Бепантен плюс інструкція із застосування ціна

Інструкція по застосуванню крему Бепантен Плюс - склад, показання, аналоги і ціна

Лікарський засіб bepanthen plus використовується для лікування шкірних ушкоджень різної етіології. Мазь Бепантен Плюс застосовується зовнішньо, діюча речовина бореться з шкідливими бактеріями, грибками, загоює рани і ефективний при дерматитах, опіках, нейродермітах, лікує трофічні виразки, прищі, пролежні, тріщини, садна і дрібні подряпини на шкірі, захищаючи навіть найглибші рани від інфікування.

Загоює мазь бепантен використовується для лікування попрілостей і обробки подразнень навіть на самій чутливо шкірі. Крем має антисептичні властивості, тому підходить для лікування ран будь-якої тяжкості, лікування тріщин і інфікованих невеликих ран. Антисептичний ефект забезпечується входять до складу препарату хлоргексидином, який не викликає алергічну реакцію і забезпечує антисептичну дію по відношенню до патогенних грампозитивних бактерій. Загоює крему забезпечується входять до його складу декспантенол.

3

Спрей нашкірний, 30 мл

Лауриловий ефір, dl-пантолактон, етанол, вода очищена.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Процеси загоєння тканин забезпечуються дією двох основних компонентів - декспантенола і хлоргексидину, які мають таке фармакологічна дія:

 • Декспантенол - речовина з характерним запахом ланоліну, є попередником вітаміну В і в клітинах шкіри перетворюється в пантотенову кислоту. Дана кислота є компонентом коензиму А - важливого регулятора метаболізму клітини шкіри. Тому пантотенова кислота необхідна для процесів загоєння шкіри і слизових оболонок. При різних пошкодженнях шкіри декспантенол, потрапляючи на поверхню рани, перетворюється в пантотенову кислоту, бере участь у відновленні пошкоджених тканин і освіті епітелію.
 • Хлоргексидин - антисептичний компонент препарату Бепантен. Чинить протимікробну і протизапальну дію. Володіє бактерицидною дією по відношенню до грибків, стафілококів, які частіше є причиною інфікування ран. Хлоргексидин добре переноситься, не викликає алергічних реакцій, ефективний на будь-яких ділянках шкіри, не втрачає своєї ефективності проти шкірних інфекцій при використанні пов'язок.

Бепантен з хлоргексидином призначається при пошкодженнях шкіри різної етіології. Згідно з інструкцією, мазь Бепантен, яка містить хлоргексидин і декспантенол, застосовують для лікування:

 • поверхневих ушкоджень, в тому числі сонячних опіків, подразнень шкіри (якщо є ризик інфікування);
 • хронічних пошкодженнях шкірного покриву, таких як пролежні, трофічні виразки;
 • інфікованих дерматитів і нейродермітів;
 • будь-яких пошкоджень шкірних покривів, при яких існує ризик потрапляння інфекції: подряпини, опіки, тріщини, садна, сильні подразнення, дерматит;
 • тріщин сосків у жінок в період годування груддю;
 • ран, які є наслідком хірургічного втручання.

Бепантен Плюс - інструкція із застосування

Застосовують крем зовнішньо, наносячи на пошкоджені ділянки шкіри. Дорослим і дітям від 1 року можна наносити кілька разів на добу тонким шаром на ділянку ураження. При цьому добова доза мазі для дорослого і дитини не повинна перевищувати 5 г. Частоту застосування виявляє лікар індивідуально в конкретному випадку, виходячи з характеру пошкодження шкірного покриву. Компоненти Бепантена працюватимуть ефективніше, якщо рану перед нанесенням мазі обробити антисептиком. Можливе застосування пов'язок.

Під час застосування слід уникати потрапляння лікарського засобу в очі, вуха, слизові оболонки, всередину організму і на неушкоджені ділянки шкірного покриву. Глибокі колоті рани необхідно лікувати під наглядом лікаря, оскільки при глибокому інфікуванні і неправильному лікуванні існує небезпека сепсису. Чи не використовують мазь на неінфікованих ранах або з рясною гнійною ексудацією. Якщо внаслідок лікування маззю стан протягом декількох днів не покращується - необхідно звернутися до лікаря.

1

Бепантен Плюс при вагітності

Даний препарат дозволений для застосування в цілях регенерації шкіри під час вагітності та в період грудного вигодовування, оскільки дослідження не показали можливого ризику для життя і здоров'я дитини. Однак, необхідно уникати нанесення Бепантена на великі ділянки шкіри. Якщо мазь використовується для лікування тріщин на сосках під час годування грудьми, то перед кожним годуванням лікарський засіб необхідно змивати з поверхні шкіри теплою водою.

Бепантен плюс - інструкція із застосування для дітей

Мазь з хлоргексидином не підходить для лікування шкіри новонароджених, оскільки хлоргексидин антисептик може викликати алергічну реакцію на ніжній шкірі. Для лікування Бепантен з антисептиком може використовуватися тільки в разі, якщо дитині виповнився 1 рік. Якщо препарат застосовується для лікування дитини, то показання і умови застосування, які вказані в інструкції, повинні чітко дотримуватися. Перед застосуванням мазі дітям необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо під час лікування Бепантеном з антисептиком паралельно приймаються медикаменти - необхідна консультація лікаря, щоб уникнути негативного впливу на організм можливих лікарських сполук. Не слід поєднувати препарат з іншими антисептиками. Компонент хлоргексидин не сумісний з аніонними сполуками.

Основне протипоказання до застосування Бепантена з антисептиком - підвищена чутливість до будь-якого з компонентів ліків. Не можна застосовувати для лікування дітей до року. Не слід наносити на рани, в яких відсутній ризик інфікування (наприклад, сонячні опіки). Не можна наносить на пошкоджену (перфоровану) барабанну перетинку.

Побічні дії і передозування

В інструкції по застосуванню не описані випадки передозування в результаті зовнішнього застосування. При підвищеній чутливості до компонентів ліки, можуть проявитися такі побічні явища:

Купити Бепантен з хлоргексидином можна в будь-якій аптеці без рецепта. Зберігається туба з маззю при температурі не більше 25 ° С без доступу сонячних променів. Термін придатності ліків - не більше 3 років з дати виготовлення за умови правильного зберігання.

Серед аналогів даного ліки представлені препарати, які мають аналогічний склад - містять декспантенол і антисептик хлоргексидин. Перед тим як вибрати аналог даного препарату, краще проконсультуватися з лікарем і вивчити відгуки пацієнтів на дешеві і дорогі аналоги. В аптеках можна знайти такі торгові назви аналогічних ліків:

від 346 до 753 р.

від 395 до 913 р.

Спрей або аерозоль, 30 мл

від 364 до +1153 р.

Маргарита, 28 років

Відмінний засіб для загоєння. Лікувала великий термічний опік на руці. Запах майже не відчувається, крем нежирний, тому легко наноситься на поверхню шкіри, не залишає відчуття жирної плівки. Придбала крем після ретельного вивчення відгуків на аналоги. Побічних ефектів не виявила, лікування перенесла дуже добре.

Хороший крем, завжди є в домашній аптечці. Вперше використовувала його для загоєння тріщин, які з'явилися на сосках під час годування грудьми. Боялася, щоб компоненти мазі не викликали побічну реакцію у малюка, тому кожен раз перед годування ретельно змивала мазь з шкіри. Ніяких побічних ефектів після застосування не виявила.

Єдиний мінус, який є у цих ліків - це його ціна. Існує безліч дешевших аналогів. Я вибрала Бепантен, незважаючи на його високу ціну, оскільки його мені порадив лікар. Не шкодую, що витратила гроші, адже ніяких побічних ефектів не було, а зі своїм завданням крем впорався ідеально.

Призначив лікар Бепантен з хлоргексидином, коли я звернулася з уже інфікованої раною внаслідок неправильного самолікування. Ціна на ліки мене не приємно здивувала, але швидше за хотілося позбутися від рани, яка мучила мене вже місяць. Результатом залишилася задоволена: вже через кілька днів відчула поліпшення.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Інструкція по застосуванню крему Бепантен Плюс, аналоги, відгуки, ціни

Виробник: GP Grenzach Produktions,

Умова відпустки з аптеки: без рецепта

Бепантен Плюс - перша надійна допомога при різних дрібних ранах і подряпинах. Однаково ефективно для дорослих і дітей. Інноваційна за всіма параметрами формула забезпечує впевнену дезінфекцію і сприяє швидкому загоєнню.

Препарат Бепантен плюс ефективно заспокоює больові відчуття, має незначний приємним прохолодним ефектом. При нанесенні засобу на шкіру, при лікуванні дітей і дорослих, мазь захищає ранки від можливої ​​інфекції. Це сприяє швидкому відновленню шкірних покривів. Препарат досить легко наноситься, а потім змивається. Перевагою крему є те, що він нежирний і зовсім не липне.

Препарат Бепантен плюс призначається при наступних проблемах:

 • Невеликі за розміром рани, де є загроза для ймовірного інфікування. Це можуть бути різні садна, неглибокі порізи, різного плану подряпини, расчеси і незначні опіки
 • Поверхневі ураження шкірних покривів інфекційного характеру
 • При появі тріщин на сосках, які утворюються в процесі грудного вигодовування
 • При наявності хронічних ран, це можуть пролежні, складні по лікуванню трофічні виразки
 • При операційних ранах.

Бепантен плюс ідеально допомагає швидко оздоровити шкіру дорослих і дітей, зробити її привабливою без будь-яких пошкоджень. Дізнатися більше про те. як позбутися від висипки у вигляді прищиків, можна в статті: http://lekhar.ru/simptomy/kozha/syp-na-lbu-i-lice-kak-melkie-pryshhiki/

В одному грамі препарату міститься декспантенол - 50мг, а також хлоргексидину гідрохлорид - 5 мг. Є певні додаткові компоненти - це D, L-пантолактон, особливий по консистенції рідкий і м'який білий парафін, речовина, яке відоме медикам, як поліоксил 40 стеарат. У складі є ацетіловий і стеаріловий спирт, аптечний ланолін, а також чиста вода.

Сучасний ефективний препарат Бепантен плюс є якісний антисептик. Мазь максимально дієва щодо численних бактерій, часто присутній на шкірі дорослих і дітей. Також здійснюється боротьба з мікробами, що утворюються на шкірі через забруднення пошкодження. У клітинах епідермісу основна речовина кошти Декспантенол досить швидко перетворюється в пантотенову кислоту. Вона виконує особливу регенеративную і відновлює функцію, відбувається процес утворення нових клітин, ранки швидко гояться.

Препарат характеризується ефективним протимікробним, а також протизапальну властивість. Мазь покращує відновлення тканин в результаті простого зовнішнього застосування. Даних щодо фармакокінетики препарату Бепантен плюс відзначено не було.

Середня ціна: 450 руб за 30 гр

Бепантен плюс - це якісний крем для простого зовнішнього використання. Колір від чисто білого до того ж самого білого із слабким жовтуватим відтінком. Мазь має м'яку строго однорідну структуру, колір крему матовий, присутній ледве вловимий запах.

Крем реалізується в тубах з алюмінію зі спеціальним зручним носиком, які упаковані в пачки з картону. Дозування препарату буває різною - 3,5 грамів, 30 і 100 гр.

Крем наноситься на шкіру невеликим шаром. Покривається безпосередньо рана або інше ушкодження. Щоб отримати позитивний результат повне загоєння досить наносити засіб раз на добу. У більш складних ситуаціях лікар може призначати обробку 2-3 рази. Поверхня шкіри попередньо повинна бути очищена. Процес лікування запалень можна виробляти, як відкрито, так і з одночасним обертанням спеціальних медичних пов'язок.

При вагітності і грудному вигодовуванні

Бепантен плюс крем без проблем можна застосовувати при виношуванні дитини, при годуванні. Найголовніше - уникати його використання на великих площах шкіри.

Категорично не можна наносити Бепантен плюс крем при серйозної чутливості до основних елементів. Також він абсолютно не призначений для проведення медичної дезінфекційної обробки, а також лікування шкірних ушкоджень у вухах. Якщо спостерігається наявність сильно заражених, забруднених і досить серйозних ран, мазь не використовується. Подібні пошкодження вимагають виключно медичної консультації фахівця.

Існують певні запобіжні заходи, яких слід дотримуватися в процесі використання крему:

 • Важливо уникати того, щоб мазь потрапила в очі
 • Приймати мазь всередину не можна
 • Рани великі і глибокі пошкодження від укусів або колоті не можна обробляти кремом. Тут допустимо тільки лікарське професійне втручання.

Якщо після певного часу використання крему він не дав позитивного результату, необхідно на час припинити лікування і звернутися за допомогою до професіоналів. Відвідування медика необхідно також в тому випадку, якщо краю у шкірного ушкодження дуже є гиперемованими, якщо вони сильно набрякають і все супроводжується сильними больовими відчуттями, щоб уникнути розвитку сепсису застосування крему необхідно обмежити.

Перехресні лікарські взаємодії

Питання щодо поєднання з ліками прямо стикається з певними умовами обережності. Мазь Бепантен Плюс не варто використовувати разом з іншими антисептиками.

До побічних ефектів можна віднести появу алергії, відзначаються свербіж і кропив'янка.

Даних щодо передозування не представлено.

Мазь необхідно зберігати в місці, захищеному від дітей. Допустима максимальна температура зберігання становить 25 градусів. При дотриманні умов мазь може зберігатися 3 роки.

Депантенол

Ядран, Хорватія

Мазь забезпечує ефективне протизапальну дію, серйозно прискорює регенерацію тканин, а також приводить до норми метаболізм клітин, покращуючи якість волокон колагену.

 • Здатність проникати в найглибші шари шкіри
 • Депантенол мазь ідеально підходить для дітей, як засіб профілактики попрілостей
 • Дуже добре допомагає від сонячних опіків
 • Мазь дуже швидко вбирається і не залишає слідів на одязі.
 • Більш довготривалий час відновлення тканин, середні ранки гояться протягом двох тижнів
 • Швидкий витрата кошти, але при низькій вартості даний фактор практично не береться до уваги.

Акрихин, Росія

Засіб ідеально підходить для догляду за шкірою і лікування різноманітних запалень і ушкоджень. Крем можна використовувати при лікуванні пролежнів і фурункулів, а також використовується просто для усунення сухості шкіри. Застосування засобу після опіку гарантує відсутність ускладнень і швидке загоєння. Багато хто використовує препарат в якості недорого зволожуючого крему, ефективно захищає від сухості.

 • Дуже добре підходить для грудних дітей
 • Мазь є відмінним засобом для профілактикою і лікування попрілостей і дрібних пошкоджень
 • Значно дешевше Бепантена.

Бепантен плюс

 • Ґренц Продукціонс ГмбХ, Німеччина
 • Термін придатності: до 01.12.2019
 • Ґренц Продукціонс ГмбХ, Німеччина
 • Термін придатності: до 01.12.2019

Бепантен плюс інструкція із застосування

C цим товаром купують

крем для зовнішнього застосування

  1 г крему містить

хлоргексидину гідрохлорид - 5 мг;

допоміжні речовини: D, L-пантолактон, цетиловий спирт, стеариловий спирт, ланолін, парафін білий м'який, парафін рідкий, поліоксил 40 стеарат, вода очищена.

Фармакологічна дія

Бепантен плюс - препарат для зовнішнього застосування з протимікробну, протизапальну і поліпшує регенерацію тканин дію.

хлоргексидин - антисептик, який активний проти бактерій, наявних зазвичай на шкірі або потрапили на шкіру в результаті забруднення рани.

Декспантенол в клітинах шкіри швидко перетворюється в пантотенову кислоту, яка відіграє важливу роль як у формуванні, так і в загоєнні пошкоджених шкірних покривів.

Препарат зменшує біль завдяки більш холодному тілу дії. При нанесенні на поверхню рани захищає від інфекції, сприяючи загоєнню.

Легко наноситься і змивається. Крем нежирний і не липне.

Бепантен плюс, показання до застосування

- невеликі рани з загрозою інфікування (садна, подряпини, невеликі порізи і розчухи, тріщини, легкі опіки);

- інфіковані поверхневі ураження шкіри;

- тріщини сосків в період грудного вигодовування;

- хронічні рани (наприклад, трофічні виразки гомілки, пролежні);

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Не призначений для обробки або лікування вушної раковини.

У разі важких, глибоких і сильно забруднених ран (такі пошкодження вимагають лікарського втручання).

Крем Бепантен плюс наносять тонким шаром один або кілька разів на день на попередньо очищену поверхню рани або на запалені ділянки шкіри.

Лікування ран може проводитися як відкритим способом, так і з використанням пов'язок.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат можна використовувати при вагітності і в період грудного вигодовування, проте слід уникати його застосування на великих поверхнях шкіри.

Алергічні реакції: можливі кропив'янка, свербіж.

Слід уникати попадання крему в очі. Не можна приймати всередину.

Великі за площею, сильно забруднені і глибокі рани, а також укушені і колоті рани вимагають лікарського втручання (через ризик розвитку правця).

Якщо розміри рани протягом деякого часу залишаються незмінно великими або рана не загоюється протягом 10-14 днів, то необхідно проконсультуватися з лікарем. Це необхідно і в разі, якщо краї рани сильно гіперемована, рана несподівано набрякає і з'являються сильні болі або пошкодження супроводжується лихоманкою (через небезпеку розвитку сепсису).

В якості запобіжного заходу щодо можливої ​​взаємодії (антагонізм або інактивація), не слід застосовувати Бепантен плюс одночасно з іншими антисептиками.

Перевірте взаємодія інших препаратів з «Бепантен плюс»

Обрані Вами препарати

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° C.

 • Бепантен плюс 5% 30,0 крем
 • Бепантен плюс крем 30 г туба
 • Бепантен плюс крем, 30 г
 • Бепантен плюс крем, 30 г
 • Бепантен плюс крем 100г туба х 1

Останні відгуки про Бепантен плюс

Bepanthen, пантенол (пінка), бепантенол, бепантол, депантенол - як не назви, все це одне й те саме речовина, яке відмінно справляється з опіками. Я найчастіше використовую саме Бепантен плюс крем, 30 г, він не дуже жирний і добре всмоктується.

Завжди мучилася з почервоніння і висипаннями на шкірі. Постійно злазила шкіра на обличчі і руках. Постійні прищі, не допомагали чистки, пілінги і т.д. багато грошей витрачаю забагато на послуги косметолога. АЛЕ якось вирішила спробувати Бепантен! Всі мої проблеми відпали самі собою! Після робочого дня, змиваю косметику і наношу мазь. Просто шикарно! Навіть якщо з'являються маленькі прищики, дуже акуратно їх відвалів і мажу Бепантеном, проходить на другий день!

Прекрасний крем, відмінний помічник в лікуванні атопічного дерматиту, зволожує, обезаражівает, затягує ранки і правда вирівнює поверхню шкіри після дерматіта.rnЕкономічная упаковка, Вигідно. rn

Ліки за алфавітом

** Доставка здійснюється тільки для пільгової категорії громадян на підставі ст. 2 Федерального закону РФ від 09.01.1997 N 5-ФЗ «Про надання соціальних гарантій героям соціалістичної праці і повним кавалерам ордена Трудової Слави» (в ред. Від 02.07.2013) та ст 1.1 Закону РФ від 15.01.1993 N 4301-1 « Про статус Героїв Радянського Союзу, Героїв Російської Федерації і повних кавалерів Ордена Слави ». Всі замовлення формуються в аптеці (ліцензія) і збираються кваліфікованими фармацевтами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 1 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: