Біла пляма на голівці у чоловіків

Біла пляма на голівці статевого члена: причини і лікування

Різні плями можуть бути не тільки на шкірі видимих ​​ділянок тіла, а й торкатися зовнішні статеві органи. Не завжди біла пляма на голівці статевого члена є ознакою будь-якого захворювання. У деяких випадках - це просто недостатня гігієна. Проте, причини і лікування не так просто визначити самостійно - краще звернутися до лікаря.

Біла пляма на голівці статевого члена: причини і лікування кандидозу

Кандидоз. В цьому випадку білі плями нагадують дрібні крихти сиру, розсипані по поверхні слизової оболонки пеніса. Збудником кандидозу є однойменний грибок, який може потрапити при статевому контакті з жінкою (вагінальному коитусе) або під час носіння натільного зараженого білизни. Крім характерного нальоту періодично відзначається хворобливість, відчуття печіння при сечовипусканні, утворення дрібних ерозій біля основи плям. Лікування призначає лікар дерматолог або уролог, воно комплексне і включає препарати місцевого та загального впливу.

3

Біла пляма на голівці статевого члена: причини і лікування папіломавірусної інфекції

При цьому захворюванні на голівці статевого члена з'являються опуклі білі плями, які поступово розростаються і перетворюються в гострі кондиломи. Лікування таких утворень хірургічне.

Серед косметичних дефектів можна відзначити так звані гранули Фордайса, які розташовуються по всій поверхні пеніса. Вони не заразні, не передаються під час статевого акту, не заподіюють неспокій їх власникам.

Біла пляма на голівці статевого члена: причини і лікування гранул Фордайса

На зовнішніх статевих органах періодично можуть з'являтися різноманітні плями і вузлики. Біла пляма на статевому члені не завжди є проявом якого-небудь захворювання. Іноді видалити підозріле пляма допомагають звичайна вода з милом. Проте, причини і лікування неможливо достовірно визначити самостійно, краще відразу звернутися до лікаря.

Гранули Фордайса з'являються на пенісі в результаті стимуляції тестостероном сальних залоз шкіри за умови їх розташування таким чином, що вироблений секрет не виходить назовні, а накопичується всередині самих залоз. В даний час гранули вважаються косметичним дефектом і якщо їх розміри невеликі, то лікуванню не підлягають. Вперше з'являються подібні гранули Фордайса в період статевого дозрівання.

Виглядають ці гранули як маленькі вузлики білого кольору по ходу стовбура пеніса. Вони безболісні, множинні. На статевому члені проявляються у вигляді двох основних форм: перламутрових папул головки і основної форми Фордайса. У жінок спостерігається інший різновид цього косметичного дефекту - захворювання Фокса-Фордайса.

1

Перламутрове пляма на статевому члені: причини і лікування

Перламутрові плями на статевому члені є різновидом даних гранул і косметичним дефектом. Вони не передаються при інтимній близькості, не викликають ускладнень, не шкодять здоров'ю.

Причини появи перламутрових плям до кінця невідома. Деякі вважають їх розростанням внутрішнього шару вивідних проток сальних залоз, інші бачать в них просто посилення росту деяких ділянок слизової головки. Цікавий факт, що обрізання зменшує частоту появи таких папул у чоловіків.

Інші захворювання як причина плям на статевому члені

Серед інших захворювань можна відзначити звичайну молочницю (кандидоз), схожий на розсипи сирних крихт на голівці пеніса. Дане захворювання викликається дріжджоподібних грибів роду кандида і передається при статевому контакті або через заражене білизна. Кандидоз може виникнути «сам по собі» після лікування антибактеріальними засобами.

Вітіліго також може змінити колір частини пеніса. Білі плями в цьому випадку передаються у спадок або проявляються протягом життя при впливі різних несприятливих факторів: сильного нервового перенапруження, стресу, дефіциту цинку і деяких вітамінів, загостренні різних хронічних захворювань (цукрового діабету, СНІД тощо).

Низький рівень гігієни - причина білих плям на голівці члена

В області головки члена знаходяться клітини, що виробляють специфічне речовина (так звану смегму). Вона досить різко пахне і при відсутності гігієнічних процедур протягом декількох днів утворює білий наліт. При звуженні крайньої плоті Смегма накопичується у величезних кількостях і може призводити до запалення головки пеніса, що вимагає консультації дитячого лікаря. Залежно від ситуації призначаються ванночки з відварами протизапальних трав і розчинами антисептиків або хірургічне лікування (обрізання).

В даний час існує досить велика кількість всіляких захворювань, які вражають головку статевого члена. Тому при виникненні будь-яких плям краще звернутися до фахівця для виявлення точної причини недуги і призначення необхідного лікування.

Білі плями на члені

Білі плями на статевому члені можуть з'являтися внаслідок різних причин.

Включаючи інфекційні процеси в структурах урогенітального тракту чоловіки.

Ефективна боротьба з таким проявом можлива тільки після достовірної діагностики природи утворень.

Встановити причину білих плям допоможе лікар уролог або венеролог.

При необхідності він призначить відповідне лікування.

Чому з'являються білі плями на члені?

Залежно від характеру утворень, їх локалізації на статевому члені, а також наявності супутньої симптоматики, можна припустити природу процесу, в результаті якого з'явилося біла пляма на члені:

  1. I. Характерні білі сирні нальоти на слизовій оболонці головки статевого члена і області зовнішнього отвору сечовипускального каналу (уретра) з'являються при активізації умовно-патогенної грибка роду Candida. Його ще називають молочницею. Зазвичай такі нальоти супроводжуються палінням і свербінням в області їх локалізації.

  1. II. Білі плями на шкірі члена неправильної форми і різних розмірів можуть бути ознакою вітіліго. Це обмінна порушення, яке полягає в недостатньому синтезі пігменту меланіну в різних ділянках шкіри, внаслідок чого вона стає світлішою. Даний стан не супроводжується болем, свербінням, печіння, а також іншими запальними ознаками, і не потребує лікування.
  2. III. Червоно-білі плями на члені, розвиток яких супроводжується невираженим сверблячкою, необ'ємний слизовими виділеннями з уретри. Виділення мають неприємний запах, вказують на можливий розвиток специфічних статевих інфекцій. Зокрема - трихомоніазу, уреаплазмозу, мікоплазмозу або хламідіозу. З плином часу такі плями можуть зникати самостійно без лікування. Однак, це не завжди є показником одужання, а може свідчити про подальше поширення інфекційного процесу у внутрішні статеві органи.
  1. IV. Невеликі висипання на голівці (мають розміри до декількох міліметрів в діаметрі), а також на шкірі статевого члена є варіантом норми. Вони з'являються внаслідок підвищеної функціональної активності сальних залоз з відкладанням шкірного сала в їх протоках.
  2. V. Плями на шкірі і слизових оболонках з лущенням є результатом розвитку хронічної дегенеративно-дистрофічних патології, що включає псоріаз.

  1. VI. Іноді невеликі білі висипання розвиваються при онкологічної патології. Зазвичай вони супроводжуються больовими відчуттями різної інтенсивності.

Білі плями на члені

медичної служби, лікар

Ленкін Сергій Геннадійович

Білі плями на голівці члена з'являються на тлі недостатньої інтимної гігієни внаслідок скупчення секрету залоз головки - смегми.

Тому важливо стежити за чистотою зовнішніх статевих органів.

Для інтимної гігієни бажано використовувати спеціально призначені для цього миючі засоби.

Що робити при появі білих плям на статевому члені?

При появі таких змін на статевому члені насамперед слід з'ясувати причину їх розвитку.

Якщо є впевненість, що плями не є результатом недостатньої інтимної гігієни, то краще звернутися до венеролога.

Який проведе огляд, з'ясує наявність суб'єктивних відчуттів і при необхідності призначить додаткове лабораторне дослідження (мікроскопія мазка з уретри, ПЛР, ІФА, бактеріологічне дослідження).

Як позбутися від білих плям на члені?

Ефективне лікування спрямоване на усунення впливу причини появи білих плям.

Для цього застосовуються різні лікарські засоби, які можуть включати антибіотики, антімікотікі (протигрибкові засоби), препарати, що зменшують секрецію шкірного сала.

Після діагностування причини білих плям лікар призначає лікування індивідуально.

При виникненні білих плям на статевому члені, звертайтеся до автора цієї статті - уролога, венеролога в Москві з 15 річним досвідом роботи.

Провести діагностику і лікування Ви можете в нашій клініці, де є все необхідне обладнання, а прийом веде досвідчений лікар венеролог, уролог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук

Провести діагностику і лікування Ви можете в нашій клініці, де є все необхідне обладнання, а прийом веде досвідчений лікар венеролог, уролог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук

Відмінна клініка, в разі проблем зі здоров'ям завжди звертаюся до цих лікарям, вже давно з ними знаком і ніколи ніяких проблем в обслуговуванні не виникало. Все чітко і зрозуміло, приїхав і проконсультувався, отримав лікування.

Рекомендую всім своїм знайомим, оскільки тільки тут отримав першокласну лікування. Хороша клініка, мене все влаштовує, особливо демократичні ціни і зручно, що можна проконсультуватися відразу з багатьох питань.

Весь наш колектив регулярно лікується в цій клініці. Тут працюють класні фахівці, головне все комфортно, все обстеження можна зробити відразу на місці і головне результати лікування хороші.

Анонімна пацієнтка вдячна доктору Ленкіну за кваліфіковану допомогу по діагностиці та лікуванню вен захворювань. Раніше зверталася в інші клініки, але результат був незадовільним, і тільки в цій клініці змогли надати кваліфіковану допомогу.

Дякую своєму рятівникові, прекрасного лікаря, і просто хорошій людині доктору Ленкіну, за дуже шанобливе та уважне ставлення до своїх пацієнтів, терпіння і пояснення всього процесу лікування. Звичайно хворіти завжди неприємно і погано, але в руках цього чудового фахівця відчуваєш себе впевнено і не переживаєш з приводу результатів лікування.

Пчелкина Марія Сергіївна
Причини утворення білих плям на голівці

Симптомами багатьох захворювань пеніса і інших органів сечостатевої системи можуть стати свербіж, виділення, хворобливість. Але є і така ознака, на який звертається мало уваги, - це білі плями і крапки. Зазвичай чоловіки починають помічати такі симптоми, якщо вони заважають, а до цього уваги їм приділяється помилково мало. Білі плями на голівці члена можуть лікаря розповісти багато про що, часто це ознаки досить серйозних захворювань, які необхідно починати лікувати якомога швидше. Навіть якщо вони викликані звичайною грибковою інфекцією, запускати хворобу не можна, вона згодом призведе до ускладнень, ураження всього пеніса, розвитку виразок, безпліддя.

Плями на голівці статевого члена не повинні з'являтися у здорової людини. Якщо вони є, значить, спостерігаються різні розлади, на них треба звернути максимум уваги. Це не говорить про те, що слід розглядати кожне пляма. Якщо дотримується особиста гігієна, заходи профілактики, немає незахищених статевих контактів, то і точок бути не повинно. А для запобігання розвитку вже наявного захворювання треба проходити щорічне обстеження, тоді і лікувати хворобу буде простіше.

Багато чоловіків стикалися з такою інтимною проблемою, коли головка пеніса раптом покривалася точками білого кольору. Причин тут безліч, не всі вони пов'язані з хворобами. Плямочка на голівці пеніса найчастіше викликається тим, що правила особистої гігієни не дотримуються. На голівці статевого члена знаходяться виходи залоз, які і є джерел виділення такої речовини, як Смегма. Його запах різкий, неприємний, але зазвичай його абсолютно не помітно, якщо регулярно приймати душ. Коли чоловік перестає митися постійно, на голівці статевого члена ця речовина починає накопичуватися, швидко на шкірі утворюється наліт, який має білуватий відтінок і неприємний запах.

В результаті на шкірі стають видні білуваті крапки і плями. В даному випадку вони виступають в ролі підсохлої смегми. Подібні плями на голівці статевого члена свідчать про те, що незабаром його господаря чекають проблеми у вигляді інфекційних і запальних захворювань. Що робити в такій ситуації? Більше митися і дотримуватися правил особистої гігієни.

Білі цятки на голівці члена можуть з'явитися і з іншої причини. Це порушення роботи залоз, що найчастіше може виникнути в період статевого дозрівання. На голівці статевого члена починає накопичуватися секрет у великій кількості, саме він і є причиною появи плям на шкірі. Але розташування цих точок може охоплювати і весь стовбур пеніса, їх утворюється набагато більше. Зазвичай лікар відразу визначає, що ніякого захворювання немає, але обстеження пройти рекомендується.

Біла пляма на голівці пеніса може бути й ознакою венеричного захворювання. Серед «рекордсменів» необхідно відзначити генітальний герпес, гонорею, сифіліс. На голівці статевого члена в такій ситуації спостерігаються і інші симптоми. Це наліт, червоні плями, запалені ділянки, виразки. Якщо є небезпека зараження такими хворобами, то будь-яка пляма на голівці члена повинно викликати побоювання. Якщо були незахищені статеві контакти, то треба звернутися до лікаря. Найчастіше біла пляма на голівці члена є ознакою інфікування. Затягувати з обстеженням не можна, так як це призводить тільки до погіршення стану. Точки можуть закінчитися гангреною, а наслідки такого стану відомі всім.

Загострена конділломи і молочниця - причини утворення білих плям

Пляма на голівці члена може бути й ознакою такого захворювання, як загострена конділломи. Це патологія, вона досить небезпечна тим, що при зараженні жінки викликає у неї рак шийки матки. Зовні це може виявлятися як звичайна висип, невеликі білуваті крапочки, розкидані не тільки по шкірі верхньої частини пеніса, але і по всьому його стовбура. Якщо на голівці статевого органу вже є такі прояви, то потрібно відразу звернутися до фахівця. Запущене захворювання призводить до того, що утворюються злоякісні пухлини, складно піддаються лікуванню. Наслідок - безпліддя, а в багатьох випадках, коли хвороба не лікується, і смерть.

Молочниця вражає не тільки жінок, а й чоловіків. У чоловіків воно майже не проявляється, протікає без симптомів, проте це не означає, що проблеми немає. Точки на голівці статевого органу, неприємний запах виділень, сильний свербіж - все це говорить про те, що проблема є і називається вона кандидозний баланопостит. Як лікувати це захворювання? Лікар призначає місцеві засоби у вигляді мазей і гелів, в деяких випадках проводиться терапія за допомогою спеціальних засобів. Можуть бути призначені антигрибкові препарати.

Але якщо молочницю не починати лікувати, то наслідки можуть бути крайнім неприємними. Це не тільки уретрит, але і цистит, а при запущеному стані молочниця швидко переростає в проблеми з передміхурової залозою. Таке «несерйозне» для багатьох захворювання може стати і причиною серйозних проблем з потенцією і відсутністю можливості зачати дитину. Тому затягувати не можна, краще лікування почати відразу.

Якщо з'являється біла плямочка на голівці, то це може говорити про наявність серйозного захворювання, навіть якщо розміри його не дуже великі. У будь-якому випадку необхідно пройти обстеження, після чого почати лікувати, так як інакше можуть спостерігатися найрізноманітніші ускладнення.

Білі плями на голівці статевого члена не є такою вже рідкістю. Найчастіше вони починають з'являтися у чоловіків після 30 років, явище це стає регулярним, якщо його не починати лікувати. Але після плям виникають і інші проблеми, наприклад, біль під час статевого акту, на голівці статевого члена можуть спостерігатися виразки, наліт, а це вимагає тривалого лікування.

Найчастіше на голівці статевого члена такі точки з'являються як наслідок грибкової інфекції. Деякі чоловіки помилково вважають, що і лікувати їх необов'язково, однак симптоми з кожним разом стають все більш серйозними, партнерка також починає страждати від захворювання.

Згодом на голівці статевого члена з'являється наліт з характерним запахом, на його місці можуть бути виразки, які заподіюють біль.

Захворювання переходить в хронічну стадію, яка вже може мати самі негативні наслідки для всього організму, аж до безпліддя - і все це прості білі точки на голівці статевого члена. Тому лікування є обов'язковим, перед ним потрібно пройти обстеження у фахівця, можливо буде потрібно здати деякі аналізи. Причому робити це треба не тільки для чоловіка, але і для його партнерки. В такому випадку лікувати хворобу буде не тільки простіше і швидше, але і в майбутньому не виникне її рецидивів.

Білі точки або плями на голівці пеніса багато хто помилково приймають за проблему, якої можна не приділяти багато уваги. Однак в майбутньому це призводить тільки до загострень, починають розвиватися і інші симптоми хвороби. Причиною того, що з'явилися білі точки, найчастіше є грибкова інфекція, але може бути і порушення роботи сальних залоз, венеричні захворювання.

Тому така інтимна проблема вимагає не сорому, а лікування. Будь-який лікар швидко поставить діагноз, після якого дасть рекомендації. Білі плями можна і потрібно лікувати, а ось запускати не можна ні в якому разі.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

+ 22 = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: