночасно з кларитроміцином приймати такі препарати: пімозид, цизаприд, астемізол, терфенадин, дигідроерготамін, ерготамін.

На рівень концентрації кларитроміцину в організмі пацієнта впливають ряд препаратів, при одночасному лікуванні якими може вимагатися зміна доз ліки Клацид СР або заміна цього препарату іншими медикаментами. це препарати рифабутин, невірапін, ефавіренц, рифапентин, рифампіцин, флуконазол, Ритонавір.

При одночасному лікуванні кларитроміцином і препаратами хінідин або дизопірамід може розвиватися піруетная тахікардія.

З обережністю Клацид СР призначається людям, які отримують ліки, первинно метаболізуються ізоферментами CYP3A. У такому випадку можливе посилення побічних ефектів.

при прийомі кларитроміцину і пероральних антикоагулянтів може посилюватися ефект останніх.

При одночасному лікуванні кларитроміцином, тадалафілом, варденафілом або силденафілом може знадобитися зниження доз цих препаратів. Також може знадобитися зменшення доз толтеродина.

Одночасне лікування може призвести до збільшення концентрації карбамазепіну або теофіліну в кровотоці.

Не слід практикувати одночасний пероральний прийом мідазоламу і кларитроміцину.

Може відзначатися посилення впливу колхіцину, особливо у літніх людей і у пацієнтів, які страждають на ниркову недостатність. У таких людей зростає ймовірність отруєння колхіцином. Може посилюватися також дію дигоксину при одночасному прийомі з цим антибіотиком. Важливо вести ретельний контроль рівня дигоксину в крові.

Відзначається двунаправленное вплив Кларитроміцину і препаратів ітраконазол, атазанавір, саквінавір. У деяких випадках може вимагатися корекція доз ліків.

одночасне лікування верапамілом і кларитроміцином може спровокувати прояв гіпотензії, брадиаритмии.

В аптеках Клацид СР продається за рецептом.

Антибіотик потрібно берегти від дітей, зберігати при температурі не вище 30 ° С.

Термін зберігання антибіотика - 5 років.

Штами стафілококів, які проявляють стійкість до оксациліну і метициліну, також демонструють резистентність до кларитроміцину.

При тривалому лікуванні антибіотиком може відзначатися поява колоній несприйнятливих грибків і бактерій.

В процесі лікування антибіотиками у пацієнта може проявлятися псевдомембранознийколіт, як в легкого ступеня, так і у важкій формі. Зафіксовані випадки прояву псевдомембранозного коліту через два місяці після закінчення прийому антибіотиків.

З алкоголем

Не можна поєднувати Клацид СР і алкоголь, так як це може привести до прояву виражених побічних ефектів.

Клацид СР не застосовується для лікування дітей та підлітків.

Немає достатньої інформації про лікування кларитроміцином вагітних жінок і матерів в період лактації. при вагітності антибіотик можна застосовувати тільки в тому випадку, якщо очікувана користь вище потенційного ризику. Якщо жінка завагітніла в процесі лікування препаратом, її необхідно попередити про можливий ризик для плоду. В період годування грудьми лікування таблетками Клацид СР не практикується.

Відгуки про Клацид СР 500 мг в мережі зустрічаються різноманітні. Пацієнти відзначають, що антибіотик швидко полегшує симптоми важких інфекційних захворювань, прискорює одужання. Але ті, кому даний препарат не підійшов, відзначають, що він провокує розвиток неприємних побічних явищ. Щоб отримати очікувані результати, антибіотик для лікування повинен підбирати лікар після проведення дослідження.

Ціна Клацид СР 500 мг становить в середньому 460-510 рублів за упаковку 5 штук.

Вартість упаковки таблеток 14 шт. - близько 1000 рублів.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

Освіта: Закінчила Рівненський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Фармація». Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова та інтернатуру на його базі.

Досвід роботи: З 2003 по 2013 р - працювала на посадах провізора і завідувача аптечним кіоском. Нагороджена грамотами та відзнаками за багаторічну і сумлінну працю. Статті на медичну тематику публікувалися в місцевих виданнях (газети) і на різних Інтернет-порталах.

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

89 + = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: