Белодерм крем інструкція із застосування

Белодерм: інструкція із застосування, відгуки і ціни

Мазь Белодерм - зовнішній препарат на основі глюкокортикостероїдів, застосовуваний для лікування дерматитів (гострих запалень шкіри) різного походження.

Препарат має протизапальну, протисвербіжну, антиалергічну дію, сприяє припиненню виділення ексудату при мокли ураженнях шкіри, зменшує набряки і ущільнення шкіри.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Белодерм, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися маззю Белодерм можна прочитати в коментарях.

3

Випускають Белодерм у вигляді гомогенного білого 0,05% крему, в якому відсутні механічні включення, в 15, 20, 30 і 40 г алюмінієвих тубах. Також випускають напівпрозору гомогенну білу 0,05% мазь Белодерм, в тубах алюмінієвих по 15, 20, 30 і 40 м

 • В одному грамі кошти міститься 640 мкг бетаметазона дипропионата і такі допоміжні речовини, як вазелін і мінеральне масло.

Клініко-фармакологічна група: ГКС для зовнішнього застосування.

Белодерм застосовують в лікуванні дерматозів, що вимагають глюкокортикоидной терапії:

 1. нейродерміт;
 2. псоріаз;
 3. Сверблячка аногенітальний області;
 4. Стазі-дерматит;
 5. Атопічна і монетоподібна екзема;
 6. Сонячний, себорейний, контактний, ексфоліативний, радіаційний і інтертрігинозний дерматит.

Діюча речовина Белодерм надає судинозвужувальну, протизапальну, антиексудативну, протисвербіжну, протиалергічну та антипроліферативну дію. Препарат має сильну і швидку дію на нанесений запальний осередок, зменшуючи набряклість, еритему, біль і роздратування.

Згідно з інструкцією із застосування Белодерм призначений тільки для зовнішнього застосування. Крем доцільно використовувати для лікування уражень шкірних покривів, що мають гострий перебіг. Мазь наноситься на суху, що лущиться шкіру для терапії підгострих і хронічних дерматозів при необхідності окклюзионного дії.

 • Крем або мазь для зовнішнього застосування наносять на уражену ділянку шкіри тонким шаром 2 рази / добу, злегка втираючи. На ділянки з більш щільною шкірою (наприклад, лікті, долоні і стопи), а також місця, з яких препарат легко стирається, препарат можна наносити частіше. Тривалість безперервного лікування зазвичай становить не більше 4 тижнів.

Для профілактики рецидивів при лікуванні хронічних захворювань, терапію слід продовжувати ще деякий час після зникнення всіх симптомів.

1

Не можна використовувати препарат в таких випадках:

 1. Варикозне розширення вен;
 2. Шкірні реакції після проведеної вакцинації;
 3. Печінкова недостатність;
 4. Туберкульоз шкіри, розацеа і інфекційні захворювання шкіри бактеріального або грибкового походження;
 5. Гіперчутливість або індивідуальна непереносимість Белодерм або його компонентів;
 6. Нанесення препарату на околоротовую область і в складки тіла з природною оклюзією;
 7. Нанесення Белодерм на шкіру обличчя (дозволено застосування не більше 1 рази в тиждень);
 8. Застосування оклюзійних пов'язок в місці нанесення препарату.

В інструкції до Белодерм зазначено, що засіб в рідкісних випадках викликає гіперемію, печіння, свербіж, Стрий, атрофію і вторинні інфекції шкіри, гіпертрихоз, акнеподібні зміни, телеангіектазії і гіпопігментація.

При тривалому безперервному використанні препарату, особливо у дітей, на великих поверхнях шкіри, при нанесенні на шкіру з порушеною цілісністю або при використанні під оклюзійну пов'язку, можливий розвиток побічних ефектів, пов'язаних з придушенням і недостатністю функції кори надниркових залоз.

Застосування препарату Белодерм у вагітних допускається в тих випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує ризик для плода. У таких випадках застосування препарату повинно бути нетривалим і обмежуватися невеликими ділянками шкірних покривів.

У період грудного вигодовування застосування препарату можливо за суворими показаннями, але при цьому препарат не можна наносити на шкіру молочної залози перед годуванням.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Увага: застосування аналогів має бути погоджено з лікарем.

Середня ціна Белодерм в аптеках (Москва) 210 рублів.

Препарат дозволений до застосування в якості засобу безрецептурного відпуску.

Мазь дуже хороша! Вилікувала себорейний дерматит за тиждень !! Але є і недоліки: ця мазь придушила функцію кори надниркових залоз. Тому у мене почало випадати волосся, зупинився менструальний цикл, та й загалом стан був не з кращих. Так що перед застосуванням ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ДОКТОРОМ.

Є Белодерм мазь, а є крем. Так ось раджу купувати саме мазь, бо крем марна трата грошей на вітер, абсолютно не допомагає. Через підвищену кислотність почався свербіж шкіри, який вдалося перемогти декількома ліками, в т.ч. і маззю Белодерм. Тюбика вистачає дуже надовго, кілька років користувався. Єдине зловживати не радять, там гормони містяться, можна внутрішні органи поступово підсаджувати.

Белодерм

Інструкція по застосуванню:

Ціни в інтернет-аптеках:

Белодерм - ГЛЮКОКОРТИКОСТЕРОЇДНИЙ зовнішній препарат, який застосовується для лікування різних видів дерматитів.

Діюча речовина Белодерм надає судинозвужувальну, протизапальну, антиексудативну, протисвербіжну, протиалергічну та антипроліферативну дію. Препарат має сильну і швидку дію на нанесений запальний осередок, зменшуючи набряклість, еритему, біль і роздратування.

Белодерм випускають у вигляді 0,05% білого крему і мазі для зовнішнього застосування, що містять в 1 г 500 мкг бетаметазона, в тубах по 15 і 30 р Найбільш близькими за складом і терапевтичній дії аналогами Белодерм є зовнішні лікарські засоби Акрідерм, Целестодерм-В і Целестон.

Показання до застосування Белодерм

Белодерм показаний до застосування при:

 • Алергічному контактному дерматиті;
 • псоріазі;
 • Реакціях на укуси комах;
 • Різних формах екземи;
 • Неалергічних дерматитах, включаючи променевої і сонячний дерматит;
 • Червоному плоскому лишаї;
 • Ексудативної мультиформної еритеми;
 • Шкірній сверблячці різної етіології;
 • нейродерміті;
 • Дискоїдний червоний вовчак;
 • Контактний дерматит, включаючи професійний;
 • Атопічний дерматит;
 • Бульозних дерматозах.

Згідно з інструкцією Белодерм протипоказано застосовувати при:

 • Вітряної віспи;
 • Вірусних, бактеріальних і грибкових інфекціях шкіри;
 • Відкритих ранах;
 • Шкірних проявах сифілісу;
 • Трофічних виразках;
 • розацеа;
 • Шкірних поствакцинальних реакціях;
 • Вульгарних вуграх;
 • Пухлинах шкіри і підшкірних структур;
 • Туберкульозі шкіри;
 • Підвищеної чутливості до бетаметазону або до інших компонентів Белодерм.

Застосування мазі і крему Белодерм у вагітних можливо тільки за суворими показаннями на невеликих ділянках шкіри. Протягом лікування препаратом в період лактації грудне вигодовування рекомендується перервати. Препарат дозволено застосовувати з обережністю в дитячому віці з 6 місяців. Щоб уникнути побічних ефектів дітям не рекомендується застосовувати Белодерм під пов'язки і пластифіковані підгузники.

Препарат, як і аналоги Белодерм, не можна наносити на область очей, а застосовувати на шкірі обличчя рекомендується на максимально короткі терміни. При розвитку бактеріальної і грибкової інфекції на шкірі слід застосовувати Белодерм одночасно з антибактеріальними або протигрибковими засобами.

Крем і мазь Белодерм зазвичай наносять, злегка втираючи, двічі на добу протягом місяця. У деяких випадках лікування слід продовжувати і після зникнення симптомів для профілактики виникнення рецидивів. За відгуками Белодерм може застосовуватися декількома курсами протягом року.

Крем Белодерм показаний для лікування мокнучих уражень шкіри при гострому перебігу захворювання, мазь призначена для терапії хронічних дерматозів, включаючи сухі і шелушащиеся поразки.

Белодерм не рекомендується застосовувати тривало через можливість розвитку побічних ефектів, які пов'язані з недостатністю функції кори надниркових залоз.

Белодерм за відгуками викликає незначні слабко виражені побічні ефекти, які проявляються найчастіше як свербіж, атрофія шкіри, печіння, Стрий, гіперемія, акнеподібні зміни, вторинні інфекції шкіри, гіпопігментація, гіпертрихоз, телеангіектазії.

Белодерм по інструкції можна придбати без лікарського рецепта. Термін зберігання крему і мазі - 4 роки.

Белодерм крем 15г

Белодерм мазь 15г

Белодерм крем 0,05% 15г

Белодерм мазь 0,05% 15г

Белодерм мазь 0.05% 15 г

Белодерм крем 0.05% 30 г

Белодерм мазь 0.05% 30 г

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Під час роботи наш мозок витрачає багато енергії, рівне лампочці потужністю в 10 Ватт. Так що образ лампочки над головою в момент виникнення цікавої думки не так уже й далекий від істини.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Згідно з дослідженнями ВООЗ щоденний півгодинна розмова по мобільному телефону збільшує ймовірність розвитку пухлини мозку на 40%.

При регулярному відвідуванні солярію шанс захворіти на рак шкіри збільшується на 60%.

Печінка - це найважчий орган в нашому тілі. Її середня вага становить 1,5 кг.

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

Навіть якщо серце людини не б'ється, то він все одно може жити протягом тривалого проміжку часу, що і продемонстрував нам норвезький рибалка Ян Ревсдал. Його "мотор" зупинився на 4 години після того як рибалка заблукав і заснув в снігу.

Освічена людина менше схильна до захворювань мозку. Інтелектуальна активність сприяє утворенню додаткової тканини, що компенсує хвору.

На ліки від алергії тільки в США витрачається більше 500 млн доларів на рік. Ви все ще вірите в те, що спосіб остаточно перемогти алергію буде знайдений?

У прагненні витягнути хворого, доктора часто перегинають палицю. Так, наприклад, якийсь Чарльз Йенсен в період з 1954 по 1994 рр. пережив понад 900 операцій з видалення новоутворень.

Американські вчені провели досліди на мишах і прийшли до висновку, що кавуновий сік запобігає розвитку атеросклерозу судин. Одна група мишей пила звичайну воду, а друга - кавуновий сік. В результаті судини другої групи були вільні від холестеринових бляшок.

Людина, яка приймає антидепресанти, в більшості випадків знову буде страждати депресією. Якщо ж людина впорався з пригніченістю своїми силами, він має всі шанси назавжди забути про цей стан.

За статистикою, по понеділках ризик отримання травм спини збільшується на 25%, а ризик серцевого нападу - на 33%. Будьте обережні.

У Великобританії є закон, згідно з яким хірург може відмовитися робити пацієнту операцію, якщо він курить або має надлишкову вагу. Людина повинна відмовитися від шкідливих звичок, і тоді, можливо, йому не потрібно оперативне втручання.

Раніше вважалося, що позіхання збагачує організм киснем. Однак ця думка була спростована. Вчені довели, що позіхаючи, людина охолоджує мозок і покращує його працездатність.

Кожен раз, коли у дитини піднімається температура, болить горло, з'являється нежить і кашель, батьків турбує питання - це звичайна застуда або грип? В пов.

Белодерм

Опис актуально на 02.12.2014

 • Латинська назва: Beloderm
 • Код АТС D07AC01
 • Діюча речовина: Бетаметазон (Betamethasone)
 • Виробник: BELUPO d.d. (Республіка Хорватія)

крем Белодерм містить в складі діючий інгредієнт бетаметазона дипропионат. В якості допоміжних речовин до складу засобу входять натрію дигідрофосфату моногідрат, хлорокрезол, вазелін, фосфорна кислота, цетостеариловий спирт, макроголу цетостеарат, натрію гідроксид, мінеральне масло, вода.

мазь Белодерм містить в складі діючий інгредієнт бетаметазона дипропионат. Також в якості допоміжних речовин в препараті міститься вазелін, мінеральне масло.

крем застосовується зовнішньо, він має гомогенну консистенцію, білий колір, механічних включень він не містить. Розфасований в туби з алюмінію, які вкладені в картонні пачки.

мазь застосовується зовнішньо, вона має гомогенну консистенцію, напівпрозорий білий колір. Розфасований в туби з алюмінію, які вкладені в картонні пачки.

Після того, як препарат наноситься на шкірні покриви, він виражено діє у вогнищі запального процесу, зменшує вираженість як ряду симптомів, так і суб'єктивних відчуттів.

Активний інгредієнт бетаметазона дипропионат - це адренокортикостероїдами, отриманий синтетично. Він надає більш виражене кортикостероїдні дію, а також незначне мінералокортикоїдну вплив.

Після використання засобу спостерігається зниження вироблення і вивільнення гістаміну, лізосомальних ферментів, простагландинів.

Також під впливом глюкокортикостероїдів зменшується екстравазація плазми, призупиняється розвиток набряків.

Під впливом Белодерм зменшується вплив магрофагов, лимфокинов цільових клітин, запобігає активний доступ сенсибілізованих макрофагів і Т-лімфоцитів до цільових клітин. Ліки сприяє зменшенню швидкості розвитку дерматиту, що має алергічне походження.

Фармакокінетика і фармакодинаміка

Абсорбція активної речовини в кровотік може коливатися, залежно від наявності пошкоджень шкірних покривів, загального стану шкіри, запальних процесів. Якщо засіб нанесено на пошкоджену шкіру, то діюча речовина всмоктується швидше. Приблизно 64% ​​бетаметазону зв'язується в плазмі крові з білками. Метаболізм бетаметазону проходить в печінці. Виведення з організму відбувається з жовчю і сечею (не більше 5%).

Гормональна мазь і крем застосовуються при таких захворюваннях і станах:

Не можна застосовувати Белодерм при наступних хворобах і станах:

Крем категорично не можна наносити на періорбітальна область.

Визначається також ряд відносних протипоказань для застосування засобу. Зокрема, не можна наносити на протязі більше, ніж один тиждень, крем Белодерм на обличчя при наявності уражень. При печінковій недостатності можна застосовувати тільки невеликі дози кошти протягом нетривалого періоду часу, при цьому пов'язку використовувати не слід. Обережно засіб потрібно наносити в область, де є складки тіла, і існує природна оклюзія, так як зростає ризик системного впливу.

Дуже обережно застосовується для лікування дітей через підвищену всмоктуваності бетаметазона у дітей. Ні в якому разі не можна застосовувати крем під підгузки.

У процесі використання кошти з активною речовиною бетаметазон зовнішньо можливо прояв редукції колагену, а також ряду інших змін в шкірних покривах. Як наслідок, можливо поява атрофії шкіри, розтяжок, фолікуліту, телеангіоектазій, гипертрихоза, екхімозів.

Пацієнтам, які практикують тривале лікування, слід врахувати, що при тривалому застосуванні Белодерм можлива поява гиперпигментации, депігментації шкіри, свербіння і шкірної висипки.

При тривалому застосуванні Белодерм можуть знизитися функції потових залоз. Може проявитися вторинне інфікування шкіри як наслідок імуносупресії. Якщо практикується стандартна схема терапії, проявлення побічних ефектів малоймовірно. Ризик їх прояв зростає, якщо лікування проводиться протягом тривалого періоду часу і в великих дозах. Якщо відзначаються реакції на шкірних покривах, використання Белодерм потрібно відразу припинити.

Інструкція по застосуванню Белодерм (Спосіб і дозування)

Якщо призначається крем або мазь Белодерм, інструкція із застосування пацієнтом повинна ретельно дотримуватися.

Інструкція на крем передбачає тільки зовнішнє застосування засобу. Мазь або крем потрібно легко втерти в сухі, очищені шкірні покриви. Таку процедуру слід проводити до 3 разів щодоби, але в більшості випадків для ефективного лікування достатньо обробляти уражені ділянки 1-2 рази на день. Слід наносити крем тонким шаром на ділянку, який обробляється. Якщо пацієнт пропустив нанесення крему, то потрібно застосувати його, як тільки людина згадай про це. При цьому використовується звичайна доза препарату.

При використанні оклюзійних пов'язок посилюється системна дія кошти, тому вони не рекомендуються до застосування. Лікування триває не більше 4 тижнів. Якщо необхідно забезпечити профілактику рецидивів при хронічних недугах, нанесення мазі або крему повинно тривати після зникнення виражених симптомів.

В процесі лікування важливо ретельно контролювати функціонування гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи. Якщо з'являються ознаки пригнічення цієї системи, Белодерм слід скасувати. Важливо уникати попадання засобу в очі.

Крем доцільно використовувати для лікування уражень шкірних покривів, що мають гострий перебіг. Мазь наноситься на суху, що лущиться шкіру для терапії підгострих і хронічних дерматозів при необхідності окклюзионного дії.

Може статися системна передозування, якщо препарат наноситься в великих кількостях, на велику площу шкірних покривів, при одночасному застосуванні оклюзійних покриттів. Зафіксовані випадки хронічного передозування при використанні кошти більше трьох тижнів. Симптомами передозування є пригнічення функцій системи гіпоталамус-гіпофіз-надпочечник.

Як наслідок, у дітей відзначається уповільнення зростання і інтракраніальна гіпертензія (головні болі, набухання і пульсація тім'ячка), синдром Кушинга, порушення обміну глюкози. При таких ознаках треба відразу скасувати лікування засобом, забезпечити відновлення водно-сольового балансу. Далі практикується симптоматичне лікування.

Немає даних про клінічні взаємодіях з іншими ліками.

В аптеках мазь і крем продаються без рецепта.

Зберігати засіб потрібно при температурі 15-25 градусів Цельсія, берегти від доступу дітей. Заморожувати можна.

Белодерм можна застосовувати 4 роки від дати випуску.

Чи не рекомендовано тривале застосування для лікування уражень шкіри обличчя через імовірність розвитку акне, периорального дерматиту, розацеа.

Не слід допускати потрапляння крему або мазі на слизову оболонку очей., Так як це може спровокувати розвиток глаукоми, катаракти, грибкових захворювань очей.

Не можна тривалий час застосовувати ліки для обробки ділянок тіла з природною оклюзією.

При розвитку бактеріальної або грибкової інфекції слід додатково використовувати для лікування антибактеріальний або протигрибковий препарат.

На здатність концентрувати увагу і управляти транспортом не впливає.

аналоги

В наявності є таке аналоги кошти Белодерм: Целестодерм-В, Акрідерм, целестон. Ці препарати роблять схоже дію, але використовувати їх при конкретних захворюваннях можна тільки після дозволу фахівця.

Белодерм застосовується для лікування дітей після шестимісячного віку, але використовується обережно і тільки протягом нетривалого періоду часу.

Не можна застосовувати мазь або крем під пов'язки, категорично заборонено застосовувати під підгузники з огляду на більш високий ступінь всмоктування діючої речовини у дітей.

Засіб може застосовуватися тільки в тому випадку, якщо ефект від лікування більш істотний, ніж ризик для плоду. Можна використовувати тільки короткочасно і при цьому обробляти невеликі ділянки шкірних покривів. В період годування грудним молоком жінка може використовувати Белодерм тільки строго за показаннями. Перед годуванням засіб наносити на шкірні покриви не можна.

У мережі є різні відгуки про Белодерм. Пацієнти використовують його при різних захворюваннях шкіри. Відгуки про мазі і кремі часто свідчать, що засіб дозволяє зменшити вираженість симптомів хвороб практично після декількох нанесень. Також наголошується, що Белодерм дозволяє попередити ремісії деяких хронічних хвороб. Проте, цей препарат не слід застосовувати самостійно і безконтрольно, так як використання його без призначення лікаря часто змащує загальну картину захворювання, що ускладнює встановлення діагнозу і призначення правильної схеми лікування.

Ціна мазі Белодерм (15 г) складає від 120 до 140 рублів. Крем (30 г) можна купити за ціною від 200 до 240 рублів. Ціна Белодерм в Україні - від 60 грн. за упаковку крему або мазі 30 м

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна

ЗдравЗона

Аптека24

Освіта: Закінчила Рівненський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Фармація». Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова та інтернатуру на його базі.

Досвід роботи: З 2003 по 2013 р - працювала на посадах провізора і завідувача аптечним кіоском. Нагороджена грамотами та відзнаками за багаторічну і сумлінну працю. Статті на медичну тематику публікувалися в місцевих виданнях (газети) і на різних Інтернет-порталах.

при ліктьовому псоріазі марний, мені не допоміг

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

3 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: