Viburcol

Вибуркол - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

 • Chamomilla recutita (ромашка аптечна) - сприяє зниженню болючих відчуттів і має заспокійливі властивості;
 • Belladonna (беладона) - сприяє посиленню дії Chamomilla recutita;
 • Dulcamara (паслін) - надає транквилизирующее вплив;
 • Plantago major (подорожник великий) - володіє седативними властивостями;
 • Pulsatilla (простріл) - сприяє нормалізації гормонального балансу і сприяє обезболиванию;
 • Calcium carbonicum (карбонат кальцію) - володіє знеболюючими властивостями.

Допоміжним компонентом для отримання супозиторіїв є твердий жир.

Інструкція по застосуванню Вибуркол

Як правило, Вибуркол застосовується в складі комплексної терапії вищеперелічених захворювань і станів.

Побічна дія

3

При прийомі Вибуркол слід дотримуватися всіх рекомендацій лікаря щодо дозування, часу прийому і тривалості застосування цього гомеопатичного препарату. У деяких випадках, особливо в перші дні прийому, може спостерігатися загострення симптомів захворювання - це характерно для гомеопатичних засобів. У таких випадках рекомендується звернутися за консультацією до лікаря, який зможе прийняти рішення про скасування, заміну або продовження прийому Вібуркол.

 • При гострих станах - по 1 супозиторію кожні 20 хвилин (але не більше, ніж протягом 2 годин), до поліпшення стану;
 • далі препарат застосовується - по 1 супозиторію 2 -3 рази на добу;
 • при запальних гінекологічних захворюваннях - по 1 супозиторію 3-4 рази на день;
 • при загрозі переривання вагітності - по 1 супозиторію 2-3 рази на день;
 • при дискоординації пологової діяльності - по 1 супозиторію вранці та ввечері, починаючи з кінця вагітності (за призначенням лікаря); при початку родової діяльності по 1 супозиторію через кожні 3-4 години;
 • при болях під час пологів - дозування і частота застосування визначається лікарем.

Тривалість лікування може становити від 3 днів до 2 тижнів і визначається лікарем. Про випадки передозування даного препарату повідомлень немає.

 • новонароджені і діти до 3 років - при гострих станах по 1 супозиторію двічі з інтервалом в годину (максимальна добова доза - 4 супозиторія), далі по 1 супозиторію 1-2 рази на день;
 • діти від 3 до 6 років - при гострих станах по 1 супозиторію кожні 30 хвилин 3-4 рази (не більше 6 супозиторіїв на добу), далі по 1 супозиторію 2 або 3 рази на день;
 • діти від 6 до 14 років - при гострих станах по 1 супозиторію кожні 30 хвилин 3-4 рази (не більше 8 супозиторіїв на добу), далі по 1 супозиторію 2 або 3 рази на день.

При прорізуванні зубів

Вибуркол в педіатричній практиці добре зарекомендував себе як засіб для усунення клінічних проявів прорізування молочних зубів. Компоненти препарату сприяють зниженню нервовій збудливості дитини, усувають больовий синдром, ознаки запалення і набряклості ясен, лихоманки. Дозування Вибуркол при прорізуванні молочних зубів залежить від віку дитини і не повинна перевищувати максимальну добову дозу.

1. Для лікування багатьох захворювань, що з'являються під час виношування плоду і супроводжуються лихоманкою, болем, запальними процесами і підвищеною нервовою збудливістю;

2. При загрозі переривання вагітності, дискоординации родової діяльності (внаслідок підвищення тонусу матки) і для знеболювання пологів.

1
 • протизапального ефекту;
 • жарознижуючого дії;
 • усунення больового синдрому і синдрому хронічної тазової болі;
 • спазмолітичну дію;
 • дезинтоксикационного ефекту;
 • мобілізації імунної реакції організму;
 • відновлення нейроіммуноендокрінного балансу;
 • заспокійливої ​​дії.

Тривалість лікування Вибуркол при гінекологічних захворюваннях визначається лікарем, і залежить від клінічних проявів захворювання і його тяжкості.

Відгуки про препарат

Читати ще:

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Вибуркол

Опис актуально на 09.12.2014

 • Латинська назва: Viburcol
 • Код АТС R05X
 • Діюча речовина: Ромашка звичайна, Беладонна, Плантаго майор, солянум Дулькамара, Пульсатілла пратенсіс, Кальциум карбоникум Ганеманн
 • Виробник: Biologische Heilmittel Heel GmbH (Німеччина)

Активних речовин в одній свічці Вибуркол міститься:

 • Chamomilla recutita - 1,1 міліграма;
 • Atropa belladonna - 1,1 міліграма;
 • Plantago major - 1,1 міліграма;
 • Solanum dulcamara - 1,1 міліграма;
 • Pulsatilla pratensis - 2,2 міліграма;
 • Calcium carbonicum Hahnemanni - 4,4 міліграма.

В якості допоміжних речовин використовується твердий жир (лат. Adeps solidus) - тисячу вісімдесят дев'ять міліграма.

Гомеопатичні супозиторії ректальні з гладкою поверхнею білого або жовтуватого кольору торпедоподібної форми з досить слабким своєрідним «Не прогірклим» запахом. В упаковці 12 свічок - 2 контурні чарункові упаковки з ПВХ-плівки вміщають 6 супп. в картонній пачці.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Фармакологічна дія і властивості антиконвульсанта засновані на активації захисних сил (імунітету) Організму і нормалізації порушених функцій за рахунок рослинного і мінерального походження складових препарату.

При гарячкових станах надає жарознижуючий і літичної вплив без змін кровообігу у вигляді гіпотонії.

Застосовують в складі комплексної терапії як жарознижуючий і протизапальний засіб для лікування респіраторних захворювань у дітей, а також свічки Вібуркол при прорізуванні зубів знімають клінічні прояви ефектів, при симптоматичному лікуванні синдрому диспепсії у дітей з метеоризмом, в стані судомної готовності і нервовому збудженні.

Крім того застосовується у дорослих - при запальних процесах статевих органів жінок.

Підвищена чутливість до будь-якого з складових компонентів препарату.

Свічки Вібуркол, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Спосіб застосування - ректальний. призначають при ГРВІ (Гострі респіраторні вірусні інфекції) і при хворобливому прорізуванні молочних зубів. Інструкція на свічки Вібуркол для дітей до 6-ти місяців передбачає 2 супозиторії на добу, від 6 місяців (якщо температура тіла вище 37.5 ° С) 4 супозиторії на добу, (вище 38 ° С) - по 6 супозиторіїв на добу. Коли температура тіла нормалізувалася, дозу знижують до 1 супозиторія 1-2 рази на день ще 3-4 дні.

Вибуркол як свічки для вагітних - оптимальний варіант при запальних процесах сечостатевої системи, так як мають рослинне походження. при вагітності курс лікування і частота використання визначається лікарем в залежності від характеру і перебігу хвороби. Зазвичай один курс становить від 3 днів до 2 тижнів.

Жоден випадок передозування Вібуркол не була зареєстрована.

Лікування іншими лікарськими засобами допустимо.

Умови зберігання

У сухому темному місці, недоступному для дітей, при температурі в межах 15-25 ° C.

Термін дії не обмежений.

Прийом гомеопатичних засобів може тимчасово загострити наявні симптоми, тому

в такому випадку припиніть застосування препарату і зверніться до свого лікаря.

Вибуркол при вагітності і лактації

Питання: чи використовувати свічки при вагітності має вирішуватися в приватному порядку лікарем з урахуванням користі і всіляких ризиків.

На даний момент структурних аналогів свічок Вибуркол (однакові активні речовини) не існує.

Численні відгуки про свічках Вибуркол в більшості позитивні: багато мам вважають, що дані свічки для дітей повинні бути в кожній домашній аптечці. Багато переконалися, що вони допомагають не тільки при підвищеній температурі, а й виявляються незамінними ці свічки при прорізуванні зубів.

У гінекології популярність свічок Вибуркол при вагітності обумовлена ​​безпекою і відсутністю негативного впливу на організм в цілому, а головне - на печінку.

Ціна свічок Вибуркол для дітей в Україні коливається від 88 до 115 грн. Купити свічки в Києві можна в найближчій аптеці, так як в більш, ніж 150 аптеках міста препарат в наявності.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчила Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Ембріолог, цитолог, гістолог». Також, закінчила магістратуру за фахом «Фізіологія людини і тварин, викладач біології». З відзнакою пройдений курс з дисципліни «Фармакологія».

Досвід роботи: Працювала старшим лаборантом кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського в 2010 - 2011 рр.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Вибуркол свічки для дітей: інструкція, відгуки, аналоги

Вибуркол - це комплексне засіб, створене на базі рослинної сировини. Цей препарат хороший анальгетик, так само він наділений протизапальну, заспокійливу, спазмолітичну дію і властивостями антиконвульсанта.

Дія препарату полягає в тому, що він здатний активізувати захисні сили організму і сприяти відновленню функцій, в яких відбуваються порушення.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають свічки Вібуркол, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Вибуркол можна прочитати в коментарях.

Лікарська форма препарату - супозиторії ректальні від білого до жовтувато-білого кольору, торпедообразной форми, на поздовжньому зрізі можлива наявність повітряного стрижня, мають специфічний слабкий запах (по 6 шт. У контурних чарункових упаковках, по 2 упаковки в картонній пачці).

У кожному супозиторії міститься 4,4 мг Сalсium сarboniсum Hahnemanni, 2,2 мг Pulsatillapratensis, по 1,1 мг Plantagomajor, Atropa bella-donna, Chamomilla recutita і Solanum dulcamara, а також допоміжні речовини - твердий жир (до 1089 мг).

Клініко-фармакологічна група: гомеопатичний препарат, який застосовується при простудних захворюваннях.

Основними показаннями до застосування Вибуркол у дітей є прорізування зубів, що супроводжується підвищенням температури і хворобливими відчуттями, і профілактика або лікування респіраторних захворювань: ГРВІ, ГРЗ і т.д. При цьому в разі лікування «Вібуркол» включають до складу комплексної терапії, оскільки сольно він не дасть потрібного ефекту.

Крім того застосовується у дорослих - при запальних процесах статевих органів жінок.

Застосування Вибуркол має виражену спазмолітичну, знеболювальну, протизапальну, дезінтоксикаційну дії. Подібний спектр дій обумовлений входять до складу ліків компонентами:

 1. Беладонна допомагає при запальних процесах.
 2. Простріл луговий також має протизапальний ефект, крім того, він виявляє седативну дію і допомагає нормалізувати травлення.
 3. Подорожник більший, що входить до складу препарату, має знеболюючу і загоює ефектом.
 4. Заспокійливий ефект препарату досягається за рахунок введення до складу ромашки звичайної, яка вважається одним з кращих седативних компонентів натурального походження.
 5. Екстракт пасльону значно збільшує опірність організму до вірусних інфекцій. Даний компонент зміцнює імунітет і пригнічує діяльність вірусів.
 6. При порушенні кальцієвого обміну рекомендований карбонат кальцію, який присутній в ліках. Даний компонент, також полегшує прорізування зубів у дітей.

Згідно з інструкцією із застосування Вибуркол супозиторії призначені для ректального застосування.

Що стосується безпосереднього проведення терапії з даним препаратом, тут немає особливих складнощів, навіть не доводиться намагатися вирахувати дозування: вона залежить від віку дитини, і здебільшого змінюється тільки кількість дозволених в день супозиторіїв.

 • При гострих респіраторних вірусних інфекціях і хворобливих симптомах прорізування молочних зубів дітям до 6-ти місяців по 0,5 супозиторія 2 рази на добу. Максимально - 2 свічки на добу.
 • Дітям від 6 місяців при температурі тіла понад 37.5 ° С по 1 супозиторію 4 рази на добу; при температурі тіла понад 38 ° С по 1 супозиторію до 6 разів на добу. При нормалізації температури тіла по 1 супозиторію 1-2 рази на добу ще 3-4 дні.

Тривалість курсу застосування свічок Вибуркол визначає лікуючий лікар. В середньому вона становить 3-14 днів.

Застосування Вибуркол протипоказано пацієнтам з гіперчутливістю до компонентів, які входять до складу лікарського засобу.

Застосування препарату може стати причиною розвитку алергічної реакції у вигляді шкірного висипу і сверблячки. При появі небажаних ефектів необхідно припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Доктор Комаровський у відгуках про свічках «Вібуркол» для дітей (і в своїй статті про гомеопатію) говорить, що результат від даного препарату - підсумок віри людини, який ним користується (в даному випадку, батьків). Він пояснює, що гомеопатія будується на принципі щеплення організму стійкості до того, що його вбиває, впливаючи не на хворобу, а на саму людину. З точки зору доктора Комаровського, науково такий підхід не доводиться, і корисність проведеної терапії спірна.

На даний момент структурних аналогів свічок Вибуркол (однакові активні речовини) не існує.

Середня ціна Вібуркол, свічки в аптеках (Москва) 400 рублів.

Препарат дозволений до застосування в якості засобу безрецептурного відпуску.

Вибуркол допомагає тільки при температурі не вище 37'8, вище не збиває, але при прорізуванні зубів, саме те! Як жарознижуючий використовую, тому що кров погано згортається у малюка, а після нурофена дитячого дитина опинилася в реанімації.

Застосовували Вибуркол за порадою педіатра після щеплення. Малюк себе погано відчув, підвищилася температура і його злегка лихоманило. Препарат виявився абсолютно марним. Однак при прорізуванні зубів свічки значно полегшили стан дитини на мій превеликий подив.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

− 3 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: