Анвімакс фото

Показання до застосування та інструкція препарату Анвімакс

Простудні та вірусні захворювання зустрічаються часто, особливо восени та взимку. Вони супроводжуються неприємними відчуттями, слабкістю, знижують працездатність. Фармацевтична промисловість пропонує лікарський засіб Анвімакс - інструкція із застосування його повідомляє споживача, що активні компоненти препарату ефективно діють при грипі та ГРЗ.

Популярність серед захворілих Анвімакс придбав через здатність усувати одночасно:

 1. Причину хвороби, так як він згубно впливає на збудника інфекції та підвищує імунітет організму.
 2. Супроводжують хворобу симптоми. Завдяки цій властивості після застосування лікарського засобу відбувається значне поліпшення самопочуття хворого.

Широкий спектр дії препарату пояснюється великою кількістю активних речовин, які входять до складу препарату:

 1. Парацетамол. Має здатність знижувати збудливість центрів терморегуляції і болю, завдяки чому відбувається зниження температури тіла хворого, досягнення знеболюючого ефекту.
 2. Аскорбінова кислота. Сприяє покращенню вуглецевого обміну; нормалізації згортання крові і проникності стінок дрібних капілярів. Речовина служить джерелом поповнення організмом вітаміну С, сприяє підвищенню імунітету.
 3. Глюконат кальцію. Є джерелом іонів кальцію, які впроваджуються в стінки кровоносних судин і покращують їх структуру - знижують характерну для простудних захворювань підвищену ламкість і проникність стінок капілярів, запобігають розвитку запальних процесів, утворення набряків. Речовина має антиалергенні властивості.
 4. Ремантадин. Блокує здатність вірусу грипу А пошкоджувати клітинну мембрану і проникати всередину клітини, перешкоджає його розмноженню. При захворюванні на грип В речовина сприяє виведенню токсинів вірусу. Сприяє виробленню організмом інтерферону альфа і гамма.
 5. Лоратадин. Блокує рецептори, що відповідають за вироблення гістаміну. Призупинення синтезу гормону сприяє запобіганню утворенню набряку уражених тканин, розвитку запалення.
 6. Рутозид. Захищає стінки кровоносних судин від пошкодження, перешкоджає злипанню еритроцитів, збільшує ступінь їх деформації, чим полегшує відтік крові від уражених ділянок. Ці процеси сприяють попередженню утворення набряклості і гіперемії.
3

В аптечній мережі можна придбати Анвімакс без рецепта лікаря. Споживачеві пропонуються дві форми випуску препарату:

За зовнішнім виглядом порошок Анвімакс є сумішшю дрібних частинок і гранул жовтого кольору із зеленуватим відтінком, іноді зустрічаються рожеві гранули. Має смак і запах журавлини, малини, лимона або смородини. При розчиненні порошку у воді утворюється майже прозорий, трохи мутнуватий жовтого кольору розчин з невеликим осадом. Разова доза порошку знаходиться в одному герметичному пакетику, які фасуються по 3,6,12, або 24 штуки в загальну зовнішню картонну упаковку.

Склад порошку одного пакетика Анвімакса складається з перерахованих вище діючих компонентів, а також допоміжних речовин:

 • гіпромелози;
 • моногідрату лактози;
 • аспартама;
 • діоксиду кремнію;
 • харчового ароматизатора.

Анвімакс в капсулах в аптеки надходить в картонній упаковці. Усередині коробки знаходяться два блістери, що містять по 10 капсул червоного і синього кольору. До складу червоної капсули входять: аскорбінова кислота, глюконат кальцію, рутин, лоратадин, ремантадин. З допоміжних речовин в порошку присутні крохмаль і стеарат магнію. Зовнішня оболонка обох капсул складається з желатину.

Хімічний склад вмісту капсули синього кольору включає активну речовину парацетамол і додаткові компоненти:

Через присутність у складі препарату шести активних речовин лікарський засіб має комбінованою дією, з його допомогою можна здійснювати комплексну терапію вірусних, простудних захворювань. Порошок від застуди Анвімакс володіє наступними фармакологічними властивостями:

1
 • жарознижуючим;
 • болезаспокійливу;
 • противірусною;
 • Інтерфероногенна;
 • антигістамінних;
 • ангіопротекторною.

Здатність активної речовини препарату пригнічувати діяльність і перешкоджати розмноженню вірусу використовують при консервативному лікуванні грипу А. Використовується препарат в якості продукту для симптоматичного лікування при:

 • простудних захворюваннях;
 • гострих респіраторних вірусних інфекціях;
 • міалгії;
 • інших патологіях для усунення температури, головного болю, ознобу;

При призначенні препарату лікарі враховують такі моменти:

 1. Парацетамол швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, через півгодини спостерігається його максимальна концентрація в плазмі; метаболізується в печінці, а виводиться нирками. Через зниження кліренсу речовини у людей похилого віку може наступити інтоксикація організму.
 2. Аскорбінова кислота всмоктується з тонкої кишки, вона зв'язується з білками плазми, проникає в тромбоцити і лейкоцити, накопичується в залозах, печінці, кришталику ока. Може проникати через плацентарний бар'єр і впливати на плід. Метаболізується в печінці, виводиться нирками, кишечником, через потові залози.
 3. Глюконат кальцію теж всмоктується в порожній кишці, а виводиться кишечником (80 відсотків) і нирками. Процес всмоктування прискорюється при недостатності кальцію в кровоносній системі.
 4. Повільно абсорбуються у травному тракті рутозид і ремантадин, накопичення римантадину може надавати токсичну дію.

Лікарський засіб рекомендується приймати 3 дня, максимально допустима тривалість періоду вживання Анвімакса може становити 5 днів. При відсутності видимих ​​результатів протягом 3 днів хворому необхідно звернутися до лікаря для призначення нового курсу лікування іншим препаратом. Вживати лікарський засіб потрібно після прийому їжі.

Порошкоподібний Анвімакс перед прийомом необхідно розчинити. Для приготування розчину потрібно прокип'ятити півсклянки води і охолодити до 40 градусів, висипати вміст одного пакета (разову дозу лікарського засобу) і ретельно розмішати. Приймати препарат тільки після їди 2-3 рази на день до зникнення симптомів хвороби, але не довше 5 днів.

Для досягнення лікувального ефекту необхідно вживати водночас блакитну і червону капсули - дозування Анвімакса для одного прийому складається з двох капсул різного кольору. Препарат потрібно запивати водою, приймати після їжі не більше трьох разів на добу. Тривалість лікування капсулами Анвімакса не повинна перевищити 5 днів. Щоб уникнути передозування необхідно суворе дотримання призначення лікаря.

При вагітності і грудному вигодовуванні

Вживання лікарських засобів небажано при вагітності. В необхідних випадках, коли без ліків не можна обійтися, лікарі вибирають курс лікування препаратами, які мають мінімальне побічна дія. Анотації до препарату містить застереження про протипоказання приймати жінкам Анвімакс при грудному вигодовуванні новонародженого і в період вагітності.

При вагітності на ранніх термінах

Перші тижні є відповідальним періодом у розвитку плоду - відбувається передача спадкової інформації від хромосом батьків, плід сильно вразливий, тому лікарі забороняють вживати препарат. Адже препарат впливає не тільки на вірус, його активні речовини здатні проникати через плаценту і впливати на плід.

За інструкцією препарат призначений для вживання після вісімнадцяти років. Для дітей і підлітків прийом Анвімакса заборонений. Пояснюється це можливістю накопичення активних речовин продукту і несприятливим впливом на розвиток дитячого організму. Небезпека для дітей представляє здатність речовини парацетамол минути гематоенцефалічний бар'єр і впливати на головний мозок.

При призначенні Анвімакса для лікування лікар звертає увагу на прийом хворим інших препаратів. Лікарі враховують такі моменти:

 1. Анвімакс підсилює дію гепарину та гірудин.
 2. Речовини препарату знижують ефективність антидепресантів (Дезипрамін) і контрацептивів.
 3. При поєднанні прийому Анвімакса з барбітуратами може наступити загальна інтоксикація організму. Ефект від вживання самого препарату знижується.
 4. Міститься в Анвімаксе речовина ремантадин повільно виводиться з організму, а прийом циметидину може ще знизити швидкість виведення речовини і привести до інтоксикації.
 5. При одночасному введенні Анвімакса і Бензилпенициллина існує ризик утворення кристалів салицилата натрію.

Людський організм по-різному сприймає вплив активних речовин Анвімакса. При вживанні препарату трапляються побічні ефекти. Інструкція до Анвімаксу попереджає про можливість настання наступних реакцій:

 1. Може статися порушення роботи травної системи, яке проявляється діареєю або метеоризмом.
 2. Вплив на центральну нервову систему Анвімакса може викликати сонливість або збудження, запаморочення, тремор.
 3. Можуть змінитися показники крові.
 4. Відбувається зниження функції підшлункової залози і може підвищитися вміст цукру.
 5. Можуть спостерігатися кропив'янка, почервоніння, свербіж шкіри.

Не можна приймати Анвімакс людям, у яких існує алергічна реакція на один з його діючих речовин. Вживання препарату протипоказано хворим:

 • з хронічними захворюваннями (ерозіями шлунка і кишечника), особливо в період загострення;
 • на гемофілію;
 • гіперкальціємією;
 • гіпертензією;
 • нирковою недостатністю;
 • гепатитом;
 • алкогольною залежністю;
 • саркоидозом.

Слід з обережністю приймати Анвімакс, постійно спостерігаючи у доктора, з діагнозом:

При існуванні непереносимості одного з діючих речовин Анвімакса або наявності протипоказань до застосування доктор призначає для лікування інші препарати. Відомі аналоги лікарського засобу:

 • Афлубін;
 • Вольтарен;
 • Колдрекс Макс Грип;
 • Налгезін;
 • темпалгин;
 • Фервекс.

Препарат є недорогим, Анвімакс можна придбати в аптеці біля будинку або купити в інтернет-магазині (замовити на сайті постачальника за каталогом). Вартість препарату залежить від форми випуску і кількості пакетів в упаковці. Ціни на Анвімакс наведені в таблиці:

Форма випуску та фасування Анвімакса

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

АнвіМакс

Опис актуально на 08.07.2014

 • Латинська назва: AnviMaks
 • Код АТС R05X
 • Діюча речовина: Парацетамол, Кислота аскорбінова, Глюконат Кальцію, Ремантадин, Рутозид, Лоратадин
 • Виробник: ЗАТ «Фармпроект», ТОВ НВО «ФармВІЛАР», ЗАТ «Фармфірми« Сотекс »(Росія)

пероральний порошок (Дозування біологічно активних речовин розрахована на 1 пакетик для разового використання) складається з таких компонентів, як:

В якості допоміжних речовин, які дозволяють основних компонентів надавати більш повне фармацевтичне дію, використовуються:

 • моногідрат лактози- 4,086 г;
 • аспартам- 30 мг;
 • колоїдний діоксид кремнію - 20 мг;
 • гіпромелоза - 10 мг;
 • харчовий ароматизатор зі смаком лимона, меду, чорної смородини або малини - 21 мг.

діючі компоненти капсули П:

 • парацетамолу - 360 мг;
 • прежелатинізований крохмаль - 9 мг;
 • колоїдний діоксид кремнію - 3 мг;
 • моногідрат лактози - 4,2 мг;
 • стеарат магнію - 3,8 мг.

Безпосередньо капсула типу П в своєму складі має:

 • желатин - 94,795 мг;
 • діоксид титану (Е171) - 1,94 мг;
 • синій патентований барвник (Е131) - 0,265 мг.

Склад АнвіМакса в капсулі Р:

 • аскорбінова кислота - 300 мг;
 • моногідрат глюконату кальцію - 100 мг;
 • гідрохлорид римантадину - 50 мг;
 • тригідрат рутину в перерахунку на чистий рутозид - 20 мг;
 • стеарат магнію - 4,8 мг;
 • лоратадин - 3 мг;
 • картопляний крохмаль - 2,2 мг.

Капсула типу Р складається з наступних компонентів:

 • желатин - 94,064 мг;
 • жовтий барвник оксид заліза (Е172) - 0,97 мг;
 • яскраво-червоний барвник (Понсо 4R) (Е124) - 0,511 мг;
 • червоний барвник оксид заліза (Е172) - 0,485 мг;
 • діоксид титану (Е171) - 0,97 мг.

Фармацевтичний препарат можна знайти на аптечних полицях в наступному у вигляді:

 • порошок, використовуваний для приготування розчину і перорального прийому. Випускається з різними смаками, наприклад, лимонним, лимонним з додаванням меду, черносмородиновим, малиновим. Поміщається лікарський порошок в термостійкий пакет, по 3, 6, 12 або 24 штуки в картонній пачці.
 • Капсул для прийому всередину, по 10 штук в чарунковій упаковці. У картонній пачці поміщається 2 контурних пластинки. Капсули можуть бути двох видів: з маркуванням П - тверді, желатинові, синього кольору, вміст яких представляє суміш гранул і порошку білого кольору, іноді з кремовим або рожевим відтінком; Р-капсули - тверді, желатинові, червоного кольору, всередині яких міститься суміш гранул і порошку жовто-зеленого або молочного-білого кольору.

Препарат має широкий спектр фармацевтичних ефектів:

 • жарознижуючий;
 • аналгетичний (знеболюючий);
 • антигістамінний;
 • противірусний;
 • інтерфероногенний;
 • ангіопротекторний.

АнвіМакс є комбінованим препаратом, так як вміщує в своєму складі кілька біологічно активних компонентів. Таким чином терапія даними лікарським засобом є комплексною, навіть при включенні в схему консервативної санації всього однієї позиції, і тому слід звернути увагу на механізми дії кожної складової частини окремо.

Аскорбінова кислота (Хімічний аналог природного вітаміну С) - регулює нормальний перебіг окислювально-відновних реакцій, за рахунок чого сприяє нормалізації проникності капілярного судинного русла. Стимулюючим чином впливає на імунні системи організму, активує природну регенерацію тканин. Також кислота підтримує нормальне функціонування плазмової системи згортання і здатності тромбоцитів до коагуляції.

глюконат кальцію виступає в ролі донатору іонів, які вбудовуються в стінку судин. Тим самим запобігає розвиток підвищеної проникності і ламкості капілярного русла. Таким чином ліквідується геморрагическое ланка запального процесу при грипі або респіраторної вірусної інфекції.

Ремантадин - речовина з високим рівнем специфічності фармацевтичного дії, противірусна активність якого спрямована виключно на вірус грипу типу А. Завдяки його хімічним властивостям блокуються М2-канали вірусу, що порушує здатність рибонуклеопротеидов до звільнення і подальшому проникненню в клітину живого організму. Завдяки таким фармацевтичним здібностям Римантадину гальмується основний шлях відтворення вірусів, що сприятливо відбивається на стані макро організму людини. Також біологічно активний компонент індукує спрямовану вироблення альфа і гамма інтерферонів, стимулюючи тим самим гуморальну ланку імунітету.

лоратадин - типовий блокатор гістамінових рецепторів типу Н1. Як складовий компонент АнвіМакса, він попереджає розвиток набряку прилеглих до уражених шкідливою мікрофлорою тканин, так як перешкоджає генерализованному вивільненню гістаміну (біологічно активний амін, що забезпечує основні прояви запального процесу - припухлість, почервоніння, гіпертермію і так далі).

рутозид - фармацевтичний ангіопротектор, тобто дію даної речовини в першу чергу направлено на збереження цілісності судинної стінки. Для виконання свого завдання складовий компонент порошку зменшує ламкість і проникність капілярів, гальмує агрегацію еритроцитів, збільшує ступінь їх деформації при проходженні мікроциркуляторного русла. Також він знімає набряклість і запалення в локальній ділянці, що додатково зміцнює судинну стінку.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Як і з фармакологічною дією, щоб осягнути фармакокинетические здатності АнвіМакса слід простежити шляхи метаболізму кожного з складових компонентів комбінованого препарату.

парацетамол добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту, максимальна плазмова концентрація досягається вже через півгодини після прийому і становить 4,8 мкг / мл. Речовина здатна проникати через гематоенцефалічний бар'єр і впливати на структури головного мозку. Метаболізується складовою компонента АнвіМакса в печінці, кон'югіруя з сульфатами, глюкуронідами або окислюючись мікросомальними ферментами. Токсичні проміжні продукти обміну утворюється тільки якщо парацетамол проходить перетворення по третьому хімічному шляху з обов'язковою участю глутатіону, цистеїну і меркаптурової кислоти. При недостатній кількості ферментів Р450 метаболіти можуть чинити шкідливу дію на гепатоцити, що призводить до некрозу клітин печінки. Виводяться продукти обміну нирками, період напіввиведення дорівнює 2,8 години, проте при індивідуальні особливості може досягати і 3,5 годин. У літньому віці кліренс активної речовини дещо знижується, що проявляється збільшенням періоду напіввиведення.

абсорбується аскорбінова кислота переважно в порожній кишці. Її всмоктування може гальмуватися захворюваннями шлунково-кишкового тракту, вживанням свіжих фруктів або овочевих соків, великою кількістю лужних напоїв. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається після 4 годин з моменту прийому лікарського засобу і становить приблизно 10-20 мкг / мл. 25 відсотків кислоти зв'язується з білками плазми, решта легко проникає в клітини крові, особливо в тромбоцити і лейкоцити. Хімічна речовина депонується в залізистих органах, печінки і кришталику ока. Аскорбінова кислота здатна проникати через плацентарний бар'єр і впливати на плід.

Метаболізується діючий компонент в печінці, виводиться нирками і через кишечник. Якась частина кислоти може виділятися з потом в незмінному вигляді. Різко прискорюється руйнування «аскорбінки» внаслідок куріння і надмірного вживання етанолу, що призводить до зниження фізіологічних запасів організму.

глюконат кальцію, як і аскорбінова кислота, всмоктується переважно за допомогою тонкої кишки. Адсорбційна здатність залежить від кислотності вмісту шлунково-кишкового тракту, присутності ергокальциферолу. Сильно підстьобує можливість всмоктуватися іонів кальцію їх дефіцит в плазмі крові. Виводиться активний компонент на 80 відсотків кишечником і на 20 відсотків нирками.

Ремантадин повільно абсорбується в травному тракті, його максимальна концентрація в плазмі крові досягається лише через 5-7 годин після прийому фармацевтичного препарату. Близько 40 відсотків разово прийнятої дози після всмоктування здатне зв'язуватися з білками плазми, що забезпечує постійну концентрацію в межах 50-80 нг / мл в крові. Метаболізується в печінці, після чого понад 90 відсотків продуктів обміну виводиться нирками протягом наступних 72 годин. Період напіввиведення становить від 20 до 45 годин. У літньому віці зменшується нирковий кліренс креатиніну, що сприяє накопиченню римантадину в токсичних концентраціях, тому схему консервативного лікування у даної вікової категорії слід строго регулювати з урахуванням індивідуальних показників метаболізму.

обмін рутину багато в чому залежить від стану шлунково-кишкового тракту і макроорганізму в цілому. Час досягнення його максимальної концентрації в плазмі може коливатися від 1 до 9 годин, а період напіввиведення - від 10 до 25 годин. Виділяється продукти обміну рутину з жовчю і в меншій мірі нирками.

лоратадин подібний до аскорбінової кислоти за своїми метаболічним здібностям. Він швидко і досить повно всмоктується з кишечника, що забезпечує накопичення його в плазмі крові вже через 2-4 години після прийому лікарського препарату. Максимальна концентрація становить приблизно 1-3 нг / мл, що забезпечується 97 відсотками разово прийнятої дози через зв'язок з білками плазми. Лоратадин не здатний проникати через гематоенцефалічний бар'єр, а відповідно і побічних ефектів центрального походження після його прийому чекати не варто.

метаболізується активний компонент в печінці під дією ферментів системи цитохрому. Виводиться з жовчю або нирками. період напіввиведення дорівнює 5-15 годин, в залежності від індивідуальних особливостей організму. У пацієнтів з недостатністю нирок хронічного типу або при проведенні процедури гемодіалізу фармакокінетика Лоратадину істотно не змінюється. У літніх людей, що приймають АнвіМакс, максимальна плазмова концентрація зросте приблизно на 50 відсотків.

АнвіМакс служить основним фармацевтичним препаратом, який здійснює етіотропне лікування грипу типу А, тобто за рахунок лікарського засобу проводиться консервативна терапія спрямована на ліквідацію причинних факторів розвитку нозології.

Як симптоматичного лікування АнвіМакс може використовуватися в наступних клінічних ситуаціях:

 • гіперчутливість, ідіосинкразія, придбана або спадкова непереносимість складових компонентів фармацевтичного препарату;
 • патології шлунково-кишкового тракту (особливо в стадії загострення);
 • геморагічний діатез;
 • недостатність жиророзчинного вітаміну К;
 • гемофілія;
 • портальна гіпертензієюя;
 • захворювання щитовидної залози;
 • недостатня кількість тромбоцитів;
 • гостро протікають захворювання печінки і нирок (Гломерулонефрит, пієлонефрит, нефроуролітіаз, ниркова недостатність, гепатити) або хронічні патології в стадії загострення;
 • виражена гіперкальцієміяі гіперкальціурія;
 • хронічний алкоголізм;
 • саркоїдоз;
 • фенілкетонурія;
 • період вагітності і лактації (грудного вигодовування);
 • непереносимість лактози, недостатність всмоктування глюкози і галактози.

Існує ряд захворювання, коли при абсолютних показаннях до застосування фармацевтичного препарату його слід включити в схему консервативної терапії, проте здійснювати прийом лікарського засобу необхідно під контролем кваліфікованого медичного персоналу (рекомендується проходити лікування в умовах цілодобового стаціонару). До таких патологій відносяться:

 • епілепсія;
 • атеросклероз судин головного мозку;
 • цукровий діабет;
 • сидеробластна анемія;
 • підвищену кількість оксалатів в плазмі крові;
 • недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
 • синдром недостатності всмоктування;
 • дегідратація і ексікоз;
 • талассемия;
 • порушення електролітного складу крові;
 • похилий вік (особливо при патологіях серцево-судинної системи, що супроводжуються артеріальною гіпертензією).

Консервативне лікування АнвіМаксом може викликати такі небажані наслідки:

 • З боку центральної нервової системи: Сонливість або підвищена збудливість, тремор, зайва рухливість (гіперкінезія), Запаморочення і головний біль, артеріальна гіперемія шкірних покривів особи.
 • З боку шлунково-кишковий тракт: Диспепсичні розлади, ураження слизової дванадцятипалої кишки і шлунку, сухість ротової порожнини, метеоризм (здуття живота ВНУТРІШНЬОКИШКОВОГО газами), діарея, зниження апетиту.
 • по частині органів кровотворення: Зміна показників крові (необхідні регулярні діагностичні аналізи під час проведення консервативного лікування).
 • З боку інших систем органів: - пригнічення вироблення інсулінуб-клітинами підшлункової залози, глюкоземія, глюкозуріяі виражені маніфестації цукрового діабету, як наслідок. Також комплексний препарат може викликати алергічні реакції, які проявляються у вигляді свербежу, пігментованих висипань, кропив'янки.

Інструкція по застосуванню АнвіМакса (Спосіб і дозування)

Використовується лікарський засіб, незалежно від форми фармацевтичного препарату, перорально, тобто для прийому всередину.

якщо АнвіМакс у вигляді порошку, то слід приготувати розчин, додавши до вмісту пакета половину склянки (приблизно 100 мл) кип'яченої теплої води, перемішати вміст. Негайно вжити всередину. Добова доза - по 1 пакетику 2-3 рази на день. Рекомендується приймати АнвіМакс після їжі, так як адсорбційна здатність шлунково-кишкового тракту стимулюється проходженням харчової грудки. Курс лікування становить зазвичай близько 5 днів. Категорично заборонено самостійно продовжувати лікування.

Інструкція на АнвіМакс в капсулах наказує приймати по 1 штуці 2-3 рази протягом доби. Як і порошок, слід вживати лікарський засіб після їжі, рясно запиваючи водою капсули. Терапевтичний курс становить 5 днів. Якщо поліпшення самопочуття не настав, слід припинити лікування і звернутися до лікаря або кваліфікованого фармацевта. Ні в якому разі не можна самовільно продовжувати консервативну санацію.

Протягом першої доби після прийому підвищеної дози АнвіМакса можуть спостерігатися такі симптоми передозування:

При важкому передозуванні симптоми можуть з'являтися через 48 годин після прийому лікарського засобу і обтяжуватимемося печінковою недостатністю з енцефалопатією і навіть комою (внаслідок накопичення продуктів метаболічного обміну). За відсутності ураженні печінки може розвиватися ниркова недостатність з некрозом тубулярного апарату.

Етіотропного лікування підвищеної концентрації активних компонентів препарату виступає введення донаторов сульфгідрильних груп і попередників синтезу глутатіону (Засоби, що містять метіонін і ацетил цистеїн) Протягом перших восьми годин. В якості симптоматичної санації можна використовувати промивання шлунка або медикаментозно викликати блювоту. Необхідність додаткових терапевтичних заходів визначає лікуючий лікар.

парацетамол - надзвичайно активний складників препарату АнвіМакс, тому список позитивних і не дуже взаємодій біологічного препарату охоплює настільки широкий спектр лікарських засобів. Перш за все, на метаболізм парацетамолу впливають індуктори мікросомального окислення в печінці, етанол і гепатотоксичні препарати. Вони значною мірою збільшують продукцію гідроксильованих продуктів обміну, що при недостатній швидкості їх виведення може викликати розвиток важкої інтоксикації навіть при невеликій добовому дозуванні. Інгібітори мікросомального окислення діють строго протилежно, знижуючи ризик пошкодження клітин печінки і дозволяючи активному компоненту циркулювати в кровоносній руслі триваліше.

Супутнє застосування парацетамолу та антикоагулянтів в комплексній терапії, що часто зустрічається при важкому перебігу респіраторної патології, підвищує ефективність останніх, а відповідно потрібна менша дозування лікарських засобів, що впливають на систему згортання крові.

Тривалий курс лікування барбітуратами може знижувати ефективність парацетамолу. Одночасне застосування разом з метоклопрамідом збільшує швидкість його всмоктування.

Аскорбінова кислота є не менш активною, ніж Парацетамол. Її хімічні впливу дозволяють прискорити метаболічні шляхи препаратів заліза. Так за рахунок зниження валентності з трьох до двох поліпшується їх всмоктування в шлунково-кишковому тракті, а одночасне застосування з дефероксаміном підвищує швидкість виведення лікарських засобів на основі феруму.

при лікуванні заліцілатамі і сульфаніламідними препаратами збільшується ризик розвитку кристалурії, так як прискорюється виведення лікарських засобів і природних метаболітів лужною реакцією. У тому числі більш активно виводяться і алкалоїди, як рослинного, так і тваринного походження.

У підручниках з фармації описано дуже складна взаємодія аскорбінової кислоти і етанолу. Поєднання їх під час консервативної терапії строго протипоказано, так як концентрація вітамінного аналога в крові знижується, а нирковий кліренс етанолу навпаки підвищується. Це створює додаткове навантаження на сечовидільної апарат нирок, що може проявитися збільшенням добовогодіурезу і неспецифічним нефротоксичну дією, як наслідок. Також підвищують виведення аскорбінової кислоти з сечею барбітурати і примідон.

Аскорбінова кислота знижує концентрацію в крові пероральних контрацептивів, що має враховуватися жінками при активному утриманні від вагітності. Однак самостійно підвищувати дозу препаратів також не рекомендується, найкращим виходом з ситуації, що склалася буде додаткова консультація у лікаря.

Окремо варто відзначити можливість взаємодії аскорбінової кислоти і антипсихотичних лікарських засобів. Нейролептики, які складають групу похідних фенотіазину, зменшують свої терапевтичні ефекти, що вимагає негайного втручання в схему консервативного лікування розладів центральної нервової системи.

Ремантадин не настільки активний в хімічному плані складників АнвіМакса, як Парацетамол або Аскорбінова кислота. З клінічно важливих взаємодій слід зазначити тільки посилення збудливого ефекту Доофеіна, стимуляторів мозкової активності і те, що циметидин знижує нирковий кліренс Римантадину на 18 відсотків. Це може використовуватися для зменшення добової дози препарату, щоб зайвий раз не індукувати посилену роботу печінки, уникаючи, таким чином, можливого гепатокосіческого дії.

Відпускається без рецепта в аптечних кіосках.

Зберігати в недоступному для дітей молодшого віку місці, при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

особливі вказівки

Парацетамол може надавати шкідливу дію на печінку, тому при наявності хронічних захворювань даного органу або особам, схильним до вживання Етанолу, слід обов'язково пройти додаткову консультацію у лікаря перед початком прийому АнвіМакса.

Комплексний препарат не чинить видимого дії на здатність до концентрації, уваги або швидкість реакції, проте в період лікування слід бути обережним при керуванні автомобільного транспорту або заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності.

АнвіМакс для дітей

Препарат протипоказаний для застосування в дитячому та юнацькому віці до 18 років.

Застосування фармацевтичного препарату в періоди вагітності і лактації строго протипоказано.

Про лікарському препараті багато і часто пишуть на фармацевтичних форумах і інформаційних сайтах. Відгуки переважно позитивного характеру, адже комплексне засіб дозволяє ліквідувати причинні фактори легеневого захворювання, надаючи також і додаткову симптоматичну терапію, ефективно купируя прояви патології, що знижують якість життя в період хвороби. Знищуючи шкідливі мікроорганізми, АнвіМакс допомагає впоратися з грипом за короткий курс консервативної санації, чого нині показує далеко не кожен фармацевтичний препарат.

Затьмарені побічними ефектами відгуки про АнвіМаксе рідко. Багато, звичайно, пишуть про сонливість, запаморочення або головний біль, проте в переважній більшості ці ознаки є похідною дії токсичних речовин шкідливих мікроорганізмів, а не небажаним реакціями внаслідок лікування. Деякі пацієнти, які проходили терапію АнвіМаксом, повідомляють про диспепсичних розладах, але частота їх проявів ледь перевалює навіть за одну п'яту від всіх лікувалися даними фармацевтичним препаратом, тому не слід приймати їх, як то кажуть, близько до серця.

Чи задоволені комплексним препаратом і кваліфіковані фахівці. Як лікарі, так і фармацевти в один голос рекомендують активне використання АнвіМакса, адже такий широкий спектр діючих компонентів зустрічається далеко не в кожному лікарському засобі, а показання до застосування саме такого набору біологічно активних речовин є строго абсолютними при грипі типу А або гострому респіраторному захворювання , викликаним інфекційної мікрофлорою.

Ціна АнвіМакса на території Російської федерації становить від 100 до 250 рублів.

Вартість препарату в Україні близько 50 гривень за упаковку.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Харківський національний медичний університет

я сьогодні захворіла. була температура 38 почала лікуватися. стало легше і температура знизилася. подивимося що буде далі. коштує 25 р один пакетик. порадив лікар іншого профілю. (сушняк в роті)

П'ю другий день. Мені допомагає. Остерігатися треба нам підробок.

Така дурниця, це не ліки. Ніяких поліпшень. тільки ще гірше від нього, з носа тече ще більше, чхання відразу. голову тисне як в обручі. Коротше, не раджу. або підробка. або зліпили з того що було. вийшло яскрава упаковка, капсули різного кольору ..

Ніколи більше не куплю, не допомагає. Завжди брала колдрекс, а в цей раз нав'язали цей препарат. Тільки час упустила, і затягла хвороба.

Так вийшло місяць тому. Пройшла спалах грипу в нашому місті, ну і під роздачу потрапила я, злягла, нежить, горло болить жахливо, голова розколюється, температура висока весь набір мій. По-перше, мені подобається лікуватися чаями (в саше брала цей препарат), вони мені завжди допомагають. По-друге, діють дуже швидко, за кілька днів буквально стаєш на ноги. У всіх хворобах найголовніше не затягувати з лікуванням. Хороший препарат.

Відмінна річ. Парацетамолу 360 мг - це дуже добре, це європейська норма. Так що ті хто пишуть, що це багато - дуже дурні люди. Але основна фішка це ремантадин, лоратадин і Ангіопротектори (рутин і кальцію глюконат з вітаміном С) і немає фенілефрину. Для людей з гіпертонією - це найкращий склад протизастудного!

Захворіла схоже, гріппом.3 дня тримається температура.Попросіла сусідку купити щось від грипу в аптеке.Прінесла мені 3 пакетика АнвіМакс.Сразу напружило, що туди входить до складу дуже багато на мій погляд парацетомолу, аж 360млг.Знаю, що він дуже шкідливий для нашої печені.Но навіть справа не в том.Она його купила в аптеці за 28 руб за один пакетік.Я зайшла в інет дізнатися про це засіб і що бачу? Пишуть, що його справжня ціна раз в 20 дорожче, там 3 х значне чісло.І що мені тепер думати? Чи то мені принесли підробку (судячи по ціні), то чи в інеті дуже завищені ціни! Чесно, боюся тепер приймати.

Хороший препарат. Мені більше подобаються капсули. У мене температура буває рідко, навіть при грипі. А тут можна синю в якій парацетамол не пити, пити тільки червоні.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Анвімакс: інструкція із застосування капсул і порошку

Діюча речовина: рутозид,

парацетамол, кальцію глюконат,

аскорбінова кислота, ремантадин, лоратадин

Виробник: Фармпроект, Росія

Умова відпустки з аптеки: без рецепта

Анвімакс - високоефективне противірусний ЛЗ з комбінованим складом, має виражену антигістамінну, теплорегулюючі, анальгізірующее і ангіопротеторное вплив.

Препарат Анвімакс призначається для застосування з метою:

 • Симптоматичного лікування інфекційних захворювань, ГРВІ та грипу, що супроводжуються жаром, головним болем, гарячковим станом, хворобливими відчуттями в області м'язів
 • Проведення етіотропної терапії при грипі Т.А.

Виробляються Анвімакс капсули в двох різновидах - П і Р, в кожній з них є різні компоненти.

Капсула П містить 360 мг основного компонента, яким виступає парацетамол. Також є:

 • Лактоза в формі моногідрату
 • стеарат магнію
 • Колоїдний діоксид кремнію
 • крохмаль прежелатинізований
 • Полісорбат.

Усередині капсули типу Р є такі складові:

 • Кислота аскорбінова в дозі 300 мг
 • Глюконат кальцію у вигляді моногідрату - 100 мг
 • Гідрохлорид римантадину в дозуванні 50 мг
 • Рутозид масовою часткою 20 мг
 • Лоратадин дозуванням 3 мг.

Всередині одного пакетика є порошок, до складу якого:

 • Кислоту аскорбінову - 300 мг
 • Парацетамол - 360 мг
 • Глюконат кальцію (моногідрат) - 100 мг
 • Гідрохлорид римантадину - 50 мг
 • Рутозид - 20 мг
 • Лоратадин - 3 мг.

У порошку також присутні:

 • моногідрат лактози
 • Підсолоджувач (аспартам)
 • гіпромелоза
 • Колоїдний діоксид кремнію
 • барвники
 • Ароматизатор лимонно-медовий, чорної смородини, журавлини, малини, лимона.

Ліки надає комплексну дію на організм, купируя прояви гострої симптоматики інфекційно-запального недуги на ранній стадії. Крім цього спостерігається виражене противірусну, протиалергічну, анальгізірующее, інтерфероногенну дію.

Завдяки наявності в порошку і таблетках кількох активних компонентів гальмується розвиток захворювання і усувається гостра первинна симптоматика. Характер впливу препарату на організм пов'язаний з властивостями кожного діючої речовини.

Аскорбінова кислота сприяє регуляції протікання окислювально-відновний процесів, завдяки цьому знижується проникність судинних стінок. Ця речовина має стимулюючу дію на імунну систему, активізує процес регенерації клітин і тканин. Поряд з цим, аскорбінова кислота підвищує коагуляційні здатності плазми.

Кальцію глюконат є специфічним замовником іонів, вбудованих в судинну стінку. Зважаючи на таке дії знижується проникність, а також ламкість самого капілярного русла. При цьому спостерігається ліквідація вогнища запалення при респіраторних недугах і грипі.

Рімантідін проявляє противірусну активність по відношенню вірусу грипу т. А. В результаті впливу рімантідіна на організм блокуються М2-канали вірусу, завдяки чому рібонуклеопротєїди не можуть проникати всередину здорової клітини. Спостерігається гальмування процесу поширення вірусу, паралельно відбувається індукування інтерферонів типу альфа і гамма, це допомагає стимулювати гуморальну ланку імунітету.

Лоратадин відноситься до числа блокаторів особливих рецепторів (тип Н1). Ця речовина попереджає виникнення набряклості в уражених вірусом тканинах через гальмування генералізованого вивільнення гістаміну.

Рутозид відноситься до числа ангиопротекторов, він зберігає цілісність стінок судин. Така дія рутину досягається за рахунок зниження ламкості капілярів і гальмування агрегації еритроцитів. Дана речовина локально усуває набряклість і запальний процес, зміцнює стінки судин.

Ціна на капсули: від 233 до 375 руб.

Анвімакс капсули синюватого і червонуватого відтінку з порошкоподібною вмістом поміщені в блістери по 10 шт. (Капс. П і Р). Всередині пачки міститься 1 блістер з капсулами різного кольору.

Анвімакс порошок містить гранулят білуватого, жовтуватого або світло-зеленого відтінку з вираженим ароматом ягід або фруктів. Розфасований в пакетики. Всередині картонної пачки може розміщуватися 3 пак., 6 пак., 12 пак. або 24 пак. з противірусним засобом.

Анвімакс: інструкція із застосування

Кожен з препаратів повинен прийматися за певною схемою для досягнення вираженого терапевтичного ефекту.

Ціна на порошок: від 79 до 527 руб.

Спосіб застосування ЛЗ для дорослих: пити по 1 капс. П-типу і Р-типу дворазово або трикратно за добу. Зазвичай застосування ліків не перевищує 3-5 дн., В цей період суттєво покращується стан хворого. Чи можна продовжити лікування препаратом при грипі і чи варто його приймати для профілактики, треба запитати у лікаря.

Засіб від застуди (1 пак.) Необхідно розчинити в 100 мл кип'яченої води (бажано гарячої), ретельно розмішуючи розчин ложкою. Разова доза становить 1 пакетик, прийом ліків Анвімакс лимон або з іншими смаковими добавками повинен здійснювати двічі або тричі за добу.

Тривалість терапії не повинна перевищувати 5 днів. При відсутності позитивної динаміки в лікуванні, буде потрібно звернутися до лікаря.

Деяким батькам не відомо зі скількох років можна давати дане ЛЗ дитині. Застосування для дітей молодшої та середньої вікової групи протипоказано. Необхідно проконсультуйтеся з дітьми у педіатра, він підбере найбільш оптимальне лікування, яке дає видимий терапевтичний ефект.

Застосування під час вагітності та ГВ

Анвімакс при вагітності протипоказаний. Вагітним не призначають ці ліки як на ранніх, так і на більш пізніх термінах, так як воно робить негативний вплив на розвиток плода в утробі матері. Лікар може порекомендувати використання іншого препарату, який дозволений при вагітності. Варто відзначити, що жінка повинна проінформувати свого лікаря про те, що вона пила препарати з подібним складом раніше.

При необхідності проведення лікування під час лактації, варто завершити годування дитинки грудьми, тільки потім можна прийняти ліки.

Не слід починати пити ліки в таких випадках:

 • Схильність до розвитку кровотеч в органах шлунково-кишкового тракту
 • Гостре протягом виразкових хвороб шлунково-кишкового тракту
 • Діатез геморагічного типу
 • Недуги ниркової системи і печінки (як в гострій, так і хронічній формі)
 • дефіцит калію
 • гемофілія
 • Важкі патології щитовидної залози
 • Порушення згортання крові
 • Дитячий вік (дитині до 18 років)
 • Вагітність, ГВ
 • алкоголізм
 • фенілкетонурія
 • Підвищена сприйнятливість до компонентів
 • лактозною непереносимість
 • саркоїдоз
 • Гіперкальціємія, а також гіперкальціурія
 • Нефроуролітіаз.

Інших протипоказань до застосування немає.

Не пийте препарат при наявності злоякісних утворень.

Препарат може впливати на концентрацію уваги, тому варто бути особливо обережними під час керування автомобілем і при роботі з точними механізмами.

Перехресні лікарські взаємодії

Прийом гепатотоксичних ЛЗ при мінімальному дозуванні парацетамолу може спровокувати важку ступінь інтоксикації організму.

При одночасному прийомі урикозурических препаратів спостерігається зниження активності одного зі складових Анвімакса - парацетамолу.

При тривалому застосуванні барбітуратів спостерігається різке зниження дії парацетамолу.

Ремантадин здатний підвищувати підбадьорливо такого речовини як кофеїн.

Аскорбінова кислота сприяє прискоренню всмоктування залізовмісних препаратів, але знижує концентрацію КОК в крові. Також віт. З впливає на ефективність антипсихотичних ЛС, істотно знижуючи її.

Анвімакс і антибіотик можуть застосовуватися одночасно.

Анвімакс і алкоголь: сумісність

Лікарі не рекомендують приймати спиртні напої в період лікування.

Під час лікування можуть розвиватися множинні побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту, ЦНС, системи мочевиведенія і кровотворення. Не виключено виникнення алергічних реакцій.

У пацієнтів, що приймають підвищені добові дози, можуть діагностуватися:

 • Порушення з боку шлунково-кишкового тракту (епігастральні болю, діарея, нудота і позиви до блювоти)
 • Погіршення роботи ССС (порушення серцевого ритму, загострення хронічних недуг)
 • ацидоз
 • Блідість шкіри.

Після 48 годин з моменту прийому високої дози ліків можуть проявитися ознаки порушення діяльності печінки. Не виключена ймовірність виникнення печінкових патологій і впадіння в коматозний стан.

Лікування проводиться шляхом введення такого препарату як ацетилцистеїн, також призначається прийом метіоніну. Показано промивання шлунково-кишкового тракту, проведення терапії, спрямованої на усунення спостережуваних симптомів. Специфічного антидоту немає.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігання ліків має здійснюватися при температурі, що не перевищує 25 С, на протязі 2 років.

антигриппина

Natur Produkt, Нідерланди

Препарат надає анальгізірующее, теплорегулюючі, а також протиалергічну дію. Призначається антигриппина для лікування таких інфекційних недуг як ГРВІ, застуда, а також грип. Чинними компонентами виступають парацетамол, хлорфенамін і віт. С. Проводиться у формі шипучих таблеток, а також порошку.

 • Кілька форм випуску
 • Шипучі таблетки призначаються дітям з 3 років
 • Безрецептурний відпуск.
 • Порошок протипоказаний дітям до 15 років
 • Не сумісний з алкоголем
 • Чи не призначається при виразкових недугах органів травлення.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

78 + = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: