Аспікор ціна

One more step

Please complete the security check to access 003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d791b06a1a96463 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Аспікор

Опис актуально на 30.06.2016

  • Латинська назва: Aspicor
  • Код АТС B01AC06
  • Діюча речовина: Ацетилсаліцилова кислота
  • Виробник: Вертекс (Росія)

Допоміжними компонентами є: кроскармелоза натрію, мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію, моногідрат лактози, кислота стеаринова.

Аспікор випускається в таблетованій лікарському вигляді (кишковорозчинні, шипучі, дитячі, в оболонці).

Нестероїдний протизапальний медикамент.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Лікарський засіб у невибіркову порядку гальмує активність ферментів циклооксигеназа 1 і 2 (регулюють синтез простагландинів).

Лікарський препарат Аспікор має аналгетичну (знеболювання), протизапальну та жарознижувальну ефектами.

Активна речовина ацетилсаліцилова кислота сповільнює утворення простагландинів, під дією яких формується гиперальгезия і набряклість. Зниження рівня простагландинів в головному центрі терморегуляції (Переважно Е1) викликає посилене потовиділення, розширення просвіту кровоносних судин шкіри і, як наслідок, зниження температури тіла.

Анальгетична вплив досягається периферичних і центральним діями медикаменту. Аспікор пригнічує синтезування тромбоксану А2 в клітинах крові тромбоцитах, знижує тромбоутворення, адгезію тромбоцитів і їх агрегацію.

У пацієнтів з нестабільним перебігом стенокардії активна речовина ацетилсаліцилова кислота дозволяє знизити летальність, ризик розвитку інфаркту міокарда.

Антиагрегантний ефект триває близько тижня після прийому разової дози.

Добова доза 6 грам і більше підвищує протромбіновий час, пригнічує синтез протромбіну в печінкової тканини.

Ліки Аспікор підвищує частоту геморагічних ускладнень при оперативних втручаннях.

Під дією медикаменту посилюється виведення сечової кислоти (В результаті порушення канальцевої реабсорбції в нирках).

Ліки Аспікор призначають для купірування больового синдрому (Слабка і помірно виражена форми) різного проіcхожденія: мігрень, головний біль, міалгія, корінцевий синдром, альгодисменорея, артралгія, люмбаго, невралгія, зубний біль.

Медикамент застосовують при гарячковому синдромі на тлі інфекційної, запальної патології.

Таблетки Аспікор не призначають при геморрагическом діатезі, при індивідуальній формі непереносимості ацетилсаліцилової кислоти, при бронхіальній астмі, кровотечах з травного тракту, при ерозивно-виразкових ураженнях травної системи, одночасної терапії метотрексатом, виношуванні вагітності (перший, третій триместр), годування груддю та дітям до досягнення п'ятнадцятирічного віку.

Таблетки Аспікор можуть викликати діарею, нудоту, алергічні відповіді у вигляді ангіоневротичного набряку, шкірної висипки і бронхоспазма.

На тлі лікування можливі порушення в роботі нирок і печінкової системи, розвиток синдрому Рейє (Швидке формування печінкової недостатності, дистрофії печінки і енцефалопатії), лейкопенії, тромбоцитопенії, вираженої анемії.

Тривала терапія може супроводжуватися гіпокоагуляцією, ерозивно-виразкові ураження травного тракту, запамороченнями, мігренню, блювотою, порушеннями зорового сприйняття, інтерстиціальним нефритом, кровотечами, папілярних некрозом, преренальної азотемией з гіперкальціємією та гіперкреатинемія, набряком, посиленням симптоматики серцевої недостатності, асептичним менінгітом, підвищенням ферментів печінки, нефротичним синдромом.

Аспікор, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Таблетки Аспікор приймають всередину.

При больовому, гарячковому синдромі медикамент приймають всередину до 3-х грам (рекомендована доза 0,5-1 грам на добу) на 3 прийоми.

Як анальгезирующего і протизапальний засіб Аспікор призначають в дозі 325 мг.

Тривалість терапії не повинна перевищувати більше двох тижнів.

Шипучі форми медикамент необхідно попереднього розчинити в 100-200 мл води. Разове кількість препарату 0,25-1 грам (3-4 рази на день).

При тяжкого ступеня передозування можливі гіпоглікемія, гіпервентиляція, кома, лихоманка, кетоацидоз, серцева і дихальна недостатність.

Необхідна екстрена госпіталізація, вживання активованого вугілля, проведення шлункового лаважу, діурезу, гемодіалізу, терапія за симптомами.

Інструкція по застосуванню Аспікора не рекомендує застосовувати медикамент одночасно з пероральними гіпоглікемічними засобами, вальпроєвої кислотою, метотрексатом, антиагрегантами, тромболітиками, непрямими антикоагулянтами, гепарином, сульфаніламідами, гіпотензивними і урикозуричними засобами, діуретиками.

Ризик шлунково-кишкових кровотеч зростає при одночасній терапії глюкокортикостероїдами і етанолвмісними медикаментами.

Аспікор здатний підвищувати концентрацію барбітуратів, дигоксину, солей літію в плазмі.

Всмоктування ацетилсаліцилової кислоти знижується при лікуванні антацидами.

Гематотоксичних вплив Аспікора зростає при лікуванні мієлотоксичними лікарськими засобами.

Рецепт не потрібно.

У темному, сухому, недоступному для дітей місці при температурі не більше 25 градусів за Цельсієм.

Не більше двох років.

Застосування препарату Аспікор як протизапальний медикаменту обмежено через високого ризику розвитку НПЗП-гастропатії.

Тривалість терапії не повинна перевищувати 5 днів.

В даний час лікарський засіб не призначають при ревматичної хореї, інфекційно-алергічної формі міокардиту, при ревматоїдному артриті, а також при перикардиті і ревматизмі.

Аспікор рекомендується скасувати за 5-7 днів до планової операції.

Тривале лікування вимагає обов'язкового контролю над показниками крові, аналізу калу на приховану кров.

Медикамент здатний надавати тератогенное вплив.

Ацетилсаліцилова кислота виділяється з грудним молоком.

Медикамент може спровокувати гострий напад подагри.

Відгуки про Аспікоре

Відгуки на препарат Аспікор свідчать про добру переносимість і високу ефективність препарату при дотриманні всіх рекомендацій.

Ціна на препарат Аспікор становить 60 рублів.

WER.RU

Освіта: Закінчила Башкирська державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2011 році отримала диплом і сертифікат по Терапії. У 2012 році отримала 2 сертифікати і дипломи за «Функціональної діагностики» і «кардіології». У 2013 році пройшла курси по «Актуальним питанням оториноларингології в терапії». У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом «Клінічна ехокардіографія» і курси за спеціальністю «Медична реабілітація».

Досвід роботи: З 2011 по 2014 рік працювала терапевтом і кардіологом в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа. З 2014 року працює кардіологом і лікарем функціональної діагностики в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа.

Верджінія: На аналізах все ок, на УЗД теж. А біль і виділення були. Сьогодні 5-я свічка. Ттт.

ирина: ми боролися майже 5 лет.человек жіл.а кселода його повільно вбила

Максі: Геп С, генотип 1а, лікуюся 7 тижнів, приймаю Рибавирин + альгерон + Sovriad. Перший місяць це.

Елла: П'ю мелатонін вже років 10, але допомагає він мені тільки в сочитании з седативними.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Аспікор ІНСТРУКЦІЯ

Антиагрегантний ефект зберігається протягом 7 діб після одноразового прийому (більше виражений у чоловіків, ніж у жінок). Знижує летальність і ризик розвитку інфаркту міокарда при нестабільній стенокардії. Ефективний при первинній профілактиці захворювань серцево-судинної системи, особливо інфаркту міокарда у чоловіків старше 40 років, і при вторинній профілактиці інфаркту міокарда.

При прийомі всередину абсорбція повна. Під час абсорбції піддається системної елі-мінаціі в стінці кишечника і в печінці (деацетилюється). Абсорбована частина шви-ро гідролізується холінестеразою плазми і альбумінестеразой, тому період полуви-ведення не більше 15-20 хв. Ацетилсаліцилова кислота всмоктується в проксимальному відділі тонкої кишки. Максимальна концентрація в плазмі крові відзначається в середньому через 3 години після прийому препарату всередину. В організмі циркулює (на 75-90% у зв'язку з альбуміном) і розподіляється в тканинах аніон саліцилової кислоти.

Сироваткова концентрація саліцилатів вельми варіабельна. У новонароджених дітей саліцилати можуть витісняти білірубін із зв'язку з альбуміном і сприяти розвитку білірубінової енцефалопатії. Саліцилати легко проникають в багато тканини і рідини організму, в тому числі в спинномозкову, перитонеальну і синовіальну рідини. Проникнення в порожнину суглоба прискорюється при наявності гіперемії і набряку і сповільнюється в проліферативної фазі запалення. У невеликих кількостях саліцилати виявляються в нервовій тканині, сліди - в жовчі, поті, фекаліях. При виникненні ацидозу велика частина саліцилату перетворюється в неіонізовану кислоту, добре проникаючу в тканини, в тому числі, в мозок. Швидко проходить через плаценту, в невеликих кількостях виводиться з грудним молоком.

Саліцилова кислота метаболізується переважно в печінці з утворенням 4 метаболітів, що виявляються в багатьох тканинах і сечі.

Виводиться переважно шляхом активної секреції в канальцях нирок у вигляді власне саліцилової кислоти (60%) і її метаболітів. Виведення незміненого саліцилату залежить від pH сечі (при защелачивании сечі зростає Іонізація саліцилатів, погіршується їх реабсорбція і значно збільшується виведення). Швидкість виведення залежить від дози: при прийомі невеликих доз період напіввиведення 2-3 год, зі збільшенням дози може зростати до 15-30 год. У новонароджених елімінація са-ліцілат здійснюється значно повільніше, ніж у дорослих.

Показаннями до застосування препарату Аспікор є:

- Профілактика гострого інфаркту міокарда при наявності факторів ризику (наприклад, цукровий діабет, гіперліпідемія, артеріальна гіпертензія, ожиріння, куріння, літній вік), повторного інфаркту міокарда та при підозрі гострого інфаркту міокарда.

- Профілактика інсульту (в тому числі у пацієнтів з тимчасовим порушенням мозкового кровообігу).

- Профілактика минущого порушення мозкового кровообігу.

- Профілактика тромбоемболії після операцій і інвазивних втручань на судинах (наприклад, аорто-коронарне шунтування, ендартеректомія сонних артерій, артеріо-венозне шунтування, ангіопластика сонних артерій).

- Профілактика тромбозу глибоких вен і тромбоемболії легеневої артерії і її гілок (наприклад, при тривалій іммобілізації в результаті великого хірургічного втручання).

Аспікор слід приймати всередину, перед їжею, не розжовуючи, запиваючи великою колі-кість рідини. Препарат призначений для тривалого застосування. Тривалість терапії визначається лікарем.

Профілактика при підозрі гострого інфаркту міокарда

100-200 мг / добу (першу таблетку необхідно розжувати для більш швидкого усмоктув-ня).

Профілактика первинного гострого інфаркту міокарда при наявності факторів ризику - 100 мг / добу.

Профілактика повторного інфаркту міокарда. Нестабільна стенокардія. Профілактичної-тика інсульту і минущого порушення мозкового кровообігу. Профілактика тромбоемболічних ускладнень після хірургічних операцій або інвазивних досліджень - 100-300 мг / добу.

Профілактика тромбозу глибоких вен і тромбоемболії легеневої артерії і її гілок - 100-200 мг / добу.

Алергічні реакції (кропив'янка, набряк Квінке), анафілаксія; нудота, печія, блювання, абдомінальний біль, виразки слизової оболонки шлунка і 12-палої кишки, в т.ч. з перфорацією, шлунково-кишкова кровотеча; підвищення активності «печеночних9raquo; ферментів; бронхоспазм; підвищена кровоточивість, анемія; запаморочення, шум у вухах.

Протипоказаннями до застосування препарату Аспікор є:

- Підвищена чутливість до компонентів препарату та інших нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП).

- Ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту; шлунково-кишкова кровотеча.

- Бронхіальна астма, індукована прийомом саліцилатів і нестероїдних протизапальних засобів, тріада Фернана-Відаля (повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа і навколоносових пазух і нестерпності ацетилсаліцилової кислоти).

- Одночасне застосування з метотрексатом у дозі 15 мг на тиждень і більше.

- Дефіцит лактази, непереносимість лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбция.

- Вагітність (I і III триместр) та період лактації.

- Вік до 18 років.

При подагрі, гіперурикемії, при наявності в анамнезі: виразкових уражень шлунково-кишкового тракту або шлунково-кишкових кровотеч, ниркової та печінкової НЕ-достатності, бронхіальної астми, хронічних захворювань органів дихання, сінної лихоманки, поліпозу носа, лікарської алергії; в II триместрі вагітності; в соче-Британії з метотрексатом у дозі менше 15 мг на тиждень; дефіциті вітаміну К і глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Застосування великих доз саліцилатів в перші 3 місяці вагітності асоціюється з підвищеною частотою дефектів розвитку плоду (розщеплене небо, пороки серця). У II триместрі вагітності саліцилати можна призначати тільки з урахуванням суворої оцінки ризику для плода і користі для матері.

В останньому триместрі вагітності саліцилати високих доз (понад 300 мг / добу) викликають гальмування родової діяльності, передчасне закриття артеріальної протоки у плода, підвищену кровоточивість у матері і плоду, а призначення безпосереднім-ного перед пологами може викликати внутрішньочерепні крововиливи, особливо у недо- ношених дітей. Призначення саліцилатів в останньому триместрі вагітності протидії показано.

Саліцилати та їх метаболіти у невеликих кількостях проникають в грудне молоко.

Аспікор при одночасному застосуванні посилює дію наступних лікарських-них коштів:

- метотрексату за рахунок зниження ниркового кліренсу і витіснення його зі зв'язку з білка-ми плазми;

- гепарину і непрямих антикоагулянтів за рахунок порушення функції тромбоцитів і ви-тиснення непрямихантикоагулянтів із зв'язку з білками плазми;

- тромболітичні і антиагреганти препаратів (тиклопідину);

- дигоксину внаслідок зниження його ниркової екскреції;

- гіпоглікемічних засобів (інсуліну і похідних сульфонілсечовини) за рахунок гіпоглікемічних властивостей самої ацетилсаліцилової кислоти у високих дозах і ви-тиснення похіднихсульфонілсечовини із зв'язку з білками плазми;

- вальпроєвоїкислоти за рахунок витіснення її зі зв'язку з білками плазми;

- інших нестероїдних протизапальних препаратів;

- гіпотензивних лікарських засобів, діуретиків (спіронолактон, фуросемід).

Поєднання ацетилсаліцилової кислоти з антикоагулянтами, тромболітиками і антіагре-гантнимі препаратами супроводжується підвищеним ризиком розвитку кровотечі.

Поєднання ацетилсаліцилової кислоти з метотрексатом супроводжується підвищеною частотою розвитку побічних ефектів з боку органів кровотворення.

Етанол і етанолвмісних лекарственник кошти збільшують шкідливу дію-віє на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, підвищують ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч. Ацетилсаліцилова кислота послаблює дію урікозу-рических препаратів (бензбромарона, судьфінпіразона) внаслідок конкурентної тубу-лярной елімінації сечової кислоти.

Посилюючи елімінацію саліцилатів, системні глюкокортикостероїди (ГКС) послаблюють їхню дію. Підвищує концентрацію дигоксину, барбітуратів, солей літію в плазмі.

Антациди, що містять магній і / або алюміній, уповільнюють і погіршують всмоктування ацетилсаліцилової кислоти. Мієлотоксичності лікарські засоби підсилюють прояв-лення гематотоксичності препарату.

Симптоми (одноразова доза менше 150 мг / кг - гостре отруєння вважається легким, 150-300 мг / кг - помірним, більше 300 мг / кг - важким): синдром саліцилізму (нудота, РВО-та, шум у вухах, порушення зору, запаморочення , сильний головний біль, загальне недо-Моганьі, лихоманка - поганий прогностичний ознака у дорослих).

При хронічному передозуванні концентрація, обумовлена ​​в плазмі, погано корелює-ет зі ступенем тяжкості інтоксикації. Найбільший ризик розвитку хронічної ІНТОКС-кации відзначається в осіб похилого віку при прийомі протягом декількох діб більше 100 мг / кг / сут. У пацієнтів похилого віку початкові ознаки саліцилізму не завжди помітні, тому доцільно періодично визначати вміст саліцилатів в крові: концентрація вище 70 мг% свідчить про помірне або важкому отруєний-ванні; вище 100 мг% - про вкрай важкому, прогностично несприятливому. При отруєні-ванні середнього та тяжкого ступеня необхідна госпіталізація.

Лікування: провокація блювання, призначення активованого вугілля і проносних, постійного-ний контроль за кислотно-основним станом і сольовим балансом; в залежно-сті від стану обміну речовин - введення натрію гідрокарбонату, розчину натрію цит-рата або натрію лактату. Підвищення резервної лужності підсилює виведення ацетил-саліцилової кислоти за рахунок защелачивания сечі. Защелачивание сечі показано при концентрації саліцилатів вище 40 мг% і забезпечується в / в інфузією натрію гідрокар-Бонато (88 мЕкв в 1 л 5% розчину глюкози, зі швидкістю 10-15 мл / год / кг); відновлення процесів-ня об'єму циркулюючої крові і індукція діурезу досягаються введенням натрію гідрокарбонату в тих же дозах і розведенні, яке повторюють 2-3 рази. Слід соблю-дати обережність у літніх хворих, у яких інтенсивна інфузія рідини може привести до набряку легенів. Не рекомендується застосування ацетазоламіду для защелачіва-ня сечі (може викликати ацидоз і посилити токсичну дію саліцилатів). Гемоді-ліз показаний при концентрації саліцилатів більше 100-130 мг%, у хворих з хронічним отруєнням - 40 мг% і нижче при наявності показань (рефрактерний ацидоз, прогрес-ючий погіршення стану, тяжке ураження центральної нервової системи, набряк легенів і ниркова недостатність) . При набряку легень - штучна вентиляція легенів сумішшю, яка збагачена киснем.

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Аспікор - таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, 100 мг.

За 10 або 20 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої.

1, 2, 3 або 6 блістерів по 10 таблеток або 3 контурні чарункові упаковки по 20 таблеток разом з інструкцією із застосування в пачці з картону.

1 таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою, Аспікор :

Активна речовина: ацетилсаліцилова кислота - 0,1 г.

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний (аеросил), стеаринова кислота.

Кишковорозчинна оболонка: кислоти метакрилової і етилакрилату сополімер (метакрилової кислоти сополімер), пропіленгліколь, макрогол 4000 (поліетиленгліколь 4000, поліетиленоксид 4000), титану діоксид, тальк.

Ацетилсаліцилова кислота може провокувати бронхоспазм, а також викликати при-ступи бронхіальної астми та інші реакції гіперчутливості. Факторами ризику є наявність бронхіальної астми в анамнезі, сінної лихоманки, поліпозу носа, хронічних захворювань дихальної системи, а також алергічних реакцій на інші препарати (наприклад, шкірні реакції, свербіж, кропив'янка).

Ацетилсаліцилова кислота може викликати кровотечі різного ступеня виражено-сті під час і після хірургічних втручань.

Ацетилсаліцилова кислота в низьких дозах може спровокувати розвиток подагри у схильних осіб (що мають знижену екскрецію сечової кислоти).

Високі дози ацетилсаліцилової кислоти надають гіпоглікемічний ефект, що необхідно мати на увазі при призначенні її пацієнтам з цукровим діабетом, отримую-щим гіпоглікемічні препарати.

При одночасному застосуванні ГКС і саліцилатів слід пам'ятати, що під час лікування концентрація саліцилатів у крові знижена, а після відміни кортикостероїдів можлива передозуйте-ка саліцилатів.

Не рекомендується поєднання ацетилсаліцилової кислоти з ібупрофеном, оскільки по-следний погіршує сприятливий вплив Аспікора? на тривалість життя.

Перевищення дози ацетилсаліцилової кислоти пов'язане з ризиком шлунково-кишкової кровотечі.

Під час прийому препарату слід з обережністю керувати транспортними средст-вами і займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій ..

аналоги Аспікор

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

43 − 41 =