Авелокс 400 мг ціна інструкція

Авелокс - інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Авелокс, інструкція описує, як лікарський препарат широкого лікувального напряму, який має бактерицидні і антибактеріальними властивостями.

Даний медичний препарат від виробника Байєр, головною діючою речовиною якого є моксифлоксацин, чутливий до безлічі грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, проникаючим в організм людини.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Авелокс, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Авелокс можна прочитати в коментарях.

3

Авелокс випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою і інфузійного розчину.

 • Одна таблетка містить гідрохлориду моксифлоксацину - 436, 8 мг + допоміжні речовини (мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, жовтий оксид заліза, діоксид титану, червоний оксид заліза, моногідрат лактози, кроскармелоза натрію, гіпромелоза, макрогол 4000).

Клініко-фармакологічна група: антибактеріальний препарат групи фторхінолонів.

Показаннями до призначення авелокс є такі захворювання і стану:

 1. Гострий синусит.
 2. Загострення хронічного бронхіту.
 3. Неускладнені інфекції підшкірних структур і шкіри.
 4. Ускладнені інфекції підшкірних структур і шкіри (в тому числі інфікована діабетична стопа).
 5. Ускладнені інтраабдомінальні і полімікробні інфекції (включаючи внутрішньоочеревинні абсцеси).
 6. Неускладнені запальні процеси в органах малого таза (в тому числі ендометрити і сальпінгіти).
 7. Позалікарняна пневмонія, спровокована резистентними до антибіотиків штамами мікроорганізмів.

Згідно з інструкцією Авелокс є антибактеріальним препаратом, що належить до групи фторхінолонів і володіє широким спектром дії. Діюча речовина препарату активно відносно:

 1. Грампозитивних бактерій;
 2. Грамнегативнихбактерій;
 3. Анаеробних мікроорганізмів;
 4. Бактерій, стійких до кислот;
 5. Бактерій атипових форм.

Бактерицидні властивості препарату обумовлені пригніченням ферментативної активності бактеріальних топоізомераз II і IV, які відповідають за самовідтворення, репарацію (здатність клітин виправляти хімічні пошкодження і розриви в молекулах ДНК) і транскрипцію ДНК (перенесення генетичної інформації з ДНК на РНК). Для знищення мікробних клітин необхідно порушити біосинтез їх ДНК.

Згідно з інструкцією із застосування Авелокс призначають дорослим всередину по 400 мг 1 раз / сут. Таблетки слід приймати, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води, незалежно від прийому їжі. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

1

Середня тривалість курсу лікування:

 • Ускладнені інфекції м'яких тканин - 7-21 день;
 • Інфекції черевної порожнини 5-14 днів;
 • Хронічний бронхіт в періоді загострення - 5 днів;
 • Позалікарняна пневмонія (парентеральний + пероральний прийом антибіотика) - 7-14 днів.

Максимальна тривалість лікування авелокс може досягати 21 дня.

Не можна використовувати препарат в таких випадках:

 • при гіпокаліємії;
 • при брадикардії;
 • аритмії;
 • при непереносимості лактози;
 • при наявності серйозних захворювань печінки;
 • дітям до 18 років, в зв'язку з недостатньою кількістю досліджень;
 • при алергії на компоненти засобу, антибіотики цього ряду;
 • при вагітності та годуванні груддю;
 • серцевої недостатності (порушення роботи правого шлуночка);
 • при вроджених або ж набуті захворювання серця, що супроводжуються подовженням інтервалу QT.

Застосовувати з обережністю:

 • при гострій ішемії міокарда;
 • цирозі печінки;
 • при психозах, інших психічних захворюваннях, хворобах ЦНС;
 • при поєднанні із засобами, що впливають на діяльність серця.

В інструкції до авелокс вказані наступні можливі негативні наслідки:

 1. Сверблячка, шкірні висипання;
 2. Загальне нездужання, набряки;
 3. Гіперглікемія, гіперліпідемія, гіперурикемія;
 4. Нудота, блювота, біль у животі, порушення смаку, стоматит, діарея;
 5. Біль у спині, болі в м'язах і суглобах, тендовагініт, розрив сухожилля;
 6. Збільшення числа серцевих скорочень, біль за грудиною, серцебиття, підвищення артеріального тиску;
 7. Запаморочення, порушення сну, почуття депресії, тривоги, сплутаність свідомості, загальна слабкість.

Експериментально встановлено, що введення препарату в дозах 1200 мг і великих одноразово протягом 10 днів не супроводжувалося клінічними ознаками інтоксикації.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися можна прочитати в коментарях.

Середня ціна авелокс, таблетки в аптеках (Москва) 800 рублів.

Препарат відпускається за рецептом.

Хороший якісний антибіотик нового покоління! Досить ефективний! Ціна завелика, але це той випадок, коли співвідношення ціна-якість відповідає дійсності. Лікував запалення легенів цим препаратом без госпіталізації. Препарат досить сильний, самостійно його не приймають! Побічних дій у себе не виявив, принаймні явних. Дотримувався стандартні заходи щодо вживання антибіотиків, нічого надприродного. НЕ вболівайте

Лікар призначила Авелокс при підозрі на бронхіт. Після прийому першої таблетки почалася блювота, але я не звернула увагу, тому як випила її відразу після вечері і вирішила, що просто переїла. Всю ніч боліла голова в потиличній частині, а вранці випила ще одну таблетку і різко погіршився стан: нудота, запаморочення, шум у вухах, тривога, долоні стали мокрі і біль в потиличній частині посилилася. Загалом довелося викликати швидку.

авелокс

Опис актуально на 22.09.2014

 • Латинська назва: Avelox
 • Код АТС J01MA14
 • Діюча речовина: Моксифлоксацин (Moxifloxacin)
 • Виробник: АГ Байєр Хелскер, Німеччина

одна таблетка містить гідрохлориду моксифлоксацину - 436, 8 мг + допоміжні речовини (мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, жовтий оксид заліза, діоксид титану, червоний оксид заліза, моногідрат лактози, кроскармелоза натрію, гіпромелоза, макрогол 4000).

один мілілітр розчину препарату містить діючу речовину моксифлоксацину - 1,6 мг + допоміжні елементи (хлористоводнева кислота, вода, хлорид натрію, 2N розчин гідроксиду натрію).

 • Авелокс (Avelox) випускають у вигляді опуклих рожевих матових таблеток, довгастої форми. На таблетці фаска і напис Bayer на одній стороні, М400 - на інший. В блістерах по 5 або 7 штук, в картонних пачках по 1 або 2 блістери.
 • Препарат також має форму жовто-зеленої прозорої рідини. У флаконах по 250 мл, по одному флакону в пачці або в поліетиленових пакетах такий же ємності, по 12 в пачці.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Діюча речовина - моксифлоксацин - антибактеріальний засіб 4 покоління хінолонів, групи тріфторхінолонов. Володіє широкою антибактеріальну активність. Речовина проникає безпосередньо в клітку, порушує процеси реплікації ДНК-гідрази, це призводить до загибелі бактерії через порушення цілісності клітини. При цьому слід зазначити, що патогенні агенти не встигають виділити значну кількість токсинів, важкоїінтоксикації не виникає.

Ряд механізмів, які призводять до резистентності до цефалоспоринів, макролідів, пеніцилінів, аміноглікозидів, тетрацикліну, не діють в разі моксифлоксацину. Не спостерігається перехресної і плазмидной стійкості. Якщо ж резистентність і виникає, то це відбувається далеко не відразу, через безліч мутацій у шкідливих організмах. рідко виникала перехресна стійкість до хинолонам.

Завдяки доданої в структуру молекули метоксігруппи, на восьмому атомі вуглецю, активність антибіотика підвищується, знижується утворення резистентних штамів.

При використанні пероральних форм ліків, спостерігаються зміни в мікрофлорі кишечника, знижуються концентрації бактерій, необхідних для нормального функціонування шлунково-кишкового тракту. Однак, вже через два тижні після закінчення курсу антибіотика, мікрофлора відновлюється.

За результатами досліджень, проведених в лабораторних умовах in vitro, до Моксифлоксацин чутливі: Gardnerella vaginalis, Streptococcus pyogenes, Streptococcus anginosus, Streptococcus intermedius, Streptococcus agalactiae, Staphylococcus aureus, S. cohnii, S. haemolyticus, S. saprophyticus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus constellatus, група Streptococcus viridans, Streptococcus dysgalactiae, S. epidermidis , S. Hominis. Також чутливість проявляють: Haemophillus influenzae, Moraxella catarrhalis, Legionella pneumophila, Proteus vulgaris, Fusobacterium spp., Prevotela spp., Chlamydia pneumoniae, Mycoplasma pneumoniae, Mycoplasma enitalium, Coxiella burnetii, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma hominis, Legionella pneumophila, Propionibacterium spp., Porphyromonas spp., Haemophillus parainfluenzue, Bordetella pertussis, Acinetobacter baumanii.

Помірною чутливістю володіють: чутливі до ванкомицину і гентамицину штами Enterococcus faecalis; Enterococcus faecium; Klebsiella pneumoniae, Citrobacter freundii, Enterobacter cloacae, Enterobacter cloacae, Enterobacter cloacae, Pseudomonas fluorescens, Stenotrophomonas maltophilia, Morganella morganii, Bacteroides spp., Clostridium spp. та інші.

моксифлоксацин має здатність проникати через плаценту. Це було доведено шляхом проведення досліджень на щурах і мавпах. Спостерігалися випадки збільшення частоти викиднів, неправильного формування скелета, передчасних пологів і зниження маси плода, навіть при використанні доз, трохи перевищують терапевтичні.

При пероральному прийомі препарату, антибіотик швидко і практично повністю всмоктується і потрапляє в кровотік. Близько 90% ліків виявляється в плазмі крові вже через півгодини, а через 4 досягає свого максимуму. Якщо засіб приймають під час їжі, показники Сmax і час всмоктування змінюються, але в незначній мірі.

При інфузорна введенні, вже до кінця ін'єкції досягається максимальна концентрація, вона становить на 25% більше, ніж при прийомі таблеток. Антибіотик швидко зв'язується з альбуминами (50%) та іншими білками плазми, розноситься по всьому організму, досягаючи безлічі органів-мішеней. Антибіотик легко виявити в незміненому вигляді в слині, черевної порожнини, інтерстиціальноїрідини, перитонеальній рідині і статевих органах.

Частина препарату в організмі зазнає биотрансформацию і виводиться через нирки і шлунково-кишковий тракт. утворилися метаболіти не роблять негативного впливу на тканини і органи.

Через 12 годин після прийому антибіотика, його плазмова концентрація знижується в половину, тому доцільно прийняти наступну дозу кошти. відбувається часткова канальцеву реабсорбция в нирках. Четверта частина незміненого моксифлоксацину виводиться через нирки і ще 22% з калом.

Істотних змін у фармакокінетичних показниках у пацієнтів із захворюваннями нирок і печінки в залежності від віку і раси виявлено не було.

Препарат призначають для лікування інфекцій і запалень, спричинених чутливими до його дії агентами:

Препарат не призначають:

Слід дотримуватися обережності:

Препарат добре досліджений. З результатів постмаркетингових досліджень і клінічних випробувань можна зробити висновок про частоту і характер виявляються побічних реакцій.

Найбільш частими і поширеними з ефектів є нудота, діарея і блювота.

З частотою менше 3% зустрічалися:

Рідко і дуже рідко спостерігалися:

Інструкція по застосуванню (Спосіб і дозування)

Таблетки приймають, не розжовуючи і не розділяючи, незалежно від прийому їжі.

Згідно з інструкцією на Авелокс 400 мг, для дорослих добова доза становить по одній таблетці або по 400 мг антибіотика.

Тривалість і режим прийому повинен визначати лікар, залежно від тяжкості інфекції, його ефективності і чутливості пацієнта.

Як правило, на початку лікування призначають препарат в уколах, потім, після настання поліпшень, можуть призначити таблетки.

при гострому синуситі і неускладнених інфекціях шкіри і тканин тривалість прийому антибіотика становить один тиждень.

При неускладнених інфекціях органів малого таза курс лікування становить два тижні.

При ускладнених інфекціях шкіри і структур під шкірою терапія проводиться ступінчасто і триває від 5 днів до двох тижнів.

У осіб, що мають порушення в роботі нирок і печінки, літніх людей, і для різних етнічних груп корекція дози не проводиться.

Інструкція по застосуванню авелокс для ін'єкцій

Використовувати тільки прозорий розчин, без осаду або помутніння.

Внутрішньовенно препарат вводять довго, протягом 60 хвилин, як мінімум, не розбавляючи. Також нерідко антибіотик змішують з допомогою Т-образного перехідника з водою для ін'єкцій, розчином хлориду натрію (0,9% або 1 М), розчином глюкози (5%, 10%, 40%), розчином ксиліту 20%, розчином Рінгера. Приготована суміш може зберігатися при кімнатній температурі протягом 24 годин.

В одному шприці або крапельниці інші засоби не змішують.

Даних про передозування засобом не так багато.

При вживанні до 1200 мг за один раз або по 600 мг за 10 днів побічних ефектів зареєстровано не було.

Якщо ж передозування засобом все-таки відбулася, слід провести симптоматичну терапію з ретельним контролем серцевого ритму.

Відразу ж після прийому надвеликих доз таблетованій форми кошти можна прийняти ентеросорбенти, це знизить ймовірність виникнення побічних реакцій.

Засіб добре поєднується з атенололом, теофіліном, препарати кальцію, ранітидин, пероральними контрацептивами, интраконазолом, морфіном, Глібенкламідом, дигоксином, варфарином, пробенецидом.

Однак, при поєднанні з непрямими антикоагулянтами слід враховувати і періодично перевіряти МНО, правильно коригувати дозу антибіотика.

При поєднанні з антацидами, полівітамінами і мінералами утворюються хелатні комплекси з полівалентними катіонами, концентрація антибіотика в крові знижується. У зв'язку з цим, слід дотримуватися інтервалу 4 години між прийомом препаратів.

Якщо поєднувати ліки з активованим вугіллям або іншими ентеросорбентами, то біодоступність препарат сильно знижується (приблизно на 80%). При внутрішньовенному введенні цей показник досягає 20%.

Розчин для інфузій не можна вводити з 10% і 20% р-ом хлориду натрію, р-ом натріюгідрокарбонату 4,2% і 8,4%.

Для придбання авелокс слід мати при собі рецепт.

Таблетки зберігають в сухому, прохолодному місці, недоступному дітям.

Розчин для інфузій - при температурі 15-25 градусів.

Таблетки, флакони скляні - 5 років.

Полімерні контейнери - 3 роки.

Відгуки про авелокс

Відгуки лікарів про авелокс розходяться. Хтось вважає його сильним і досить ефективним антибіотиком і призначає його навіть від грипу і застуди, при пієлонефриті, кишкової палички і хламідіоз. Деякі ж вважають його недостатньо ефективним, зате володіє значними побічними ефектами.

Відгуки на форумах теж неоднозначні. Багатьох бентежать виникають побічні реакції у вигляді нудоти і втрати апетиту. Однак пацієнти погоджуються, що це досить сильний і дієвий антибіотик.

Ціна авелокс становить приблизно 800 рубля за 5 таблеток.

Купити в Москві препарат в скляному флаконі, ємністю 250 мл буде коштувати приблизно 1300 рублів.

Ціна аналогів може значно відрізнятися від оригіналу.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Рятує завжди від синуситу. Вікторія з попереднього відкликання-навіщо дали дитині, якщо чорним по білому написано, що до 18 років не можна?

У мене глюки від цього препарату (((((

викликав набряк Квінке у моєї доньки

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Авелокс (Avelox)

Авелокс - це антибактеріальний препарат, що відноситься до групи фторхінолонів і надає бактерицидну дію на чутливі до нього мікроорганізми.

Даний лікарський засіб має широкий діапазон антибактеріальної активності у відношенні не тільки Грам-позитивних і Грам-негативних бактерій, але і анаеробів, атипових збудників і кислотостійких мікроорганізмів.

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про Авелокс: повну інструкцію із застосування до даного лікарського засобу, середні ціни в аптеках, повні та неповні аналоги препарату, а так само відгуки людей які вже застосовували Авелокс. Хочете залишити свою думку? Будь ласка, пишіть в коментарі.

Клініко-фармакологічна група

Антибактеріальний препарат групи фторхінолонів.

Препарат відпускається за рецептом.

Скільки коштує авелокс? Середня ціна «Авелокс таблетки 400 мг 5 шт.» В аптеках знаходиться на рівні 700 рублів.

Форма випуску, склад і упаковка

Авелокс таблетки, вкриті оболонкою:

 • 1 таблетка містить моксифлоксацину (у формі гідрохлориду) - 400 мг

в коробці 1 блістер по 5 або 7 шт., або в коробці 2 блістери по 5 шт.

Авелокс розчин для інфузій:

 • 1 флакон містить моксифлоксацину (у формі гідрохлориду) - 400 мг

інші інгредієнти: натрію хлорид, натрію гідроксид, соляна кислота, вода д / і.

250 мл -1 флакон в коробці.

Авелокс розчин для інфузій:

 • 1 пакет містить моксифлоксацину (у формі гідрохлориду) - 400 мг

інші інгредієнти: натрію хлорид, натрію гідроксид, соляна кислота, вода д / і.

250 мл - пакети поліолефінові (1) - пакети поліетиленові, ламіновані фольгою (12) в коробці.

Моксифлоксацин - бактерицидний антибактеріальний препарат широкого спектра дії фторхінолонового ряду. Бактерицидну дію препарату зумовлена ​​пригніченням бактеріальних топоізомераз II і IV, яке призводить до порушення біосинтезу ДНК мікробної клітини і, як наслідок, до загибелі мікробних клітин. Мінімальні бактерицидні концентрації препарату в цілому співпадають з його мінімальними ингибирующими концентраціями.

Механізми, що призводять до розвитку стійкості до пеніцилінів, цефалоспоринів, аміноглікозидів, макролідів і тетрациклінів не порушують антибактеріальну активність моксіфлок-саціна. Перехресної стійкості між цими групами антибактеріальних препаратів і моксифлоксацином не відзначається. До сих пір також не спостерігалося випадків плазмідної стійкості. Загальна частота розвитку стійкості дуже незначна (10 7 - 10 10). Резистентність до моксифлоксацину розвивається повільно шляхом множинних мутацій. Багаторазове вплив моксифлоксацину на мікроорганізми в концентраціях нижче мінімальної інгібуючої концентрації (МІК) супроводжується лише незначним збільшенням МІК. Відзначаються випадки перехресної стійкості до хінолонів. Тим не менш, деякі стійкі до інших хінолонів грампозитивні та анаеробні мікроорганізми зберігають чутливість до моксифлоксацину.

Моксифлоксацин in vitro активний відносно широкого спектра грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, анаеробів, кислотостійких бактерій і атипових форм, таких як Mycoplasma, Chlamidia, Legionella, а також бактерій, резистентних до ß-лактамних і мафолідним антибіотиків.

Головними показаннями до призначення Авелокс є такі стани / захворювання:

 • Інфекційних процесах легенів і ЛОР-органів;
 • Інтраабдомінальних та урогенітальних інфекціях;
 • Інфекційних захворюваннях м'яких тканин і шкірних покривів.

Активність авелокс проявляється щодо широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, бактерій, резистентних до бета-лактамних і макролідних антибіотиків, кислотостійких бактерій і атипових форм мікроорганізмів, а також анаеробних бактерій, стійких до медикаментозного впливу.

Протипоказаннями до використання препарату є такі стани:

 1. Наявність в анамнезі патології сухожиль, що виникла внаслідок лікування антибіотиками хінолонового ряду;
 2. вагітність;
 3. Лактація (грудне вигодовування);
 4. Вік до 18 років;
 5. Підвищена чутливість до моксифлоксацину, інших хінолонів або будь-якого іншого компоненту препарату;
 6. У доклінічних і клінічних дослідженнях після введення моксифлоксацину спостерігалася зміна електрофізіологічних параметрів серця, що виражалося в подовженні інтервалу QT. У зв'язку з цим, застосування моксифлоксацину протипоказане у пацієнтів наступних категорій: вроджені чи набуті документовані подовження інтервалу QT, електролітні порушення, особливо Некорригированная гіпокаліємія; клінічно значуща брадикардія; клінічно значуща серцева недостатність зі зниженою фракцією викиду лівого шлуночка; наявність в анамнезі порушень ритму, що супроводжувалися клінічною симптоматикою;
 7. Моксифлоксацин не можна застосовувати з іншими препаратами, які подовжують інтервал QT;
 8. У зв'язку з наявністю у складі препарату лактози, його прийом протипоказаний при уродженій непереносимості лактози, дефіциті лактази, глюкозо-галактозної мальабсорбції (для таблеток);
 9. У зв'язку з обмеженою кількістю клінічних даних застосування моксифлоксацину протипоказане пацієнтам з порушенням функції печінки (клас С за класифікацією Чайлд-П'ю) і пацієнтам з підвищенням трансаміназ більш ніж в 5 разів вище верхньої межі норми.

З обережністю слід призначати препарат при захворюваннях ЦНС (в т.ч. при захворюваннях, підозрілих щодо залучення ЦНС), що привертають до виникнення судомних нападів і знижують поріг судомної готовності; у пацієнтів з психозами і / або психіатричними захворюваннями в анамнезі; у пацієнтів з потенційно проаритмичними станами, такими як гостра ішемія міокарда і зупинка серця, особливо у жінок і пацієнтів похилого віку; при myasthenia gravis; при цирозі печінки; при одночасному прийомі з препаратами, що знижують вміст калію; у пацієнтів з генетичною схильністю або фактичним дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Безпека застосування моксифлоксацину при вагітності не встановлена ​​і його прийом протипоказаний. Описані випадки оборотних ушкоджень суглобів у дітей, які отримують деякі хінолони, проте не повідомлялося про прояв цього ефекту у плода (при застосуванні матір'ю під час вагітності).

У дослідженнях на тваринах була показана репродуктивна токсичність. Потенційний ризик для людини невідомий.

Як і інші хінолони, моксифлоксацин викликає ушкодження хрящів великих суглобів у недоношених тварин. У доклінічних дослідженнях було показано, що невелика кількість моксифлоксацину виділяється з грудним молоком. Дані про його застосування у жінок під час лактації відсутні. Тому призначення моксифлоксацину в період грудного вигодовування протипоказано.

Інструкція по застосуванню Авелокс

В інструкції із застосування зазначено, що таблетки Авелокс призначають всередину по 400 мг 1 раз / сут. Їх слід приймати, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води, незалежно від прийому їжі. Не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Тривалість лікування авелокс при прийомі всередину визначається тяжкістю інфекції та клінічним ефектом і становить: при загостренні хронічного бронхіту - 5-10 днів; при пневмонії загальна тривалість ступінчастої терапії (в / в введення з подальшим прийомом всередину) - 7-14 днів спочатку в / в, потім всередину, або 10 днів всередину; при гострому синуситі і неускладнених інфекціях шкіри та м'яких тканин - 7 днів; при ускладнених інфекціях шкіри і підшкірних тканин загальна тривалість ступінчастої терапії (в / в введення з наступним прийомом внутрішньо) складає 7-21 день; при ускладнених інтраабдомінальних інфекціях загальна тривалість ступінчастої терапії (в / в введення препарату з наступним прийомом внутрішньо) складає 5-14 днів; при неускладнених запальних захворюваннях органів малого таза - 14 днів. Тривалість лікування авелокс може досягати 21 дня.

Зміни режиму дозування у пацієнтів літнього віку не потрібна.

Ефективність та безпечність застосування моксифлоксацину у дітей і підлітків не встановлена.

Пацієнтам з порушеннями функції печінки зміни режиму дозування не потрібна.

У пацієнтів з порушенням функції нирок (в т.ч. при важкому ступені ниркової недостатності з КК ≤30 мл / хв / 1,73 м2), а також у пацієнтів, які перебувають на безперервному гемодіалізі та тривалому амбулаторному перитонеальному діалізі, зміна режиму дозування не потрібно.

У пацієнтів різних етнічних груп зміни режиму дозування не потрібна.

Прийом препарату може призвести до розвитку негативних побічних реакцій з боку різних органів і систем організму, до них відносяться:

 1. З боку органів шлунково-кишкового тракту: болі в животі, нудота, діарея, блювання, диспепсія, порушення показників печінкових тестів. Значно рідше спостерігалися інші побічні ефекти.
 2. З боку серцево-судинної системи: тахікардія, периферичні набряки, підвищений тиск і серцебиття, біль у грудях.
 3. З боку опорно-рухового апарату: біль у спині, артралгії, міалгії.
 4. З боку нервової системи: безсоння, запаморочення, нервозність, сонливість, відчуття тривоги, тремор, парестезії, сплутаність свідомості, депресія, астенія, відчуття загального дискомфорту.
 5. Алергічні реакції: висип, свербіж, кропив'янка.
 6. З боку органів чуття: амбліопія, порушення смаку.
 7. З боку сечостатевої системи: вагінальний кандидоз, вагініт.

При появі болю в суглобах або в сухожиллях при прийомі авелокс препарат відміняють, щоб не допустити розриву сухожилля.

У пацієнтів з епілепсією Авелокс може провокувати судоми.

При розвитку важкої діареї на тлі прийому авелокс, його відміняють.

Прийом антацидів і ентеросорбентів, а також препаратів, до складу яких входить залізо, алюміній і магній повинен відбуватися в різний час з авелокс, різниця повинна становити не менше 4 годин.

Препарат не застосовується для лікування дітей.

Відгуки лікарів про авелокс розходяться. Хтось вважає його сильним і досить ефективним антибіотиком і призначає його навіть від грипу і застуди, при пієлонефриті, кишкової палички та хламідіоз. Деякі ж вважають його недостатньо ефективним, зате володіє значними побічними ефектами.

Відгуки на форумах теж неоднозначні. Багатьох бентежать виникають побічні реакції у вигляді нудоти і втрати апетиту. Однак пацієнти погоджуються, що це досить сильний і дієвий антибіотик.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Перед використанням аналогів проконсультуйтеся з лікарем.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 5 років.

Доксициклін: інструкція та відгуки людей

Диоксидин: інструкція із застосування

Таблетки Граммидин: інструкція та відгуки людей

Для чого застосовується мазь Гиоксизон: інструкція та відгуки

Очні краплі і мазь Декса Гентамицин

один коментар

У дочки (27 років), після прийому 1 таблетки відразу почалася нудота, слабкість, серцебиття, болі в шлунку. Я подзвонила лікаря, вона пояснила, що це важче переносяться препарат, але дуже дієвий, особливо якщо інші антибіотики не допомагають. Дочка дійсно не може вже місяць, вилікувати гайморит. Авелокс лікують навіть туберкульоз, сказала наш лікар. А приймати його, краще прямо перед сном, так вона сказала.

Додати коментар Скасувати відповідь

Популярне

 • Фракція АСД 2 застосування для людини: інструкція
 • Плями на тілі схожі на лишай: причини і лікування
 • З яких причин з'являється світлий кал у дорослих?
 • Чим лікувати простатит у чоловіків - ліки і ознаки недуги
 • Як швидко вивести вошей і гнид в домашніх умовах
 • Рожевий лишай у людини: причини і лікування, фото
 • Лишай у людини: фото, ознаки та лікування

Противірусні препарати - недорогі і ефективні.

проводити лікування захворювань може тільки кваліфікований лікар.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

14 − = 11

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: