Азитрал інструкція із застосування ціна відгуки

Содержание

Азитрал - інструкція із застосування + відгуки і аналоги

Пацієнти нерідко задаються питанням: Азитрал - це антибіотик чи ні. Так, напівсинтетичний антибіотик Азитрал, відноситься до групи макролідів і є похідним азалідів. Механізм дії - бактерицидний, виникає в результаті формування стійкого комплексу активного компонента з малої субодиниці рибосоми вірулентних штамів бактерій. Відбувається порушення процесів транскрипції і трансляції при реплікації нуклеїнових кислот, в результаті чого клітина гине.

Азитрал інструкція із застосування

Встановлено, що антибактеріальну речовину дифундує в кровотік і досягає дихальних, сечостатевих органів, а також гладкої мускулатури і дерми. Рівень лікарського речовини в тканинах і органах вище, ніж в плазмі крові майже в 40 разів. Даний факт обумовлений низьким рівнем зв'язування антибіотика з білками крові.

Можливість Азитрал депонуватися лізосомальних органелах клітин обумовлює його високу ефективність для лікування внутрішньоклітинних інфекцій. В ході клінічних випробувань встановлено, що клітини імунної системи ефективно транспортують активну антибактеріальну речовину в місце патологічного запалення. Звільняючись при фагоцитозі (НЕ пригнічуючи його), Азитрал пригнічує життєдіяльність патогенних мікроорганізмів.

3

Відзначено, що концентрація лікарської речовини в інфікованих тканинах достовірно вище, в порівнянні зі здоровими. Підтверджено також кореляція між ступенем тяжкості захворювання і рівнем змісту ліки в тканинах і органах. Після останнього прийому ліки руйнується в печінці і виводиться з плазми крові разом з сечею.

Спектр протимікробної активності

Медикаментозний засіб відноситься до антибіотиків широкого спектру дії.

 • сімейство Streptococcaceae - овоїдні грам + патогенні прокаріорти, збудники інфекційних процесів переважно дихальних шляхів;
 • сімейство Staphylococcaceae - умовно-патогенні грам + штами, що викликають захворювання при певних умовах (зниження імунітету, супутні патології). В даний час медики усього світу стурбовані штамів MRSA, який стійкий до всіх відомих груп антибіотиків. Для запобігання поширенню резистентних золотистих стафілококів важливо застосовувати антибіотик виключно при гострій необхідності, точної ідентифікації збудника і встановлення його чутливості до лікарського засобу;
 • грам-паличка інфлюенци - збудник захворювань дихальних шляхів (грип, пневмонії, менінгіту). Є першим свободноживущей бактерій, ніж геном був повністю розшифрований;
 • сімейство Alcaligenaceae (B. pertussis, B. parapertussis) - грамнегативні коккобацілламі, збудники коклюшу і паракашлюку. Більшою мірою захворювань схильні пацієнти молодшого віку. Встановлено, що єдиним носієм даних мікроорганізмів в природі є людина;
 • грам-гонококові бактерії - збудники захворювань, що передаються статевим шляхом, які характеризуються гнійними виділеннями з органів сечостатевої системи;
 • монотипний рід гарднерел - анаеробні штами, представники індігенной мікрофлори піхви жінок. При зниженні імунітету починають активно рости і розмножуватися, займаючи переважне становище в біотопі. Відомо, що бактерії резистентні до багатьох інших груп антибіотиків;
 • хелікобактерну бактерії, які, ймовірно, є однією з головних причин ініціювання процесів розвитку гастриту і виразок.

Важливо: Азитрал не призначають для терапії інфекцій, викликаних грампозитивними мікроорганізмами, стійкими до еритроміцину.

У складі 1 капсули входить:

 • біологічно активна речовина - дигідрат азитроміцину (250 або 500 мг);
 • допоміжні компоненти: зневоднена лактоза, клейстер - кукурудзяний крохмаль, додецилсульфат натрію, магнію Mg, оксид четирехвалентного титану, дистильована вода, ніпагін, ефір пара-гідроксибензойної кислоти, желатин.

Випускається Індійської фармацевтичною компанією в щільних желатинових капсулах нульового розміру, корпус кожної капсули пофарбований у білий колір, а вміст - білий порошок антибіотика. Виробнича упаковка медикаментозного засобу складається з картонної пачки, в якій міститься 6 (250 мг) або 3 (500 мг) фольгіровнаних блістерів в кожній. До кожної упаковці прикладається інструкція із застосування.

Фото упаковки Азитрал 500 мг 3 капсули

Rp: Caps. Azitliromycini 0,25.

1

S: Всередину 1-й день 2 к., Потім по 1 к. 1 р / д.

Антибіотик в роздрібних аптеках відпускається виключно за рецептом, який виписує лікар. Для підбору Азитрал з основним активним компонентом азитромицином необхідно поставити точний діагноз і виділити збудника, у якого буде достовірно встановлено чутливість до макролідів.

Патології, при яких ефективно лікування даними ліками:

 • інфекції, локалізовані в верхніх і нижніх дихальних шляхах людини і ЛОР-органах;
 • скарлатина, для якої характерні дрібні висипання, інтоксикація організму і різке підвищення температури тіла;
 • запалення дерми і м'яких тканин (хронічні струпи, рожістие захворювання, складні дерматози);
 • кліщовий бореліоз - трансмісивна патологія, що характеризується поліморфізмом симптомів. Успіх терапії залежить від правильності обраної тактики лікування і стадії захворювання. При важких стадіях можлива постановка питання про працездатності пацієнта;
 • язи шлунка і дванадцятипалої кишки, в поєднанні з іншими лікарськими засобами.

Антибіотик призначають людям з аритмією, вагітним, а також з патологіями нирок і печінки, в разі якщо захворювання загрожує життю пацієнта. Строгими протипоказаннями є наявність в анамнезі ниркової і печінкової недостатності, ГВ, вік пацієнта до 12 років, а також індивідуальна непереносимість до макролідів і азитромицину зокрема.

Режим дозування ліків передбачає прийом не частіше 1 разу на добу, при цьому, не пізніше, ніж за 1 годину до прийому їжі або через 2 години після їжі.

При терапії запальних процесів органів дихання дорослих пацієнтів -0,5 гр за один прийом. Тривалість курсу антибіотикотерапії-п'ять днів.

Для лікування патологій дерми дорослих необхідно приймати 1 гр Азитрал в перший день терапії, а потім добову дозу знижують в 2 рази. Максимально допустима курсова доза розраховується індивідуально і залежить від тяжкості стану хворого.

Легка і середня стадія уретриту і цервіциту успішно лікується одноразовим прийомом 1 гр медикаментозного препарату. Кліщовий енцефаліт передбачає режим дозування аналогічний описаному при інфекціях шкіри та м'яких тканин. При виразках, при яких висівається хелікобактерну мікроорганізми, призначається 1 гр ліки в добу протягом трьох днів, як частина комплексної терапії.

Азитрал можна давати дітям з 12 років, при цьому розраховуючи необхідну дозу: 10 мг на 1 кг маси тіла дитини не частіше 1 разу на добу протягом 3 днів.

Встановлено, що антибіотик тривалий час (від 5 до 7 днів) зберігається в тканинах людини в дозі, достатній для інгібування процесів життєдіяльності патогенних штамів бактерій. Даний факт дозволив скоротити курс антибіотикотерапії до 3-5 днів, що вигідно відрізняє дані ліки від інших антибіотиків.

Частота негативних симптомів, що виникають після першого прийому антибіотика вище, ніж на 2 і наступні дні лікування. Максимальна поширеність негативних ефектів не перевищує 1 випадку на 10 000 пацієнтів. Дотримання режиму дозування і рекомендацій лікаря зводять ризик до мінімуму.

 • Шлунково-кишкового тракту: розлад травлення, болі в ділянці живота, непрохідність жовчі в кишечник, збільшення активності ферментів печінки. У хворих молодшого віку - гастрит, анорексія;
 • ССС: больовий синдром в скроневій і тім'яній ділянці, втрата орієнтації в просторі, підвищена стомлюваність і сонливість, можливо стан тривоги і нервозності;
 • сечостатева система: молочниця;
 • алергія негайного й уповільненого типів: почервоніння, свербіж шкіри, висипання.

При передозуванні спостерігається втрата слуху, діарея і блювота. Скасування прийому препарату призводить до відновлення нормального функціонування організму людини.

Випробувань по встановленню впливу Азитрал на онкогенез дитини не було проведено, тому немає достовірної інформації про абсолютну безпечність медикаментозного препарату. При відсутності альтернативних ліків лікування азітралом вагітної жінки проводиться під суворим наглядом лікаря. Необхідно припинити ГВ під час антибіотикотерапії ліками, так як активна речовина проникає в грудне молоко і може пригнічувати розвиток симбіотичного мікрофлори кишечника дитини.

В інструкції, що додається до антибіотика немає пункту, присвяченому можливості одночасного застосування Азитрал і спиртних напоїв. Однак достеменно встановлено, що вони не сумісні. Спирт сильно знижує здатність активної речовини дифундувати в плазму крові, а значить і його терапевтичну ефективність.

Одночасне застосування ліків з алкоголем може призвести до того, що інфекційні агенти в результаті мутації вироблять механізми стійкості до невеликих концентрацій азитроміцину. При цьому потрібно призначення більш сильного антибіотика, який зупиняє ріст і розвиток не тільки патогенних штамів, а й індігенной мікрофлори. Розвивається стан дисбактеріозу і ослаблення імунітету людини.

Крім того, одночасний прийом призведе до збільшення навантаження на печінку, в якій відбувається детоксикація і руйнування обох речовин. Наслідок - токсичне отруєння організму, ослаблення природної резистентності до патогенів, а також погіршення стану здоров'я і ступеня захворювання.

До аналогам відносять ліки з ідентичним активною речовиною - азитромицином:

Середня ціна в роздрібних аптеках Азитрал знаходиться в діапазоні від 230 до 250 руб.

Лікарі призначають Азитрал для успішної антибіотикотерапії багатьох інфекційних захворювань.

Відмітнаперевагу медикаментозного засобу - відсутність необхідності тривалих курсів, висока ефективність і безпеку для пацієнтів дорослого віку. Важливе значення має індивідуальна непереносимість окремих компонентів ліки, також спостерігається перехресна алергія з еритроміцин. Відзначається, що скасування препарату не призводить до моментального купірування побічних ефектів. Потрібно додаткове симптоматичне лікування.

Необхідно знати, що пропуск 1 таблетки потрібно заповнити якомога швидше, при цьому, не відхиляючись від режиму дозування призначеного лікарем.

фахівець мікробіолог Мартинович Ю.І.

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію лікаря прямо зараз!

Натискання на кнопку призведе на спеціальну сторінку нашого сайту з формою зворотного зв'язку з фахівцем цікавить Вас профілю.

Вам також може сподобатися

Інструкція по застосуванню еритроміцину в таблетках і мазі + аналоги

Інструкція по застосуванню Глева 500 мг + відгуки + аналоги

Цефтриаксон уколи - інструкція, аналоги та відгуки

Додати коментар Скасувати відповідь

Список безрецептурних антибіотиків + причини заборони їх вільного обігу

У сорокових роках минулого століття людство отримало потужна зброя проти безлічі смертельно небезпечних інфекцій. Антибіотики продавалися без рецептів і дозволили

Антибіотик SHREYA Азитрал - відгук

Ефективний засіб родом з Індії: ціна, мій досвід прийому, побічні дії, фото упаковки і капсули

Серію відгуків про випробуваних лікарських препаратах продовжує антибіотик «Азитрал». Він нині головний герой цікавої історії позбавлення від отиту, випадково привезеного додому з відпустки.

Хочу сказати заздалегідь, що не належу до групи громадян, яка схильна після першого чиха нестися в аптеку на реактивній тязі і тупотіти ногами перед розгубленим і переляканим фармацевтом з вимогою продати (!) антибіотики недорогі і ефективні, ага. Але в цей раз склалася у мене ситуація виглядала, кхм, дещо гірші змальованої вище, і лікування було призначено собі самостійно з усвідомленням всієї відповідальності за можливі несприятливі наслідки.

Початок цієї епопеї поклала на відпочинку далеко від дому банальна «сквозняковая» застуда. Протягом 3-4 днів вона старанно шукала, де б притулитися в моєму організмі: з носа я вигнала її антисептиком, з горла - таблетками для розсмоктування; пробувала сунутися в легені, але, мабуть, умови там не дуже комфортні. Загалом, влаштувалася в лівому вусі, куди, на жаль, неможливо було ввести свічку з картоплі або спринцівку з ударним об'ємом чорногорської ракії, з болем (перший симптом отиту) і в спокої, і при будь-яких маніпуляціях з ним. В такому стані я і повезла його додому. І сама поїхала. А на наступний день вийшла на роботу.

Там мене наздогнав ще один симптом отиту - погіршення слуху. Слова, сказані людьми, добиралися до мого мозку ніби через шар вати середньої товщини. Далі тягнути було нікуди, і прибравши чудову чорногорську ракію в дальній кут кухонної шафи (бо алкоголь не можна поєднувати з антибіотиками), я налаштувалася на прийом «Азитрал».

Показання до застосування

Інфекційно-запальні захворювання, викликані чутливими до азитроміцину мікроорганізмами:

інфекції верхніх відділів дихальних шляхів і ЛОР-органів (ангіна, синусит, тонзиліт, фарингіт, середній отит);

інфекції нижніх відділів дихальних шляхів (бактеріальна пневмонія, в т.ч. викликана атиповими збудниками, бронхіт);

інфекції шкіри і м'яких тканин (бешиха, імпетиго, вторинно інфіковані дерматози);

інфекції урогенітального тракту (неускладнений уретрит і / або цервіцит), спричинені Chlamydia trachomatis;

хвороба Лайма (бореліоз), для лікування початкової стадії (Erythema migrans).

Спосіб застосування та дози

всередину, за 1 год до або через 2 години після їжі 1 раз на добу.

При інфекціях верхніх і нижніх дихальних шляхів, ЛОР-органів, шкіри і м'яких тканин дорослим (включаючи людей похилого віку) і дітям старше 12 років з масою тіла понад 45 кг - 500 мг / добу за 1 прийом протягом 3 днів (курсова доза - 1,5 г).

При гострих інфекціях сечостатевих органів (неускладнений уретрит або цервіцит) - 1 г одноразово.

При хворобі Лайма (бореліоз) для лікування I стадії (erythema migrans) - 1 г в 1-й день і 500 мг щодня з 2-го по 5-й день (курсова доза - 3 г).

З боку травної системи: діарея, нудота, біль у животі; диспепсія, метеоризм, блювання, мелена, холестатична жовтяниця, підвищення активності печінкових трансаміназ; у дітей - запор, анорексія, гастрит, розлад травлення, зміна кольору язика, псевдомембранозний коліт, гепатит, дисфункція печінки, некроз печінки (можливо зі смертельними наслідками).

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, біль в грудній клітці, аритмія, шлуночкова тахікардія, збільшення інтервалу QT, двунаправленная шлуночковатахікардія.

З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, сонливість, вертиго, судоми, парестезія, астенія, гіперактивність, агресивність, неспокій, нервозність; у дітей - головний біль (при терапії середнього отиту), гіперкінезія, тривожність, невроз, порушення сну.

З боку органів чуття: шум у вухах, оборотне порушення слуху аж до глухоти (при прийомі високих доз протягом тривалого часу), порушення сприйняття смаку і запаху.

Алергічні реакції: висип, фотосенсибілізація, набряк Квінке, свербіж шкіри, анафілактична реакція, мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

З боку сечостатевої системи: гостра ниркова недостатність, вагінальний кандидоз, нефрит.

Інші: тромбоцитопенія, нейтропенія, вагініт, біль у суглобах, підвищена стомлюваність, кандидомікоз слизової оболонки порожнини рота; у дітей - кон'юнктивіт, кропив'янка.

Упаковку саме цього препарату (я попередньо вивчала про нього відгуки тут) купував на моє прохання молода людина ще навесні поточного року (підозрювала тоді бронхіт, але одужала без серйозних медикаментів) за 276,7 рублів. Вона включає в себе три капсули дозуванням по 500 мг, якраз розраховані на курс лікування моєї недуги. Виробник - Шрея Лайф Саенсиз Пвт. Лтд., Індія; термін придатності препарату - 3 роки.

Брала я «Азитрал» згідно з інструкцією по 500 мг на добу приблизно в один і той же час, між сніданком і обідом. Капсули хоч і довгі (близько двох сантиметрів), але проковтують з половиною склянки води легко, до стінок стравоходу не прилипають. Оболонка у них на смак гіркувата, тому діяти потрібно швидко.

Позитивні зміни я помітила на другий день споживання капсул (стала знову добре все чути і примудрилася поспати на лівому боці), а на третій могла б уже відчувати себе цілком здоровою людиною, але втрутилися побічні дії. А саме біль в лівій і правій подреберних областях (одночасна) і запори після закінчення курсу прийому «Азитрал». Я не знижую через це оцінку препарату - виробник попереджав про можливі неприємності, та й шлунково-кишкового тракту, в общем-то, слабка ланка мого організму. Радує мене ще той факт, що лікування пройшло без алергічних реакцій. Ніякі антигістамінні препарати паралельно я не приймала. Хоча теоретично це не заборонялося.

Закликом до самолікування цим рецептурним препаратом мій відгук ні в якому разі не є. Я б хотіла, щоб його розглядали як історію одного одужання, як додатковий доказ ефективності «Азитрал». Однак, з точки зору свого позитивного досвіду кажу відкрито і чесно - рекомендую! Але тільки після консультації з лікарем і строгим дотриманням як режиму дозування, так і інших вказівок, описаних в інструкції до препарату.

Читайте також інші відгуки на препарати з моєї домашньої аптечки:

«Валосердін» - комбінований препарат в краплях, який надає седативну і спазмолітичну дію.

«Магнеліс В6» - комбінований препарат в таблетках, який заповнює дефіцит магнію в організмі.

«НОВІГАН» - комбінований препарат в таблетках, який надає болезаспокійливу, протизапальну та спазмолітичну дію.

«Ноноксинол» - контрацептив місцевого застосування в свічках, який надає виражене сперматоцідное дію.

more_fragility рекомендує Антибіотик SHREYA Азитрал

Антибіотик. Допомагає моментально, ніяких побічних дій)))

Після того, як від антибіотика Амоксиклав у мене були довго жахливі наслідки, я взагалі боялася пити будь-які ліки з цієї серії, але буває, так захворієш, що без антибіотиків не обійтися і ось на прийомі, мені доктор порадила пропити Азитрал, його ще азитроміцин називают.Стоіт цей ...

Захворіло дуже сильно горло, та так що спати від болю ночами не могла. Годувала грудьми дитину, припинити вигодовування взагалі не варіант був. Лікар призначив Азитрал. Грудне вигодовування не припиняла. Допоміг препарат майже відразу. Ефект за 1 день. Курс лікування 3 дні.

Азитрал ІНСТРУКЦІЯ

До дії препарату чутливі грампозитивні і грамнегативні аеробні та анаеробні мікроорганізми в тому числі:

Грампозитивні аеробні бактерії (крім ерітроміцінрезістентних і метіціллінрезістентних штамів): Staphylococcus spp. (В тому числі Staphylococcus aureus), Streptococcus spp.

Грам аеробні бактерії: Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Campylobacter jejuni, Escherichia coli, Helicobacter pylori, Gardnerella vaginalis, Bordetella pertussis, Bordetella parapertussis, Moraxella catarrhalis.Кроме того, до дії препарату чутливі Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Haemophilus ducreyi і Legionella pneumophila. препарат ефективний при інфекційних захворюваннях викликаних штамами Shigella spp., Salmonella spp.і Yersinia spp.

До дії препарату резистентні штами Enterococcus faecalis.

Анаеробні бактерії чутливі до дії азитроміцину: Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp., Clostridium perfringens spp.і Bacteroides bivius.

Азитроміцин активний відносно штамів Chlamydia trachomatis, Chlamydia pneumoniae, Borrelia burgdorferi, Mycobacteria avium complex, Treponema pallidum, Listeria monocitogenes, Ureaplusma urealyticum і Mycoplasma pneumoniae.

Препарат добре абсорбується в шлунково-кишковому тракті після перорального прімененія.Пік плазмової концентрації активної речовини відзначається через 2-3 години після перорального пріема.Пріем їжі знижує швидкість абсорбції препарата.Азітроміцін створює високі концентрації в усіх тканинах і біологічних рідинах організма.Для препарату характерна низька ступінь зв'язку з білками плазми.Препарат накопичується в лізосомах і лейкоцитах з подальшим вивільненням, що дає можливість застосовувати препарат короткими курсамі.Препар ат не впливає на функціональну активність фагоцітов.Концентрація активної речовини у вогнищі запалення перевищує таку в здорових тканинах.

Рівноважні концентрації препарату в плазмі крові досягаються на 5-7 день терапії.

Для препарату характерно двофазне виведення з плазми крові: період напіввиведення в першій фазі становить 14-20 годин, у другій 41 годину.

При триденному курсі лікування високі терапевтичні концентрації азитроміцину зберігаються протягом 5-7 днів після прийому останньої дози препарату.

Метаболізується в печінці з утворенням фармакологічно неактивних метаболітов.Виводітся переважно з жовчю, незначна кількість препарату виводиться нирками.

препарат Азитрал застосовується для лікування інфекційних захворювань різної локалізації, викликаних мікроорганізмами, чутливих до дії азитроміцину, в тому числі:

- Інфекційні захворювання нижніх дихальних шляхів і ЛОР-органів: ангіна, тонзиліт, синусит, отит, пневмонія, гострий та хронічний бронхіт.

- Інфекційні захворювання м'яких тканин і шкіри: фолікуліт, карбункул, інфіковані дерматити, рожа, хвороба Лайма.

- Інфекційні захворювання органів сечостатевої системи: уретрит, простатит, сальпінгіт, цервіковагініт.

- Кишкові інфекційні захворювання: шигельоз, кріптоспорідоз, сальмонельоз, дифтерія.

Препарат також застосовується в схемах ерадикації Helicobacter pylori.

Азитрал використовується в стоматологічній практиці при інфекційних захворюваннях.

Крім того, препарат може бути призначений пацієнтам, що страждають уреоплазмозом, мікоплазмоз і хламідіоз різної локалізації.

Капсули і таблетки, вкриті оболонкою, Азитрал:

Препарат призначений для перорального прімененія.Таблетку, покриту оболонкою, або капсулу рекомендується ковтати цілими, не розжовуючи і не подрібнюючи, запиваючи достатньою кількістю жідкості.Препарат приймають окремо від прийому їжі (не менше 60 хвилин до прийому їжі або через 120 хвилин після прийому їжі) .Препарат рекомендується приймати через рівні проміжки часу, якщо лікуючий лікар не призначив іначе.Прі пропуску прийому препарату пацієнт повинен прийняти препарат, як можна раніше, наступний прийом здійснюють з інтервалом 24 години. лительного курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Дорослим при інфекційних захворюваннях дихальних шляхів, м'яких тканин і шкіри зазвичай призначають по 500мг препарату 1 раз на добу.

Дорослим, що страждають хронічною мігруючої еритемою, зазвичай призначають 1000 мг препарату в перший день терапії, після чого переходять на прийом 500мг препарату 1 раз в суткі.Длітельность курсу лікування - 5 днів, загальна курсова доза 3000мг.

Дорослим в схемах ерадикації Helicobacter pylori зазвичай призначають по 1000мг препарату 1 раз в суткі.Длітельность курсу прийому препарату Азитрал - 3 дні, загальна курсова доза становить 3000мг.

Дорослим, які страждають на захворювання що передаються статевим шляхом, зазвичай призначають по 1000мг препарату однократно.В випадку довгостроковопротікають ускладнених форм захворювань, асоційованих з Chlamydia trachomatis, зазвичай призначають по 1000мг препарату 1 раз на добу в 1, 7 і 14 день терапіі.Общая курсова доза препарату становить 3000мг.

Дорослим при інфекційних захворюваннях, які викликані типовою флорою, зазвичай призначають по 500мг препарату 1 раз в суткі.Длітельность курсу лікування становить 3 дні.

Дітям препарат може бути призначений тільки за життєвими показаніям.Детям віком до 16 років дозу препарату підбирає лікар індивідуально в залежності від тяжкості захворювання, маси тіла пацієнта та індивідуальної чутливості.

Препарат призначений для внутрішньовенного інфузійного введенія.Запрещено вводити препарат внутрішньом'язово і внутрішньовенно струйно.Раствор слід застосовувати виключно у вигляді повільної внутрішньовенної інфузії, час введення 500мл готового інфузійного розчину повинна складати не менше 30 хвилин.

Для приготування інфузійного розчину допускається використовувати 0,9% розчин натрію хлориду, 5% розчином глюкози та розчин Рінгера.Порошок ліофілізований розводять в два етапа.Вначале у флакон з порошком вносять 4,8мл води для ін'єкцій і струшують флакон до повного розчинення порошка.1мл отриманого розчину відповідає 100мг азітроміціна.После цього отриманий розчин вносять у флакон з растворітелем.Прі обсязі розчинника 500мл готовий інфузійний розчин містить 1 мг / мл азитроміцину, при обсязі розчинника 250мл - 2 мг / мл азітро міціна.Длітельность курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Дорослим при негоспітальної пневмонії зазвичай призначають по 500мг препарату 1 раз в день.Длітельность парентерального застосування препарату зазвичай становить 2-3 дня, після чого переходять на пероральний прийом 500мг азитроміцину 1 раз в день.Общая тривалість курсу лікування зазвичай становить 10 днів.

Дорослим при інфекційних захворюваннях органів малого таза зазвичай призначають по 500мг препарату 1 раз в день.Длітельность парентерального застосування препарату зазвичай становить 2-3 дня, після чого переходять на пероральний прийом 250мг азитроміцину 1 раз в день.Общая тривалість курсу лікування зазвичай становить 7 днів.

Тривалість парентерального застосування препарату може бути змінена за рішенням лікуючого лікаря.

препарат Азитрал зазвичай добре переноситься паціентамі.У деяких пацієнтів відзначали розвиток таких побічних ефектів:

З боку шлунково-кишкового тракту і печінки: нудота, блювота, порушення стільця, зниження апетиту, метеоризм, біль у шлунку, підвищення активності печінкових трансаміназ.

З боку серцево-судинної системи і системи кровотворення: кардіалгія, почуття серцебиття, нейтропенія, нейтрофилия, еозинофілія, тромбоцитопенія.

З боку центральної і периферичної нервової системи: головний біль, запаморочення, слабкість, порушення режиму сну і неспання, нічні кошмари, гіперкінезія, підвищена дратівливість, судоми.

Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив'янка, світлочутливість, ангіоневротичний набряк.

Інші: вагініт, після проведення внутрішньовенної інфузії можливий розвиток запальної реакції в місці ін'єкції.

препарат Азитрал протипоказаний для лікування дітей віком до 16 років, що страждають важкими захворюваннями печінки і / або нирок, пацієнтам з важкою брадикардією, аритмією і серцевою недостатністю, а також вираженими порушеннями електролітного балансу, які отримують терапію ерготаміном і дигідроерготаміном, при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату.

Препарат у формі таблеток, вкритих оболонкою, і капсул не слід призначати пацієнтам з непереносимістю галактози, лактазной недостатністю і мальабсорбцією глюкозо-галактози.

Препарат слід з обережністю призначати жінкам в період вагітності і лактації.

Даних про безпеку азитроміцину для плода недостаточно.Ряд досліджень показав, що препарат Азитрал не володіє тератогенним і ембріотоксичну действіем.Препарат може бути призначений жінкам в період вагітності лікуючим лікарем у разі, якщо очікувана користь для матері значно перевищує потенційні ризики для плода.

При необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем і вирішити питання про тимчасове переривання грудного вигодовування.

При одночасному застосуванні препарату Азитрал з етанолом і антацидними лікарськими засобами, що містять алюміній і магній, відзначається зменшення абсорбції азитроміцину в шлунково-кишковому тракте.Прі необхідності одночасного застосування пероральних форм азитроміцину з антацидами слід дотримуватися інтервалу між прийомами не менше 2 годин.

Препарат при одночасному застосуванні не змінює фармакокінетику лікарських засобів, метаболізм яких відбувається за участю цитохрому Р450.

Препарат при одночасному застосуванні змінює ефективність варфаріна.Прі необхідності одночасного застосування цих препаратів рекомендується контролювати протромбіновий час.

Препарат підсилює токсичність ерготаміну і дигідроерготаміну.

При одночасному застосуванні препарату з лінкозаміни відзначається зниження ефективності азитроміцину.

Хлорамфенікол і тетрациклін при одночасному застосуванні з препаратом підсилюють ефективність азитроміцину.

Препарат несумісний з гепарином.

При застосуванні завищених доз препарату Азитрал у пацієнтів відзначається розвиток нудоти, блювоти, зниження слуху, а також порушень стільця.

Специфічного антидоту нет.Прі передозуванні показано промивання шлунка і прийом ентеросорбентів (при пероральному прийомі завищених доз препарату), а також проведення симптоматичної терапії.

препарат Азитрал рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі не вище 25 градусів Цельсія.

Готовий розчин для парентерального застосування при температурі не вище 25 градусів Цельсія допускається зберігати не більше 24 годин, при температурі 5 градусів Цельсія - не більше 7 днів.

Таблетки, вкриті оболонкою, Азитрал 250 по 6 штук в блістері, по 1 контурній чарунковій упаковці в картонній пачці.

Таблетки, вкриті оболонкою, Азитрал 500 по 3 штуки в блістері, по 1 контурній чарунковій упаковці в картонній пачці.

капсули Азитрал по 6 штук в блістері, по 1 контурній чарунковій упаковці в картонній пачці.

Порошок ліофілізований для приготування розчину Азитрал для парентерального застосування по 500мл у скляних флаконах, по 1 або 5 флаконів у картонній пачці.

1 таблетка, вкрита оболонкою, препарату Азитрал 250 містить: азитроміцину (у формі дигідрату) - 250мг.

Допоміжні речовини, в тому числі лактоза.

Допоміжні речовини, в тому числі лактоза.

Допоміжні речовини, в тому числі лактоза безводна.

Допоміжні речовини, в тому числі лактоза безводна.

Загалом засіб допомогло, чому я несказанно рада.

Побічних дій ніяких не виявила.

Всі відгуки про Азитрал

Медичні заклади

Статті на тему «Інфекційні захворювання»

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

15 + = 25

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: