Аторвастатин ціна 20 мг ціна

Аторвастатин ціна 20 мг ціна

Р-Р ° РїСЂРѕСЃС <, РїРѕСЃС,СѓРїР ° СЋС ‰ РёРμ СЃ РІР ° С € РμРіРѕ IP Р ° РґСЂРμСЃР ° РїРѕС ... ожи РЅР ° Р ° РІС,РѕРјР ° С,РёС ‡ РμСЃРєРёРμ.

ПожР° Р »СѓР№СЃС,Р °, РїРѕРґС,РІРμСЂРґРёС,Рμ З ‡ С,Рѕ РІС <РЅРμ СЂРѕР ± РѕС, - РІРІРμРґРёС,Рμ З † РёС" СЂС <, РёР · РѕР ± СЂР ° Р¶РμРЅРЅС <Рμ РЅР ° РєР ° СЂС,РёРЅРєРμ Ре РЅР ° жмиС,Рμ РєРЅРѕРїРєСѓ "РћС,РїСЂР ° РІРёС,СЊ".

РџРѕСЃР »Рμ СЌС,РѕРіРѕ РІС <СЃРјРѕР¶РμС,Рμ РїСЂРѕРґРѕР» жиС,СЊ РїСЂРѕСЃРјРѕС,СЂ СЃР ° Р№С,Р °.

аторвастатин

3

Опис актуально на 26.01.2015

  • Латинська назва: Atorvastatin
  • Код АТС С10АА05
  • Діюча речовина: Аторвастатин (Atorvastatinum)
  • Виробник: ЗАТ «АЛСИ Фарма»

Одна таблетка містить 21,70 або 10,85 міліграм аторвастатину кальцію тригідрату, що відповідає 20 або 10 міліграмам аторвастатину.

В якості допоміжних компонентів присутні опадрай II, магнію стеарат, аеросил, крохмаль 1500, лактоза, мікрокристалічна целюлоза, кальцію карбонат.

Випускається у вигляді двоопуклих таблеток, вкритих білою оболонкою з плівки.

Даний препарат є гіпохолестеринемічною - конкурентно і селективно інгібує ензим, який регулює швидкість перетворення ГМГ-КоА в мевалонат, надалі переходить в стероли, в тому числі і холестерин.

Зменшення кількості ліпопротеїнів і холестерину в плазмі після прийому ліків здійснюється за рахунок зниження синтезу холестерину в печінці і активності ГМГ-КоА-редуктази, а також підвищення рівня рецепторів ЛПНЩ на поверхні печінкових клітин, завдяки чому підвищується захоплення і катаболізм ЛПНЩ.

У людей з гомозиготною і гетерозиготною сімейною гіперхолестеринемією, змішаною дисліпідемією і ненаследственной гіперхолестеринемією при прийомі цих ліків спостерігається зменшення аполипопротеина Б, загального холестерину і холестерин-ліпопротеїнів з низькою щільністю.

1

Даний препарат зменшує можливість розвитку ішемії і смертності у людей будь-якого віку, що мають інфаркт міокарда без нестабільної стенокардії і зубця Q. Також знижує частоту нефатального і фатального інсульту, загальну частоту кардіоваскулярних захворювань і ризик розвитку фатальних захворювань серця і судин.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Має високу абсорбцію, максимальна концентрація в крові спостерігається після від одного до двох годин після прийому. Біодоступність невисока в зв'язку з пресистемним кліренсом активної речовини в слизовій оболонці шлунка і ефектом «першого проходження через печінку» - складає 12 відсотків. Приблизно 98 відсотків прийнятої дози зв'язується з білками плазми. Метаболізація відбувається в печінці з утворенням активних метаболітів і неактивних речовин. Період напіввиведення становить 14 годин. В ході гемодіалізу не виводиться.

Показання до застосування аторвастатину

Від чого таблетки Аторвастатин? Показання до застосування аторвастатину наступні:

  • для зменшення кількості холестерину і холестерину / ЛПНЩ у людей з гомозиготною сімейною гіперхолестеринемією, коли нефармакологические методи і дієтотерапія не дають належного ефекту;
  • для лікування в поєднанні з дієтою людей з підвищеним рівнем тригліцеридів в сироватці і людей з дисбеталіпопротеїнемією, коли не допомагає дієтотерапія;
  • спільно з дієтою для зменшення підвищених рівнів загального холестерину, тригліцеридів і аполіпопротеїну В і збільшення кількості холестерину ЛПВЩ у людей з комбінованою гіперліпідемією, гетерзіготной несімейної і сімейної гіперхолетерінеміей, первинною гіперхолестеринемією.

Ліки не можна приймати при:

Слід обережно приймати при хворобах скелетних м'язів, травмах, обширних хірургічних втручань, неконтрольованої епілепсії, сепсисі, гіпотензії, порушеннях метаболічного і ендокринного характеру, порушеннях електролітного балансу високої тяжкості, печінкових хворобах в анамнезі та зловживанні алкоголем.

При прийомі даних таблеток можуть спостерігатися:

Ліки Аторвастатин, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Згідно з інструкцією із застосування аторвастатину, препарат приймається під час прийому їжі або незалежно від прийому їжі в будь-який час дня. Доза підбирається в залежності від вихідного рівня холестерину / ЛПНЩ, індивідуального ефекту і цілі лікування. Перед початком застосування ліків рекомендується стандартна гиполипидемическая дієта, якої необхідно дотримуватися протягом усього лікувального періоду.

Початкова доза становить 10 мг один раз на добу, далі може підвищуватися максимум до 80 міліграм один раз в добу. При гомозиготною сімейною гіперхолестеринемії призначається 80 міліграм один раз в добу. При нирковій недостатності і інших хворобах нирок доза в коригуванню не потребує. При печінковій недостатності дозу необхідно знижувати.

При передозуванні може розвинутися рабдоміоліз і порушення функцій печінки. У таких випадках необхідно провести промивання шлунка, після чого прийняти ентеросорбентние препарати. Якщо необхідно, можна провести симптоматичне лікування.

Одночасний прийом з інгібіторами протеаз збільшує концентрацію активної речовини в плазмі крові. Одночасний прийом з ліками, які знижують концентрацію ендогенних стероїдних гормонів (в тому числі з Спіронолактону, Кетоконазолом і циметидин) збільшує можливість зниження ендогенних стероїдних гормонів.

При одночасному прийомі з нікотиновою кислотою, еритроміцином, фібратами і циклоспоринами збільшує можливість розвитку міопатії при лікуванні іншими ліками цього класу.

Симвастатин і Аторвастатин - що краще?

симвастатин - це природний статин, а Аторвастатин - більш сучасний статини синтетичного походження. Хоча вони мають різні шляхи метаболізму і хімічну будову, вони надають схожий фармакологічний ефект. Також вони мають однакові побічні дії, але Симвастатин коштує набагато дешевше аторвастатину, тому за ціновим фактором Симвастатин є більш кращим вибором.

Придбати можна тільки за рецептом.

Зберігати в сухому і темному місці. Температура повітря не повинна перевищувати 25 градусів.

Зберігати препарат можна протягом трьох років.

Аналогами аторвастатину є:

Ціна аналогів трохи нижче самого аторвастатину.

Відгуки про аторвастатину на форумах свідчать про високу ефективність препарату, але варто враховувати, що препарат не можна поєднувати з багатьма іншими речовинами.

Ціна аторвастатину 10 мг на території Росії становить в середньому від 150 рублів. Ціна аторвастатину Тева на території України становить в середньому 330 гривень, ціна аторвастатину 20 мг - в середньому 200 гривень.

  • Інтернет-аптеки Росії Росія
  • Інтернет-аптеки України Україна
  • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

Різниця-Мерседес с (аторвастатин) і Лада все інше. Generic-подібне.

Погоджуся з Ігорем. Дійсно зараз на ціну в аптеці звертаєш увагу постійно. А аптека пропонує аторвастатину і за 250 і за 1500 рублів. І вибрати щось не знаєш який. Пішла до кардіолога і вона мені теж прописала Новостат. Сказала, що в його ефективності впевнена, і за ціною він доступний. Дала рецепт на акцію, за якою дали в аптеці другу упаковку безкоштовно! Вийшло за 2 упаковки 10 мг Новостата я віддала всього 350 рублів. Подивилася в іншій аптеці - там за 1 пачку така ж ціна. Ось тобі і економія. Де ж я раніше була!

Є ще препарат Новостат - теж варто доступно. Даний препарат є брендом-дженериків та його ефективність на рівні

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

One more step

Please complete the security check to access tuymazy.003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d9711eb617b2348 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 4 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: